Nevěsty z Blanska a okolí 2011 plánující svatbu.Jste zde?

Zobraz úvodní příspěvek
Tak děvčata kdopak plánujete svatbu příští rok stejně jako já?
Odpovědět
@burdovi .. A ty se budeš vdávat nebo jak to máte? Každopádně moc děkuju za tip. Pokusím se tam dneska otočit - snad na to nezapomenu :-D Jsem hlava děravá a mám dneska v hlavě moc věcí, tak to už vidím .. ha ha .. :-D Dneska budu s kamarádkou aranžovat svatební stůl, jak by to asi mělo vypadat, tak jsem zvědavá, jestli je všeho dost :-D Tak krásný den nevěsty :-)
Odpovědět
my se budeme brát 9.4.2011, takže už to máme za pár.....budete mít teda takovou jen menší svatbičku, máme totiž už spolu dvě malé děti, takže budeme mít hezky veselo :-D mějte se všichni a příjemné zařizovaní 8-)
Odpovědět
chtěla jsem napsat "BUDEME mít menší svatbičku" ... :-D
Odpovědět
Profilova fotka
@slunickowww zeptej se hanky z květin ona ti přísavky koupí
Odpovědět
Tak jsem dneska holky zkoušela zdobení stolů .. Mazec ... No, dám to do albíčka, tak se mrknite ... Půlku věcí jsem si půjčila od kamarádky, co měla už svatbu, takže jsme to tak nějak společně nakombinovali .. akorát bude hustý udělat 60x ubrousky tak, jak jsou na fotkách .. dělali jsme to podle netu a moc se nám to líbí ... :-D Ale je to makačka :-D Jinak, přísavky už mám .. pro jistotu 8ks :-D
Odpovědět
Profilova fotka
@slunickowww dívala jsem se ti do albíčka a stoly jsou ozdobené pěkně, ty ubrousky jsou fakt úžasný (se skládáním, abyste začaly už teď, co? :-) )jen mi tam fakt chybí kytičkovaté kytičky (já vím, že s tím furt otravuju :-D )...takto může totiž vypadat třeba i vánoční výzdoba a řekla bych, že se to kytičkami zesvatbovatí... a náhrdelník podle mě vypadá pěkně - o stopro líp, než ten první ;-) ale jestli stále rozhoduješ a pátráš, možná bych ještě zkusila něco stejně jemného a objemného, ale delšího, abys neměla takovou část hrudníku bez ničeho...
Odpovědět
@kackabk No, ten náhrdelník jsem si už koupila :-( Ono je totiž hrozně těžký najít něco, kde jsou perličky i štras ... Ale myslím si, že to bude v závěru dobrý .. vlasy budu mít rozpuštěný, takže to nebude vypadat nějak hole. S těma stolama máš asi pravdu. Ale do kytek už fakt investovat nebudu :-( Je toho hrozně moc, co by se tam hodilo ... Když tam budou ještě skleničky, džbánky s vodou a s vínem ... bude tam toho až až ... ;-) A z vlastní zkušenosti vím, že lidi si až tak moc takových detailů nevšimnou ... ;-) Takže to necháme tak, jak to je a případně budeme postupně dolazovat ten zbytek ... :-D Ty ubrousky zase nejsou až tak těžký. Snad to pak na té Sladovně nepodělají a dají je tak, jak mají být .. ale myslím si, že jim tím pěkně usnadním práci. Ubrousky už dostanou složený a akorát je tam na talíře naaranžují .. takže snad pohoda .. @veruska26 Veru, už ses na Sladovně nějak bavila ohledně té výzdoby? Já totiž pořád počítám s tím, že jim ukážu jak to chci, dovezu jim tam věci a oni mě to tam tak udělají. Takže jsem i nakoupila ubrousky, které teda měli oni, ty jim složím a řeknu co a jak .. snad s tím nebude problém ... Nemáte někdo s výzdobou ve Sladovně prosím zkušenost???
Odpovědět
@slunickowww výzdoba je hezká a ubrousky jsou luxusní, škoda že organzu i okvětní plátky máš ve stejném odstínu, určitě by to vyniklo líp, kdyby jedno bylo bílé a druhé rudé... ale jinak moc pěkný. A náhrdelník hezky ladí, určitě lepší volba než první náhrdelník...
Odpovědět
@koopretina No, ty okvětní lístky musejí být rudé protože by na tom bílém ubrusu nebyly vidět ... :-( Asi to ještě doladím ale jak říkám, myslím si, že to nikdo zase až tak řešit nebude .. takže pohoda :-D
Odpovědět
Profilova fotka
@slunickowww tak třeba tři trsy bílých chryzantémek celkově za 100kč podle mě zas tak velká investice nejsou a když se z toho ostříhají ty kvítky a poházejí, tak si myslím, že by toho bylo dost a účel splnilo :-p :-D a s tím náhrdelníkem neházej smutné smajlíky, je opravdu moc pěknej, třeba by ten delší už tak pěknej nebyl, jen mě to tak napadlo... ;-)
Odpovědět
@kackabk No, já taky uvažovala o tom, že bych nějaký bílý kytičky rozházela po té organze .. Tak uvidím ... Mám tam už rozházené stříbrné kapky, tak nevím, jak to bude vypadat ale snad to ještě do té doby nějak domyslíme :-) Stejně je drsný, že už za dva měsíce a něco ... My jedeme příští týden na hory, takže to uteče ještě o to rychleji .. Ach jo .. dneska je venku tak hnusně :-( Jak jsem doma, tak to asi vnímám o to víc :-( Až z toho počasí mám nějakou depku nebo co :-(
Odpovědět
Profilova fotka
@slunickowww tý jo, já být doma, tak zalezu do pelechu s knížkou :-) ale asi to člověka za chvilu omrzí. taky jedem příští týden na hory - do rakouska. doufám, že bude hezky, protože tam hodlám provozovat spíš turistiku, lyže letos vynechávám...
Odpovědět
Článek se načítá
Příspěvek byl smazán adminem, protože nesplňoval Pravidla přispívání do fóra.
@kackabk No, já teda ještě nějak neměla čas zalést do postele s knížkou protože dělám pořád všechno možné, abych se nenudila a zatím se mě to dost úspěšně daří :-D Dodělala jsem pozvánky ke svatebnímu stolu a k rautu, takže co se tohoto týče, tak je snad všechno OK :-D Kamarádka mě dala brouka do hlavy. Když jsem jí říkala, že bych ji měla moc ráda na svatbě u oběda, řekla, že s tím vůbec nepočítá. Že tam mají být jen nejbližší rodiny a kamarádi až potom. Myslela to tak, že je to zbytečné a že máme šetřit ... Hodně lidí nám říká (hlavně rodiče), ať nezveme tolik lidí ... Je to hodně, když z mé strany jde jen rodina a tři kamarádky s příteli + svědkyně s přítelem? Zbytek až na raut? Na jednu stranu by to bylo super, kdyby tam nebyli ale to jen kvůli penězům protože bysme tak ušetřili cca 6.000,-Kč jen na nich ale na druhou stranu si říkám, že je to svatba jednou za život tak proč tam nemít lidi, který máme rádi .. jak to máte vy? Přemýšleli jste takhle o tom?
Odpovědět
@slunickowww : ahoj baru, my jsme od toho listopadu ve sladovne nebyli, ale uz tehdy rikali, ze s vyzdobou neni problem, ze bud ji udelaji sami nebo si dodame, co budem chtit a oni to udelaji...takze si klidne navymyslej, co chces, pak jim to jen vyfot a myslim, ze budou schopni to udelat ;-) . jinak s tema hostama se netrap, udelej si to, jak chces, ja mam taky 90% kamaradu rovnou na obed (z me strany je jich asi 15 :-D ), na vecer uz jen tak plus 3-4, co nas treba taky pozvali jen navecer...ono je tolik ruznych nazoru, co by se melo a nemelo, ze to nemuzes NIKDY sladit...ja jsem si zas vyslechla, ze je nasi povinnosti platit ubytko nebo taky veskery tvrdy alkohol = BLBOST. kazdej si to muze udelat, jak chce, zalezi, co kdo zazil, na ktere svatbe. taky me to stve, kdyz nekdo rika, tohle se nedela a tohle musis atd. muj tatka mi treba rekl, ze nezazil na svatbe, ze by mel otec nevesty pripitek (za poslednich tricet let byl na 1 svatbe) a nas svedek zas, ze na kazde svatbe mel pripitek nekdo z rodicu...takze si fakt nevyberes...taky se ty ruzny nazory snazim zkousnout a neresit, i kdyz nekdy to jde dost tezko 8-) ...a jak rikas, svatba je jednou za zivot, ani na zadnych narozeninach se ti lidi uz nesejdou pohromade, tak proc ne...navic, ja kdybych si musela vybrat, jakoze nemusim :-) , tak na obed pozvu ne tu sirsi rodinu, ale kamarady...ted mam oboje a jsem spokojena ;-) . takze je to ciste na tobe, jestli citis, ze fakt chces usetrit, tak si pozvi jen ty nejdulezitejsi lidi, jinak to nech tak, jak to mas a uzivej si to :-D
Odpovědět
Profilova fotka
Jo, tak s tím jsem taky bojovala, jako co se má a nemá a dělá a nedělá, ale držela jsem se toho, že tohle je naše svatba a my to tak prostě mít budem, samozřejmě ale brát v potaz i kompromisy, aby zas někdo nebyl příliš naštvaný a neměla bych z toho špatný pocit, protože já si to celkem beru... Ještě byly odlišné zvyky na Blanensku a na Brněnsku - třeba co se týče rozdávání výslužek..No ale nesmí se to všecko brát tak vážně a nějak to udělat, ty lidi to prostě zvládnou ;-) Na hostině jsme měli jen rodiny a svědky s partnery - jenže rodiny široké, tudíž to "jen" udělalo skoro 50lidí. A kamarádi přišli poměrně krátce po obědě, takže to nebylo nijak ostře odděleno a všichni se tvářili spokojeně ;-) Ale jak říká Věrka, všechno je jen na vás, jak si to uděláte :-)
Odpovědět
ahojky holky, tady s tím se taky potýkáme. Každý říká něco jinýho a pro každýho je to správný taky něco jinýho. Ale nejdůležitější je, abysme my byli v náš den spokojení a to by mělo být respektováno. Třeba moje mamka má tendenci, pokaždý když za ní s něčím přijdu, říct: a nebylo by to lepší takhle? No, většinou o tom popřemýšlím a nechám to tak, jak jsme se spřítelem rozhodli. Třeba máme netradiční výběr svědků. Mě jde za svědka moje kamarádka - taky jsem jí byla za svědka, a přítelovi jde za svědka moje sestra. No, to vám byl oheň na střeše. Ale obě je bereme jako naše svědky, ne že jedna je můj a druhá jeho svědek ,a navíc přítel má bratra, ale ten nám bude natáčet svatbu na kameru a ještě dělat DJ, takže má starostí víc než dost. Takže holky, pevné nervy :-)
Odpovědět
@slunickowww Obzvlášť když si svatbu platíte sami, tak si to udělejte jak chcete, přesto rodiče chápu, i to, že nechcou nebo spíš vám radí, abyste zbytečně neutráceli a nezvali tolik hostů. S tím jsme se setkali i my, rodiče nám taky říkali, že žádnou hostinu dělat nemusíme anebo ať se vezmeme jen ve dvou. Třeba mě by se líbil po obřadu rovnou raut bez "dělení" na oběd a večeři, ale nějak jsem to neprosadila. Takže na obědě bude rodina a kamarádi až večer na rautu.
Odpovědět
Profilova fotka
@dulik Včera jsme byli s kamošem a jeho nastávající mrknout na Švýcárně v Josefovským údolí a když jsem se jich ptala, kdo jim tam bude vařit, tak mě překvapili tím, že oběd nebudou mít vůbec - chtějí mít odpolední obřad asi v Brně a po obřadu odjet tam na raut a party pro všechny - že by třeba ani nemuseli mít všechny na obřadě (čehož já asi v tu dobu využiju :-N ) Akorát že kamoš ja američan a tam je to tak zvykem normálně - proto to nám připadá zvláštní a určitě by se naposlouchali spoustu řečí, že se to tak nedělá, ale vlastně je to takto moc fajn - alespoň k nim mně to takto moc sedí ;-)
Odpovědět
@veruska26 Věry, ani nevíš, jakou jsi mě udělala radost tím, co jsi napsala. Už jsem měla strach, že jsem asi jediná, kdo to tak cítí. Je pravda, že si celičkou svatbu platíme sami, takže je to opravdu jen a jen na nás. Akorát, mě když někdo řekne jeho názor, tak nad ním samozřejmě přemýšlím jak nějaká trupka a říkám si, jeslti náhodou nemá pravdu .. No, jsem prostě ťulda protože pak začnu špekulovat a tak .. ha ha :-D Je pravda, že chceme ušetřit ale snažíme se šetřit úplně na všem kromě hostiny .. .Takže to, že nebudeme mít luxusní šaty, oznámení, výzdobu .. snad vykompenzuje to, že budeme mít luxusní společnost na svatbě. A hlavně takovou, kterou máme rádi. Ale teda, je pravda, že nás ta hositna příjde díky tomu všemu na hezký penízky ale co ... máme to tam, kde jsme chtěli mít a asi budu doufat, že někdo z rodiny nebude moct jít .. ;-) Já jsem se právě s něma na Sladovně moc nebavila ohledně výzdoby takže jsem ráda, co jsi písla. Začnu asi skládat ubrousky a tam je jen rozloží ;-) ;-) Jinak, já mám snad už opravdu vše hotové a zařízené. Jen je problém v mém příteli, kterej se nemůže rozhodnout koho na svatbu. Ten by tam měl opravdu nejradši všechny, tak ho musím malinko mírnit ale myslím si, že je na čase udělat nějakej konečnej seznam. Příští měsíc už chceme roznášet oznamka - na konci dubna .. aby je měli pozvaní tak necelé dva měsíce předem info :-D A co chybí ještě vám holk?
Odpovědět
Profilova fotka
My jsme měli všechny na oběd i na raut (80 lidiček +-)....nechtěla jsem nic dělit a navíc když jsem si vymodelovala rozpočet rodina na oběd a všichni na oběd...vyšel mi rozdíl 5000,- což v tom celkovým sečtení se dalo oželet. Zase jsme neplatili ale tvrdý alkohol. Večer jsme z toho, co nám vybrali kluci do krabice na ženicha a nevěstu hodili pár flašek do placu...ale jinak s tím nikdo neměl problém. Ono to dělení mi přišlo divné...poslat lidi po obřadě domu a pak za 2 hodiny aby zase přišli...ale každého věc ;-)....chtěla jsem svatbu jako bývaly dřív...to nikdo žádné dělení neřešil a šlo to :-) Ono stejně..o to víc vám tam toho pak snědí když nebudou obědvat :-D :-D takhle se zasytí obědem :-D ..neee to je jen sranda :-D Jinak...nenechte si do toho kecat...co se musí a nemusí...je to vaše svatba....a stejně..co člověk to názor. Veďte si to ke své spokojenosti a bude to super ;-)
Odpovědět
ahoj holky, tak my budeme mít hostinu v penzionu u Rechů v Blansku, je to tam mooc útulné, paní je příjemná, dokonce mi udělá výzdobu stolu zadarmo(týká se svíček, ubrousků, ubrusů apod.) Kytici, prstýnky, výzdobu, apod už máme taky doma. Ale povím vám, že to byla fuška tohle všechno sehnat, to ježdění.. :-| 5íkám si, už aby to bylo za mnou. Jinak taky jsem se setkala se spousty názorů, koho pozvat, co udělat jaký zvyk. Kašlu na ně, je to moje svatba a já si to chci užít a ne abych byla ve stresu z toho, co kdo zase pronese za pitominu. Jinak jsem se chtěla zeptatr, jestli máte taky menší dárečky pro hosty? Já jsem vymyslela bublifuky.takový netradiční a ztřeštěný :-)
Odpovědět
ahojky holky, naprosto souhlasím s váma :-) ...každej at si to udělá jak chce ;-) ...no, kdyby bylo úplně na mě, na oběd bych se taky "vyprdla" a šla si to rovnou užít na večerní párty...ale na druhou stanu, budeme mít jen nejbližší rodinku, tak proč ne :-D ...u nás je to tak, že na svatbě budeme mít opravdu jen lidi, co tam chceme, či-li od každého cca 30 lidí :-)...a zvat kamarády i na oběd, mě připadá super, hlavně at jsou tam ti, co máme rádi :-) ...jinak já jsem teď svatbu vůůůbec neřešila, vše podstatný máme a výzdobu, jmenovky a tak nechávám až na léto, pač to přece jen máme až v srpnu...naštěstí spoustu věcí máme přes známí známých, takže snad taky ušetříme :)...jo, holky, a kde jste si vybírali botky???nemáte některé zkušenost s Mixem v Olympii??a kolikrát jste/budete zkoušet šaty před svatbou v půjčovně???...já bych právě ještě chtěla zajít, tak si říkám, abych zase moc netrapčila :-D
Odpovědět
Profilova fotka
@bikulala Ahojky, šaty jsem před svatbou zkoušela asi 3x, protože je na mě dost upravovali. Tak se toho neboj - zkusit je s botkama, pak třeba s bižu a náznakem účesu, který bys chtěla mít - doporučuje se taky vyfotit a ukázat kadeřnici... Jestli myslíš Mixer v Olympii, tak od tama jsem měla botky na svatbu a celkem spokojenost, úžasně pohodlné, jen se mi z toho pod šlapkou smyla zlatá barva, tak jsem od toho měla žluté punčošky, ale jinak to neva, protože je to schovaný pod tou šlapkou :-N
Odpovědět
No, já mám šatky koupené a visí doma, takže si je můžu zkusit kdykoliv ale je pravda, že to vůbec nedělám ... A příští měsíc už je mám nést na zůžení a na upravení, takže mazec, jak to fakt letí :-( Úplně se děsím toho, jak mě paní řekne, že mám k šatům blbé boty, bižuterii a že se na mě vůbec nehodí ... no, snad né :-)
Odpovědět
Ahojky holky, tady to asi umřelo, co? :-D Je u vás něco nového?
Odpovědět
@slunickowww: ahojky, mě se stalo přesně to, co popisuješ o příspěvek výš :-) Byla jsem zkoušet novou kolekci šatů a dalo by se říct, že to jsem neměla dělat :-D Měla jsem už totiž k původním šatům koupený závoj, korunku a vybranou bižuterii. Tu jsem tedy nekupovala, ale měla doma. No, samozřejmě jsem si vybrala úplně jiné šaty, které mají úplně jiný výstřih, jsou na ramínka a navíc mají barvu champagne. :-) A tu jsem původně VŮBEC nechtěla. Takže všechno měním. A asi budu muset vyměnit i přítelovu kravatu :-D Holky, krásné přípravy!
Odpovědět
@hanik.s ahoj, chtěla jsem se zeptat, jak budeš ladit ženicha k tvým šampáňo šatům-košili, kravatu? Já jsem původně taky vůbec nechtěla šampáňo šaty, ale byly tak nádherný a seděly mi ze všech nejlíp, že jsem si je zamluvila. Jen mi ta barva udělala trochu čáru přes moje představy, tak se s tím trochu peru. Máš nějaké foto nově vybraných šatiček? Svatbu budete mít na dva dny? Že máš druhé šatky na druhý den? To mě vůbec nenapadlo, asi budu muset tedy zase ještě zapřemýšlet a nějaké vymyslet :-)
Odpovědět
@kristynap: ahojky, nad oblečením ženicha taky přemýšlím. V pátek si jdu do půjčovny pro svůj nový závoj, tak se asi domluvím s paní, co by bylo nejlepší. Ale vzhledem k tomu, že se mi nechce měnit košili, kterou už taky máme (bílou samozřejmě :-D ) tak uvažuju jen o výměně kravaty za šampaň. Ale dám na rady v pátek. Jinak moje nové šaty mám na fotce v albu, ale jen na modelce, protože jsme já i sestra v tom fofru zapomněly fotit :-S Tam jsou ty šaty ale v bílé. Svatbu na dva dny nemáme. Ty šatky jsem si koupila jakoby na normální nošení a použiju je i na druhý den. Takže i při snídani v penzionu druhý den budu v bílé :-D No, ony jsou vlastně taky takové smetanové :-D A Ty máš jakou představu o oblečení ženicha?
Odpovědět
@hanik.s no mě v salonu řekli, abych dala ženichovi rozhodně košili šampaň, ale nevim. někdo tady radil, že vypadá dobře i bílá košile a šampaň kravata-lépe vynikne. tak právě nevim, mám dilema.
Odpovědět
Pro přidání příspěvku se musíte přihlásit.
Přesunutím fotek můžete změnit jejich pořadí

Nenašli jste co jste hledali?