Nevěsty z 11. 9. 2009

Zobraz úvodní příspěvek
Profilova fotka
Ahoj holčiny, jen jsem se dívala kdo se bude bráti v tento úděsný den a přišla jsem na to, že je nás celkem dosti. :-) Proto otevírám tuto diskuzi a doufám že poznám ostatní nevěstinky, které se nezaleknou takového známeho datumu.
Odpovědět
Profilova fotka
Klukům je osm měsíců :-N No a kytku bych asi nejradši růže,možná i kaly,ale to ještě nevím,musím někde načerpat inspiraci 8-)
Odpovědět
Profilova fotka
Tak to je mazec, mít doma samý chlapy. U nás je to strašnej babinec, tak si to nedokážu představit. Ale je to krásný mít dva stejný prcky. :-) Ale asi trošku náročný co? :-D
Odpovědět
Profilova fotka
ozzgud: vítám mezi námi ;-) máš opravdu nádherné šaty a i figurky na dort, moc pěkné. Zkopírovala jsem si od tebe kytičku pro maminky jestli nevadí? petruš: je to strašný a zase Airbus to je síla. :-( No ty botky jsou jako na popelku, fakt krásné. Taky musím boty vyřešit, ale já potřebuji jen maličký podpatek, přítel je jen o málo větší jak já. ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
Jinak včera jsem byla ochutnat náplň do dortu odlehčenou jahodovou s vanilkovou a vůbec mě to nenadchlo, ta jahodová byla úplně umělá, ale zase je ten dort větší i s výzdobou a levnější než ten co jsem už objednala, tak nevím co mám dělat. :-|
Odpovědět
Profilova fotka
Pati,já pořád říkám že mít dva takový jako mám já než jedno ubečený,je fakt,že se třeba koupaní protáhne nebo tak,ale zase o nich celej den nevím :-D Jinak ten Airbus je vážně něco,te´d už do letadla snad ani nevlezu :-(
Odpovědět
Profilova fotka
Jen ti můžeme závidět, my by jsme taky chtěli dvojčátka. :-)
Odpovědět
Profilova fotka
Teda raduš to mě překvapuješ :-) Já i kdybychje chtěla tak nevím kam by se mi vešli. I to jedno bude mít problém. Jsem menší a hubená, takže si to ani neumím představit, že jich je tam víc než jedno. I když naše sousedka tam měla 3 :-) a ještě všechny černoušky. (ona je z afriky)
Odpovědět
Profilova fotka
Tak tři bych tam teda taky nechtěla :-D mě stačily ti dva a občas tam měli pořádnej mejdan :-D Dneska jsem byla pro prstýnky,jsou úžasný x-)
Odpovědět
Profilova fotka
NO tak nafot a dej do albíčka. :-) Já už se o ty svý začínám strachovat. Už se mi měli dávno ozvat a nějak jim to trvá. Zase se mi je nechce moc otravovat, tak ještě týden počkám.... A už máte oznámení?
Odpovědět
Profilova fotka
jj,oznámení už máme rozesláno,to mám nafoceno v albíčku a prstýnky tam mám taky (jen ale fotky z netu)
Odpovědět
Profilova fotka
Já jsem to oznámení nějak přehlídla. A jak budeš mít oblečené prcky?
Odpovědět
Profilova fotka
Jelikož budou v tom největším lozícím vzrůstu,tak jen černé kalhoty,košilku s vestičkou a motýlka :-D
Odpovědět
Článek se načítá
Profilova fotka
Jééééé ty budou naprosto kouzelný. A taky pěkně špinavý :-D Ted mi vyprávěla teta jak byla na obřadě neteři. Taky měli prcka, asi roční holčičku a ta jim celý obřad prozpívala. Protože se jí hrozně líbilo jak hrály na varhany, tak jim do toho celkem hlasitě broukala. Oddávající prý měla co dělat, aby se nerozřehtala. :-)
Odpovědět
Profilova fotka
My máme prstýnky domluvený až na 15.7., že mi zavolají nebo pošlou sms, že si je máme vyzvednout. Už se na ně děsně těším. :-D Malé děti a ještě, když jsou krásně oblečené jsou na svatbách úžasní.
Odpovědět
ahojky kočky! :-) ozzgud: vítej x-) koukala jsem ti do albíčka, máš vybrané nádherné věci, dortík je úúžasný!! x-) Svatba bude veliká??? Ty jo a koukám, že máš dvojčátka!! x-) 8-mi měsíční, tak to bude docela drsný co?? :-D x-) Já mám rok a 3 měsíce starou dcerku a stačí mi :-D a jak to budete dělat s malýma?? Myslíš že už do té doby budou chodit??? Ty jo tak jak tak koukám, tak mě vlastně už nic nechybí :-D teda jako chybí, ale z těch větších věcí myslím... jinak kytky budu řešit až 3 týdny před dnem D, máme tady v polsku v Marklovicích jedno ,větinářství, hooodně vyhlášené, holky ty ceny tam, to je za hubičku!!!!!!!!!!!!!! x-) Teď co měla svatbu kámoška nechali si tam dělat 10 kytic včetně její co měla, moje jako svědkyně, maminkáám, 3 na pokoj (to jí udělal nastávající jako překvápoko........ a další na stoly...) no a za všech 10 kytic dala cca 1200kč!!!!!!!!!! nepochopitelné co? :-D
Odpovědět
Profilova fotka
kozinko: no to je fakt nepochopitelné, tomu snad ani nevěřím :-D , že nejsou takové ceny i v čechách, že? ]-( My už snad také vyřešit jen kytky, jinak vše máme objednané nebo už doma. Ještě možná koupím nějaké svíčky a ubrousky a bude to vše. :-)
Odpovědět
radi: no je to neuvěřitelné, ale je to tak :-) tak jsem fakt ráda, že to budem objednávat tam, ne že bych chtěla zrovna kytkách ušetřit, to ne, ale když to jde... tak proč ne že? :-) schválně hodím fotečku kytičky co měla nevěsta, strašně se mi libila.. :-) Já bych chtěla tvarově to samé, jen bude z bílých a rudých ruží a chtěla bych je dát vedle sebe šachovnicově... :-) pak malou kytičku tak o 5 růžích, ale stejného tvaru jako budu mít já, bude mít Kristýnka (dcerka) a o trošičku větší než Kristýnka bude mít svědkyně, ale už normolní tvar dokulata
Odpovědět
Profilova fotka
My budeme svědkyni dávat asi jen jednu růžičku, ale nějak krásně zabalenou a udělanou, aby vypadala velce a ne jen obyč růže a maminkám asi 3 růže taky nějak velce, aby opticky vypadaly honosně. :-) A vy bydlíte v Polsku a svatbu budeš mít v Karviné nebo jen do Polska jezdíte nakupovat, protože je to od vás kousek?
Odpovědět
radi: my taky budeme rodičům dávat po tři růžičky nějak krásně přírodně zdobené x-) vypadá to úžasně... :-) Neeeee bydlíme v Karviné, do Polska to máme co by dup (jeden hraniční přechod je cca 10minut autem a druý cca 15 minut autem ) :-D nakupovat tam moc často nejezdíme, už jsem tam nebyla snad půl roku.. :-D ale když něco potřebujeme co je fakt tady dražší, tak se to oplatí pro to tam zajet, to máš tak samo i s nábytkem, tak koupíš nábytek o 40% levnějši než tady.... a to je rozdíl.... a dokonce Ikea je tam levnější o polovinu!!! než ta naše v Ově :-p
Odpovědět
radi: hodila jsem ji do albíčka, tak mrkni
Odpovědět
Profilova fotka
kozinka krásná kytička. A výbornej nápad s tou šachovnicí Já budu mít teda kulatou, protože mi to osobně přijde pohodlnější, a jelikož jsem prcek tak se ke mě bude i víc hodit. A za další, nechci nic kritizovat, ale bílá kytka mi přijde hrozně nevýrazná, pro ty co mají bílé šaty. Myslím si že kombinace bílé s nějakou jinou, výraznější, nebo celkově jiná barva a do té sladěný ženich, vypadá o moc lépe.
Odpovědět
Profilova fotka
Kozinko,musím ukázat tvou fotku starému,je z Karviné a já mám pocit,že jsem tvojeho příťu už viděla :-p Jinak vůbec nemám strach,že by to s klukama nebylo v poho. Taky jsem tam o tom květinářství slyšela,ale jelikož máme svatbu v Tovačove a kytky bych musela vyzvednout ve čtvrtek,tak mám strach,aby vydrželi :-S
Odpovědět
Profilova fotka
Teda to jsou výrazy. Prý "starému" :-D :-D :-D :-D :-D Snad miláčkovi, nemiláčkovějšímu :-)
Odpovědět
Profilova fotka
kozinko: kytka je moc krásná, já taky uvažuju o převislé, ale už jsem objevila i krásné kulaté s dlouhými stonky nebo jen kouskem převislým dolu a vypadá to také úžasně tak jsem teď na rozpacích, asi si nechám poradit od paní květinářky, ukážu jí fotku v šatech tak by mi mohla poradit ne?
Odpovědět
Profilova fotka
V květinářství ti určitě poradí. Pokud s tím mají aspon trošku zkušeností, tak se většinou opravdu vyznají. A jakou budeš mít raduš barvu kytky???
Odpovědět
Profilova fotka
Žlutou, vše ladíme do žluta. Nejdřív jsem chtěla do zelena, ale nevím proč jsem to změnila na žlutou. Žlutou barvu máme rádi oba dva moc tak asi proto. ;-)
Odpovědět
ahojky :-) ozzgud: Tak nás znáte jo? :-D no určo mu ji ukaž a ty bys taky mohla dodat nějaké fotečky, i prcků x-) ať se můžeme pokochat jinak já taky budu vyzvedávat kytky už ve čtvrtek, v pohodě vydrží a v pátek pak nechci honit zbytečně chlapa... :-) takže ve čtvrtek v klídečku si pro ně zajedem a v pátek už bude pohoda.. :-D teda doufám, já ani budoucí nejsme stresaři, takže nepočítám s nějakýma stresama.. :-D i když kdo ví že.??:-D No já už s těma kytkama mám konečně jasno.. uff.. ale dalo to fušku.. :-D Jinak ozz já si zkopčím to tvoje líčení a kytičky na prstýnky, ju?? Snad nevadí, ale je to fakt super inspiračka x-)
Odpovědět
petru: pokud jsi prcek, tak máš pravdu, že normoš kulatá kytička bude lepší, já měřím 174 + podpadky, takže beru radši převislou, přece jen to i trošku opticky zúží, když už budu v těch šatech jak sněhulák... :-N :-D a taky se ji nelíbí jen čistě bílé kytičky, i když ta kámoška měla jen čistě bílou, ale zase měla kombinované šaty s bordo, tak to vypadalo moc moc hezky.. :-) ale kdo má čístě bílé šaty, tak by měl kytičkou trošku razit :-) No chlap bude mít červenou kravatu, neprostestoval, takže super a kombinace červená - bílá se mi hooodně líbí :-) radi: ale žluká jje krásná barvička, taky jsem nad ní uvažovvala, ale moc se k nám nehodí. ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
jj, ozzgud by mohla dodat fotečky prcků, abysme měli inspiraci :-D Jinak my jsme původně vše chtěli do žluté, ale pak jsme si to rozmysleli a budeme mít bordo. Ta kombinace s bílou se mi moc líbí :-)
Odpovědět
Profilova fotka
Rozkaz splněn,fotka je tam :-)
Odpovědět
Pro přidání příspěvku se musíte přihlásit.
Přesunutím fotek můžete změnit jejich pořadí

Nenašli jste co jste hledali?