Nevěsty z 11. 9. 2009

Zobraz úvodní příspěvek
Profilova fotka
Ahoj holčiny, jen jsem se dívala kdo se bude bráti v tento úděsný den a přišla jsem na to, že je nás celkem dosti. :-) Proto otevírám tuto diskuzi a doufám že poznám ostatní nevěstinky, které se nezaleknou takového známeho datumu.
Odpovědět
Profilova fotka
Teda holky já vůbec nestíhám :-D Kluci začali divočit a mám o zábavu postaráno :-S Kozinko,koukala jsem na videjko,hele,včem jsi to dělala? Jinak je super x-)
Odpovědět
Jééé no koukám, že žijete, to je dobře :-D Petru, určo dorazily ;-) Ozz no to věřím, že máš o zábavu postaráno a nechci strašit, ale bude hůř :-N malá je teď úplně číslo, jako je hodná, ale co vymýšlí za lumpárny, má šílený smysl pro humor, až to nechápu, že u tak malého prcka to může být :-D :-D :-D Jinak viejko jsem dělala normoš v movie makeru je tohle a pak celé dvd v dvd makeru :-) je to jednoduché a přímo v kompu ve windowsu
Odpovědět
Profilova fotka
Veru tak jsem to konečně spustila. Máte opravdu krásné fotky. Moc ti to slušelo :-)
Odpovědět
Holky, tak v pondělí jdu pro fotky, ale až večer, tak jsem sama zvědavá? :-|
Odpovědět
Profilova fotka
kozinko: máte krásné fotky, to jsi dělala sama nebo je máte takhle od fotofrafa? moc vám to sluší. dávám do IP odkaz na rajče na naše fotky ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
kozinko: už jsem si přečetla jak jsi to dělala :-D
Odpovědět
Profilova fotka
raduš no to je nádhera, moc hezké fotečky a ty si byla moc krásná. A taky se mi moc líbí svědek ženich :-D
Odpovědět
Profilova fotka
petruš: děkujeme ;-) líbí se ti manželův svědek? ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
je to přesně můj typ, nagelovaný modýlek s hezkým úsměvem :-D
Odpovědět
Profilova fotka
jo Jarda to je, umí se i oblékat a vždycky je upravený :-D ale bude se ženit, už plánují svatbu a ty jsi už také vdaná :-D
Odpovědět
Profilova fotka
vždyť já vím, ale podívat se přece můžu :-D
Odpovědět
Profilova fotka
jj, no to jistě :-D :-D :-D no, ale tvůj manžel je světlovlasý neni?
Odpovědět
Článek se načítá
Profilova fotka
není, to je tako bruneťák :-)
Odpovědět
Profilova fotka
na fotkách, ale nevypadá, že by měl černé vlasy? :-|
Odpovědět
Raduš, zkoukla jsem odkaz fotek a myslím, že je máte moc pěkné. :-) Závidím, že Vám svítilo sluníčko. ;-) Od Peťuly jsem už taky fotky viděla - krásné a od Kozinky video je moc dobré. Kdo mi ještě zbývá? Aaaaa, Ozzgud - tak jdu na to.
Odpovědět
Profilova fotka
Leni a kdy ty přidáš fotečky :-)
Odpovědět
Peťul: už na tom pracuji. Včera jsem to nějak nedala, jelikož mi bylo tak blbě, že jsem nebyla ani v práci. Ale dneska se budu snažit.
Odpovědět
Profilova fotka
leni: děkuji za pochvalu, fotky jsou krásně udělané, ale nemáme žádnou společnou fotku z limuzíny (kvůli tomu s námi jela v autě), nemáme fotky z přípitku což mi přijde zásadní a fotit by se to mělo, nemáme vyfocené vůbec všechny na obědě, vůbec tam není manželova maminka, tety a strejdy, sestřenice což mi dost vadí a myslím, že je to normální fotit, nemáme vyfocené jídlo, ale to by zas tak nevadilo, nevyfotila rautový stůl což mě taky mrzí a celkově fotek je málo i těch společných. nechápu skoro 100 fotek z líčení a pak tak málo nás společných, přijde mi to dost neprofesionální a sdělení, že nemůže vědět co chceme fotit je úplně stupidní, fotograf má fotit vše od toho tam je ne? ]-( :-( ;-) ale jinak fotky co máme jsou krásné, proto jsem si Zuzku vybrala a myslím, že asi každý fotograf by měl něco ;-)
Odpovědět
:-) Fotečky jsou již tady
Odpovědět
Profilova fotka
Leni nádhera, moc ti to slušelo a ženicha máš taky moc pěkného :-D Fotečky krásné, nádherný účes, hezká kytička..... Až je škoda že jste to měli tajně a že lidičky neviděli jak si byla krásná :-)
Odpovědět
Ahoj Peti, děkuji moc. Já vím, že je to škoda, že nás všichni známí a přátelé neviděli, ale já opravdu nelituji. ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
Leni: úplně úžasné fotky a krásná nevěsta s krásným ženichem ;-) jsi krásná holka nevím proč jsi se styděla sem dát fotku :-( Krása :-D :-)
Odpovědět
Profilova fotka
Mladé paničky, kdepak jste? :-)
Odpovědět
Profilova fotka
no tady :-D
Odpovědět
Profilova fotka
Ahojky raduš, jak se máme? Tady je strašné mrtvo. už abych aspon mohla patřit na modrého koníka :-D :-D :-D
Odpovědět
Profilova fotka
copak, snažíte se o miminko? ;-) tak to držím palce
Odpovědět
Profilova fotka
Tak to jsi špatně pochopila :-D . Nesnažíme. Ještě je moc brzo. Já jen že je tady hrozně mrtvo. A byl to takový zvyk tu pobývat a psát si s Vámi a ted prázdno... :-(
Odpovědět
Profilova fotka
Aha :-D no už dlouho jsme nic nenapsali to je fakt. Já už si oběhala veškeré doklady a skoro všem jsme poslali děkovné pohledy (těm co nám daly dárek nebo poslaly přání a nebyly na svatbě). Jen ještě jedněm příbuzným musíme poslat pohled což je docela ostuda jelikož nám dali přání a dost peněz (víc než rodiče). Nechala jsem udělat naší svatební fotku, kterou nalepím na pohled a pošleme to tak, jen musím koupit ten pohled. ;-) :-D
Odpovědět
Profilova fotka
Aha, tak to je problém, koupit pohled :-D Já už mám naštěstí také všechno oběhané. Už jsem si i krásně zvykla na nové jméno. I když je to takové divné, protože když se tak představím např. do telefonu, tak někteří vůbec netuší kdo jsem. :-) A co vy a miminko? Žádné plány? My teda plánujeme že tak v září bychom mohli zapracovat :-D :-D
Odpovědět
Profilova fotka
Nějak se nemůžu dostat do trafiky. :-| Já už jsem také zvyklá na nové jméno, ale zrovna včera se mi v práci stalo, že jsem se do telefonu představila starým jménem. :-D My se o miminko snažíme už dloooho. Budu vám držet palce. ;-) :-)
Odpovědět
Pro přidání příspěvku se musíte přihlásit.
Přesunutím fotek můžete změnit jejich pořadí

Nenašli jste co jste hledali?