Nevěsty z 11. 9. 2009

Profilova fotka
Ahoj holčiny, jen jsem se dívala kdo se bude bráti v tento úděsný den a přišla jsem na to, že je nás celkem dosti. :-) Proto otevírám tuto diskuzi a doufám že poznám ostatní nevěstinky, které se nezaleknou takového známeho datumu.
Odpovědět
1
2
43
No v tento "úděsný" :-D den se vdávám třeba já - ale mám tokovej pocit, že máme téma jinde, než kde by mělo být ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
hmmmm, zrovna koukám jak jsem to popletla. No já a počítače. :-D Tak to zkusím nějak napravit
Odpovědět
už jsem vás přesunula ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
Děkujieme ikarkulce :-)
Odpovědět
Že bysme byly na 11.9. jenom dvě? to určitě ne, spíš se všichni "kumulujou" v září 2009 ;-) :-D
Odpovědět
Profilova fotka
Hmmm asi máš pravdu, tak třeba se to ještě vylepší. Zkusím dát holkám vědět o tomto tématu, třeba se chytnou
Odpovědět
ahojky nevěsty :-) x-) Prý úděsný datum.. :-D Já bych řekla, že hodně dobrý výběr, hlavně chlapi si budou toto datum dobře pamatovat.. :-D :-D ;-)
Odpovědět
petru: děkuji za info.. :-) a tím to se taky hlásím.. :-D
Odpovědět
Ahoj, kozinko! tak to už sjme tři "úděsný" :-D No můj muž si to nejspíš stejně nebude pamatovat dýl než rok, dva :-N Nebo bude, ale bude dělat, že ne, jak ho znám. Naše sestěhování proběhlo na velmi zapamatovatelné datum 1.4., ještě jsme si dělali srandu, že jako "apríl", a myslíš, že za ty tři roky aspoň jednou nějak dal najevo, že si vzpomněl? :-( ]-(
Odpovědět
krtek: :-D :-D :-D tak to je dobrý :-D My jsme se zrovna dneska "hádeli" kolik roků jsme spolu.. :-D (teď v červenci to bude 6) no a on mi dneska pořád tvrdil, že je to určitě 7, že kecám... :-p :-D a vždycky tomu dá korunu, když si myslí, že výročí máme 13. když je to 11. nevím proč, ale prostě pro něj je to 13. a basta.. :-D takže vlastně máme dva výročí.. :-D
Odpovědět
Profilova fotka
Ahoj nevěsty, my se také budeme brát v tento krásný den, vůbec nám nepřijde úděsný, datum je to krásné a všichni si to budou pamatovat. :-) Vybral ho přítel, že je pěkné a právě kvůli pamatování, takže souhlasím s kozinkou, že chlapi si to budou pamatovat určitě. :-D
Odpovědět
Profilova fotka
Ahojky, jsem ráda že je nás tu trošku víc. U nás toto datum také vymylel přítel, a určitě si ho také nebude pamatovat, s tím už nějak počítám. Akorát na mě očas blbě koukají když v obchodech, salonech a květinářstvích se zmíním o datumu :-D
Odpovědět
Článek se načítá
U nás většinou kamarádi propuknou v huronskej a ironickej smích - už mě tyhle "inteligentní" reakce docela nebavěj ]-( Tuplem, když máme to datum náhodou, prostě se hodilo, a akorát přítel si uvědomoval ty souvislosti, já až pozdějc, když se pořád tak potutelně usmíval a trval na tom, že je to super datum - to mi přišlo podězřelý :-D Ale pro mě je to datum fakt dobrý - 11.9. 2002 jsme si třeba vezli novýho pejska z útulku ;-) A ty dvě jedničky jsou docela symbolický, tak co...
Odpovědět
Ahojky nevěsty, také se vdávám 11. září...Ano, je to tak i v mém případě vybíral datum přítel, ale mě to příjde super, je to pěkné datum...a myslím si, že nemáme možnost ho zapomenout. :-D :-D :-D Už se nám to pěkně blíží........tak si zatím užívejme svobody :-N :-N :-D :-D
Odpovědět
Profilova fotka
No to se nám to děvčata opravdu blíží. Jak jste na tom s přípravami??? Mě připadá, že nám toho ještě pořád moc chybí. Že to snad ani nestihnu připravit tak jak bych chtěla :-| Jsem totiž trošku blázen ohledně organizování :-D
Odpovědět
Já řešim oznámení - viz diskuse září 2009. A jak jinak máme dost hotovo, tak já má pocit, že nemůžu stihnout to oznámko a že ho budu snad posílat až během srpna :-S
Odpovědět
Profilova fotka
Já si myslím, že to nezapomenou, je to krásné datum a když ho vybrali i oni tak nezapomenou. :-D Ale je pravda, že lidi se nejdřív usmějí nebo trochu udiví, ale nikdo nic neříkal. My nyní vybíráme oznamko, chceme fotku tak jsme se nechali vyfotit a až budou tak půjdeme vybrat oznamko, vybíráme dorty, už asi víme jaký a kde, ale ještě scháníme kde by nám ho udělali levnější. Musím objednat výzdobu na auta a na stůl a jinak snad kromě kytek vše.
Odpovědět
Ahoj nevěsty, také máme termín svatby 11.9. Datum jsme vybírali společně a líbí se nám. Je pravda, že někteří známí a kamarádi si z nás dělají legraci, ale my se nedáme :-) S přípravami na tom nejsme zrovna nejlépe, ale mám pocit, že je stále dost času ... abych se nedivila :-| Ale hned v červnu se na to vrhneme!
Odpovědět
Ženich zdraví nevěsty, které mají jako my to úžasné datum. Uznávam, že datum jsem vybíral já, protože moje nej číslo je právě 11. A máme to pěkně symetricky 11. 09. 09, 11 hod :-D Přeji úspěšné a veselé přípravy ;-)
Odpovědět
Jééé.. to se nám to tady krásně sbírá.. :-) x-) To je moc fajn :-) Tak u nás přípravy teda myslím, že docela v pohodě... skoro vše už je zajištěné, jako ne úplně, ale tak na půl určitě.. :-) Nebudeme mít velkou svatbu, takže možná taky proto :-D
Odpovědět
My budeme mít 20 lidí na hostinu (vlastně jen nejbližší rodina a svědci) a dalších 20 na večer, takže také žádná velká svatba (i když mi to nepřipadá :-S ). Nejhorší teď bude zařešit fotografa, DJ, prstýnky a šaty, ničeho dalšího se nebojím.
Odpovědět
verun: tak my budemem mít 11 lidí :-D takže fakt jen nejbližší :-) A večer kdo přijde ten přijde, budeme mít obědnané stoly v jedné restauračce s živou hudbou.. :-) takže žádný sál čistě jen pro nás, ale to nám nevadí.. :-) x-) A fotografa už máme zařízeného, šaty taky, prstýnky jsou doma a živá hudba tam bude.. :-D takže tohle mám z krku! :-) Teď příští týden budu řešit oznámení, koláčky s cukrovím a jmenovky na stůl (budeme dělat perníková srdíčka se jmény)
Odpovědět
kozinka: to máte super. My jsme se snažili seznam seškrtat jak jen to šlo. Nejraději bychom ujeli někam pryč a vzali se tam tajně, ale to by nám neprošlo ... hlavně u rodiny :-D Perníková srdíčka jsou výborný nápad. Takhle daleko jsme ještě nešli. V sobotu jsme si zamluvili termín na cukroví a dort, koláče upečou maminky, tak to snad dobře dopadne. Můžu se zeptat kde máte obřad? My máme obřad v parku pod kolonádou, takže v případě nepříznivého počasí se tam všichni schováme. Toho počasí se bojím nejvíc.
Odpovědět
Profilova fotka
My už máme fotografku zamluvenou i kameramana, prstýnky už jsou objednané. Nyní vybíráme dorty a koláčky, koláčků jsme několik ochutnali a už i vybrali cukrárnu ve které si je necháme upéct a asi udělat i dort, ale s dorem je to největší dilema, nevíme jaký, víme jen jak chceme, aby vypadal, ale nevíme náplň, není blbý celý ovocný bez jakéhokoli krému? Nebo jestli udělat s krémem nějaký odlehčený s kousky ovoce. No nevíme. :-N Jinak koupit musíme snad už je výzdobu aut a něco na stůl do restaurace, vyřešit seznam hostů, také to musíme proškrtat. :-S
Odpovědět
Profilova fotka
Holčiny počasí se vůbec nebojte. Já jsem procházela dlouhodobý kalendář, kde jsou zaznamenány teploty z x let dozpátku a 11. září bylo skoro vždycky nádherně, tak na to spoléhám. Závidím nevěstám co budou mít maličkou svatbu. :-) Já i přítel máme velké rodiny, takže nás jen na hostinu bude minimálně 50 a navečer ještě alespoň dalších 20. Jen bych chtěla podotknout k oznámením, že máte docela na čase. Pro nás je slušnost je posílat přesně za měsíc, aby je všichni obdrželi minimálně 2 měsíce předem. A ještě k tomu času. Ve středu zbývá do naší svatby přesně 100 dní :-D 101 den již budeme vdané dámy a ženatí pánové
Odpovědět
Profilova fotka
No to doufáme. :-) Nás bude na hostinu jen rodina cca 40 a večer možná dalších 40 lidí, a to jsme to již zúžily ze 100, ale ještě musíme asi ubrat. ;-) Oznámení se zasílá 2 měsíce předem, to my stíháme. Teď nám udělají fotky a oznamko je hned to si myslím, že stíháme v pohodě a rovnou budeme mít i pozvánky ke stolu a na večer a jmenovky, aby to vše ladilo. ;-) My už řešíme dort, to je teď největší zádrhel, jelikož nevíme náplň, to ještě bude něco to vybrat. :-|
Odpovědět
Profilova fotka
Tak to my máme taky problém s dortem. nechceme máslovej, raději bychom šlehačkovej. Ale zase na ten nejde marcipán. Asi to vyhraje pařížský dort, ale nenašla jsem žádnej obrázek jak by mohl vypadat svatební. Máslový dorty vypadají stejně nejlépe, ty se můžou zdobit jakkoliv. Ale jsou zase takový těžký a my je nemáme moc rádi.
Odpovědět
petra: no snad bude hezky, jinak fakt nevím, kde se budeme fotit.. :-N radi: ze sta lidí na 40 to je dost dobrý.. :-D Jinak my teda máme taky obrovitánskou rodinu i z přítelové i z mé strany, ale vybrali jsme jen ten nejužší kruh :-) je ale super, že tady máme každý jiné představy o hostině atd... pak si budeme vykládat.. :-D a nebude to na stejné kopyto.. :-) Taky si myslím, že oznámenní se stíhá v pohodě.. není to nic složitýho, my si ho teda děláme samy, už ho máme připravené, jen se bude tisknout. :-) i pozvánky ke stolu už jsou připravené.. :-) S dortíkem si hlavu taky nelámu, máme cukrářku, co nám peče na každou oslavu atd.. je prostě úúúúúžasná, ať si řeknu cokoliv, tak vše udělá a vždycky je to nad moje očekávání! x-) x-) x-) Dortík budeme mít jednoduchý, jen o dvou patrech, mám ho v albíčku, budou na něm teda menší úpravy, ale tak nějak podobně bude vypadat, budeme mít tmavý světlý tmavý korpus, a do toho pařížský krém (není vůbec máslový, chutná fakt šlehačkově, no prostě mňaaaaam) :-D a celý dortík bude potažený bílým marcipánem a osazený rudými růžemi :-) x-) Vše budeme mít do rudo-bíla :-)
Odpovědět
Profilova fotka
kozinka: vážně? Mě v cukrárně udělají teda taky co si vymyslím, ale na rovinu mi řekli že marcipán nesnáší vlhko. Takže nemám počítat s kombinací šlehačkový krém a marcipán. Tak to jsem z toho jelen ;-(
Odpovědět
petra: vážně, hodím ti odkázek na dortík od malé, co dostala k ročku, to je taky vše potaženo marcipánem a uprostřed šlehačkovo-pařížský krém :-) ;-)
Odpovědět
1
2
43
Pro přidání příspěvku se musíte přihlásit.
Přesunutím fotek můžete změnit jejich pořadí

Nenašli jste co jste hledali?