Nevěsty z Blanska a okolí 2011 plánující svatbu.Jste zde?

Zobraz úvodní příspěvek
Tak děvčata kdopak plánujete svatbu příští rok stejně jako já?
Odpovědět
Profilova fotka
@koopretina nechci ti nic řikat ale ta hanka v tom květinářství ja tady v okrese Blansko nejlevnější a dost tomu rozumí.A víš proč to má tak drahé protože kytku bude mít s růží a ty jsou dost drahé v červnu tak proto.Bavila jsem se o tým ještě s jednou slečnou a řikala to samý,raděj vybrat třeba kytku jinou než z růží. ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
@slunickowww mrkni se tady na tyhle stránky mají tady tolik sad a dobré ceny taky mám od ních sadu. http://www.studioprincess.cz/en/kateg...
Odpovědět
Profilova fotka
@slunickowww nám taky počitala veškeré ceny dražší a ve skutečnosti to bude levnější,ale co mě řikala tak že růže jsou v tom červnu nejdražšší tak já budu mít kytku z kal do 2000kč.
Odpovědět
@vermona tak podívej, já svatební kytky vážu a chystám svatební výzdoby a další kytičky, který si nevěsty přejí, takže opravdu o tom něco vím. růže v červnu stojí uplně stejně jako v jiným ročním období, tzn. 30 - 45 Kč. Může se stát že jsou kytky dražší díky svátkům jako je Valentýn, Mdž, svátek matek, na Velikonoce jsou dražší květy bílé a žluté barvy a to bych mohla pokračovat. Třeba teď mám chystat svatební kytku z rudých růží a kytka vychází cca 1400, a to jsou rudé růže za 60-95 Kč. Myslím že ta hanka je tvá kamarádka a proto ji tak propaguješ, ale určitě nejlevnější není!!! klidně jí reklamu dělej ale netvrď že je nejlevnější na okrese když to není pravda, svatební kytku z růží ti udělají jinde za cenu kolem 1200. A to že je lepší si vybrat něco jinýho než růže není až tak pravda, samozřejmě že záleží na materiálu, ale taky na pracnosti
Odpovědět
@koopretina@vermona ... :-D Holky, že vás obě rozesadím :-D Ha ha .. né, dělám si srandu .. Já se nechám fakt překvapit jestli tu cenu nějak sníží nebo né .. abych ale pravdu řekla, byla jsem opravdu nadšená z jejího přístupu a také z toho, že tomu opravdu rozumí. Je otázka, jak bude vypadat výsledný efekt, že? :-) Je teda pravda, že cena 2.600,-Kč za svatební kytku je opravdu hodně a 700,-Kč za kytu pro maminku taky ale jsem kráva já, že jsem jí to neřekla hned a všechno jsem jí odsouhlasila - na tom se myslím shodneme, ne? :-D No, a když s tou cenou dolů nebude chtít jít, tak to bude max. 5.000,-Kč ... víc prostě nedám .. ale já opravdu věřím tomu, že se s ní nějak domluvím. Nejsem problémový a hádavý typ člověka a myslím, že ona taky ne a byly bysme obě sami proti sobě, kdybysme si to nějak chtěli kazit, ne? :-D Říkám si, že všechno je jen a jen o lidech ... :-D @vermona Moc děkuji za odkazy na ty stránky, jdu se hned kuknout. no, já mám totiž doma náhrdelník z perel od maminky a k tomu jsou naušnice. Akorát jsem to pořád ještě nezkoušela u šatů, což bych asi měla ... Víte, jak to bude vypadat a tak ... :-( Nějak není kdy, kde a dívat se doma na ty výrazy zděšení, že si zkouším už teď šatky .. ha ha .. :-D Holky, kdo máte svatbu v lysicích, byli jste se už domlouvat na matrice? Paní říkala že v průběhu února března, tak to zatím nehrotím ...
Odpovědět
Jo, holky, ještě taková technická ... teď jsem se dívala na ty doplňky, co poslala odkaz @vermona ... Ještě jsem nebyla nikdy v žádném svatebním salónu protože jsem si šatky rovnou koupila. Otázak - je možné si tam půjčit korunky? Abych nemusela kupovat protože si říkám, co s tím doma ... ? Díky za rady příp. kde ;-)
Odpovědět
@slunickowww kdekoliv u vietnamců, např. http://pricesy-paruky.webnode.cz/bizu...
Odpovědět
holky tak to je mazec ty ceny tech kytek...jsem myslela, ze je to levnejsi, ale neco pres 2000 za kytku je fakt drsny...ja teda vubec predstavu nemam, ani o kytce, ani o cene, ale asi bude lepsi toho obehnout vic a pozeptat se...ale samozrejme nekdy je lepsi si priplatit nez pak mit zkazenou svatbu, ale takhle dopredu asi clovek nepozna, jak pak bude vysledna kytka vypadat, muze se stat cokoliv :-D @koopretina a ty se tim zivis nebo to mas jako konicek? a budes si delat i vlastni kytku? :-) @slunickowww ja mam pocit, ze se v salonech normalne ty korunky prodavaji...ale byla jsem tam pred vanocema, takze uz si moc nepamatuju ceny a tak...akorat nevim, jestli by tam bylo neco v to stylu co potrebujes, myslim perlickovy...no kazdopadne to zkus omrknout ;-)
Odpovědět
Kolem ceny za kytky je to asi hodně různý,ale 5000Kč je celkem "pálka",my se ptali a bylo nám řečeno,že tak kolem 3000Kč to asi bude. Nakonec jsem dali celkem za nevěstinu(cca 20růží s přízdobením,),do klopy ženicha,svědkům-1 klopa a 1 náramek pro svědkyni a 2 kytky pro maminky 2500Kč a to bylo v dubnu a bylo to všechno z růží. které jsou v létě možná i levnější. Možná, že ze známějšího květinářství v Blansku to vyjde dražší,než z malého květinářství v ČH. ;-)
Odpovědět
@slunickowww tak to nevím, myslím že je mají jen k odkoupení, a co takhle si tu čelenku co máš v albu vyrobit, myslím že se v Blansku najde šikovná holka, která dělá šperky a čelenku by ti mohla udělat třeba i s těma perličkama.... možná bych mohla sehnat kontakt, ale uplně jistá si nejsem. Do práce vždycky jednou za čas donese paní šperky, který jsou doma vyráběný, taková ta bižuterka.... nebo třeba některá z přítomných nevěst to umí... a má na to potřebný pomůcky....
Odpovědět
Jinak ohledně korunek,někdy mívá i paní v Blansku na Hasičce u zámku-v 1.patře je outlet a tam mají i věcičky pro nevěsty.... :-)
Odpovědět
Jak píše správně koopretina,zkus se mrknout na stránky o korálkování a spol.-já znám jen fler.cz,ale určo jich je víc a někdo by určitě zvládl udělat... ;-)
Odpovědět
Článek se načítá
@amalia26 takze vy jste meli kytky z cerne hory? o tom jsem prave slysela, ze je nejdrazsi, ale i nejlepsi...ja bych to odtam taky chtela mit, protoze tam mame hostinu, takze vyzdobu stolu by udelali oni a ja bych tam pak v ten den nemusela jezdit...ale ta cena, co jsi napsali je teda fakt dobra, to uz bych nevahala se tam domluvit.
Odpovědět
@veruska26 pracovala jsem 2,5 roku v květinářství a vázání kytek je mým velkým koníčkem, takže dělám kytky svým kamarádkám a pak jejím kamarádkám :-), nebo tomu kdo mě osloví. Vlastní kytku jsem si původně chtěla vázat sama, ale asi to udělá jedna z mých kamarádek z květinářství, ale zbytek květinové výzdoby, auta, a další kytičky si budu dělat sama... doufám že to všechno zvládnu tak jak si plánuju. Budu dělat kytky i tady jedné nevěstě v červnu.
Odpovědět
@veruska26 taky jsem slyšela, že květinářství z ČH je dost drahý, ale ta cena co píše @amalia26 je dobrá, je fakt, že v dubnu a přes léto nejsou kytky až tak drahý..... No a do restaurace ti udělá každý květinářství výzdobu, buď podle toho co jim řekneš aby udělaly, nebo se tam zajedou podívat aby viděli prostor a tak... a dovoz do restaurace si myslím, že taky není problém... stačí se jen v květinářství nebo s tím kdo ti to všechno bude chystat domluvit dopředu.
Odpovědět
Profilova fotka
@koopretina ano kamoška to je ale už jsem měla tolik kytek navázaných dost a u ni je to nejlevnější,Ale jak myslíš třeba to máš levný ty.
Odpovědět
Profilova fotka
@slunickowww tak ji napiš že to chceš ubrat ona ti ustoupí řekni ji že máš mín peněz,ale nechci se tady s někým dohadovat
Odpovědět
@vermona ... Jo, však jasně. Já ji už ráno napsala, že se moc omlouvám, ale že jsme počítali s přítelem naše finanční možnosti a že jsme to s květinami asi přehnali. Slušně jsem ji poprosila, jestli by se mohla částka snížit. Ještě se ale neozvala :-( Ale zatím v pohodě ... zítra jsem si musela vzít dovolenou, tak se tam za ní třeba stavím osobně a zkusím to malinko domluvit ;-)
Odpovědět
@vermona Řekla bych, že jsi úplně mimo. Pokud ses nebyla ptát nikde jinde, tak jak můžeš tvrdit, že ta květinářka je nejlevnější na okrese proboha???
Odpovědět
Profilova fotka
@dulik :-N Se tady začínám dobře bavit :-) No musím říct, když Vermona psala, že jí vlastně kamarádka udělá kytky za 8600 a mně tytéž kytky (taky jsem měla kytici z kal) "kamarádky" udělaly za 5000, už tam je trochu rozdíl, takže bych tu levnost u Kristýny tolik nehlásala (zvlášť když bych opravdu neměla srovnání). Navíc svatební kytka za 2600, to musí uznat jako drahý snad každý, ne?
Odpovědět
Profilova fotka
@dulik já se ptala v květinářství v kauflandě mě nabízeli za to vše 13500kč u helenk 10000kč a hanka mě dala cenu 8500kč takže pro mě je nejlevnější,každej musí posoudit sám podle financí.Pro mě je nejlevnější ona. Zaležá na člověkovi kolik do toho chce vrazit.Pokud se vám zdá hodně kolik vám nabídne tak je tady o domluvě ji to říct a nebo hledat někoho jinýho.Pro mě je nejlevnější květinářství Kristýna.A domluva se slečnou je super.Někdo ti napočítá co ani nechceš.Mě je to opravdu jedno já nikoho nenutím aby si to objednával u ni.Obejdite si všechny květinářství a který vám vyjde levnějc tak si to u nich zamluvte.Mě je to jedno.Je to vaše věc,jen jsem dala návrch.
Odpovědět
Profilova fotka
@kackabk nojo ale já nemám jen z kal kytku ješt tam budou dva druhy a bude převyslá
Odpovědět
Profilova fotka
holky nevíte kde v Blansku mají dobré víno do té lahve kterou jsem koupila jako poděkování svědkyni a rodičům,
Odpovědět
Profilova fotka
@vermona :-) Viděla jsi mou kytku? Myslím, že převislejší už být nemohla :-N No a abych byla úplně přesná, byla v ní ještě spletená tráva, ozdobný drátek, perličky a květy ornithogala, takže taky ne jen kaly. No ale to je fuk ;-) Jseš si jistá, že do té lahve chceš dát víno? Ono totiž když koupíš kvalitní víno, otevřeš ho a přeliješ ho, tak to je pak na rychlou spotřebu, už tímto to víno dost ztratí. Zas tak tomu nerozumím, ale toho bych se osobně bála...Já bych asi volila něco tvrdšího, to by přelitím moc ztratit nemuselo a možná by to šlo i zlehka archivovat...
Odpovědět
Profilova fotka
@kackabk ale ta svědkyně tvrdý moc nepije.A ještě se chci zeptat,když už máš po svatbě tak se chci zeptat měli jste nějaký dárečky pro hosty.No řikala jsem si že b mě to mohli rovnou natočit to víno u brázdů.
Odpovědět
Profilova fotka
@vermona Jj, možná přímo ze sudu a zašpuntovat by bylo lepší, pokud pro ně tvrdej nemá cenu (i když já taky vínuju, ale příležitostným kvalitním panákem nebo medovinou nepohrdnu), no asi bych si nechala poradit u vinaře, můžeš mu říct, kolik do toho chceš dát peněz a třeba poradí dobře ;-) Já teda s vínem v Blansku moc zkušenosti nemám, zásobuje nás děda ;-) Dárečky pro hosty jsme žádné neměli, jen výslužky.
Odpovědět
Profilova fotka
@kackabk aha no my jsme si řikali že každé rodině dáme víno a perník,A uděláme to jako balíček.
Odpovědět
Profilova fotka
@vermona Tak asi záleží, jaký máte rozpočet, víno a perník jsou vlastně taky taková výslužka - pokud pak ti hosté nechcou, aby jim to trčelo ve vitrínce, tak to vypijí a sní ;-)
Odpovědět
@vermona Tý jo, to budete mít super vymakaný, když budete dělat takový dárečky :-) My jedině pro rodiče to vínko a tím to hasne ... beru to tak, že dáreček jsou svatební noviny a to musí stačit :-) Holky, musím se pochlubit ... dneska jsem byla náhodou v Blansku na Rožmitálce v tom obchůdku, kde mají bižu a tak a objevila jsem tam svatební korunku do vlasů - skoro takovou, jakou jsem chtěla. Ale stojí 630,-Kč .. tak pořád přemýšlím zda ano, čí nééé :-) Ale paní říkala, že jede dneska pro zboží, takže bude mít zítra ještě i jiné, tak jsem zvědavá. Teď si vybírám zbytek dovolené kvůli té výpovědi, tak toho využívám na takovéto věci :-) Úplně mě to překvapilo ... jestli ji koupím, dám do albíčka :-)
Odpovědět
Příspěvek byl smazán adminem, protože nesplňoval Pravidla přispívání do fóra.
Pro přidání příspěvku se musíte přihlásit.
Přesunutím fotek můžete změnit jejich pořadí

Nenašli jste co jste hledali?