Nevěsty z 11. 9. 2009

Zobraz úvodní příspěvek
Profilova fotka
Ahoj holčiny, jen jsem se dívala kdo se bude bráti v tento úděsný den a přišla jsem na to, že je nás celkem dosti. :-) Proto otevírám tuto diskuzi a doufám že poznám ostatní nevěstinky, které se nezaleknou takového známeho datumu.
Odpovědět
Profilova fotka
Tak u nás si nejsem tak jistá. Moje babička je opravdu staromódní. Mému příteli se teda líbily trošku drsnější. Ale vypadalo to krásné. Nevěsta stále nahoře v ruce nůž, barvivem krásně udělali jak stékala po dortu krev a dole bal ženich. Je to trochu nemorální, ale když jsem to viděla tak to vypadalo fakt vtipně. Samozřejmě ale až tak daleko nepůjdeme :-D
Odpovědět
Profilova fotka
Já myslím, že jsem jí taky viděla, ale to už je vážně moc i na mě. :-) Kup nějakou jako máme my, v albu námětů jich mam hodně. Nebo je pěkná taková jak každý stojí v jiném patře, nebo ženich sedí s koulí na noze a nevěsta drží klíč, to se na svatbách dělá normálně, že se ženichovi připne k noze koule a nevěsta jí musí sundat pilníkem. :-D to by zkousnout mohli ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
S tou koulí se mi to taky líbilo. To se na svatbách opravdu dělá. Když se ženil bratranec tak mu samozřejmě kouli dali. Klíčky vyhodily do parku a novomanželka dostala pilník. Bylo to vymyšlené že to přeříznou a že zbytek sundaj na hostině kde měli náhradní klíče. Jenže ona párkrát řízla, pilník se rozbil a všichni svatebčani hledali po parku klíče :-D
Odpovědět
Profilova fotka
:-D :-D :-D tak to je fakt vtipný :-D :-D :-D jsem se zasmála, myslíš, že to tím pilníkem opravdu jde? Mě by se to taky líbilo, sranda musí být ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
No to asi jak u koho, Oni neměli pilník, ale nějaku pilku a ten řetěz byl tenkej. No sranda byla, jen ženich byl celej bledej :-) Naštěstí se klíče našli brzy, takže to bylo opravdu vtipné a ne nudné jako kdyby sme to tam museli hledat půl hodiny.
Odpovědět
Profilova fotka
Já se podívám na netu jak to vypadá, už jsem na to dřív koukala, ale nevím jak je ten řetěz. A kdo to zařizoval, svědek?
Odpovědět
Profilova fotka
Jo raduš to si vůbec nepamatuju, ale myslím si že svědek ženicha
Odpovědět
Profilova fotka
Já si taky myslím, že by to měl zařizovat svědek ženicha, ale to musí být akční. Přítelův svědek taky měl velké plány tak jsem zvědavá, teď jsme ho dlouho neviděli, nějak není čas. :-|
Odpovědět
krásný večer přeju :-) oooo děkuji x-) jsem ráda, za šatičky jaké jsem sehnala, měla jsem strach, že v tom bude problém, jako v Karviné s tím problém byl, ale v Ostravě vůůůůůbec! :-) jsem moc ráda, no a narvat tamto ono do těch šatů to byl kumpšt, ale jde to.. :-D no jsem tam nějak moc vyvinutá... :-N ale holky opravdu buďte rádi, že tam skoro nic nemáte, je s tím jen trápení... vy když chcete trošku zvětšit, tak jsou všelijaké vylepšováky, ale co mám dělat já, když je chci zmenšit, že....:-( Jinak ohledně těch figurek na dort, my původně chtěli jedlý papír s naší fotkou, tak už je doma, ale nakonec si do toho naše cukrářka netroula jít, protože s tím má nedobrou zkušenost, takže nakonec stejně bude figurka.. :-D jaká to ještě nevím, uvidíme... ale ta drastická je hoooooooodně dobrá. :-D :-D :-D to by unás v rodině prošlo.. :-D jsme všichni ujetí :-D S tou koulí jsem to teď taky udělala ženichovi (když jsem byla za toho svědka) ale koupila jsem v hračkářství plastovou, je to věrná kopie a všichni jsme se u toho pobavili.. :-D chudák dostal od kamarádů hasičů i chomout, takže byl celý ověšený :-D ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
Ahoj holky, tak my jsme se nakonec rozhodli pro figurky kde má nevěsta prut a chytá ženich. Je to velmi legrační a myslim si, že to snad skousnou všichni :-) Jinak teda doufám, že když je ted pořád tak ošklivě, tak v září, hlavně 11. bude nádherně :-D
Odpovědět
Profilova fotka
Ahoj holky, kozinko: alespoň o trochu víc bych potřebovala, kvůli sebevědomí. ;-) petro: figurky, které jste vybraly jsou krásné, taky jsem je viděla, dobrý výběr ;-) S tím počasím jsem z toho nějak špatná, ale musíme doufat, že se to zlepší a bude pěkně, hlavně ať neprší.
Odpovědět
Profilova fotka
Jinak musím říct, že oznámení má úspěch :-D babička dokonce brečela dojetím, zatím jsme ho dali jen přítelový babičce s dědou a rodičům, jedněm kamarádům, ale všem se líbí, jsem ráda :-) ;-) :-D :-)
Odpovědět
Článek se načítá
Profilova fotka
Tak to vidíš, a to si z toho měla strach. Máte ho moc hezký...... Ale už máš celkem čas ho začít rozdávat. :-)
Odpovědět
Profilova fotka
přece jenom už jen 74 dní :-D
Odpovědět
Profilova fotka
No letí to letí. Už ho dáváme, koho vidíme, ten dostane. :-D
Odpovědět
Profilova fotka
Stejně to tak strašně rychle utíká. Ještě nedávno na mě všichni koukali jak na blba, že vše zařizuju tak dopředu. A ted se divěj, že už je to za chvíli. :-) Stejně mi to asi ještě moc nedochází, že se budu vdávat. :-D
Odpovědět
Profilova fotka
U nás je to stejné, všichni se mi smály, že už blázním a hledám na netu, strašně to řeším a najednou je to za chvíli. My ještě musíme dořešit dorta, sice jsem ho už objednala, ale objevily jsme ten samý, levnější, v cukrárně od kud máme objednané koláčky, dneska jdu na ochutnávku náplní a když budou dobré tak objednáme dort asi u nich. ;-) No a ještě kytky, ale na ty je dost času si myslím.
Odpovědět
Profilova fotka
No tak my ještě nemáme vyřešeno více věcí, například také dorty. S kytkama bych si ale pospíšila. U nás v Berouně mi v obou květinářství kde jsem byla řekly, že nedělají více než 2 větší akce denně. Takže jsem si to musela zarezervovat celkem brzy. Ale to asi v Praze nehrozí :-)
Odpovědět
Profilova fotka
Já jsem domluvená s kolegou v práci, jeho přítelkyně vypomáhá v květinářství a tam nám kytky udělají. Můžeme přijít třeba 14 dní předem, ale chci tam jít dříve to je jasné, ale ještě nemám moc jasno jaký typ kytky chci. :-| Dorty také nemáme úplně vyřešené, ale řešíme. Jediné co máme jsou objednané koláčky, ale ještě asi upravíme kg, protože jsem objednala 15 kg, ale zdá se nám to moc tak asi objednáme jen 12 kg. Dort ještě dořešit a mini zákusky, ale přítel je nechce tak ho musím ještě zpracovat. ;-) :-D Jedete někam na svatební cestu?
Odpovědět
Profilova fotka
:-D :-D :-D jo svatební cesta. My jedeme na předsvatební do Čech do Třeboně, pak na předsvatební druhou do Itálie. Svatební jedeme také ale ještě nevíme přesně kam, ale celkem se nám líbí Turecko. Luxusní hotýlky tam nevyjdou až tak na veliký peníze, a jsou opravdu nádherný. No a do toho si chceme koupit autíčko :-) Možná to takhle vypadá že jsme hrozný pracháči :-) :-) :-) Ale popravdě vydělávám jen já a přítel studuje. Takže od října budeme zase šetřit jak draci :-D
Odpovědět
Profilova fotka
No tak to vyděláváš hodně. :-D :-D :-D Nám už na dovolenou před svatbou nezbyde, budeme jen v Čechách a na svatební cestu jsem vždycky chtěla na Kubu, teď jsme měli v plánu Thajsko s kamarády, ale ty to odřekly, že šetří na miminko tak se nejede nikam. Chtěli by jsme, alespoň do Egypta, tam se nám strašně moc líbilo, ale zase nechceme jet samy a nevíme vůbec jestli nám zbydou nějaké penízky. :-|
Odpovědět
Profilova fotka
My asi taky nějak tak. Pojedeme na svatební cestu tam, kam nám zbydou penízky. Původně jsme chtěli také Thajsko, ale já se bojím letadel, a tam se letí hrozně moc dlouho, tak jsme to zavrhli. :-S
Odpovědět
Profilova fotka
Tak na svatební cestu pojedu asi k Mácháči. Ty letecký katastrofy mě fakticky hrozí. Tu jednu jsem ještě překousla, ale že se to do měsíce stane znova to je hrozný neštěstí.
Odpovědět
Profilova fotka
No je to síla teda. :-( Ale člověk si to nesmí připouštět nebo už nepoletíš nikdy nikam. Strach je normální. ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
No to teda nevim nevim. Každopádně je to strašný. Viděla jsem tady na albíčku jedné slečny krásné botičky, tak jsem psala přes IP kde je sehnala, tak jsem zvědavá... Ale jsou úžasný
Odpovědět
Profilova fotka
http://www.beremese.cz/album/view.php...
Odpovědět
Profilova fotka
Tak i já se hlásím do kluby,kdo má svatbu v tento úžasný den ;-) jo a kěště jedna perlička :-D s přítelem máme dvojčata :-D
Odpovědět
Profilova fotka
:-D :-D :-D ozzgud tak to je opravdu vtipné :-) Tak nám pověz ozzgud co už máš hotového at jsme v obraze :-)
Odpovědět
Profilova fotka
3aty mám objednané u Asapa,tak doufám,ž budou v poho,obleky pro ty dvě moje svišťata se šijou,můj má zajednaný oblek,jen je potřeba dokoupit kravatu a košily. No a momentálně bojuji s kytkou ;-( chtěla jsem něco do řůžova,ale můj si vybral červenou kravatu,takže vážně nevím :-S
Odpovědět
Profilova fotka
Teda ty budeš mít krásné šatičky. Opravdu nádherné. A jak malé sviště máš??? S kytkou bych si nelámala hlavu. Do červena seženeš spoustu kytek. Kaly, růže, gerbery..... Aspon ti vynikne ta kytice více než kdyby byla růžovoučká :-)
Odpovědět
Pro přidání příspěvku se musíte přihlásit.
Přesunutím fotek můžete změnit jejich pořadí

Nenašli jste co jste hledali?