Nevěsty z Blanska a okolí 2011 plánující svatbu.Jste zde?

Zobraz úvodní příspěvek
Tak děvčata kdopak plánujete svatbu příští rok stejně jako já?
Odpovědět
Profilova fotka
@slunickowww Já se teda po korunkách nedívala, tak vůbec netuším, co stojí, ale pokud je cena alespoń přibližně srovnatelná s jinými, tak proč ji nebrat, když je to věc, kterou se ti pak určitě musí povést prodat v bazárku, pokud teda budeš chtít ;-) Tím by se třeba vyšší cena pěkně vykompenzovala...
Odpovědět
Ohledne kytek z ČH.Chtěla jsem je odtam,protože jsem věděla,že pan Němec váže moc pěkné a ani jsem se jinde neptala.Všechno se mnou domluvil,dokonce si mě měřil,aby nebyla vidět jen kytka a nevěsta byla zastíněná,taky se ptal na styl šatů,protože jsem chtěla takovou tu trávu nebo jak se tomu říká-dlouhý zelený přizdobení,tak aby to nebylo moc dlouhý a nemotalo se mi to do té šlehačkové sukně,atd.... Byli jsem se domluvat detailně až 14dní před svatbou,ale jinak jsem se domlouvala,že se přijdu osobně domuvit tak 2 měsíce dopředu. telefonicky.Kytka nevěsty-1500Kč,klopa-100Kč,maminky-2*250Kč,svědci-350Kč....celkem 2450Kč.Jinak kaly měla z ČH myslím zuzousek13 a myslím,že měla i kytku na auto a možná i výzdobu na hostinu... :-)
Odpovědět
Jinak krunku-nebo spíše takovou čelenku(měla jsem ji ve vlasech také) si kupovala sestra v Brně v Bijou Zemánek-kousek od České a myslím,že stála kolem 300Kč.
Odpovědět
Profilova fotka
holky mě ta kytka nevěstina vyjde 1600,- a myslím že ji mám taky navymejšlenou pěkně, budu mít takové to vysoké žezlo jak říkala sama květinářka buď z devíti nebo z dvanácti těch mozartových kal plus ty bílé kytky které sem zapoměla jak se jmenujou a takové skleněné ledové kamínky, potřebuju totiž všude jen pruhledné sklo i na bižu což teda nemužu sehnat. Sluničko-- mrkni na korunku i po brně myslím že Pink ve Vaňkovce nebo i v podchodě ta bižuterka po pravé straně směrem k tescu mývá, i do vlasů ozdoby ale dlouho sem tam nebyla, tak nevím jak teď. Jo a my jsme pro hosty dělali ještě malé čokoládky s potiskem, zítra vám je sem hodím jako obrázek, máme jich 100 a dáme je po stole ať si každej sková nebo sní :-)) :-)
Odpovědět
@kackabk Jo jo, určitě máš Káti pravdu ... Je to cena na mě velká ale určitě ji pak budu chtít prodat ... myslím si, že je nesmysl si ji nechávat doma. Ještě jsem si dělala srandu, že by mohla být po rodině putovní ;-) No, uvidíme, co paní zítra ještě doveze :-) Dneska jsem dala první dvě svatební oznámení ... mazec ... za chvilku tady to plánování bude realita :-D
Odpovědět
@leilunka Tý jo, nechci se teda už ke kytkám vracet, takže teď naposledy ... Když ty máš kytku za takový love, tak proč mě naúčtovala skoro o tisíckovku víc ??? No, dneska jsem se tam stavolala ale paní tam nebyla, takže to zkusím zítra a zeptat se jí proč je to tak, jak to je .. pořád se mě to nezná :-) Jinak, k té korunce. Všude jsou přibližně stejn drahý .. dívala jsem se. Ta v BK je štrasová s perličkama a je to fakt korunka. Paní prodavačka řekla, že je jako pro Missky :-) No, tak uvidíme ... Snad zítra pořídím. Jak s korunkou, tak s kytičkama a tak ... :-) Jo, jinak, dneska zkouším nějaký "super" natáčky na lokny ... abych viděla, co budu mít na svatbě přibližně na hlavě nebo čím to vůbec udělat .. tak jsem zvědavá, jak se mě bude dneska chrupkat, a jak to vůbec sundám z hlavy :-)
Odpovědět
Profilova fotka
@slunickowww ty máš svatební noviny ale asi dost jich že???My máme jen jedny.Koupila jsem minivínko a chci nechat udělat perníčky.A udělám mini balíček pro jednu rodinu.
Odpovědět
Profilova fotka
@leilunka a ty čokoláky jsi dělala jak????
Odpovědět
Profilova fotka
@vermona jejda no ty sem objednala na netu :-))) to já zas tak šikovná nejsem ;-) perníčky jsou krásný, ty budeme nechávat dělat velký 26 cm za syna a za dceru rodičům místo dortu.
Odpovědět
Profilova fotka
http://dortma.mypage.cz/menu/galerie/...
Odpovědět
Profilova fotka
@slunickowww Tak já ještě taky ke kytkám - odvolávám, co jsem slíbil a slibuji, co jsem odvolal :-N No posílala jsem pro zajímavost té své floristce tu kytičku, co máš v albu - odhadla to na 35růží+další materiál a práce, tak jí to vyšlo přesně na cenu jak ti řekli u Kristýny. Prý kdyby to bylo z 20růží, což by mělo být dostačující, tak že by se to do 2tis vlezlo...A ta má kytka, že by byla oficiálně taky tak 2tis. Tak teda valím oči, asi je fakt třeba se na konkrétní kytku poptat více lidí a udělat si podle toho obrázek...Ale když srovnám svou kytku s tím, co píše leilunka - já měla nějakých 17 (sice ne mozartových) kal a asi o dost náročnější vazbu než do "žezla", tak by mi to možná tak sedělo o těch 400 dražší...
Odpovědět
No, vidíme aspoň, že ty ceny jsou všechny opravdu šílené ... Nicméně ... za paní se stejně stavím, aby mě řekla, jestli to půjde aspoň nějak malinko osekat. Ale jsem Káti moc ráda, že jsi písla to, cos písla protože aspoň nebudu mít tak šílenej pocit provinění za tu pálku za kytky ... Stejně je to ale hrozný. Já myslela, jak neušetřím tím, že nebudu mít na svatební tabuli žádnou kytku a ono nic. Kdybych ji tam měla, tak teda nevím nevím ... Už i tak máme hrozně napnutý rozpočet :-( Mám fakt pocit, že za ty serepetičky kolem se hrozně utratí i když se člověk snaží šetřit :-) Ale i tak nelituji jediné koruny kterou jsem za věci zaplatila, ani jediného puchýře, který jsem si samotvorbou udělala ... :-)
Odpovědět
Článek se načítá
Profilova fotka
@leilunka aha tak to my taky budem objednávat u paní Libušky.Ale jen jako pozornost až budou odcházet jako poděkování za dary.A ještě si u ní udělám 1velké pro svědkyni
Odpovědět
Profilova fotka
:-) @kackabk no Kači květinářka mě to žezlo doporučila, jelikož jsem vysoká a šaty co budu mít viz. album jsou hodně veliké tak aby to opticky nepůsobilo moc tlustě :-) a už sem si vzpoměla jak se jmenuje ta druhá kytka co u toho bude mám pocit že Eustacha a budu je mít i ve vlasech, chtěla sem tam ty kaly jen by to asi vypadalo blbě takovej kornout a musel by být jen jeden, kdežto té eustachy tam může být víc, tak nevím no.
Odpovědět
Profilova fotka
sem blboun eustoma né eustacha :-)
Odpovědět
@leilunka Teď jsem mrkla na tvoje šatky a myslím, že ta kytka k nim bude opravdu nádherná ... Už se nám to holky fakt začíná rýsovat :-) Malinko se děsím toho okamžiku, až si tady budeme prohlížet naše svatební alba .. toto uteče :-D
Odpovědět
Profilova fotka
holky mrkni te se http://moli-rp.mypage.cz/
Odpovědět
Profilova fotka
@slunickowww když si to kouupíš tu korunku tak ji pak můžeš prodat tady na beremku.A to takhle ze vším co budeš mít na prodej
Odpovědět
Profilova fotka
holky které z těch to 3 by jste si vzali.
Odpovědět
Profilova fotka
@vermona já asi s holubičkama nebo ty poslední, s prstýnkama se mě moc nelíbí ale je to jen můj názor :-)
Odpovědět
Profilova fotka
@leilunka taky uvaží které ;-)
Odpovědět
@vermona: mě se nejvíc líbí ty poslední. Jestli se můžu zeptat, kolik stojí prosímtě?
Odpovědět
Profilova fotka
@leilunka Jé, to jsem na tvou kytičku zvědavá - a vůbec na všechny ;-) Nemám nic proti žezlu, jen jsem usuzovala, že ta má vazba byla prostě šílenější, takže může být i dražší, ale já se do ní prostě zamilovala a bylo mi úplně jedno k jakým šatům :-N @vermona Taky hlasuju pro ty poslední. @slunickowww Jj, alba prohlížet budete, já v poslední době každý druhý den :-D
Odpovědět
Profilova fotka
:-) dala sem ke mě do alba ty čokoládky, není to tam teda moc vidět ale aspoň trochu :-) :-D
Odpovědět
Profilova fotka
@hanik.s 20kč /ks
Odpovědět
@leilunka: ty čokoládky jsou moc hezký, my je budeme mít taky, ale jen samovýrobu :-D @vermona: děkuji za info. Ještě by mě zajímalo, odkud paní je, nebo jak sis perníčky objednávala, přes internet?
Odpovědět
Čauky holky, takže problém s kytí vyřešen ... Opravdu, paní je moc milá a i když jsem tam šla s velkou omluvou, vše pochopila a nebyl absolutně s ničím problém :-D Korunku dám dneska do albíčka, ať se mrknete .. No, na té foce vypadá šíleně a na mé hlavě asi ještě hůř ale je ve skutečnosti náádherná !!! Mám na sobě i náušnice a náhrdelník ale ten budu asi muset zvolit jinej protože je moc výraznej ... Jinak, já jsem taky pro poslední perníčky, jsou nádherný !!!
Odpovědět
Profilova fotka
@hanik.s jen přes internet.Nevím odkud je.
Odpovědět
Profilova fotka
holky jakou barvu výzoby budete mít ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
@slunickowww ty perníčky stojí 20kč s prstýnky 25kč ale nerada posílá s holubičkama poštou že se můžou i rozbít,Tak to jistí ty prostřední.Kdyby jste taky chtěli,tak řeknite.
Odpovědět
Pro přidání příspěvku se musíte přihlásit.
Přesunutím fotek můžete změnit jejich pořadí

Nenašli jste co jste hledali?