Nevěsty z Blanska a okolí 2011 plánující svatbu.Jste zde?

Zobraz úvodní příspěvek
Tak děvčata kdopak plánujete svatbu příští rok stejně jako já?
Odpovědět
@slunickowww: ty svíčky zkus v Ikei. My tam kupovali docela velkou, obyčejnou bílou a stála 29Kč. :-)
Odpovědět
@slunickowww jak říká hanik.s levný svíčky seženeš v ikei, taky je tam mám vyhlídnutý, jen se nemůžu rozhodnout jestli jednu za 29Kč nebo čtyři menší za 39Kč....
Odpovědět
Holky, moc děkuju. Určitě se tam pak s přítelem stavíme :-) Tak tím pádem by to snad pak mělo být kompletní ... :-) Takže fakt moc děkuji :-)
Odpovědět
@leilunka A když máte obřad až ve dvě tak jak to budete mít s obědem? Nebo budete mít rovnou raut?
Odpovědět
Holky, můžu mít takovej dotaz? Jak to budete řešit se svatebníma darama? My máme napsáno, že chceme jen peníze .. máme k tomu i takovou dobrou básničku, aby se někdo neurazil. Ale nevím, jak to na svatbě chodí. Jestli vám dávají obálky s penězama na jednu hromadu na hostině, v tomto případě bych měla pořídit truhličku? Nebo vám to dávají doma před obřadem? Ale tam se asi nedostanou všichni... Už jste nad tím přemýšleli jak to uděláte? Byla bych nerada, abych udělala nějakou truhlu nebo krabicu a pak to vypadalo, že očekáváme miliony ... :-)
Odpovědět
@slunickowww taky máme připravenou básničku o tom, že chceme peníze, ale zatím nevím jestli to budeme vůbec dávat.... aby se někdo neurazil. No a jak to udělat pak, tak to asi nechám na svatebčanech, kdy nám budou chtít dar (peníze) dát. Na svatbě kamarádky jsem viděla, že někdo dával obálku už doma, někdo při gratulacích po obřadě a někdo až na hostině. Truhličku jsem taky zvažovala a vůbec si nemyslím že je to jak na miliony, může to být truhlička na přáníčka..., může být třeba samostatný stůl, kde budeš mít truhličku, knihu hostů nebo ten rámeček s fotkou aby ti napsali nějaký vzakz, můžeš si tam dát noviny s kasičkou (dobrovolný příspěvek za výtisk), můžeš na ten stůl dávat dary co dostanete....atd. samozřejmě jsou to jen typy, nevím co všechno plánuješ na svatbě mít... a takhle si to představuju já, že to asi udělám, ale jak to nakonec dopadne je ve hvězdách :-)
Odpovědět
Profilova fotka
holky, vůbec se nebojte dát tu básničku o penězích s oznámením. Já to vytiskla ve stejném stylu jako oznámení a každej byl spíše nedšenej, že nemusí přemejšlet co za dary a že je to hezké, taková básnička. Moc se jim to líbilo...tak jen do toho!!!! Na přáníčka a na případné dary, kdyby někdo neposlechl našich proseb, byl na hostině samostatná stolek s truhličkou na peněžní dary a přání. Vedle jsem měla knihu hostů, do které se podepsali všichni hosté. Je to moc milé si potom číst ty komentáře :-D Když budete chtít, hodím sem fot, jak to tam bylo nachystané. Většinou se dávají dary až na tom obědě nebo na rautu :-) No a když náhodou nás někdo chtěl podarovat už dřív, měla na starosti svědkyně a družba usměrňovat, aby si to nechali až do truhličky :-) Podle mě je to super řešenía všichni pochopili :-) Jen skoro 90. letý strejda nám asi 5x chodil dávat obálku..že v ní je moooooc peněz a ať se před ním kouknem :-D :-D
Odpovědět
Tý jo .. my teda tu básničku nedáváme k svatebnímu oznámení ale pak pošleme všem naše svatební stránky a tam to bude dané ... Takže asi tak. A jak dlouho dopředu budete dávat svatební oznámení? My asi tak na konci dubna? Je to moc brzo, když máme svatbu 11.6. ??? :-)
Odpovědět
Profilova fotka
@slunickowww myslím, že to na oznámení vůbec není brzo...my dávali taky tak a měli jsme termín až 3.7. Já hlavně chtěla, aby to měli co nejdřív všichni ti, co mi na jejich účasti nejvíc záleží, aby si nenaplánovali třeba dovču, nebo nějakej vejlet a taky aby se co nejdříve vědělo, kolik tedy ve finále bude lidí. Ale stalo se nám, že jsem dostali oznámení týden před svatbou :-D jako někdo to neřeší :-D
Odpovědět
ahoj holky, s tím stolečkem na dary- obálky a přáníčka je fakt dobrej nápad, taky už mě to napadlo a asi to tak uděláme, dám tam i tu knihu hostů, k tomu nějakou tu svíčku pro hezkou atmosféru a šlo by tam třeba i odložit kytku - už to úplně vidim. Jen nevim jestli se nám to tam do restaurace všechno vejde, svatební stůl, pak stůl na raut na jídlo a pití a pak ještě tento. No musim to nějak domluvit a namyslet. Jinak v Ikei mají fakt super svíčky-přesně co potřebuju i s táckama( 9,-). Svatební oznámení budeme některý rozdávat osobně už i dřív, třeba na konci března-jde asi o dvě rodiny, co vůbec o naší svatbě neví a chtěla bych aby tam byly, takže aby si náhodou nenaplánovali dovču nebo tak. A těm, co to ví, tak je budeme předávat taky osobně tak nějak příležitostně, myslim, že konec dubna není vůbec brzy.
Odpovědět
taky to s tim oznamenim vidim na dva mesice dopredu, jedna kamaradka mi rekla, ze bych mela zacit uz ted a jina zas ze dostavaji normalne oznamka 14 dni pred svatbou a ze 2 mesice dopredu se nedava...tak to si clovek pak nevybere :-D . nejlip si to udelat podle sebe....nad tou basnickou o darech jsem taky premyslela, ale taky mi to prislo takovy divny, i kdyz nevim, zalezi na lidech, my to asi kazdymu reknem osobne, ze nechcem zadny fyzicky dary, ze uz stejne vsechno mame. jo holky jeste tady nedavno padl dotaz kam posadit fotografku a kameramana a nejak se to prehlidlo, taky by me to zajimalo, jak to budete delat...nejaky si neumim predstavit, ze by sedeli s ostatnima hostama a jeste jim delat jmenovky pan kameraman a pani fotografka :-D :-D
Odpovědět
Holky, my tu básničku chceme taky dávat k oznamku a oznamko budeme dávat asi na přelomu dubna a května, aby to hosté tak měsíc a půl před svatbou měli. Moc svatebčanů mít nebudeme a většina už termín ví. Jinak stoleček na dary ať už finanční nebo hmotné, případně na knihu hostů je určitě fajn nápad a taky to tak plánujeme.
Odpovědět
Článek se načítá
@veruska26 no tak oficiálního kameramana sice nemám, ale fotografku posadím určitě na konec stolu a jak říkáš, dám tam cedulku fotografka Lucka :-). Možná kdybych měla nějakou vedlejší místnost, tak bych je posadila tam, ale bohužel nemám a zdá se mi zbytečný dělat ve stejným sále samostatný stůl pro fotografa a kameramana.... navíc si myslím že bude fajn, když budou v centru dění a zachytí nějaké zajímavé chvilky při obědě nebo při kávě... kdyby seděla někde mimo tak by třeba mohla něco prošvihnout :-)
Odpovědět
No, mě příjde logický posadit kameramana a fotografa na konec stolu tak, aby nezavazeli a byli v centru dění ... Ať jsou prostě u všeho, co se děje a příp. fotí nebo filmují .. jsou za to placení, ne? Určo budeme mít vytisklé fotografka a kameraman ať ví, kam si sednout ... :-)
Odpovědět
to je dobry s tim "aby nezavazeli" :-D :-D :-D :-D . taky jsem si rikala, ze je dam na konec, treba si budou povidat spolu ;-). nebo teda doufam, ze spis budou pracovat nez si povidat ;-)
Odpovědět
Ahojky holky, tak včera mě došly okvětní lístky na stůl .. No, má jich být 600ks ale nevypadá to .. kvalita taky nic moc ale co můžu chtít, ne? :-) Snad budou na tom stole vypadat hezky ... Za 14dní si pak s kamarádkou uděláme vyjížďku do Ikee, tak se těším. Koupím ty svíčky, jak jste mě radili a pak už bude výzdoba stolu kompletní .. Možná, když se budu doma nudit, zkusím udělat z nějakého papíru truhličku na přání a na peníze ... Jen nevím moc jak velkou a jak .. nemáte někdo tušení? Dneska jsem donesla do práce svoje svatební oznámení a hrozně moc mě potěšilo, když mě kolegině, která se brala v říjnu řekla, že to moje oznámení vypadá hodně luxusně a že vůbec nevypadá jak doma dělaný ... :-D takže mě to fakt moc a moc potěšilo ;-) No, chtěla jsem se jen pochlubit .. ha ha ... Takže kdybyste měla některá z vás typ na to, jak udělat tu truhličku nebo tak něco, tak dejte vědět ... :-) PS: Vy budete mít nějakou knihu hostů nebo něco takového?
Odpovědět
@slunickowww no tak tu základnu bych udělala asi ve velikosti A4 a výška to nevím, prostě aby to vypadalo hezky, viděla jsem to někde na veletrhu, nebo bych se mrkla na nějaký e-shopy a udělala to podle toho....
Odpovědět
@koopretina No, už jsem koukala ale bude to teda boj .. pořád si říkám, jestli je to vůbec poteba :-) Tak uvidíme ... Když teď budu doma, tak asi nebudu vědět, co roupama, tak si myslím, že to nakonec udělám .. ha ha .. akorát ten výsledek bude asi hustej :-(
Odpovědět
@slunickowww Ahoj, pročítala jsem tyto stránky a dočetla jsem se, že máš zamluvené cukroví v Olešnici. Mohla bys mi poslat na paní kontakt? Moc děkuji
Odpovědět
Profilova fotka
Ahoj holky, teda vás dočíst, to byla fuška :-N Vrátím se ještě k tomu líčení a česání: říká se, že pokud chcete drdol, je dobré umýt vlasy den předem, aby to lépe drželo, nechlupatilo se apod. Já česala na svatbu dvě své kamarádky (kadeřnice ale nejsem, jen mě to baví) a ta jedna poslechla a umyla předem, s drdolem jsem si fakt možná i ty 2h hrála, ale je to spíš tím, že nejsem profík. Druhou jsem česala z čerstvě mytých vlasů, ale nebyl to drdol, a taky to šlo, a cca 45min. Takže fakt záleží na účesu. No já si vlasy umýt předem nestihla - než jsem si na to v pátek vzpomněla, tak už jsem měla udělaný nehty a s těma jsem si hlavu drbat nechtěla, tak mi je taky myla až v sobotu a taky ten drdol šel ;-) Líčení je asi lepší až po účesu, zvlášť, kdyby vám myla ty vlasy, tak vám to taky může smýt, že...Ale já třeba byla ráda u té jedné kamošky, že už byla nalíčená a já měla na účes hromadu času, protože už nic jiného nezbývalo (až na oblíkání do šatů, na což hoďka určitě třeba není - max. půl, ale lepší vždy počítat s rezervami...) Jo a na zkoušce účesu jsem byla 14dní před a moc jsem se nebála, protože jsem přesně věděla, co chci. Ale když to někdo neví, taky bych si asi vydupala dřívější termín... @slunickowww vážně na tom stole nechceš žádnou kytičku? mně by se třeba líbilo, jak navrhovala kopretina, tam poházet pár bílých kvítků třeba chryzantémek..když už nebude žádné aranžmá. ty umělé lístky jsou možná romantické, ale osobně mi připadají takové smutné - otrhané kytičky - ty bílé kvítky by to mohly pěkně oživit a oněžnit. ale je to jen můj názor ;-) no a pokud truhličku, tak určitě na celé obálky, většinou to lidé totiž zakládají do přáníček, protože (už i jak tu někdo zmiňoval toho strýčka) většina lidí chce, abyste věděli, že tento obnos peněz máte právě od nich...
Odpovědět
Profilova fotka
@slunickowww ahoj já jsem si koupila svatební knihu hostů,k tomu pero a i truhličku.Tady mrkni se a mám to přímo s tím srdíčkem.Ale do té knihy jsme si už sami napsali to co jsme chtěli http://www.svatebnidekorace.cz/91-sva... http://www.stylovainspirace.cz/pero-s... http://www.svatba-eshop.cz/pokladnicky/ mrkni se. :-)
Odpovědět
@kackabk No, nechci na stůl žádné ikebany nebo něco takového ale určitě na tu červenou organzu rozházím nějaká kvítka .. Buď nevěstin závoj nebo třeba nějaké luční kytičky nebo něco, co bude k mání. Ale kytky jako takové nebudou ... Dám tam opravdu jen ty svícny, rozházené okvětní lístky a na tu organzu teda něco živého bílého a je to .. ať to není moc přeplácané :-) @vermona Tý jo, ta truhlička je celkem dobrá ale nechce se mě platit poštovné, které je téměř ve stejné ceně jako ta truhlička ... Takže buď domácí výroba nebo se podívám v nějakém kameném obchodě ;-) Zatím času dost ... ;-) Ale i tak se mě ta největší zdá celkem malá .. Teda, né, že bych očekávala takové dary ale 30cm je málo, ne? ;-) Nemám absolutně odhad, tak třeba je to dost ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
já mám tu střední a je dost velká :-)
Odpovědět
Profilova fotka
holky plánujete někdo tohle mrkněte : http://www.youtube.com/watch?v=ZjeZ5R...
Odpovědět
@vermona: no tanec plánujeme, ale něco takovýho neee :-D Spíš bychom chtěli na písničku Moon river tančit ploužák a přejít do waltzu, ale tohle je na nás moc divoký ;-)
Odpovědět
Mě se taky moc líbí Moon river takže buď budeme tančit waltz tady na toto nebo na něco jiného. Mě se na jednu stranu strašně moc a moc líbí ty střeštěné tance ale myslím si, že naše rodiny by si asi klepali na čelo. Takže první tanec bude těžká romantika a na parketu se pak vyblbneme se všema .. už se těším, jak budeme ten náš romantickej tanec zkoušet .. ha ha .. chci otočky a tak, tak jsem zvědavá. Snad tam na to bude dost prostoru :-) Holky, kdybyste někdo objednávali tu truhličku, tak dejte vědět a šábneme se o poštovný, ju? ;-)
Odpovědět
@slunickowww: taky se těším, jak se se všema vyblbneme na parketu. Kabáti a tak, to bude paráda 8-) Tu truhličku si promyslím, a kdyžtak ti dám vědět jo ;-)
Odpovědět
@hanik.s Já chci mít svatbu plnou romantiky a když vidím, jak se ti "crazy" tanečníci předvádějí ... No, kdybych věděla, že nebudu vypadat trapně, tak možná ale jinak .. :-D Radši si krásně zatančíme a pak hurá na to :-D Zítra začínám s "tvarováním postavy" :-D Ha ha ... tak snad to do svatby ještě stihnu :-D :-D
Odpovědět
Profilova fotka
ahoj Holky tak naše skupina už se učí tuhle písničku ta je naše http://www.youtube.com/watch?v=X2b4V8...
Odpovědět
Profilova fotka
@slunickowww no s tvarováním postav mě ani nemluv, ode dneška jsem taky nasadila dietní režim a chystám se v bce na lymfodrenáže a kavitaci. no musím s tím něco udělat, snad to vyjde. Jinak s těmi tanci, no, každý má jiný vkus, když někdo umí pěkně tančit a udělá zajímavou scenku tak budiž, ale některé co jsem viděla jak nejsou sehraní a předvádí macarenu a takovou tu školkovskou písničku jakmávají rukama a kroutí zadkem mě přijde s prominutím trapas, však většinou se taky ti hosti na ně koukají jak na blázny :-D ale jak říkám... proti gustu..... my si dáme pěknej ploužáček a bude.
Odpovědět
Pro přidání příspěvku se musíte přihlásit.
Přesunutím fotek můžete změnit jejich pořadí

Nenašli jste co jste hledali?