Nevěsty z Blanska a okolí 2011 plánující svatbu.Jste zde?

Zobraz úvodní příspěvek
Tak děvčata kdopak plánujete svatbu příští rok stejně jako já?
Odpovědět
@leilunka A jak dlouho jste u té paní květinářky byli? Říkám si, že bych se tam možná stavila někdy v týdnu, jak budu mít dovolenou a nebo pak až v březnu. To by snad mělo stačit, ne? A byli jste se ptát ještě někde jinde nebo tohle byla první paní? A měla jsi sebou nějaké fotky? Vůbec totiž netuším, jak to chodí 8-)
Odpovědět
Profilova fotka
@kristynap posílám, určo to všecko zvládne :-D http://www.kvetinykristyna.cz/
Odpovědět
Profilova fotka
@slunickowww byly jsme :-) tam asi hodinu, neměla sem žádnej obrázek, nic, ona má spoustu katalogů a ukazovala, fakt ví o čem mluví :-)
Odpovědět
@leilunka No, a nebyli jste někdo ještě v tom novém květinářství u kruháče - jak je bývalej Lucky Brake - ta diskotéka? :-) tam to taky vypadalo zajímavě a super obsluha :-) Asi to nejdřív občíhnu všude a pak uvidím .. i když .. když vás někdo nadchne, tak proč chodit jinam, co? No, zkusím se tam stavit a uvidím :-) Jestli je fakt dobrá za dobrý peníze, tak jí určitě moc ráda udělám lepší kšeft :-)
Odpovědět
Profilova fotka
;-) tam jsme nebyli, byli jsme jen tam u té a nemělo důvod hledat dál, fakt se nám to tam líbilo
Odpovědět
@slunickowww no jo to je pravda, to mě nenapadlo - mrknou do toho novýho. To by se taky ještě dalo. A nebo původně jsem chtěla do Šebrova ke Kopřivům, ale nemám zkušenost, tak nevím.
Odpovědět
@kristynap No, kamarádka měla loni kytky na svatbu od Šebrovskýho a super. Teda, říkal, že je to nejlehčí kytka, kterou vázal. byla opravdu náádherná. Ale díky tomu, že to všechno bylo z orchydeí, tak to za chvilinku zvadlo, ženichovy odpadaly lístečky z klopy a tak .. ale nebyla to jejich vina, bylo to výběrem kytiček. ale opravdu krásná práce :-) Ale já zkusím asi něco jiného. Mrknu po Blansku a pak uvidím. Hodně u mě bude rozhodovat cena a přístup :-D
Odpovědět
Profilova fotka
@leilunka na každý termín idělá 3svatby,je to kamoška a je velmi levná a hodně šikovná.Doporučuji si nechat udělat kytky tam.:-)
Odpovědět
Profilova fotka
@leilunka taky to u ní mám.
Odpovědět
Profilova fotka
@kristynap ke kopřivům nechod.skus to v tom květinářství krystýna vyjde ti to levněji
Odpovědět
veruska26 a hanik.s: jojo, nad restaurací je salonek pro 50 lidí, teda já jich budu mít kolem 25 ale i tak, přidávám fotku salonku:) jinak nevíte o nějakém dobrém květinářství v Brně????
Odpovědět
@leilunka můžu poprosit taky o cenu výzdoby
Odpovědět
Článek se načítá
ahojky holky, to je zajímavé, jak nám všem začalo to květinářství v Blansku vrtat v hlavě :-D
Odpovědět
To je dobře, že se všechny rozkoukáváme po květinářství v Blansku :-N Snad tam k té poště nedojdu pozdě a bude mít na nás ještě čas. Bohužel se tam ale nedostaneme dřív, jak asi příští měsíc :-( No, ale uvidíme ... :-D Každopádně všem děkuji za typy, kam jít :-D Já se včera večer už vrhla na dělání těch svatebních oznámení ale je to makačka. Udělala jsem jich 25 a to jsem je měla už nastříhané a zbývalo jen udělat dírky a mašlu ... a i tak to trvalo jako něco :-( Ale teď budu dávat první dvě. Jedno tetě, která je z daleka a dojede sem na týden a druhý do práce, kde tento měsíc končím ... jinak to necháme asi až na konec dubna, začátek května .. to by mělo bohatě stačit :-N
Odpovědět
Takže zítra jdu na na kytičky k poště. Psala jsem paní a ta říkala, že má už na naše datum dvě svatby :-( Takže mám takovej pocit, že když tam zítra dojdu, tak už bude určo pozdě .. No, ale uvidíme 8-) Třeba né :-N
Odpovědět
Profilova fotka
@slunickowww No kdyžtak taky můžu doporučit tu paní, co dělala kytky mně. Je teda z Brna, nemá vlastní květinářství, floristiku má jako koníček, ne jako obživu, tudíž nebude drahá, a myslím, že je schopná uvázat naprosto cokoliv (když si dokázala poradit i s tou mou dlouhatánskou potvorou :-N )
Odpovědět
@kackabk Jé, tak super, děkuju za typ :-) Nejdřív ale budu doufat, že paní z Blanska bude volná a když né, tak se nahlásím na kontekt u tebe :-D Právě dělám oznamka ale už mě tak z toho bolí ruka, že jsem se muse uvést do pohodové polohy s vínkem v ruce :-D No neříkám já, že to svatbování je pohoda ?? :-D :-D
Odpovědět
Profilova fotka
@slunickowww tak to si myslím že pokud tam budeš chtít jít až další měsíc ta bude pozdě:My jsme si u ní objednali svatební kytici,kytici na házení,do klopy ženichovy,náramek pro svědkyni,svědkovy do klopy,tatínkům do klopy,kytky maminkám,kytku na auto,8 vází+8 kytek na stole do hospody jednu velkou kytku jako kdyby položenou před nás.kytky jako dekoraci na krk,myrty a chce za to vše 8500kč asi jsem možná ještě na něco zapoměla.
Odpovědět
Profilova fotka
@slunickowww ona na každý termín dělá 3zakázky
Odpovědět
Profilova fotka
a holky ta Hanka s toho květinářství je schopná s vama v pátek jet do restauračky a nachystat vám stole jako dekoraci vše co bdete chtít i kytky atd
Odpovědět
Tak jsem holky byla včera v tom květinářství ... a rovnou jsem tam téměř všechno zaplatila :-D Akorát teda musím říct, že mě malinko překvapila ta cena a to né příjemně :-( Ale upřímně ... je to daný spíš tím, že jsem si řekla, že je nesmysl dávat za kytky hodně peněz ... takže můj limit byl max 3.000,-Kč :-D Ha ha ... Víte, za kolik nakonec budeme mít kytky? Za 6.000,- Kč :-( A to máme vlastně jen kytky pro lidi a mě a nemáme vůbec mirty, nemáme nic na auto, nemáme nic na stoly ... takže mazec :-( Ale nechci tím v žádném případě říct, že je paní drahá. To ani náhodu. Jen jsem myslela, že to bude o něco míň ... Ale s paní super komunikace. Navymýšlela jsem si teda na svou svatební snad všechno, co šlo .. takže asi i proto ta cena :-( Myslím, že svatební kolem 2.600,-Kč, Takže mazec :-( Ale opravdu je to tím, že ta kytka bude kulatá z růží, bude tam organza, perličky, bílé kvítky nalepené na růžích ... no, takže asi tak. Pak máme 4 náramky na ruce družiček, dvě menší nevěstovský kytky pro maminky, jedna růžička pro svědkyni a pak do klopy ženichovy a svědkovy ... Takže asi tak. Ale líbil se mě moc přístup té paní a taky, že bylo opravdu vidět, že tomu rozumí. A viděli jste někdo v reálu, jak paní váže? To by mě celkem zajímalo protože jsem dala na vaše doporučení ale vázat jsem jí vlastně ani neviděla :-D
Odpovědět
@slunickowww věřím, že je paní příjemná a super jednání, ale za svatební kytku dát 2600 je fakt hodně velkej přestřel, myslím že v jakýmkoliv jiným květinářství ti to udělají o 1000 míň, nebo aspoň v šebrovským květinářství určitě.... je to strašně moc, čekala jsem že napíšeš něco extra, ale kytka z růží s perličkama a dolepováním květů je celkem klasika.... mé kamarádce jsem zajišťovala kytku s konvalinkama mimo období než u nás rostou, a ta kytka vyšla na 2200 a to jsem jí říkala jestli to opravdu chce... kytka s růží vyjde 1200 maximálně 1500, pokud je teda kulatá, převislá vychází kolem 1800 - 2000. Nevíš na kolik vám počítala ty náramky?? to bych chtěla taky pro svědkyni, ale asi si ho budu dělat sama...
Odpovědět
@koopretina No, za náramky chce 250,-Kč ... Já si myslím, že to paní taky malinko přestřelila. Říkala, že bude počítat s raději s tou nejdražší variantou, takže si myslím, že se pak fakt vlezeme kolem 5.000,-Kč ...
Odpovědět
Profilova fotka
@slunickowww Téda, já nikdy neslyšela, co svatební kytka stojí, ale tohle mi přijde taky šílený! Když si představím třeba 20 luxusních růží po 50kč(a to rozhodně není jejich nákupní cena) je 1000 a dát 1600 za dolepení pár kvítků a perliček... Tak aspoň to třeba bude moc pěkný, ale když se ti cena moc nezdála, asi bych se poptala i jinde, zvlášť když budeš mít na to čas. Asi ses bála, aby ti tu vychvalovanou paní nevyfoukli, co? U nás měly veškerou svatební výzdobu (kytky a korsáže pro lidi, házecí kytku, věnečky do vlasů, výzdobu hostiny a jmenovky, myrty a auta) v režii ta floristka s mamčou, a když jsem se ptala, na kolik to tak vyšlo, kolik si mám dát do rozpisu, tak prý 5000. Nevím, na kolik je v tom započítaná práce, no ale jak tak koukám, tak ještěže ty holky mám ;-)
Odpovědět
No, já jsem dneska psala té paní, že bych ráda snížila danou částku na 4.000,-Kč až 4.500,-Kč a že bych ráda osekala svatební kytku a kytky pro maminky. Paní teda ještě neodpověděla ale snad to pochopí ... Fakt si říkám, že se musela omylem nějak splét protože přesně, jak říkáte .. z rozumného hlediska to prostě nemůže být taková pálka :-) tak uvidíme :-)
Odpovědět
@slunickowww Být tebou, zašla bych se zeptat i jinam. Jsem z té částky cos napsala docela v šoku. Věřím, že jinde ti za stejnou kytku navrhnou nižší cenu a ty nebudeš muset nic "osekávat".
Odpovědět
@slunickowww problém asi bude, že jsi už zaplatila zálohu v takové výši... myslím si že i kdyby ji to vyšlo míň, tak si přirazí za práci, aby to na těch cca 5000 vyšplhalo. Myslím si že by ti pak peníze nevracela... nebo aspoň jsem to ještě neslyšela, že by se vracelo ze zálohy ať už jde o zálohu na cokoli jinýho....
Odpovědět
No, s paní byla super domluva, tak snad to bude v pohodě ... ;-) A když né, tak se nedá už nic dělat. To je tak, když to bylo všechno s mojí maminkou v hrozném spěchu a chaosu ... už nic nenadělám. Stresovala jsem se tím celej víkend, tak uvidím, co paní písne ale řešit to už nebudu. Asi budu hodně zklamaná, pokud se s paní nedohodnu ale moc tomu nevěřím - uvidíme :-) Psala jsem jí dopoledne mailíka ale zatím nic tak až poté budu moudřejší :-)
Odpovědět
Profilova fotka
@slunickowww já jo a je fakt teda dobrá,jak já jsem ti psala tak my máme teda za 8500kč uplně vše.Je dobrá neboj nedělala jsi chybu že sis to u ní objednala
Odpovědět
Jo, jinak .. když jsem byla v sobotu domlouvat tu kytí, tak mě paní poradila ohledně bižuterie. Říkala jsem, že bych chtěla mít v kytce ty perličky a ona říkala, že pokud mám na šatech perličky, budu mít v kytce perličky, tak to chce malinko držet a jet v perličkách dál .. pokud není něco jiného štrasového. Takže když jsem chtěla mít štrasovou korunku, tak říkala, že by se to moc nehodilo a myslím, že má asi pravdu .. takže pro mě je to taková malá rada ... ;-) Takže hledám teď nějakou perličkovou aspoň čelenku - něco, jako je na účesech co mám v albu ... tak snad něco takového seženu tady v bazárku :-)
Odpovědět
Pro přidání příspěvku se musíte přihlásit.
Přesunutím fotek můžete změnit jejich pořadí

Nenašli jste co jste hledali?