Nevěsty z Blanska a okolí 2011 plánující svatbu.Jste zde?

Zobraz úvodní příspěvek
Tak děvčata kdopak plánujete svatbu příští rok stejně jako já?
Odpovědět
@slunickowww tak to je myslím dobrá cena, ale 900 ks si vůbec nedokážu představit, takhle když to píšeš tak se mi to zdá strašně moc... ale tak třeba to bude akorát, a bílý kytičky nebo nevěstin závoj je dobrej nápad. Špendlíky s hlavičkama koupíš snad v každým květinářství myslím že to prodávají za 1,- 2,- 4,- Kč podle velikosti, ale jestli to chceš na tu organzu, tak to není třeba, drží na stole hezky....
Odpovědět
@koopretina No, já ty špendlíky chci na to, abych tím přichytla nakrabacenou organzu k ubrusu .. to tam přece jen tak držet nebude, ne? Jinak si jdu dneska sednout s kamarádkou, která má už svatbu za sebou, tak mě snad poradí co na ten svatební stůl a podle toho to teda asi udělám. No, 900ks lístků je fakt asi dost, co? Vůbec totiž nemám představu kolik toho bude potřeba ale zase na druhou stranu jich tam nechci dávat moc, aby to nebylo moc přeplácaný ... Nebo si ještě zahrávám s tou myšlenkou těch srdíček, jak psali včera holky. Je to o dost levnější varianta ale zase .. musel bych si asi sehnat lepící pistoli nebo nají najít nějakej jinej způsob, jak to lepit ... No, uvidíme, co dneska vymyslíme ale tohle jsou ty poslední věci, do kterých bych chtěla, co se stolů týče, investovat. Jo, a okvětní lístky mě příjdou víc něžnější a romantičtější, co? Jinak, holky .. jak to chodí ve svatební ráno? Nejdřív se líčíte a pak češete nebo jak?
Odpovědět
@slunickowww: no, to by mě taky zajímalo, jak to chodí. Já mám představu, že nejdřív půjdu ke kadeřnici a pak na líčení :-)
Odpovědět
já si myslím, že je to celkem jedno, ale možná tedy nejdřív kadeřnice a pak líčení. když už jsme u toho mám takovej blbej dotaz bude vám kadeřnice i mýt vlasy, nebo prostě jen učeše účes na sucho? Jak dlouho to asi potrvá?
Odpovědět
Hm, tak to s tou kadeřnicí taky netuším .. Ale já si myslím, že mě vlasy mít nebude protože jsou pak jemné a ten účes drží o to hůř, ne? To je jen můj názor ale jak se potkám s kamarádkou, která mě bude česat, zkusím zjistit co a jak ... :-D A kdy budete chodit na zkoušky účesů a líčení? Já si říkal, že bych šla třeba někdy v dubnu? Je to moc brzo? .. :-D
Odpovědět
@kristynap a @slunickowww: holky, s tou kadeřnicí taky netuším, jak dlouho bude to česání trvat :-| Ale kamarádce to trvalo cca 2 hodiny, záleží na náročnosti. Na zkoušku účesu jsme domluvené na týden před svatbou a líčení budu zkoušet měsíc před svatbou :-)
Odpovědět
@hanik.s No, já chci asi ten účes dřív před svatbou, abych měla čas se ještě rozmyslet nebo namyslet něco jiného ... ;-) Ale uvidím, co kamarádka namyslí .. nechám to spíš na ní. akorát je jedinej problém a to ten, že chci mít na hlavě prstýnky a jen malinkej drcek kvůli korunce ... říkala, že vůbec neví, jak to udělat, aby mě to vydrželo celej den .. drdol přece jenom zatužíš a vydrží ti i monzunové deště ale prstýnky .. no, snad něco vymyslíme :-)
Odpovědět
ty joo, 2 hodiny, to je celkem dost. No ještě nejsem na zkoušce vůbec domluvená, vidim to tak na duben, právě aby byl čas ten účes pořádně promyslet a popřípadě změnit/zkusit více variant, chci mí závoj i korunku, tak uvidíme jak to dopadne.
Odpovědět
No, je pravda, že dvě hodiny jsou fakt dost. Včera se mě ptala naše fotografka, kdy asi má dojet, aby si to tak nějak rozplánovala .. myslela jsem si najivně, že bude všechno v klídu ale to bych asi musela vztávat už v pět ráno, abych byla do 11 hod připravená a nastartovaná :-) No, tak uvidíme ... nechci to moc hrotit. Uvidím, jak ten účet bude náročný a taky jak to líčení bude dlouho trvat a podle toho se přizpůsobím ale dvě hodiny - to je masakr ;-)
Odpovědět
@slunickowww taky jsem foťákovi řekla, ať přijede na 11. obřad máme ve 12, a to jsem si říkala jak to všechno budu pěkně v pohodě stíhat bez honičky stresování zda stihnem či ne, že budu mít takřka celé dopoledne na přípravu, ale už teď nevim nevim, jak to všechno stihnu. Sice kadeřnice i kosmetička na líčení přijedou za mnou domů, čímž ušetřím nějaký čas, ale i tak. Asi budu muset vstávat prostě brzy, kdo ví jestli vůbec usnu :-D
Odpovědět
@kristynap No, k nám kameraman dojede někdy kolem deváté ... Fotografce ale řeknu, že už ji chci mít doma třeba kolem sedmé protože si myslím, že zrovna v tu dobu půjdu na česání ... a když né, nedá se nic dělat ... Chci se prostě v klidu nasnídat a ten den si opravdu užít od samého rána .. ale věřím tomu, že nebudu snad vůbec spát. Nevím, jestli ze strachu nebo ze štěstí, co příjde ... nechám se překvapit :-) Každopádně zatím se neskutečně na všechno těším .. tak uvidím, co ten velký de přinese ... ale rozhodně žádné hrocení :-) Je to náš den a tak si ho chci pořádně s přítelem vychutnat ... :-)
Odpovědět
@hanik.s @kristynap @slunickowww no holky, opravdu záleží na náročnosti, ale moje kámoška byla u holiče myslím 2,5 hodiny. Umytí vlasů, natočení na natáčky, pak samotný česání... když jsem se byla učesat na ples, tak jsem hodinu seděla pod foukačem... a to jsem měla vlasy napůl vyfoukaný.... taky mám jemný vlasy, ale holičky to umí stužit tak aby to drželo... takže určitě umývat budu, nedokážu si představit, že bych si v pátek umývala hlavu... už tak nevím jestli všechno zvládnu... no a kosmetička přijde pak zamnou domů, a pak půjdu do šatů. o malování jsem slyšela, že taky počítají hodinu, ale doufám že to tak dlouho trvat nebude... až půjdu na zkoušku tak se musím zeptat. Jinak zkoušku účesu mám až týden před svatbou, jsem z toho trošku nervózní, jak říkate vy chtěla jsem si to ozkoušet a popřemýšlet jestli je to ono a tak, a holička mi řekla že to tak stačí, že je to zbytečný dřív.... zase na druhou stranu mi nedá šanci moc o tom přemýšlet... tak jak přemýšlím o všem, něco měním o něčem se přesvědčuju... obdivuju slunicko, že už má tak všechno zařízený, já bych to možná během těch měsíců, ještě překombinovala.... a dělala vše znovu :-) No a na kosmetiku jsem objednaná začátkem března, tak jsem zvědavá
Odpovědět
Článek se načítá
holky ja vas nestiham cist a hlavne si pamatovat vsechny vase rady a napady :-D . prijde mi, jako byste se vsechny uz minimalne jednou vdavaly, protoze uplne vite co a jak a uz vsechno mate zarizene a domluvene, jste fakt dobry!!!!...to ja jsem uplne na zacatku a skoro nic nemam nebo minimalne nevim :-) . @koopretina taky bych sla na zkousku vlasu rozhodne driv nez tyden pred, pak uz clovek nema moc moznosti...ja jsem treba presvedcena, ze mne zadny uces sluset nebude, takze se budu muset domluvit na vicero zkousek a to jeste minimalne tri mesice predem. a co se toho rozvrhu tyce, tak zatim co vim od ostatnich kamosek, co uz maji svatbu za sebou, tak vzdycky vstavaly ve svatebni den kolem 5., at uz byla svatba v 11 nebo 12 a pry to vzdycky vsechno taktak stihly..to me desi!!! @slunickowww ja jsem se ted zacala na svatbu taky hrozne tesit, mam toho jaksi plnou hlavu a uz chci aby to bylo!!! dneska jsme zrovna ve finstine skoro celou hodinu cetli a prekladali clanek o svatbe, tak jsem u toho snila a predstavovala si, jak to asi bude probihat u nas :-D . uz z toho uplne blaznim :-D :-D :-D
Odpovědět
@koopretina .. No, já to dělám tak dopředu proto, že mám čas a taky proto, abych ušetřila a nemusela se ničím stresovat ... Na všechno je spousta času. Díky tomu jsem si mohla sama udělat Svatební noviny, oznámení, jmenovky na stůl a tak ... Můžu si vybírat a nejsem v žádném presu ... takže pohoda :-) A ono se to nezdá, ale utíká to jako něco .. Když si vezmu, že náš velký den plánujeme někdy od srpna, co se za tu dobu stalo a jak to utíká, tak si myslím, že svatba je fakt za chvilku .. bohužel .. tyhle přípravy mě totiž hrozně baví .. to čtení o svatbách, koukání po fotkách a tak ... :-)
Odpovědět
@veruska26 Spíš to je dané tím, že asi máme čas a tak se ve všem pachtíme, pročítáme a sbíráme nápady .. proto pak víme co a jak .. a je pravda, že bez internetu bych byla totálně dutá a nevěděla bych vůbec nic .. takže sláva netu :-) Jinak, já představu o své svatbě mám .. jen mě začíná děsit moje a přítelova rodina .. Ale spíš moje .. táta oslavy vůbec neprožívá a svatba mu příjde jako totální stupidita a půjde tam asi jen proto, aby se neřeklo a nezkazil mě den .. ale neumím si představit, že se tam bude bavit .. No, ale jak říkám, já se těším, je to můj velký den a tím to hasne .. třeba, až se to bude blížit, se na to z ačnou těšit i ostatní a bude hned veseleji :-D Každopádně, je to jednou za život a tak si to nenechám nikým a ničím zkazit. Ani počasím, ani tchýní ... ani nikým a ničím dalším :-D Tak .. a vo tom to je .. ha ha :-D
Odpovědět
@veruska26 já jsem začala s přípravama v lednu, hned po Novém roce a myslím, že vše důležité už mám zamluvený. Celkem se mi to všechno podařilo rychle zařídit, ale ono jde spíš o to promyšlení si všech těch detailů, jak by to člověk opravdu chtěl a představoval si. Mám pocit, že čím později se začne s přípravama, tím víc se člověk musí uskromnit - vzít co je, protože výběr a možnosti se pak zmenšují. A taky je to o tom "užívání si " celé té přípravy. Když už svatba, tak takovou jakou opravdu chci-mám vysněnou a né s kompromisama. Jejda, já už tak těšim :-D ono to totiž fakt hrozně letí a pořád mám co promýšlet a řešit a to mě baví :-)
Odpovědět
@slunickowww , @kristynap ja se taky hrozne tesim a taky me to hrozne bavi planovat a pripravovat, akorat vetsinou nevim, jaky jsou moznosti a co vsechno na svatbe muzu mit a delat;-) takze jsem fakt vdecna, ze tato stranka vubec existuje a ze vy mate takovy dobry rady a napady :-D
Odpovědět
@kristynap No, já začala věci zamlouvat už snad někdy v říjnu a jsem za to moc ráda protože bysme neměli to, co máme ... a i tak nemáme kapelu, kterou jsme chtěli :-( Takže mazec ... je drsný, jak dlouho dopředu se takovýhle věci musejí dělat. Nikdy bych tomu nevěřila kdybych to neviděla na vlastní kůži :-( No, ale co ... mě to nevadí a s přítelem se na všem shodnem, takže pohoda :-) Ale tady za tuhle stránku jsem taky moc ráda :-)
Odpovědět
@slunickowww jo jo, je to tady super, plno nápadů a inspirace, co by samotnýho člověka nenapadlo. a taky plno zkušeností, který jsou k nezaplacení. Je to taky ulehčení a i ušetření času. a taky, že se můžeme podělit o ty pocity z příprav a tak celkově ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
@slunickowww ale nikoho jsi nevyděsila.Vždy se řídí podle našich představ hmm x-)
Odpovědět
Profilova fotka
holky kde se budete nechávat česat????????
Odpovědět
@vermona No, mě bude česat moje kamarádka, která je kadeřnicí v Brně, bydlí v Blansku a je na mateřské .. Takže vím, komu se svěřuji do rukou ... No, snad to zvládne. Jak jsem psala, je malinko nervózní z držení mého účesu ale zase na druhou stranu, víme, co od sebe čekat a když příjde na lámání chleba, nemusím se bát říct jí, že se mě to nelíbí nebo co a jak .. takže asi tak :-)
Odpovědět
Holky právě kvůli tomu rannímu vstávání jsem zvažovala i odpolední obřad, i tady na beremese jsem si všimla, že obřady ve 14h i později začínají být docela populární. Je to takové neformální a neobvyklé, pak by byl rovnou raut a taková představa se mi začala hodně líbit. Na druhou stranu bych nerada půl dne seděla s rukama v klíně a čekala až na 14h a přišla kvůli tomu o půlku našeho velkého dne! No tak jako tak přítel o tom nechce ani slyšet, je v tom takový hodně konzervativní. Doufám, že na náš obřad v 11.45 nebudu muset vstávat v 5 i když je mi jasný, že budu ráda, když vůbec noc před tím usnu. :-D Česat jsem se chtěla nechat od kamarádek, ale nakonec zvažuju i kadeřnici, dostala jsem nějaký kontakt, tak ji možná vyzkouším. Moje představa jsou polorozpuštěné a lehce zvlněné vlasy nebo nějaký jednoduchý drdol, určitě ne žádné lokýnky, prstýnky nebo skřipečky a perličky, prostě nic nepřirozeného... Malovat se budu sama, jen s očima budu potřebovat pomoct.
Odpovědět
My měli obřad v 10.30 a vstávala jsem v 6, kadeřnide zabrala 1hodinu,myla jsem si vlasy v pátek a ona mě jen česal,chce to se domluvit,protožě my by vlasy sušila tak hodinu.Česala mi drdol,líčila jsem se sama a ještě jsem měla celkem dost času než přijela ženichova strana-kolem 9.30.Je dobrý dát si trošku rezervu a dn dopředu si vše nachstata mít někoho k ruce....a nestresovat se... :-)
Odpovědět
No, já chtěla mít obřad taky co nejpozději. Ale vzhledem k tomu, že v Lysicích nám nabídli už jedinou volno hodinu na náš termín, tj. 11:00 hod., nebylo co řešit :-( Fotografka taky říkala, že ať počítám s tím, že budu vstávat už tak o půl šesté .. no, nevím .. uvidím na těch zkouškách, jak to bude dlouho trva a podle toho se zařídím. Ale rozhodně to nechci nijak hrotit. Asi si fakt radši přivstanu aby bylo všechno v pohodě a bez stresu .. všechno zařizuju tak dopředu, aby to bylo vše OK, tak si přece ten finální den nenechám nějakým nestíháním zkazit náladu .. prostě, všechno v klídku .. ale už teď se vidím, jak budu doma sedět vystresovaná a nervózní a budu pobrekávat protože jsem hrozná cíťa ... :-)
Odpovědět
ahojky holky, taky jsme zvažovali obřad až odpoledne, ale jak říkala dulik, půlka dne by byla pryč. A o to nechceme přijít. A i tak celý ten den strašně rychle uteče. Ani nestačíme mrknout. ;-) A co se týče účesu chci drdol, malinkatý skřipečky a bílýma růžičkama a závoj :-) Taky jsem přemýšlela, že bych se nalíčila sama, ale pak jsem si uvědomila, že by se mi mohla nebezpečně třást ruka a mohla bych si řasenkou vyšťouchnout oko :-D A taky bych asi pořádně nezamaskovala kruhy pod očima, to mi moc nejde :-|
Odpovědět
Asi to nebude aktuální, protože většina máme květiny zamluvené, ale pro jiné příležitosti - slyšela jsem, že by v Blansku na nám. Svobody měla být otevřena prodejna p. Koupého z Doubravice.
Odpovědět
@hanik.s No, máš pravdu, s tím vyštouchlým okem .. ha ha ... Myslím, že bych na tom byla asi stejně. Každý den se normálně maluji do práce, takže jsou lidi na mě s mým líčením zvyklí .. Takže bych možná chtěla fakt ve svatební den vypadat nějak jinka - prostě krásně :-D Takže proto jsem neváhala a domluvila se se svou kosmetičkou. Jen nemám absolutně tušení, kolik takovýhle věci stojí? Nevíte, kolik může cca stát líčení na svatbu a taky nějaký ty zkoušky? Je mě trapný se ptát mé kosmetičky ale zase pak nechci, aby na mě vyvalila pálku a já jen koulela očima :-)
Odpovědět
Profilova fotka
;-) zdravím, tak sem ráda že mám ten obřad až ve dvě hodiny :-) to vaše ranní vstávání k holičce a kosmetičce nezávidím :-) v 9.00 účes a v 11,15 kosmetička asi tak to vidím já :-) Jinak na stole budou od hospodských jen bílé ubrusy a k tomu my přidáme pásy oranžové organzy na střed, jen tak bude položená, špendlíkovat se s tím nebudu a jelikož na svatbě bude hodně malých dětí tak radši žádný špendlíky.dále máme 16 malých skleněných svícnů, jak skleničky, v tom bude oranžová dr´t a bílé čajové svíčky, dále máme ledové krystaly oranžové a průsvitné ty se posypají všemožně po stole, pak teda ty 4 květinové aranžmá + to jedno větší od kristýny, plus někde umístíme ještě ty malé čokoládky co mám v albu a jmenovky máme oranžové motýlky na sklenku na přípitek, toť vše :-) tak ted jak to čtu tak snad toho není moc, ono se nám to na stolech pro bezmála 80 lidí ztratí...... :-)
Odpovědět
@leilunka Taky si myslím, že se to ztratí ... :-) Já včera s kamarádkou řešila, co dát na stůl, co doobjednat a tak ... No, tak ještě musím sehnat někde hodně levné bílé větší svíčky a červenej drátek na omotání a tím to asi hasne ... Nevíte náhodou někdo o levných bílých svíčkách? Pak jsem si ještě říkala, že na tu zkrabacenou rudou organzu naházím perličky v bílé barvě a bude to .... :-) Nechci to moc přeplácávat .. už i tak toho bude víc, než jsem vůbec zamýšlela. Je pravda, že když to člověk plánuje hodně dopředu, má možnost se v tom vyžít se vším všudy takže pak vymýšlím už fakt kraviny :-D
Odpovědět
Pro přidání příspěvku se musíte přihlásit.
Přesunutím fotek můžete změnit jejich pořadí

Nenašli jste co jste hledali?