Nevěsty z Blanska a okolí 2011 plánující svatbu.Jste zde?

Zobraz úvodní příspěvek
Tak děvčata kdopak plánujete svatbu příští rok stejně jako já?
Odpovědět
holky, tak byla jste dnes nektera na tom veletrhu ve vankovce?
Odpovědět
Ahojky .. tak jsme dneska byli na tom veletrhu ... Vybrali jsme si tam snubní prstýnky, paní nám dala jejich přesné označení, a oni na netu nikde nejsou :-( Tak jsem z toho taková zklamaná ... Jinak, lepší než v Olympii ale já byla nějaká utahaná, tak jsem si to dneska ani neužila. Bylo tam hodně lidí, když jsme se chtěli na něco podívat, tak jsme museli dlouho čekat a nakonec jsme to stejně vzdali ... ale dobrý .. pozitivní jsou ty prstýnky, kvůli kterejm jsme tam jeli tak snad nám pošlou ze zlatnictví aspoň obrázek ... Jinak, děkuju Vermoně za typ na květinářství .. určitě to tam omrku. Vůbec jsem nevěděla, že tam nějaká je ;-)
Odpovědět
@slunickowww a byli jste tam i na tu svatebni tombolu? to se kupuji nejaky losy nebo jak to tam funfuje? my jedem zitra, tak snad taky neco vyberem, aspon oblek a (nebo) prstynky :-)
Odpovědět
@slunickowww ...my jsme měli stejný problém s těmi prstýnkami, že je neměli na internetu...tak jsem tam pak psala, popsala jim je a nakonec to souhlasilo, aji fotečku poslali :-) ...ale nevím, proč nabízí něco, co na netu (ještě) není =-) ....jinak my jsme ve Vaňkovce taky byli, sice jsme už nic nového nevybrali, ale načerpali nové inspirace :-)
Odpovědět
Ahojky holky, tak mi jsme taky dnes byli na veletrhu ve vaňkovce, prstýnky jsme sice zatím žádné nevybrali, ale koupila jsem tam kravatu a pásek pro mýho ženicha :-), tak jsem celkem spokojená.... Doufala jsem, že tam seženu saténovou stuhu 5 mm v bílé barvě a bohužel :-(, ale pani na stánku mi řekla že na obchodě ji mají :-), tak se k nim asi vydám podívat ....
Odpovědět
my jsme tam taky dnes byli a bylo to super, vubec tam nebylo moc lidi, koupila jsem si svoje vysneny boticky a jako neplanovany bonus spolecensky saty :-D . innspirace tam bylo dost a jeste jsme ziskali kontakt na skvelou a hlavne levnou firmu v olomouci, kde se da poridit uplne vsechno na svatbu...jsem nadsena hlavne z ceny pro pansky oblek vcetne kosile, vesticky, kravaty a jeste bot...no proste super...akorat jsme teda nevyhrali nic v tombole, to byla smula :-( . ale jinak dobry :-)
Odpovědět
@veruska26 jé a jaký botičky sis koupila, já jsem se tam taky dívala, chtěla jsem se k nim ještě vrátit, ale bohužel už měli zbaleno :-(, a jestli se můžu zeptat na kolik vás ten komplet pro ženicha vyšel??
Odpovědět
@koopretina boticky jsem si koupila od damborske, presne ty moje vysneny, co mam v albu :-D. ten komplet stoji 4990, je to naprosto neuveritelny...pry jsou nejvetsi v CR, tak si takove ceny muzou dovolit....takze to tam pak pojedem koupit...maji tay obrovsky vyber svatebnich satu, ja uz teda sice mam, ale snazila se me nalakat, ze jich maji na 300, max do 6500kc plus v cene podvazek, populnocky a kdovi co jeste a nejaky slevy 50% na spolecensky saty...jsem uplne zirala...takze az tam pojedem vybrat ten oblek, tak treba se jeste necham presvedcit :-D
Odpovědět
@veruska26 hmm, tak to je opravdu pěkná cena a to je všechno ten salon Damborská?? a cena šatů je taky zajímavá, když ti k tomu dají tolik "bonusů" :-) to bych se asi taky nechala přesvědčit...
Odpovědět
@koopretina nene, u ni mam jen boty a svatebni saty a sidli v omeze na svobodaku v brne, tohle je nejaka firma sidlici v olomouci, prodavaji vsechno kolem svatby a prostory maji neuveritelne obrovsky, asi tam vezmu i mamku, aby se mrkla na nejaky kostymek na svatbu...ceny jsou tam proste uplne jinde nez v brne :-D
Odpovědět
@veruska26 a kolik botky stály u Damborské?? mohla bych tě poprosit změřit podpatek :-) mě se totiž taky moc líbí, ale potřebuju nižší podpatek.... a nemáš na tu firmu kontakt, já bych se taky ráda mrkla
Odpovědět
boty staly 1090 a podpatek je 7cm. ja kdyz je mam na sobe, tak mi prijde, ze ani zadny nemaji, asi bych potrebovala vyssi, ale uz to menit nebudu :-) . adresa na tu olomouckou firmu je www.caxa.cz. ted, jak se na to koukam, tak uplne lituju, ze uz mam zaplacenou zalohu u domborske za saty, protoze ty bonusy, co davaji k satum jsou tady neuveritelny...no uvidime, treba jeste ozelim zalohu :-) . tak na to mrkni, treba se ti neco zalibi ;-)
Odpovědět
Článek se načítá
Tak mě poslali na mailíka fotky prstýnků, na které jsme se dívali na tom veletrhu. Dala jsem si je do fotoalba, tak se pak mrknite, které se vám líbí víc. Jsou si teda hodně moc podobné ... :-D Nakonec půjdeme do těch, co se nám líbí nejvíce .. budeme je nosit my, tak si říkám, že rady od znalců beru a moc ráda si je poslechnu ale každej druh prstýnků má něco svého .. lesklé se časem poškrábou, naše půjdou hůř čistit .. a o tom to je :-D Tak jsem ráda, že už vybíráme jen mezi dvěma... tak prosím o názory, co se líbí víc vám dámy moje :-D Jinak, na veletrhu měli nádherný, dokonce moje vysněný botičky, ale říkala jsem si, že už jsem si svoje koupila na Aukru, tak to nebudu měnit .. ale je to na jednu stranu na prd, že se člověk pro něco rozhodne, koupí a pak vidí lepší, co? Myslím, @veruska26, že ty máš to stejné se šatkama, co? Takys našla lepší .. No, a vo tom to asi je co? :-D
Odpovědět
ahojky, dneska jsem se byla ptát v tom Květinářstvý Koupý v Boskovicích. Je to tak, že jim donesete jakoukoliv fotku kytičky, co se vám na netu líbí, a oni vám ji uvážou :-) to se týká i ženicha, kytek pro maminky atd....takže podle mě paráda :-) ...taky jsme byli zamluvit oběd v Lasákově Mlýně, po sdělení ceny na osobu mi tedy padla brada, ale jen v tom nejlepší, podle mě na 4 hvězdičkový hotel, hodně, ale hodně levné, počítala jsem s 800Kč na osobu :-) ..takže jsme si to tam hned zamluvili, teď jen sestavit menu :)
Odpovědět
Holky, právě mě volal kameraman, kterýho budeme mít na svatbě a máme s ním v neděli schůzku. Nějak ale netušíme, na co se ho zeptat nebo proč tu schůzku vůbec máme :-D Poradíte prosím? Mám ho požádat, aby sebou dovezl třeba nějakou flešku s videama jeho svatby a tak? .. jsem v tomhle nějak mimo :-o
Odpovědět
Profilova fotka
@slunickowww jo hlavně mu řekni at ti ukáže nějaký dvd co má natočené a vy máte už zaplacenou zálohu,když jste ještě neviděli jaké dělá dvd.
Odpovědět
@slunickowww Prstýnky jsou si hodně podobné, asi těžko bych se rozhodovala, cenu budete mít ale určitě nižší než je ta na obrázku že jo? :-) Spíš možná ty s lesklým proužkem co je vprostřed a kdyby měl dámský víc kamínků jak jeden...
Odpovědět
@slunickowww: ahojky, oboje prstýnky jsou moc hezký, já osobně bych vybrala ty první ;-) a toho kameramana bych se zeptala (pokud jste se na to už neptali) jak dlouho bude natáčet, kolik to bude stát, kdy vám dodá hotová dvd, jestli bude chtít zálohu - kdy a kolik, kdy doplatit zbytek - při předání dvd nebo kdy, kolik stojí dvd - nebo jestli jsou některá v ceně, kolik minut cca bude dvd mít.... to jen mě tak napadlo
Odpovědět
No, já jsem byla s kameramanem v kontaktu, když jsme si ho zamlouvali a platili zálohu 2.000,-Kč. Jeho video, co nám poslal, se nám moc líbilo. Proto jsme zaplatili zálohu. Ještě jsem mu volala a poprosila ho, jestli by mohl sebou vzít ještě nějaká další videa, abysme si malinko ujasnili, co chceme. Vypadá to, že je to mladej borec, tak snad to bude v pohodě. Píše tam, že se natáčí na dvě kamery, jsme dohodnutí na době cca 6ti hodin natáčení .. no, jsem zvědavá, co si dojednáme :-D A ty prstýnky budou určitě za jinou cenu, než tam je !!! To bych dala jen, kdybych byla milionářka nebo měla na to peníze ;-) Chceme se vlést max. do 10.000,-Kč ale to je ta nejhornější hranice :-) Holky, moc vám děkuju za rady. Určitě se pozeptám na to, co jste říkali a s těma prstýnkama jste mě utvrdili, že chci ty hezčí :-)
Odpovědět
Profilova fotka
Hoj holky, zřejmě si budu objednávat něco z tohoto shopu http://www.glass-sphere.com/sklenene-... a jelikož je to na osobní vyzvednutí moc daleko, kdyby jste některá taky něco chtěla, můžem to objednat dohromady a rozdělit si poštovné...tak mrkněte a dejte do neděle vědět ju:)
Odpovědět
@slunickowww ty prstynky u me taky ty prvni ;-) . jinak, jestli jsem potkala lepsi saty nevim, mne se jich libi strasne moc, kazdy maji neco, takze vzdycky ty dalsi, co uvidim, jsou lepsi nez ty minuly...hruza :-) od jake firmy ty prstynky mate, jestli se muzu zeptat?
Odpovědět
@veruska26 No, nám ty prstýnky bude dělat mámy známej zlatník .. Ale jinak jsou od firmy Bisaku, která sídlí na ul. Jánská v Brně (teda, mluvím o těch prvních s více kamínkama, který jsme si vybrali). Můžu říct, že naprosto luxusní obsluha, strašně příjemní, vstřícní ... až mě mrzí, že si je od nich nekoupíme ale necháme si je udělat jinde ... ale ta cena je na nás opravdu moc ... :-( A máš pravdu i v tom, že já, jak brouzdám netem, tak vždycky narazím na něco nádhernějšího, levnějšího, vypracovanějšího ... :-D No, ale co ... To bude vždycky něco lepší a já vím, že ani já to nebudu mít nejlepší a nejkrásnější ale říkám si, že to bude v rámci možností to nej, co půjde a proto se o to víc těším :-D
Odpovědět
Profilova fotka
@slunickowww a co kde jste byli ted mrknout na ty květiny????
Odpovědět
@vermona Né, teď nehrozí. Jsem v práci v Brně a než se dostanu do BK nebo někam poblíž, je všechno zavřený. takže na kytky opravdu počkám až na duben, až budu na pracáku ... to snad bude na všechno víc času. Teď se ale začnu zabavovat svatebníma pozvánkama doma dělanýma, tak snad to půjde :-D
Odpovědět
Nevím jestli je to aktuální, ale včera a dnes by snad měl být nějaký výprodej OP Prostějov v BK v Dělňáku...
Odpovědět
Profilova fotka
Teda holky, aby vás člověk hledal až na další stránce! :-D Už vás tu předběhla i holčina s tématem Blansko 2012 ;-) Tak dívám se na tu caxu, to je fakt poklad, fakt zajímavé šaty i ceny..I ta exclusive kolekce-kolik by se za takové šaty platilo v Brně? No až se bude někdo z blízkých vdávat, tak ho zkusím překecat na výlet do Olomouce, tam bych se teda ráda podívala :-) Jinak Verusko, ty botky jsou fakt nádherný.. Slunicko, mně se víc líbí ty původní prstýnky, jak má dámský jen jeden kamínek, nevím, jestli mají učesanější fotku, ale přijdou mi takový jemnější, víc můj typ...
Odpovědět
Káti, máš pravdu. Je to zde drsně mrtvý, co? :-D Ani jsem nevěděla, že je další téma už pro nevěsty na r. 2012. Není na to ještě brzo? :-D No, my se rozhodli pro ty druhý prstýnky s více kamínkama ale chybou komunikace si zlatník vzal fotku těch prvních, s jedním kamínkem - takže si říkáme, že znamení osudu. Jinak mě už včera došla organza na stůl. Vzala jsem 4 role rudé organzi tak snad to bude na stoly pro počet 60ti lidí stačit ... Zítra mě má dovést ještě paní vývazky a zase je o kus zařizování méně 8-) Jinak jsem zvědavá na toho nedělního kameramana :-p
Odpovědět
Profilova fotka
Slunicko 4 role rozhodně stačit budou, to ti ještě zbyde na nějakou další výzdobu...Jinak jsem se dívala, že tohle téma zakládala Dulik loni v dubnu, tak holčina si o dva měsíce pospíšila, ale ještě se jí tuším nikdo neozval...Jsem zvědavá, jestli tam budete chodit tak jako já chodím sem k vám :-D Tak pak dodej fotečku vývazků, ať se mrknem ;-)
Odpovědět
@kackabk Jo, fotku určitě hodím. Dneska budu doma zase vystříhávat svatební oznámení. Polovičku nejdražší mám na tréninku, tak budu doma sama samotinká, tak si budu aspoň hrát takhle :-D No, na jednu stranu je to divný, takhle dopředu zakládat téma ale na druhou .. my když začali v srpnu řešit naši svatbu, která měla být jako by až za rok, tak si všichni taky ťukali na čelo ... :-D Takže já to neřeším ... :-D Radši :-p
Odpovědět
Profilova fotka
@slunickowww Jé, nechceš dohodit nějaký vystřihování? Ležím v posteli (a nejsem infekční) a moc mě to neba a navíc dělám jen samé neužitečné věci, jako je brouzdání po netu a diskuzích :-D Musím ležet nejmíň do pondělka a od zítřka mi muž jede na hory, tak tu budu ale úúplně sama, chjo. Doufám, že mi donese aspoň zásobu filmů...
Odpovědět
Pro přidání příspěvku se musíte přihlásit.
Přesunutím fotek můžete změnit jejich pořadí

Nenašli jste co jste hledali?