Nevěsty z 11. 9. 2009

Zobraz úvodní příspěvek
Profilova fotka
Ahoj holčiny, jen jsem se dívala kdo se bude bráti v tento úděsný den a přišla jsem na to, že je nás celkem dosti. :-) Proto otevírám tuto diskuzi a doufám že poznám ostatní nevěstinky, které se nezaleknou takového známeho datumu.
Odpovědět
Profilova fotka
JJ fotečku přidej a upozorni mě. My jsme si zase samy navrhovali prstýnky, tak jsem zvědavá jak budou vypadat. Stejně, co budeme dělat až se vdáme. Ted všechno zařizujem, domlouváme a pak už nebude co :-) Nebo plánujete mimčo?
Odpovědět
Profilova fotka
My mimčo zkoušíme už dlouho takže se nenudíme. ;-) My jsme prstýnky vybraly na netu a hned jsme se shodly, výběr byl lehký. No a ve zlatnictví nás nadchly nejvíc ze všech tak jsme je objednaly. Nemáme na to fantazii si je navrhnout dle svého.
Odpovědět
Profilova fotka
Tak to si napsala hezky, že se nenudíte :-) A můžu se zeptat kolik ti je? Já už bych taky do mimča šla ale mě je teprve 22 a přítel studuje, takže ještě musíme chviličku počkat :-)
Odpovědět
Profilova fotka
Je mi 26. :-|
Odpovědět
Profilova fotka
tak to mám ještě 4 roky čas :-D
Odpovědět
čusky nevěsty x-) Tak zase nakukuju, a jdu vám tady rozhodit to vaše duo a dáme trio :-D No je to fakt super, že jsem si mohla vyzkoušet tu restauračku taklhe předem :-D a myslím, že dobrá volba :-) Holky svat. noviny = super věc, já do nich jít nechtěla, ale teď po té svatbě do nich taky půjdeme, bylo to super zpestření, dali je sice až k večeři (zapomnělo se na ně) ale i tak super! x-) hodně hostů z nich bylo nadšeno! :-) A nedávali je každému vzlášť ale nechali udělat jen dva výtisky a ty prostě kolovaly a pak jim zůstaly ;-) i tak to bylo super! :-) Měli to v kroužkové vazbě, takže vydržely časté otáčení (to u svázaných mašličkou pochybuju :-S ) A ohledně mimíška, já už mám a jsem fakt šťastná, že si svatbičku zažije snáma x-)
Odpovědět
Profilova fotka
Ahoj kozinko, tak dáme trio. :-) S tim vázáním to je jen moje představa a já jsem hrozně netechnický povahy :-) A ohledně mimíska ty přece (pokud si dobře pamatuju z televize) si taky mladoučká, nebo se pletu??? ;-) A ty už nemáš mimíska, ty už máš docela velkou holčičku :-D
Odpovědět
Profilova fotka
Ahoj holky, jsem teď asi úplně mimo, ale kozinko ty jsi byla v televizi? ;-) My mímíska zkoušíme 2,5 roku a furt nic. :-( Nemáš nějaký tip na ty svatební noviny, napiš co v nich měli a tak. :-D
Odpovědět
Profilova fotka
No kozinka byla v televizy a vyhrála si zájezd za 100 000, tak bude mít krásnou svatební cestu :-D
Odpovědět
Profilova fotka
A v čem???
Odpovědět
petru: :-) s tou mašličkou dobrý nápad, ale jak říkám, podle zkušeností jak si to tam všichni prohlíželi tak by to asi moc nevydrželo ;-) Jinak já mám mimíška!!!!!!!! :-D no už má 15 měsíců x-) roste jako z vody a fakt to utíká! :-) Mě teď v červenci bude 23 :-) a já to tak vždyckyc chtěla :-) chtěla jsem být mlaďučká maminka :-D radi: přesně jak píše Petra, má přehled :-D ;-) a už jste byli oba u dr. jeslti je vše v pořádku??? Možná je to opravdu jen v tom chtíči... my se o malou snažili skoro rok, a pak když už jsme si teda řekli a dost, teď si dáme pauzu, budeme se tedy věnovat kariéře atd... tak šup a na poslední vrz :-N tady byla malá x-) :-D
Odpovědět
Profilova fotka
kozinko a včem jsi byla jestli se můžu zeptat? Možná jsem to také viděla, ale nevím. :-|
Odpovědět
Článek se načítá
radi: v Souboji v těžké váze (ten pořad s Dr. Kateřinou Cajthamlovou a Ing. Petrem Havlíčkem) ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
No já jsem chtěla být mladá nevěsta a mladá maminka taky. Nevěsta mladá budu, a maminka snad taky. No to už máš kozinko pomalu čas zadělávat na druhého prcka. Tak třeba v tom egyptě. ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
kozinko: ten pořad jsem viděla jen jednou celý a to ten první díl, ještě jsem viděla kousek jednoho, ale tam jsi nebyla. Najdu si to na netu a pustím. ;-) holky, krásně se to plánuje, ale většinou je to jinak :-|
Odpovědět
Profilova fotka
jo a přítel už vyzvedl oznámení, jmenovky a pozvánky, jsem na ně zvědavá :-D
Odpovědět
Profilova fotka
no tak doufám že to hned přidáš do albíčka abychom se mohli také pokochat
Odpovědět
Profilova fotka
jakmile je vyfotím tak dám, snad to zvládnu co nejdřív ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
Dala jsem do alba oznámení a pozvánku na večer, ale zatím jen v digitální podobě, oznamko bude otevírací na 2x, rozložené má 3 strany. Na levé straně není nic, uprostřed text a vlevo motto s prstýnky. Když se zavře pravá strana je tam naše fotka na tu se dá levá strana a fotka je v okénku. :-) Ve skutečnosti nejsem moc nadšená, ta fotka je strašně malinká a mam tam černé oči-černé kolačka. :-|
Odpovědět
Profilova fotka
raddka no mě se to moc líbí, opravdu originální. A ty vínečka jsou krásná, možná o nich začnu uvažovat :-) Jen bych nevěděla jak udělat ty etikety. A nebud z toho špatná. Uvidíš že se to bude líbit.
Odpovědět
radi: hezké oznámko x-) moc se mi líbí
Odpovědět
Profilova fotka
kozinko ted jsem ti jukla do albíčka a máš nádherné šaty. Jen jsem překvapená z tvého fota z blízka. Já jsem jak ploštice a budu mít na sobě takovou hodně hodně vycpanou podprsenku :-D
Odpovědět
Profilova fotka
moc Vám děkuji za pochvalu holky ;-) no myslela jsem i papír, že bude tvrdší, ale jo, máte pravdu, je pěkné :-) petruš kdyby jsi chtěla tak kamarád ti je i udělá, zjistila bych ti cenu a musela by jsi poslat na e-mail předlohu jak si to představuješ nebo jak asi by se ti to líbilo a on něco navrhne. ;-) já jsem taky jak ploštice, musím si koupit vystuženou podprdu :-D
Odpovědět
Profilova fotka
radko já to ukážu doma příteli a dohodnem se. Přijde mi že všechno zařizuju bez něj, tak aby taky mohl přemýšlet. Ale předem děkuji, protože já ho stejně přesvědčim :-D A to dáváte ty vínečka komu všemu. Všem hostum na oběd nebo i večerním???
Odpovědět
Profilova fotka
My je dáváme k oznámení do rodiny a do páru 1, ale každý to dělá jinak. Můžeš je dávat jako dárek na obědě jen rodině, nechat ho na stole u jmenovky nebo ho dát k výslužkám. Dáš ho komu budeš chtít. Nám se líbí jako dáreček k oznámením pro všechny. :-) Ještě bych chtěla udělat miničokoládky s fotkou a poděkováním, ale je to už zase dost peněz, ale když si ty čokoládky zase koupíme a uděláme si to samy tak by to nemuselo být tak drahé.
Odpovědět
Profilova fotka
hmmm, tak já to nějak vymyslim Ještě mi prozrad jestli budeš mít figurky na dort. Já bych chtěla nějaký veselý ale moc se mi nedaří nic najít.
Odpovědět
Profilova fotka
Budeme, mám je už i v albu, ale těch barev si nevšímej, já tu fotka upravila, protože sem je blbě vyfotila, nevěsta je blonďatá a ženich světlé hnědé vlasy. :-D
Odpovědět
Profilova fotka
koukni do alba námětů, tam je fotka z netu
Odpovědět
Profilova fotka
jj, tak ty už jsem viděla, jsou opravdu vtipné :-D Akorát nevím jak se na to budou koukat takový babičky :-)
Odpovědět
Profilova fotka
normálně, bude jim to jedno :-D je to originální a pěkné, vtipné, nemyslím, že někdo může něco říct ;-)
Odpovědět
Pro přidání příspěvku se musíte přihlásit.
Přesunutím fotek můžete změnit jejich pořadí

Nenašli jste co jste hledali?