Nevěsty z Blanska a okolí 2011 plánující svatbu.Jste zde?

Zobraz úvodní příspěvek
Tak děvčata kdopak plánujete svatbu příští rok stejně jako já?
Odpovědět
U nás šetří přítel na svatbu z platu, já se snažím něco přídat z brigády. Různý drobnosti už mám nakoupený, to jsem platila postupně, aby to nebyla velká částka najednou. A taky dostanu něco od našich, hlavně na hostinu to bude potřeba, bez nich bysme tu svatbu dělali jen pro nejužší rodinu. To Přítelovy rodiče mají zatím ke svatbě řekla bych neutrální postoj, ze začátku to vypadalo až že jim je to jedno... Ne, že bysme chtěli peníze, ale ani je nic ohledně svatby nezajímalo. :-S Na Vánoce se taky moc těším, hlavně na pohádky, procházky a na návštěvy příbuzných a známých ;-) My si dáváme jen drobnosti, ale nejvíc se těším, jak si každý ty svoje dárečky rozbaluje a pak z nich má radost x-)
Odpovědět
No, tak u nás je to stejné .. rodiče ani mojí ani přítelovi naši svatbu zatím vůbec neřeší. Asi je to podle nich ještě moc brzo nebo co ... nevím .. každopádně se ani neptají a nezajímají, což mě osobně teda mrzí :-( Ale nebudu se tím asi trápit. Říkám si, že si to aspoň můžu udělat podle sebe ... :-) Jinak, já byla přítelem požádána o ruku po roce a půl (ani né ... :-) ) takže jsem tady asi jediná s tak mladým vztahem, co? No, ale co .. já mám už své za sebou a vím co chci ... tak snad je toto ta správná cesta :-) Jinak s přítelem řešíme bydlení, že hledáme nějakej pozemek blízko BK a nebo nějakej byt. No, klasika, něco finančně nenáročného .. ha ha .. tak uvidíme . Ted jdou penízky opravdu na tu svatbu a na víc nemáme. No, hlavně, že se máme rádi ... :-D Ale abych byla upřímná, malinko bych brala, kdyby se aspoň moje mamča zajímala o to, co bude, jak plánujeme nebo jestli nemůže s něčím pomoct ... :-(
Odpovědět
U nás se taky zatím ani moji rodiče ani rodiče přítele o svatbu nestarají a já jsem docela ráda, ještě by mě nervovali, myslím že to příjde až později. Mamka se mnou byla akorát na zkoušce šatů a zítra možná razíme zase.
Odpovědět
No, já bych byla celkem ráda, kdyby se aspoň zajímali. Přítelovi rodiče mají spíš, když už, tak nějaké narážky ale tím to hasne. A u nás je svatba prostě jako by tabu protože jsou naši rozvedení a na to, že může svatba vydržet, prostě nevěří. Taky jsou to podle většiny lidí vyhozený peníze ... :-( Takže asi tak :-( A když se mě někdo zeptá, jak probíhají přípravy, tak mám spíš, strach, abych nebyla trapná s tím, že už většinu věcí máme zařízený, tak radši mávnu rukou a moc o tom nemluvím ... ach jo .. mají to být nej chvíle ale spíš to vypadá jako opak :-.
Odpovědět
No, tenhle přístup je fakt nejhorší, co může být. Nezájem. A slunicko, ty to máš ještě u obou stran, to musí být fakt hrozný. ;-( Naši jsou v pohodě, rozebíráme a plánujeme, ale ti přítelovi rodiče, to je přesně to, co popisuješ ty. Nejradši by byli, kdyby svatba nebyla. Otec dokonce poznamenal, že se bereme brzo (po pěti letech) a na máti je to pořád moc dopředu něco řešit a plánovat. Přesně, jak říkáš ty, akorát vypadáme jak blázni, že máme hodně věcí už zařízených..... :-.
Odpovědět
Profilova fotka
jéjda holky, nic si z toho nedělejte, že se nikdo nestará. fakt je možná výhoda, když vám do toho nikdo nerejpe, všechno si v klidu naplánujete samy a pak jenom poprosíte o pomoc, až bude potřeba. a taky si myslím, že se začnou zajímat později, uvidíte ;-) my to s penízkama za svatbu měli tak, že ženichovi rodiče platili hostinu a naši cukroví, výzdobu a sem tam nějakou parádičku pro mě, protože jsem vždycky vybírala s maminkou, takže než jsem stačila vytáhnout peněženku, měla jsem to zaplacený...no zkrátka jsme málem bojovali, abysme z našich našetřených peněz mohli zaplatit aspoň něco...já měla hodně ušetřené z brigád, pak jsme dostali něco od hostů, takže nakonec to dopadlo tak, že jsme odepsali autí, který po silnicích bryndalo naftu a za našetřené penízky pořídili poněkud novější ojetinu ;-) kdyby se vám takto taky zadařilo, aspoň byste měli o něco víc na to bydlení...ale věřím, že jsou různé rodinné situace. já mám v tomto asi výhodu jako jedináček... jinak prožívání vánoc rok od roku lépe vám závidím. já mám rok od roku pocit, že přijdou naprosto nečekaně, prostě najednou je štědrý večer a než se stihnu uklidnit a vychutnat si to, tak je po svátcích...
Odpovědět
Ahoj holky, právě jsem se vrátila z dalšího zkoušení šatů - byla jsem v Brně v Evanii. Sice mají šaty na ramínkách, ale přístup trochu lepší než v Palomě a šaty o 100% lepší, mají francouzskou módu a šaty jsou lehčí bez těžké podšívky, takže jako vánek. Jsem nadšená, jedny byly krásnější než druhý, s vlečkou, bez vlečky, s rukávkama, bez, bílé i smetanové, dokonce na mě paní dostala i závoj a rukavičky! Takže mám z čeho vybírat! :-D A nakonec jsem se ještě dozvěděla, že je paní taky z Blanska... ;-) Jinak u nás kdyby záleželo na rodičích mých i přítele, tak by byla svatba o čtyřech lidech - obřad a oběd. My nechceme velkou svatbu, ale svatba o čtyřech lidech se vůbec nevyplatí, protože šaty, květiny, prstýnky, fotografa apod. musíme zaplatit tak jako tak... Takže já jsem ráda, že se nám do ničeho nepletou, ještě by mě znervózňovali, je lepší si to dělat podle svého, aspoň u nás. ;-) Když něco potřebuju, tak z jejich strany není problém, ale jinak se s ničím raději nesvěřujeme.
Odpovědět
Profilova fotka
dulik: asi nemáš fotečky, co? popisuješ to krásně ;-)
Odpovědět
kackabk: To víš že mám, fotila jsem se o sto šest :-D Jen je problém když něco vyfotím a chci si dát fotku do alba, tak mi to píše že je moc velká... :-( a nemám čas se zabývat tím jak ji "zmenšit"... takže si to zatím nechám jen pro sebe... ;-)
Odpovědět
dulik: Já chci taky fotečky :-D To je super, jak to popisuješ. Já ani nevím, jestli chci k šatkům nějaké rukavičky nebo závoj. ale asi spíš né ... Vím, že chci mít asi na hlavně korunku a nějakej krásnej náhrdelník. Asi z perliček ... Takže už je normální, že se v tuto dobu vybírají šatky? Nejsem nenormální, když už je mám :-D To je super zjištění :-D A asi máte pravdu v tom, že když si člověk svatbu zajišťuje sám, nemůže mu do toho nikdo kecat. Teda, u nás nemůže tuplem nikdo, protože si ji celičkou samy platíme. Takže všechno špatné je i k něčemu dobré ... Holky, je drsný, jak to utíká, co? Překulí se Nový rok a bude to ... :-N
Odpovědět
Já nechtěla ani závoj, ani rukavičky, přesto to paní na mě dostala a nevypadalo to vůbec špatně. Rukavičky ale nakonec mít asi nebudu, protože mi to příjde na fotkách až moc noblesní, spíš by se to hodilo do nějakého kostela, závoj mi začal vrtat v hlavě, ale jelikož plánuju do vlasů květinu, tak je to asi jasné a závoj nebude. slunickowww: Určitě není nenormální obcházet salony už teď, paní mi říkala že na červen už má objednávky a hlavně teď je tam klid i na focení a vůbec se nemusím objednávat, šla jsem se projít do města a prostě se rozhodla až v danou chvíli. No a jinak máš pravdu s tím, že až se to přehoupne přes nový rok, tak už to uteče jak voda... a bude po všem. :-D
Odpovědět
Tak jsem se rozhodla že Vám sem tak na týden uložím svoje fotky ze zkoušení šatů, abych si poslechla Váš názor :-). Bohužel se mi vkládání trošku zkomplikovalo :-( nesedím totiž u PC z nějakým programem na zmenšení fotek... takže se pokusím doma zmenšit a hned jak bude čistý vzduch :-) (nebude brouček v dohledu) :-) tak to sem hodím
Odpovědět
Článek se načítá
ahojky, tak u nás je to s přípravami na svatbu spíše pozitivní :-) ...zatím to máme rozdělený, že od přítele rodina platí cukroví a svoji část hostiny a naši zase naši část hostiny a večerní raut..a my si platíme zbytek...jinak budoucí tchýně se zajímá, někdy až moc ;-) ..hlavně když nám chce k obědu nacpat příbuzné, které vůbec nevídáme(oběd budeme mít jen nejbližší rodina-rodiče, prarodiče, sourozenci)..ale jinak se všichni zajímají, sestřička-svědek, už má naplánovanou i večerní zábavu :-) a moje maminka je taky iniciativní, tatka ten moc ne, ale co chci od chlapa že?? :-D ... co se týče příprav chybí nám jen domluva s oddávajícím, jinak všechno taky už máme, a to máme svatbu až v srpnu :-D ...ale na jaře mě čeká diplomka a státnice, přítele operace, takže raději vše zajistíme už teď :-) ..jinak jsem už taky byla v Palomě, mám tam své favoritky a myslím, že jsou tam krásný šatičky :-)
Odpovědět
Profilova fotka
veruska -- moc se mi na tobě líbí ty jedničky :) jsou kouzelný a tím, že mají ramínka jsou jiné,,, moc ti sluší
Odpovědět
Asi zkusim saty i nekde jinde, tady nic moc. :-( :-(
Odpovědět
Tak holky už mám v albu fotky ze zkoušek, tak jestli budete mít chvilku a zájem, tak budu jen ráda, když mi řeknete vaše názory.
Odpovědět
Profilova fotka
koopretinka -- moc se mi na tobě líbí Paloma 6 :)
Odpovědět
koopretina: No tak je to úplně jasný, do Paloma 6 jsem zamilovaná od začátku, moc ti sluší a krásnou postavu ti dělají i Paloma 9 a pak Orfea 10, 11 a 13 - to jsou jedny krásnější než druhý, i když já moc na krajku nejsem. Vím že jsem posledně kdyžs mi je ukazovala říkala, že nej jsou ty poslední, jako s tím bolerkem fakt nádhera, ale rozleželo se mi to v hlavě a možná bych zvážila spíš ty 11 kvůli tomu "sexy" vršku... ;-)
Odpovědět
kooperatinka: Tý jo, mě se líbí naprosto všechny z Orfea. Tý jo, tak moc ti to sluší!!! Budeš nádherná nevěsta. A i ten závoj je u toho super. Holky, to je mazec, my budeme příští rok touto dobou už vdaný paní, .. mazec :-D
Odpovědět
Profilova fotka
jinak do šatů z Evanie jsem nechtěla jít z jednoho důvodu, pro mě hodně podstatného,, všechny mnou zkoušené čaty byly na zip tím pádem se nepoddají postavě,,, nedám dopusit na šněrování,, takže pro mě byly jasná volba šaty se šněrování, u kterých i když člověk zhubne nebo přibere není vůbec problém,kdežto u zipu nebo knoflíčků je pak člověk v pytli :)))
Odpovědět
slunickowww: děkuji, myslím že to u mě vyhrajou šaty z tohoto salonu, jen se nemůžu rozhodnout který... JJ je to mazec, příští rok....... no utíká to jako voda, říkala jsem si do dubna času dost, ale jak se přehoupne nový rok, tak to bude hned.....
Odpovědět
romca13: jj tak to máš pravdu, a je pravda, že mi v enaii šaty úplně nesedly a necítila jsem se v nich úplně na 100%, mám větší prsa a potřebuju mít jistotu, že to udrží a v evanii se tento pocit nedostavil... ale jinak pani byly moc příjemný a věřím, že ten kdo nemá větší poprsí, takže si tam může vybrat.... a dá se vybrat i levnější kousek..
Odpovědět
Profilova fotka
jj, obsluha v evanii byla super, ale stejně tak v Palomě,,, tam se mi to taky moc líbilo,,,,
Odpovědět
koopretina: Jediný, který se mi líbí trochu míň než ostatní z Orfei jsou 12, ale sluší ti naprosto všechny! daima: Nechápu... =-)
Odpovědět
ahojky, tak mě se líbí Evanie 3 a Orfea 13 :-) ;-) ..Paloma je super, paní na nás byla taky moc příjemná, mám tam své favoritky...jinak jsem byla jenom u paní (ted nevím jak se jmenuje, ale je to na Svoboďáku v Omeze) a tam jsem byla docela zklamaná....byly tam dvě paní, ta co se mě ujala si bohužel až po 4 šatech všimla, že mi chybí jedna obruč (poté co ji ta druhá na to upozornila) a dělala jako by nic....že prý to vůbec nevadí...no, nevím :-) ...jinak Orfeu taky plánuju a pak ještě jeden salon na Palackého a Sedm na Úvoze a tím myslím končím... ;-)
Odpovědět
bikulala: nebyla to náhodou paní Damborská?? já jsem z toho byla taky hodně zklamaná, pani mě naznačila, že ji nemám zdržovat 10ti zkouškama a že až budu mít jasnou představu třeba podle netu, takže mám přijít... tak jsem se tam jen rozhlídla, šla na záchod a už mě tam nikdo nikdy neuvidí...
Odpovědět
Stejně je holky někdy drsnej přístup těch paní ze svatebních salónů. Když vás tak poslouchám, tak to je mazec. Místo toho, aby vás podpořili a snažili se už kvůli sobě vás navlíknout do co nejvíc šatů a tak .. aby měli kšeft, tak spíš pravej opak. No, ale nenechte si ale tím kazit náladu a předsvatební přípravy, nestojí to za to a určitě najdete krásnější šatičky a daleko lepší přístup někde jinde :-D
Odpovědět
jj, přesně ;-) jelikož jsem předtím byla v Palomě, tak pak na mě paní Damborská moc dobrý dojem neudělala a i když tam má krásné šatečky, nejspíš se tam už taky neukážu :-)...i cenově mě více sedí Paloma...no, uvidím co ostatní salony :-)
Odpovědět
koopretina: krasny satky, moc ti slusi...palomu 6 s maslickou jsem na sobe mela taky, ale tobe slusi vic, na mne moc visely:), z palomy ti slusi vsechny a to stejny orfea, ale tam snad jeste vic...nejvic se mi na tobe libi orfea 13, krasnej delkolt, 11 taky super a jeste 10 ;-) . vidim, ze to mas taky tezky s vyberem...mas nejake favoritky? a kde ta orfea vubec je? tam jsem jeste nebyla. romca: diky ze pochvalu na prvni satky, ty raminka jsou ale od podprsenky :-D . taky jsem si rikala, ze by tem satkum (a asi i mne) raminka sedely, na te fotce to vypada ze to k tomu patri 8-) .jinak evanii odmitam presne ze stejneho duvodu, ze maji saty na zip a snerovani je urcite pohodlnejsi i ve svatebni den, kdyz se clovek treba preji :-D jinak holky, nahlodaly jste me s tou damborskou, byla jsem tam a rekla mi ze mam prijit po 1.12. ze budou mit novy saty, podle mych predstav, tj. obtahle kolem boku, je fakt ze byla takova razna, jakoze ted nic nezkousejte, prijdte az pak, ale podle toho co ted rikate, nevim, jestli tam vubec mam jit,na blby pristup jsem alergicka :-o
Odpovědět
Já měla v Evanii i šaty na šněrování a jelikož nejsem typ co nějak hubne a pak tloustne nebo mění váhu či objem hrudníku :-D tak si myslím, že zip není problém. Mně teda seděly šaty na zip skvěle. Ju a Paloma 6 s mašličkou jsme na sobě měly myslím všechny. :-D Mně se víc líbilo zkoušení šatů v Evanii když to srovnám, ale stejně podle fotek vedou u mě Paloma 6. Líbí se mi jednoduchý, hladký styl bez vlečky, ne moc zdobení a krajky...
Odpovědět
Pro přidání příspěvku se musíte přihlásit.
Přesunutím fotek můžete změnit jejich pořadí

Nenašli jste co jste hledali?