Nevěsty z Blanska a okolí 2011 plánující svatbu.Jste zde?

Zobraz úvodní příspěvek
Tak děvčata kdopak plánujete svatbu příští rok stejně jako já?
Odpovědět
Profilova fotka
@vermona tak to schvaluji, my ji budeme mít v originále při obřadu :-) ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
http://www.youtube.com/watch?v=XMfsqs... než todle tak radši nic :-))
Odpovědět
@leilunka No, já začala chodit teď do fitka a jezdit na kole ... tak snad s tím taky něco udělám ... ;-) Nemůžu zase moc kvůli šatům ale spíš chci dost zpevnit a to bude větší makačka než zhubnout. To asi za tři měsíce nenahoním :-D Ale uvidíme ... :-D Spíš se teď budu snažit nahonit fakt svaly a taky najezdit na kole spusty kilometrů kvůli té naší "svatební cestě" do Francie na etapy Tour de France :-D Tak doufám, že to bude mít nějakej pozitivní výsledek - tady to moje honění :-D Jinak, zítra jdeme na matriku do Lysic, tak jsem zvědavá co se dozvíme nového ... Beru teď nějaká pozitiva protože se s prominutím podělává co se dá. No, aspon, že co se týče svatby, je zatím snad vše OK .... Příští týden vyrážím do Ikee pro svíčky a myslím, že tím pádem budu mít veškerou výzdobu na stůl doma a můžu jen zkoušet aranžovat .. to bude něco. Ještě, že mám kamarádku, která je na tohle machr - tak poradí ;-)
Odpovědět
@leilunka v Bce jsou lymfodrenáže a kvitance jo??a kde?? :-) no, s tím shazováním, taky se do toho chystám, ale jak píše slunickowww, něco shodit a nějaké svaly "nahohodit" :-D ...ale únor je prý blbý měsíc na držení diet, tak to teď v březnu snad půjde líp :)...jinak nějaký osvědčený recept???u mě snad jedině cvičit a nejíst na noc :)
Odpovědět
@bikulala ... No, u mě zaručená dieta asi neexistuje.... I když ... když chodím každý den do fitka, tak pak nemám vůbec chuť jíst ... a do toho, když dám druhou fázy silniční kolo, tak jsem ráda, že jsem ráda .. ha ha .. je to ale díky mému "nezaměstnání" :-( Kdybych chodila do práce, tak bez šance ... Dneska jsem si dala mastnej bramborák a myslela jsem, že ho po hodině vyhodím .. a přitom ho miluju, byl vinikající a byl jen jeden .. A to, kdybyste mě znali, tak já jsem jako otesánek .. co mám ráda, to si dám a ráda si i přidám .. I když je pravda, že ujíždím spíš na salátech, sýrech a vínech :-) No, uvidíme .. ale je super, že šatky se dají dost stáhnout a já si je budu ještě zmenšovat .. teda doufám :-D No, už se nám to holky všem blíží, co? Mazec ... :-D
Odpovědět
Holky plánujte některá svatební knihu hostů nebo ten rámeček s fotkou a vzkazy a pokud ano tak kterou variantu?
Odpovědět
@dulik ahojky, zvažuju knihu, ale vůbec nevím jak mi to vyjde časově vše nachystat, vymýšlím pořád další a další věci a zatím nemám ani vývazky udělaný :-) a to už mi zbývá jen měsíc a půl :-)
Odpovědět
@dulik ahoj, já mám v plánu oboje - i knihu hostů na vzkazy a přání i rám na podpisy svatebčanů. Nevím jestli to není zbytečné mít oboje, ale zase bych si ten rám s podpisy a fotkou chtěla pověsit na zeď, kdyžto kniha zůstane schovaná jen jako vzpomínka. Chtěla bych tyto věci dát na zvláštní stolek v restaurci, kde bude hostina, třeba spolu i s přáníčkama, co dostaneme nebo příp. si tam i odložím kytici.
Odpovědět
@dulik ahojky, tak my už máme knihu koupenou, takovou spíše menší :-) v barvě svatba (smetanová) a dám ji na stolek spolu s krabičkou na přáníčka, dárečky a s mojí kytičkou :)...nebudeme totiž mít klasickou květinovou výzdobu z květinářství, takže tam bude aspoň ta moje kytička :)
Odpovědět
Profilova fotka
ahoj nevěstinky, tak jsem si překlikla z jiné diskuze, kde se teď vyskytuju a koukám, že témata podobná, zrovna nám jedna holčina psala recept na večeřový salát, po kterém se prý dobře hubne, kopíruju :-D "Tak se dáva cela plechovka červených fazolí, který ještě v plechovce trochu proženete nožem aby se pokrájely, krájet je po jedný je strašný, nálev se vylívá, ale tak aby nebylo úplně sucho, pak plechovka kukuřice, dvě bílé papriky, 2 rajčata nebo podle chuti ty cherry rajčata, mozzarela která má 14%tuku, víc ne, míň bývají hnusné. a na vrch se naleje olivový olej, kvalitní a poměrně dost, tak 3x obkroužit mísu. Kdo má rád olivy tak může i ty a bazalka. Já fazole nejím, ale v tomhle sálatu je to fakt lahoda, jde se častěji na wc, ale neprohání to, ani se po nem neprdí, ale nesníte celou tuhle dávku na posezení, takže je to dobrý když si to dáte s někým nebo dojíte druhej den. Když se to vydrží jíst každou večeři nějakou dobu tak to fakt pomáhá, nevěřila sem tomu ale funguje a hlavně člověk se, pardon, nažere, ne jako ty salaty po kterých máte za hodku hlad" a jinak chci ještě dodat ke knihám a podpisům, jak my jsme měli to malování společného obrazu - každý z hostů tam něco namaloval, třeba by se k tomu daly i přidat podpisy, myslím, že to nebylo špatné ;-) A taky měli lidi takové voskovky či vodovky v ruce po pěkných pár letech - no kdy jste s tím naposledy kreslily vy? :-N
Odpovědět
@kackabk ten stojan na obraz je tvůj, nebo jsi ho měla půjčený. Budeme mít asi taky malování obrazu a nevím jak ho hezky umístit
Odpovědět
Profilova fotka
@koopretina stojan je svědkův, myslím, že bych mohla domluvit vypůjčení, kdybys chtěla
Odpovědět
Článek se načítá
Tak dneska jsme byli na matrice v Lysicích ... takže všechno podepsáno, správní poplatek zaplacen a za chvilku hurá na to .. ha ha ... Jen, když jsem tam tak seděla, a paní se nás ptala na příjmení po svatbě, tak ve mě úplně hrklo, že je to opravdu realita .. mazec ... pořád to beru "jen" jako plánování a myslím, že až bude opravdu den D, teprve pak mě to dojde ... 8-) Snad to bude fakt všechno v pohodě 8-)
Odpovědět
Profilova fotka
@dulik ahoj my máme obě dvě koupené jak knihu tak i ten rámeček
Odpovědět
@vermona ahoj, můžu se zeptat, kde jsi koupila ten rámeček? budeš mít na svatbě jen ten papír nebo i v rámu?
Odpovědět
Profilova fotka
tady v Blansku ve fotolabu,jak jdeš z města na Palavu
Odpovědět
Profilova fotka
@kristynap budu mít celý rámeček.
Odpovědět
ahojky holky, my máme jen tu knihu. Teda, je to jen sešit ve tvrdých deskách, za tohle se mi nechtělo moc utrácet. Ale i tak to bude pěkná památka. Taky uvažujeme o fotoplátnu, nemáte s tím některá zkušenost?
Odpovědět
@hanik.s co to je fotoplátno?? holky trošku z jiného soudku, nemáte zkušenost z kulmou?? nevím jestli značku Rowenta nebo Philips, poradíte někdo prosím
Odpovědět
@koopretina: to je fotka vytištěná třeba ve formátu A4, A3, A2 i větší na malířské plátno a napnutá na dřevěný rám
Odpovědět
@hanik.s a svatebčané na to píšou vzkazy a svoje podpisy?? má funkci jako rámeček?? tak jako nezní to špatně, jen nevím kam bych si to plátno pak dala :-)
Odpovědět
@koopretina: ty vzkazy a podpisy by možná šly, ale to bych nechtěla. Spíš jsme přemýšleli, že bychom po svatbě vybrali nějakou pěknou fotku a nechali si z ní udělat to fotoplátno. Máš to jako obraz, mě by se to líbilo třeba na zeď do ložnice :-D
Odpovědět
@hanik.s aha, tak to taky něco takovýho plánuju, ale teď řeším více detaily na svatbu a pěkně po svatbě až bude klid, tak budu vymýšlet další věci :-), chtěla bych si doma udělat takovej náš výřez, skupinu fotek v různých rámečcích... no představa by byla ale ta realizace je náročná.... nemáme totiž vůbec žádný fotky vyvolaný, všechny máme digitálně a ještě různě rozházené v mým a přítelově PC, takže až to někdy dáme dohromady, tak pak tu mou vizi uskutečníme. Třeba až budu na mateřské, tak budu mít více času :-)
Odpovědět
Profilova fotka
:-N No musím říct, že já navybírala fotky po svatbě do alba semka na beremko, oficiální album jsme udělali z pár fotek, které vybral a upravil fotograf, no a ještě plánuju neoficiální album, kde mají být fotky z celého dne...Ale pořád jen plánuju..plánuju...Říkáš, že by se to na mateřské mohlo dočkat realizace, koopretino? No to jsem teda zvědavá :-D Pak vám to povím ;-)
Odpovědět
ahoj holky, tak s tim zpevnenim postavy je fakt, ze uz by to chtelo zacit :-D. ja chodim obcas plavat a spis se snazim neprejidat, ale je to taaaaaaak tezky! zrovna ted jsme si ve slevomatu objednali nejakej voucher do brnenske hospody na poradne velky jidlo, takze to s tim predsevzetim nebude tak horky :-D . jinak my ted jedem v nedeli do te olomouce, jak jsem tady uz psala, je to pry nejvetsi obchod se svatbenim zbozim v CR a hlavne ceny jsou uplne jinde nez v brne. takze tam vyberem obleceni a obuv na zenicha, mamka si tam snad koupi kostym nebo nejake saty a taky doufam, ze nakoupim nejakou dekoraci a treba i prstynky a oznameni...no to uz bych asi chtela moc :-N . kazdopadne za vama jsme pozadu, nic z toho jeste nemame a asi jsem tady jedina, kdo jeste nema domlouveny kvetiny a cukrovi. jenze je to tezky, ja sama zadne kontakty nikde nemam, takze trva dlouho nez neco najdem. holky, chtela jsem se zeptat, jak by se to dalo udelat, kdybych treba chtela kvetiny ze sebrova, tak jak se pak resi vyzdoba restaurace, mame to v cerne hore, to oni tam nejak zajedou a vyzdobi nebo to musime vyzvednout my a zajet tam s tim? @hanik.s fotoplatno je super, ja sama ho jeste doma nemam, ale uz se na to chystam, mam vybranou fotku z cestovani, takze to chce jen zrealizovat. hlavne to vypada pekne, takze se toho urcite neboj ;-)
Odpovědět
@veruska26 ahojky, nemusíš mít strach, že jsi s něčím nějak extra pozadu. Svatbu máš až v červnu... to máš ještě doooost času, píšeš že nemáš zamluvený květiny a cukroví... já květiny taky ještě nemám a ani se nemůžu rozhodnout jakou kytičku chci :-), cukroví teda mám :-). No a ještě k těm kytkám v pohodě stačí zajít do květinářství 1 měsíc dopředu, takže do konce dubna máš času dost... Tu Olomouc ti závidím, pak musíš dat info co jste nakoupili a za kolik, jestli se to opravdu vyplatilo... mamča ještě nemá co na sebe a pro ženicha hledám vestičku, ale nechce se mi dávat za to nějak velký peníz, protože víc ju asi na sebe nevezme... Boty taky nemám ani pro sebe, ani pro ženicha... no je toho ještě dost a náš termín 23.4. pomalu za dveřma. No a s tou výzdobou, tak vím že se snima dá domluvit, aby to tam zavezli, ale nevím jestli si neúčtují nějaký cestovný... to ti nepovím, a pak se to dá udělat taky tak, že si misky objednáš třeba na pátek večer nebo ráno, a společně s cukrovím, který povezeš do restaurace, tak tam zavezeš i misky a v restauraci ti to naaranžují do tabule... no a kdybys chtěla, nevím jestli tady pravidelně čteš diskuse už tady o tom řeč byla, tak já se taky věnuju svatebním výzdobám a aranžováním, stačí říct a můžeme se sejít.
Odpovědět
Krásné ráno holky ... Moje mamča taky nemá žádné oblečení na svatbu. Chce nějaký decentní kostýmek, který si pak bude moci vzít ještě i na jiné akce, né jen tu naši svatební - což chápu. Jenže u mojí mámy je hodně těžký se trefit do vkusu. Je malá a má velké pozadí takže koupit něco aby se v tom cítila dobře je opravdu nadlidské umění :-( Nevíte někde, kde se v okolí blanska dá koupit nějaký takový decentnější kostým? Nemám s tím totiž absolutní zkušenost. Nebo třeba levná švadlena? Jinak, @veruska26 vůbec se neboj toho, že není spusta věcí zařízených. Třeba jak pojedeš do Olomouce zařídíš vše, co potřebuješ a ještě budeš mít nad námi náskok :-) Já např. měla cukrový zamluvený u jedné paní, kterou mi doporučila kamarádka, co se loni vdávala. Nakonec jsem se ale ve škole bavila se spolužačkou a ta mě doporučila cukroví daleko levnější a krásnější - sice je malinko dál ale nevadí. Ochutnala jsem a je to opravdu super. Takže se chce spíš takhle různě poptávat. Já jsem se třeba ptala i na kosmetice a tak .. prostě, říkám si, že holá huba, holý neštěstí .. ha ha ... Já jsem zvědavá na naše snubní prstýnky. Měli bysme je mít už snad příští týden, tak se malinko děsím toho, abysme nebyli sklamaní ale třeba né ... :-D
Odpovědět
Profilova fotka
Ahojky, o nějaké švadlence ví určitě dulík, když si u ní nechává šít šaty. Moje mamča mě překvapila, koupila si šaty se sáčkem v Brně ve studiu Musilka - stálo to tuším 5tis, takže dražší než půjčovné mých svatebních šatů, ale myslím, že to stálo za to, neb jí to pěkně sluší a teď v tom obráží i plesy ;-) @koopretina Nějaká vestička tady z bazárku se ti třeba nelíbí? (já se teda po vestičkách nedívala, můj muž o ní nechtěl ani slyšet) Já tu koupila kravatu a zase jsem ji tu prodala, takže náklady minimální ;-) S botkama pro ženicha nemůže být problém (my koupili pěkný společenský v obuvi na Dvorské, ale to najdete asi všude). S botkama pro sebe jsem měla trošku problém - moc jsem si oblíbila blanenské obuvi oproti brněnským, ale při hledání mých svatebních tady ani ťuk. Nakonec koupeny v Mixeru v Shoping parku a spokojenost. @veruska26 Tu olomouc teda taky závidím ;-)
Odpovědět
@kackabk no právě, že můj ženich taky moc nechce, ale když vidí jak se rozplývám nad těma modelama, tak řekl že si ji vezme :-) do bazaru koukám, ale zatím nic :-(. S botkama pro ženicha vím, že nebude problém, to bude jednoduchý, ale já už od začátku ledna chodím po všech možných obuvích a stále jsem nenarazila na pěkné s nižším podpatkem. Ale moje vysněné jsem objevila na webu ve svatebním salonu sunnylife v Brně, už jsem jim psala i mail jestli je mají a mám v plánu tam zajít.
Odpovědět
Profilova fotka
@koopretina Tak to máš obětavého muže, toho se drž! :-D Já když viděla, jak se na to ten můj tváří, tak jsem si řekla, že to není jen moje svatba, ale že by si ji měl i on užít tak, jak chce, a ve vestičce jsem teda povolila ;-) Tak to s botkama vypadá nadějně, ne? To je fajn :-)
Odpovědět
Pro přidání příspěvku se musíte přihlásit.
Přesunutím fotek můžete změnit jejich pořadí

Nenašli jste co jste hledali?