Nevěsty z 11. 9. 2009

Zobraz úvodní příspěvek
Profilova fotka
Ahoj holčiny, jen jsem se dívala kdo se bude bráti v tento úděsný den a přišla jsem na to, že je nás celkem dosti. :-) Proto otevírám tuto diskuzi a doufám že poznám ostatní nevěstinky, které se nezaleknou takového známeho datumu.
Odpovědět
Profilova fotka
Tak děvčátka založila jsem pár foteček, tak se můžete juknout. :-)
Odpovědět
Profilova fotka
petruš: nádherné fotky a strašně moc vám to slušelo, byla jsi nádherná nevěsta, vážně skvělé ;-) :-) mě manžel také sundaval podvazek zubama, byla to romantika jako blázen, ale fotografce ukradli foťák i s těmito fotkami a jelikož to zrovna nikdo jiný nefotil (vyděli to jen 3 holky) tak žádnou fotku nemáme což mě doooost mrzí ]-( :-(
Odpovědět
Profilova fotka
raduš děkuji. tak to je docela dobrý, když fotografce ukradnou v den svatby foták, to je opravdu smutné. Tak ale zůstanou vám alespon vzpomínky. Veru pošli mi do IP adresu at to mám kam poslat.
Odpovědět
Profilova fotka
no nikdo nechápe jak mohla jed v noci cca v 22:10h. sama vlakem až do Českých Budějovic, měla raději zůstat na svatbě a fotit až do noci, měla jed s kamarádama, ale ty jí to odřekli tak jela vlakem, ale tady má její tchán byt tak mohla přespat tam, fotek je škoda, ale ještě že se jí nic nestalo.
Odpovědět
Profilova fotka
To je opravdu hloupé, tak třeba příště si z toho vezme příklad. Je to škoda.
Odpovědět
Profilova fotka
Holky co pořád děláte? ]-(
Odpovědět
ahojky :-) Fičááááák :-) prostě pořád něco :-) Jinak holky mám už pár foteček (mini ochutnávku) v albíčku od profi fotografky :-) tak kdo chce mrkněte :-) ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
Veru krásné fotky, ta s tím pavoučkej je opravdu luxusní ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
kozinko: fotky jsou krásné, už jsem na ně koukala včera si myslím, ale ta s tim pavoukem je příšerná :-. :-. :-.
Odpovědět
Profilova fotka
No raduš, ty se mnou nedržíš. :-) Mě se líbí, je neobvyklá a hezká a i když se pavouků bojím tak pavoučci přinášejí štěstí. Myslím si že to byl výborný nápad. ;-)
Odpovědět
Děkuji :-) No s tím pavoukem to byl vlastně můj nápad :-D jako já se jich fakt šíleně bojím, i fotografka má z nich fóbii :-N :-D ale o to to bylo lepší :-D a taky jsem si říkala, že by to bylo super, protože přinášejí štěstí, i když je nemám ráda.. :-N ale na fotce mi nevadí :-D No jsem zvědavá na zbytek foteček :-) Včera mi psala, že jich je dohromady 512 :-N :-D které mi dá na CD a z toho mi upravila 48 do velkého formátu a nechala natisknout a dala do albíčka a pak 105 ve formátu 15x10 a taky je založila do albíčka.. :-) a to už jsou ty dodělávané koláže.... jako fakt jsem z toho zatím nadšená, a je až neuvěřitelné, že za to všechno (a to ještě musela nějakých 90km dojet) i s poštovným chce 3.500,- mazec co? :-Dx-)
Odpovědět
Profilova fotka
Tak to máš dobré, ta cena je opravdu super. My jsme dali 3000 ale líbilo se nám jen 30 fotek. Ještě že mi fotila kamarádka. Byla jsem z ní fakt na větvi, co všechno dokázala. Tak od té máme 500 foteček na profi úrovni. A to od nás chudák dostala jen bonboniéru a malý úplateček ;-)
Odpovědět
Článek se načítá
jo jo , taky jsem zatím hodně spokojená, no uvidíme zbytek fotek :-D :-N Je super, to mít nafocené ještě od někoho, protože přesně jak píšeš, nakonec by se ti něco nelíbilo a mrzelo by tě to... jako já mám také dost foteček ze svého foťáčku, s kterým tam fotil kdo zrovna mohl... nejradši bych si všechno nafotila sama... ale nešlo to no.. :-N :-D já fotím strašně ráda, mám docela dobrou mašinku a snažím se tomu věnovat všechen svůj volný čas (hlavně fotím malou :-) ) už teď mám pár "zakázeček" od kamarádů na focení svatbiček a dětiček, tak se těším :-) x-)
Odpovědět
Profilova fotka
Tak to jsi teda šikovná. No mít dobrej fotáček a k tomu talent, to se vždycky hodí. Tak nám pak musíš poslat nějaké tvé práce třeba ze svatbiček at se pokocháme :-)
Odpovědět
Profilova fotka
petruš: já pavouky nesnáším a mam z nich strašnou fobii, vadí mi i na obrázku tak proto se mi ta fotka nelíbí. No holky vy máte foteček, my ještě profi fotky nemáme, ale od kamarádů jich máme spousty, dám je na rajče a pošlu vám do IP odkaz jestli chcete. ;-) kozinko: no tak to je super cena, já jsem zvědavá kolik si Zuzka řekne, chtělo by to nějakou slevu, že musíme tak dlouho tak čekat a ještě nebudeme mít ani fotky všechny :-( :-( :-(
Odpovědět
radi: určitě pošli odkázek, už se těšššššííííííííííííííím :-) x-) petru: jdu posílat na účet :-) až dneska jsem se k tomu dostala nějak nám blbne net, hnus.. :-p
Odpovědět
Profilova fotka
Ahoj holčiny, tady je opravdu mrtvo. Veru došlo Vám to v pořádku? A co Raduš, už má fotečky?
Odpovědět
Profilova fotka
Ahoj holky, fotky ještě od Zuzky nemáme, ale měly by být tento týden tak se těšim. ;-) :-) Jinak hned jak dám na rajče ty amatérské tak vám je pošlu do IP, ale ještě jsem to celé neudělala. :-D
Odpovědět
Profilova fotka
no tak šup raduš at se můžeme pokochat :-)
Odpovědět
Profilova fotka
ještě je nemám :-D
Odpovědět
Profilova fotka
Teda raduš, ty to ale zdržuješ :-)
Odpovědět
Ahojky, tak se opět hlásím. Až budu mít trošku času tak kouknu na všechny Vaše fotečky. :-)
Odpovědět
Profilova fotka
Ahojky Leni, ty už si tu dlouho nebyla :-) A co albíčko, nechceš taky nějaké založit at se pokocháme? Já myslela že jsem tvoje albíčko už viděla. A jak to vzalo okolí tu vaši tajnou svatbičku? :-)
Odpovědět
Ahoj Peťul, teď jsem se dívala na Tvoje(Vaše) fotky. Moc Vám to slušelo. :-) Na všech fotkách jsem zkoumala, co jsi to měla v té kytici? Vypadalo to velmi zajímavě. :-) Byli jste vysmátí a je vidět, že jste si to užívali. :-) Máš pravdu, dlouho jsem tady nebyla. Není mi moc dobře - spíš bych řekla, že je mi neustále zle, takže nějaký PC je mi poslední dobou úplně ukradený. Doufám, že už to brzy pomine. Konec třetího měsíce se blíží. :-) JJ, na chvíli jsem tam dala nějaké fotky, ale od fotografky stále ještě fotečky nemáme. Už jí asi zavolám a zeptám se na kdy to tak asi vidí. Věděla jsem, že to bude cca 2 měsíce trvat. A jak to vzalo okolí? Moc dobře, šlo vidět, že nám to strašně moc přejí. Nejvíc mě pobavilo, že někteří naši kamarádi to obrečeli, ale ve smyslu, že nám to moc přejí. Někteří ani nebyli překvapeni, jelikož jsem o tom už dlouho mluvila, že bych chtěla udělat tajnou svatbu. Většina z nich si myslí, že jsme se brali kvůli dítěte, ale jelikož moc lidí neví, že jsem těhotná, tak všem tvrdíme, že to tak není. A stejně to tak ani nebylo, ale kdo nebude chtít, tak tomu neuvěří. V práci to sice nestíhají všechno tak rychle pobrat :-), ale vzali to moc dobře(svatbu, pak těhotenství). Až jsem byla překvapená. A co Ty? Co je u Tebe (Vás) nového?
Odpovědět
Profilova fotka
Ahoj holky, už dám fotky na rajče od Zuzky tak pošlu odkaz, ale jsme z nich strašně zklamaní. Nevyfotila nás vůbec v limuzíně, nemáme vyfocenou restauraci z venku, na celém obědě ani večer nemám vyfocenou manželovu maminku a to vůbec, nevyfotila jídlo - svíčkovou, spousty lidí z rodiny, no jsme vážně zklamaní. :-( 8-(
Odpovědět
Profilova fotka
Ahojky holky, raduš, tak to je opravdu blbé, my jsme také byly zklamaní z profesionála, ale naštěstí to ještě fotila kamarádka. Ale určitě dej vědět, ráda se podívám :-) Leni, no já bych úplně zapoměla, že jsi těhulka :-D Za chvilku už ti snad bude lépe. Necháš si pak říci co to bude? V mém okolí si to všechny těhulky nechávají tajit. Já osobně bych to teda nevydržela. :-) Je dobře, že to všichni vzali tak mile a přejí vámt to. Mohlo to dopadnout mnohem hůř, někteří lidi jsou strašně závistivý :-( A raduš co vy a miminko, žádné plány? :-)
Odpovědět
Ahoj holky, nezoufejte, že Vám nevyšly fotky, tak jak jste si představovaly. Nejkrásnější jsou přece vzpomínky, které budete mít celý život ve své paměti. Fotky se ztratí, poškodí a jsou fuč. Já osobně teda na ty svoje ani nejsem nijak zvlášť nedočkavá. Asi proto, protože se bojím toho, že budu stejně zklamaná jako Vy. A proto jen vzpomínáme a to je to nejkrásnější. Peťul, určitě si to necháme říct. Všichni počítají s tím, že to bude kluk. Manžel chce kluka a já vlastně taky. Ale myslím, že to je úplně jedno. Pokud to bude holka, tak budu mít všechno po neteři - taky to má výhodu. :-) Se závistí jsme se nesetkali u našich přátel, ale u 1-2 párů to spíše byla ukřivděnost, že jsme je ani nepozvali na svatbu. Ale kdyby se nás zeptali, jak to vlasně všechno bylo, tak by věděli, že tam nebyl nikdo, a tak o nic nepřišli. Dověděli se to o pár dní později od ostatních a hned obrátili.
Odpovědět
Profilova fotka
Tak to je dobře, aspon se ukázalo, kdo jsou opravdoví přátelé. A už máte jména? Já, jestli jednou budu mít také mimčo, tak to bude určitě kluk. Manžel je z rodiny, kde opravdu holky neumějí, ale opravdu. A přitom všichni v okolí mají holčičky, bych měla spoustu oblečků, aspon tak od 5 kamarádek a příbuzných :-)
Odpovědět
ahojky lidi :-) Omlouvám se, že po tak dlouhé době, ale nejel nám komp - manžílek ho polil kofolou ]-( a nejde opravit, tak jsme museli koupit nový.. :-( po svatbě, svatebce, po novém foťáčku a ještě nový noťásek a to vše před Vánocema, když se daří tak se daří :-N Ale už je to v poho, už zase fičím :-D Jinak vše ok, chci Vám sem hodit odkázek, jsem si trošku hrála, tak kdo chce mrknout :-) http://www.youtube.com/watch?v=GGmfnM... petru: taky jsem úplně zapomněla napsat, že tabáčky dorazily v pohodě, jsou super, každý víkend si dáváme do sosáčku :-D ještě jednnou moc kujeme :-) a co penízky?? taky doufám, že v poho dorazily :-) holky a kde jste všechny?
Odpovědět
Profilova fotka
Ahojky Veru, penízky snad dorazily, to jsem vůbec nekoukala :-) Ráda bych skoukla videjko, ale budu muset až doma. tady v práci mi to nejde. A jak se jinak máte?
Odpovědět
Pro přidání příspěvku se musíte přihlásit.
Přesunutím fotek můžete změnit jejich pořadí

Nenašli jste co jste hledali?