Nevěsty z Blanska a okolí 2011 plánující svatbu.Jste zde?

Zobraz úvodní příspěvek
Tak děvčata kdopak plánujete svatbu příští rok stejně jako já?
Odpovědět
Profilova fotka
dulik: Obŕad v parku v Bk stojí 1000 Kc, jen poplatek za to, že je to jinde... Ale musíś si vsechno sama nachystat (židle, stůl, stan, ...) V kvetnu se tam vdávala kamaradka... ;-)
Odpovědět
Jj o té květnové svatbě vím, viděla jsem i fotky a moc se mi to líbilo... Kdyby vyšlo počasí, tak by to bylo fajn mít obřad venku, tak díky za info. A co ostatní nevěsty? To tu není žádná co plánuje svatbu na příští rok? :-)
Odpovědět
ahoj všem, přidávám se k vám, taky s přítelem plánujeme svatbu na příští rok. Konkrétně na 25.6. :-) svatba bude na zámku v Boskovicích, hostina na Lasákově mlýně. Užívejte příprav! ;-)
Odpovědět
Konečně sem po dlouhé době někdo napsal, už jsem si myslela, že se snad příští rok žádné svatby konat nebudou, je mi ale jasné, že u hodně lidí je na přípravy moc brzo, někteří lidé kolem mě začali s přípravami v lednu a za pár dní jdu na svatbu :-) ale já mám zase ráda všechno v klidu takže za měsíc budeme mít prstýnky od pana Kouřila z Brna a svatba "až" za rok... :-)
Odpovědět
no, já se v těch přípravách tak trochu vyžívám :-D prstýnky plánujeme vybírat ,,až" na podzim, takže teď sháníme drobnosti jako klobouk na auto ženicha, létající lampiony a tak. sice se to nezdá, ale je toho potřeba fakt hodně ;-)
Odpovědět
My s přítelem ty přípravy každou chvíli měníme, teď jsme se zase rozhodli, že uděláme obřad pro všechny a pak jen oběd s rodinou bez dortu a jiných věcí co k tomu obvykle patří, prostě jen oběd a tím náš svatební den skončí... anebo bysme ještě večer udělali grilování na zahradě pro pár kamarádů... Nějak se nám do svatby nechce investovat tolik peněz no... Samozřejmě si to chceme užít a chceme aby to byl náš krásný den, takže podmínkou je pěkný obřad, pěkné prstýnky, šaty a fotky od profi fotografa, ale vzdáme se výzdoby aut, výzdoby hostiny, dortu, možná i cukroví... Hlavní je pro nás ten pocit který z toho budeme mít a pocit našich nejbližších... Ale uvidíme, jak říkám měníme to ze dne na den... :-)
Odpovědět
ahojík nevěsty, sice sem nepatřím, protože jsem se vdávala letos 12.6., ale můžu Vám snad dát alespoň pár rad.. svatbu jsme měli v Dřevěném kostelíku v Blansku a hostinu v restauraci Aquapark v Blansku.. Někdo tady psal o kapele Trio Amethyst - ta nám hrála.. zpívali úžasně, není nikdo komu by se to nelíbilo, takže můžu vřele doporučit.. ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
slunickowww • Dnes v 11:22 Ahojky holky, tak plánujete nějak už na svatbu, když ji máte až v r. 2011. Já jo ale zakazuju si to protože mám strach, že se něco stane ... takže asi počkám až až .. (až naprší a uschne) Né, od té doby, co jsem zasnoubená jsem ze všeho tak nadšená, že bych se mohla vdávat snad tuto sobotu
Odpovědět
Čauky, přídávám se k vám blanenské nevěsty :-) My plánujeme svatbu 4.6.2011 v Rájci na zámku a hostinu pak v Černé Hoře ve Sladovně. Kapelu máme zatím zamluvenou Trio Amethyst. Nevíte někdo nějaké info o mém výběru? Jestli jste někdo absolvovali třeba svatbu na zámku v rájci nebo měli skupinu Trio Amethyst. Nevím, jestli mám dobrej výběr .. taky slyším na Sladovnu v poslední době né chválu ale spíš opak :-S
Odpovědět
:-) Tak už tuto sobotu jo? No to ale má být škaredě... ;-) Kamilka21 se vdávala letos v červnu a hráli jí Trio Amethyst a na Sladovně se vdávala letos Zuzik, musíš mrknout na Nevěsty z Blanenska 2010 a pročíst si to tam anebo přímo napsat těm holkám. Rájecký zámek je určitě krásný, svědčí o tom už jen to, že tam mají pořád nějaký svatby, jen vevnitř podle fotek co jsem viděla mi to příjde moc tmavý, ale viděla jsem na fotkách nádherný obřad venku v zahradě zámku. Jojo i když se budu vdávat příští rok, tak plánuju už skoro rok a půl co jsem zasnoubená, ale nejvíc asi letos od jara, i když není kam spěchat, brácha se mi ženil v červnu a svatbu začali plánovat pár měsíců předem a v pohodě, nebyl s ničím problém a měli co chtěli.
Odpovědět
Ahojky holky, snažila jsem se přečíst všechny diskuze z r. 2010 a dřívější ale nikde jsem nenašla recenze na můj výběr svatebního místa - tj. zámek Rájec a místa hostiny, tj. Sladovna v ČH. Jde o to, že jsem slyšela, že v rájci v zámku je málo místa (máme cca 60 lidí) a taky, že je to tam dost tmavé. Tak pořád hledám nějaké foto, abych viděla, jak tam ten obřad vůbec vypadá. Nevíte někdo něco bližšího? To stejné o té Sladovně. Zda se tam platí nějaký pronájem, jak se tam dá nachystat svatební stůl, .. a tak 8-) Nevím, kde jinde se mám na to zeptat protože je ještě na všechno dost času ale chci mít jistotu, že jsem vybrala dobře. Tak předem díky za info. Jinak máme termín 4.6.2011, máte taky někdo?
Odpovědět
Profilova fotka
AHojek holky, tak já mám měsíc po svatbě v Rájeckém parku...nakoukla jsem za vámi, abych vám popřála hezké přípravy...hned bych si to dala znovu :-)
Odpovědět
Článek se načítá
Profilova fotka
slunicko... na matrice si zjisti, kdy je na zámku nějaká svatba a zajeď se tam podívat,, nám to paní na matrice přímo nabídla,,,, jinak jsme to tam zavrhly právě z důvodu, že to tam bylo hodně tmavé
Odpovědět
slunicko, ohledně té Sladovny zkus napsat přímo provoznímu restaurace nebo tam zkus zavolat a zeptat se, já už jsem to řešila v březnu nebo dobnu a máme svatbu taky příští rok v červnu. Zatím jsem to neřešila jako definitivní věc, ale jen informativně. Pronájmy salonku, nazdobení tabule, průměrnou cenu za oběd a za raut... toto všechno ti nejlíp zodpoví provozní restaurace. Ohledně obřadu v Rájeckým zámku se zkusím zeptat kamošky, která tam v dubnu byla na svatbě - a docela hodně velké - a zkusím zjistit kolik lidí se tam vlezlo.
Odpovědět
slunicko, tak jsem zjistila, že takových 40-50 lidí se do obřadní síně vlezlo, jinak tady psala kamilka21, že taky měli na obřad asi 60 lidí a nemohli najít místo, až nakonec našli dřevěný kostelík v Blansku, že jedině tam se všichni vlezli. Ale jinak si do zámku přímo zavolej a zeptej se, stejně tak i do restaurace. Jinak já jsem se dnes byla mrknout na látky na šaty a objevila jsem nádhernou krajku. :-) Všem pěkný den!
Odpovědět
Ahojky holky, tak tady to zase nějak usnulo :-) Jak u vás pokračují přípravy? U nás nic ... je ještě hromada času. Jen jsme s mojí mamčou řešili, jestli šaty půjčit nebo koupit. To koupení výjde o dost levněji, když nejsou úplně nové ale jen jednou použité. tak nevím. Našla jsem si celkem hezký ale jsou až od paní z Teplic a to posílání nechci moc ryskovat. Už jsme se s přítelem jednou na netu napálili, tak se z toho asi poučíme. Jen se mě nechce dávat 8.500,-Kč za šatky, který se mě líbí a jen za jejich půjčení, když můžu dát tu nebo menší cenu za šaty, který pak prodám =-) Nevíte někdo, jeslti jsou v Brně taky nějaký výprodeje nebo něco takovýho? A co jinak? My máme teda už definitivní počet 60ti lidí, kterej doufám, že se bude max. zmenšovat ale rozhodně né zvětšovat ... ach jo ... :-x Tak krásný den holky. Pa pa
Odpovědět
Profilova fotka
slunickowww: projdi si v brně svatební salony, vždycky mají nějaké šaty ve výprodeji. Udělej si výlet a uvidíš ;-) A třeba v Kriss Bey ti ušijou co budeš chtít a za dobré ceny :-)
Odpovědět
nikaa666: moc díky za info ... zatím procházet asi nebudu protože je ještě hromada času ... ale jen tak, abych věděla ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
slunickowww: i na netu když se jukneš, tak některé salony nabízejí. Já když hledala šaty, kápla jsem na jeden salon, který se rušil a tam ty nové šaty všechny vyprodávali za 5000,- Třeba se ti taky poštěstí 8-)
Odpovědět
Ahojky a jak jsi vlastně dopadla s tím rájeckým zámkem a Sladovnou v ČH? Volala sis tam nebo zjistilas něco? Jo je hromada času, ale myslím že to uteče rychle, ani se nenadějeme a bude to tady :-), ale šaty a obcházení salonů bych nechala asi až na podzim, už jen z toho důvodu, že je takový horko. Já si asi nechám šaty šít u své paní švadleny, snad to bude OK. :-) Opravdu je to tu takový mrtvý, ale myslím že to teprve příjde, že takových bláznů co všechno řeší rok předem jako my :o) moc není... Tak snad se k nám časem ještě někdo přidá. Pěkný den!
Odpovědět
Profilova fotka
ahojky,, no já lini touto dobou jsem vůbec netušila, že teď už budu vdaná :)
Odpovědět
romca 13: To určitě spousta lidí... Je to zajímavý... a třeba teď ještě netušíš, že za rok už budeš mamča... ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
romi: jo :-D :-D to já holky už měla koupený svatební botečky :-)
Odpovědět
nika666: tak to jsme na tom stejně, já mám botky už od března! ;-)
Odpovědět
No, ve Sladovně i na zámku to mám předběžně domluvený. Na zámku v Rájci je ale blbí to, že paní matrikářka neví, který soboty se bude oddávat. Prý by to měly být klasicky všechny ale že to bude mít potvrzené až po volbách do zastupitelstv - v prosinci ]-( Tak musím doufat, že toho 4.6. budu oddávat protože máme domluvený jak místo na hostinu, tak i kalepu. Jinak, v té ČH na Sladovně .. mám předběžně teda zamluvené datum. Také jsem se ptala, zda nebude problém mít vlastní víno a Slivovici. Tak pokud prý zbytek budeme mít od nich, tak to problém není. Tak uvidíme. Ale nevím, jestli si budou brát něco za pronájem a tak. Už je mě blbí tam psát a někoho otravovat se svatbou rok do předu, tak to asi nechám zatím být a pak se tam s přítelem stavíme na ochutnání svatebního menu a na domluvení nějakých věcí, abysme věděli co a jak. Vůbec třeba netuším, jak se tam aranžují stoly, jestli si to budeme dělat samy nebo jestli vůbec bude ta možnost .. a tak 8-) Je to drsný myslet na svatbu celej rok dopředu :-D Moje vedoucí to zařídila všechno během jediného dne a příští měsíc má svatbu. Tomu taky říkám haluz. Ale já si to všechno chci užít a nikam nespícháme, tak proto až ten příští rok. Prostě pohoda klídek :-D
Odpovědět
Jo v Blansku nás taky vedou v "evidenci", ale oficiálně budou termíny odsouhlaseny na konci listopadu až to schválí rada města. No jo je to pak těžký třeba s tou kapelou, když je dobrá, tak je obsazená už třeba ten rok dopředu a co potom když to nevyjde s tím datem obřadu??? A to si člověk řekne rok dopředu pěkně v klidu... a ejhle... :-) Ještě že my kapelu neřešíme... slunicko když si budeš ve volných chvílích procházet tady beremko tak příjdeš na spoustu věcí cos třeba vůbec netušila a je to velká inspirace, já se tady inspiruju už rok a půl + hodně mi pomohlo že jsme nedávno měli v rodině svatbu tak jsem si k tomu přičichla o to víc... Hezký víkend nevěsty! ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
sluničkowww: ahojky, my měli svatbu 5.6.2010 a hostinu jsme měli na Sladovně, udělali nám to tam moc pěkně a vše bylo krásný, my jsme měli víno svoje a zbytek od nich a za špuntovné jsme už nic neplatili.. :-) jinak co se týče výzdoby v restauraci, tak já jsme si vše nakupila (organzy, pak kamínky na stůl, svícinky malý i velký a řekla jim jak to chci a oni to tak udělali)i a co se týče kytek tak ty nám dodal p. Němec z květinářství Iris z čehá, měl to kousek, takže nemusel na výzdobu ani nikam jezdit, s p. Němcem naprostá spokojenost, je prý snad nejlepší květinář z celé ČR. Se vším poradí a hned ví ke komu se jaká barva hodí a jaká kytka by se k němu hodila.. :-)
Odpovědět
Zazousek13: Tý jo, takže v té Sladovně byla spokojenost, jo? :-) Já právě od někoho slyšela, že tam bylo hnusný jídlo, i když nám tam teda moc a moc chutnalo. Tak jsme si říkali, že bysme tam zašli a ochutnali každej jiný svatební menu a podle toho se rozhodli co objednat a tak. Jinak, restaurace je to fakt hezká, tak bych nerada měnila. A platí se něco za to, že se tam svatba dělá? No, snad né. Já si právě nedokázala představit, jak se zdobí ty sloly a tak. Víš, jestli tam musím s přítelem naklusat v noci před svatbou, když budou hosté restaurace pryč a nazdobím si ty stoly sama nebo jak se to bude dělat. Zazousek13, a měli jste tam živou hudbu? Kolik jste měli lidí? ... Promiň, moc se ptám, já vím 8-) My máme v plánu totiž cca 60lidí a hudbu Trio Amethyst, tak jsem ani nevěděla, jestli se tam ti lidi vlezou. Chceme to mít dole v té restauraci a jestli bude hezky, tak aby se venku i grilovalo a tak ... ;-) Tak jsem zvědavá, jestli to výjde .. je to drsný, rok do předu to takle zařizovat ... :-D
Odpovědět
Profilova fotka
sluničkowww: JJ, ve Sladovně spokojenost, my jsme nemohly nikde nic sehnat, buďto to bylo všude malý nebo hnusný, no a Sladovnu akorát do května opravili a my tam měli v červnu svatbu, je to tam velký a dobře udělaný, měli jsme pro sebe celou tu restauraci i venku se zahrádkou, grilovat jsme taky mohly , ale nakonec jsme negrilovali. Za to , že tam máš svatbu se nic neplatí, a my měli zdarma ještě novomanželjskem pokoj a ráno snídani. :-) Jinak jídlo nám chutnalo :-) , lidí jsme měli cca 40. To s tou výzdobou, ti buďto udělají oni, nebo pokud chceš si nakoupit věci tak jako já, tak jim to pak jen dáš a domluvíš se s nimi, jak to chceš uděla, to užž je na tobě. Myslím si že 60 lidí tam určitě vyjde, je to veliký a my tam měli spoustu místa.. a už jste se s někým domlouvatli? to ona vám řekne kolik tam mají určenej počet lidí. Živou hudbu jsme měli, chtěli jsem skupinu NotaBene, ale ta už byla na náš termín zamluvená, nakonec už my zbyla jen volná TrioAmethyst, hráli pěkně, ale moc nechtěli hrát písničky který si třeba někdo vybral že chce zahrát, nevím proč, ale jinak byli dobří .
Odpovědět
zazousek13: Tý jo, tak koukám, že to máme úplně stejně 8-) Jak Sladovnu, tak i TrioAmethyst. Já teda mohla mít i NotaBene ale nakonec jsme si řekli, že malinko ušetříme a jelikož tam hraje můj známý, tak nám to nechal "snad" za 5000,-Kč na večer, tak uvidíme. Poslouchala jsem je na netu a celkem se mě líbili. No, snad nebudu zklamaná. Mě se právě Sladovna jako restaurace taky moc líbí. Pokaždé, když jsme tam byli, tak nám udělali úplně všechno, i co v jídelníčku neměli, takže fakt spokojenost. Jsem tam předběžně domluvená po e-mailech s nějakou paní, takže to máme rezervované. Záleží pak na nás, kdy se tam dostaneme to nějak doladit. Ale teď je ještě moc brzo, tak to nehrotíme. A nějak k tomu není ani nálada protože přítelovi se stala blbá nehoda, takže spíš je teď jediný, na co myslíme, aby se uzdravil :-( Takže zazousek13, říkáš, že spokojenost, tak to jsem ráda. Malinko teď váhám nad tím TrioAmethyst ale snad to bude dobrý. Jak dlouho vám tam hráli? A jejich repertoár dobrý? A byli příjemní? .. promiň, vím, že se moc ptám ale jsi zatím jedinej člověk na kterýho jsem narazila, že s nima má nějakou zkušenost. Tak děkuju moc.
Odpovědět
Pro přidání příspěvku se musíte přihlásit.
Přesunutím fotek můžete změnit jejich pořadí

Nenašli jste co jste hledali?