Nevěsty z 11. 9. 2009

Zobraz úvodní příspěvek
Profilova fotka
Ahoj holčiny, jen jsem se dívala kdo se bude bráti v tento úděsný den a přišla jsem na to, že je nás celkem dosti. :-) Proto otevírám tuto diskuzi a doufám že poznám ostatní nevěstinky, které se nezaleknou takového známeho datumu.
Odpovědět
Profilova fotka
nám se propálila skoro na všech, ale i tak zvlétli všechny a trvalo to dlouho to je fakt, ale byla to krása ;-) :-D
Odpovědět
Ahoj holky tak sem dala pár foteček od kamarádů, zítra asi budou od profi, tak se moooo těším...
Odpovědět
Profilova fotka
spisule: krásné fotky ;-)
Odpovědět
Dobré ránko Raduš, dívala jsem se na fotečky. Máte jich teda požehnaně. :-) Ale moc pěkné. :-)
Odpovědět
Profilova fotka
Ahojky spisule: hezké fotečky a ten dortík byl moc hezký, hned bych si dala :-D
Odpovědět
peto: hezký sice byl, ale ze zadu se celý rozpadl popraskal marcipán, tekla želatina a opadal krém ]-( bába, že prý je cukrářka 8-( to jo teda
Odpovědět
Profilova fotka
Ale na pohled byl opravdu krásný :-) No tak to je škoda, že to s ním takhle dopadlo :-| To bych byla asi pěkně naštvaná ]-(
Odpovědět
Profilova fotka
Leni,gratuluji k miminku.Kásná zprávička :-D Já ještě nemám ani amatérské fotky,ale koukali jsme na video a to ANO jse řekla tak slabím hláskem,že mě nebylo snad ani slyšet :-N Ale jinak krásný den,ale strašně rychlo to uteklo,jak už jsem psala,tchýně pokazila co se dalo,ale vem jí čert můru jednu. 8-( Lampion nám taky letěl,ale trvalo to strašně dlouho,než vzlétl :-S ale pak krásně letěl a ani nám v rukách neshořel :-D
Odpovědět
Profilova fotka
My měli dort výborný a s překvapením. Objednali jsme jahodovou šlehačku a v posledním, největším, díle byla pařížská čokoládová a ta byla táááák dobrá, ještě lepší než ta jahodová, vážně výborná. ;-) :-D ozzgud: já také řekla ANO potichu a to jsem se snažila mluvit fakt nahlas, ale jak jsem to vyslovila tak ze zadu se ozvalo "já nic neslyšel" :-D no řekli mi, že jsem kuňkla :-D já byla tak nervozní. lampiony trvají asi všem dlouho, protože nám také a petruš také říkala, že dost dlouho se napouštěly než vzlétly, ale vzlétly nám všechny a bylo to vážně krásné. ;-) jeden se nám otřel o barák, ještě, že měli všichni zavřená okna :-D :-D :-D
Odpovědět
Profilova fotka
raduš nám se zašprajcl mezi hostinec a smrček, ženich lezl křovím, aby ho osvobodil :-D Tak dlouho nechtěl letět, a pak se takhle zasek :-)
Odpovědět
To mi na něj úplně zapomněli což nás pak mrzelo, svědek nám ho tak připravil, že ho strčil v tašce pod stůl a jak sem ho neviděla, tak sem si na něj ani nevzpomněla ;-(
Odpovědět
Profilova fotka
no tak to náš svědek, manželův, zmizel před půlnocí bez rozloučení domu blbec, my pro něj měli také lampion jelikož jsme jich měli 5, pro svědky, pro rodiče a pro nás, pro každého jeden a on zmizel aniž by někomu něco řekl domu, dost nás naštval blbec ]-( ale lampiony byly vážně skvělé, nám se jen dotknul baráku a asi chvíli se o něj šoupal, ale pak zvlédl a krásně odletěl jako ty ostatní :-D
Odpovědět
Článek se načítá
Profilova fotka
už máme DVD, tak jsem zvědavá :-D :-o
Odpovědět
ahoj holciny posilam pozdrav z Egyptaaaaaaaaa je tu nadherne, petra bydli asi ob hotel, ale nejak nemame cas se sejit, my uz zitra letime domu, bylo to tu krasneeeeeeeeeeeeeeee ale uz se silene tesime oba na malou, takze fakt 12 dni bohate staci, tak az dojedu hodim fotecky a mrknu na vas vsechny paaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaa x-)
Odpovědět
Profilova fotka
Ahoj kozinko, no tak to je krása, že se máte dobře, my furt vybíráme kam pojedeme. :-D Já myslela, že jedete i s malou?
Odpovědět
raddi: jestli muzu poradit, tak si tady zajedte, je to fakt luxus, byla jsem na hodne dovolenych, ale neco takoveho jsem jeste nezazila, nadhera nene s malou ne, to by nebyla ta prava svatebni cesta a za druhy nevim jak by snasela to teplo atd.... ;-) byli jsme na spouste vyletech, pyramidy neco neskutecneho, luxor nahdernej, gifun ani nemluvim, po pousti jsme jeli v buginach a na motokarach, no proste neco uuuuuzasneho, tak vyberte dobreeeee ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
Ahoj holčiny, my na svat.cestu letěli na Sri Lanku, s německou CK, takže cena byla super. Bylo to tam romantické a dobrodružné zároveň. Jinak všem gratuluju, myslím, že každá z nevěst, je krásná. ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
kozinko: my v Egyptě byli v Sharmu a byli jsme také totálně nadšený a spojený, jeli by jsme zase do toho samého hotelu, protože byl perfektní, ale určitě bych už chtěla na Pyramidy, protože tam jsme nebyli. Byli jsme na čtyřkolkách v poušti a byla to bomba, fakt paráda. Egypt je úžasný, ale my zvažujeme i Thajsko. ;-) jitulkapoc: no tak na to by jsme asi neměli, ale to musí být úžasné, taky bych chtěla někdy takovou exotiku. ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
Zkus nemeckou CK, tam ceny vyjdou skoro jako s ceskou CK do Egypta, fakt doporucuju, protoze na to vzpominas cely zivot
Odpovědět
Profilova fotka
Teda Radi Kozinko,byly jste fakt kočky x-) radi musím ti pochválit účes.Sepnutá ofina udělá vážně divi,lepší o 200% Kozinko,měla jsi moc krásné líčení,vážně super x-)
Odpovědět
Profilova fotka
ozzgud: děkuji, ty jsi byla také kočka :-D všem Vám to moc slušelo :-)
Odpovědět
Profilova fotka
Ahooooooooj :-) Tak jak se máte mladé paní? :-D
Odpovědět
Profilova fotka
Ahoj Petruš, jak bylo na dovolené? Čekáme na tvé svatební album. ;-) :-)
Odpovědět
Profilova fotka
Jinak holky, koukněte sem, máme tam svatební klip, je to ukázka našeho svatebního videa, které je úžasné. ;-) http://www.hqvideo.cz/svatebni-ukazky...
Odpovědět
Petru: vítej doma zachránce :-D x-) Tak jak bylo????? Asi úžasně, že? :-) Je tam opravdu nádherně! Klidně bych se tam příští rok vrátila :-) A šup šup házej fotečky!! :-) radi: mrknu na videjko u našich, my máme strašně pomalý net (t-mobile jeden debilní, ještě že nám za dva měsíce končí smlouva, a už půjdeme do kabelovky, aby to jelo rychleji)
Odpovědět
jinak já házím odkázek na fota z líbánek: http://kozulatko007.rajce.idnes.cz/Li...
Odpovědět
Profilova fotka
kozinka:Máte nádherný fotečky Egypt je nádhernej a zároven smutnej.Já už tam byla 5 x a jezdila bych pořád ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
kozinko bylo úžasně, jak jinak. Podle fotek si opravdu byla ob hotel. Jenže jsme byly opravdu zaneprázdněni :-) Jinak, ten tabáček ti pošlu, zjistím jak je to nejvýhodnější. Jen mě mrzí, že jsem vzala jen některé příchutě. Chtěla jsem ti pak ještě nějaký koupit na letišti, ale tam ten šmudla to chtěl za moc peněz, tak jsem mu řekla at si to nechá. Raduš: krásný videoklip, strašně ti to slušelo. A co se týká foteček, já je ještě ani všechny neviděla. Ani video jsem nestihla skouknout. Tak ale zapracuji na tom a udělám albíčko. :-)
Odpovědět
Profilova fotka
Teda radi,videjko super, kozinko já jsem v egyptě nebyla,ale asi už vím,kam se v létě podíváme x-)
Odpovědět
Profilova fotka
kozinko: krásné fotky, je vidět, že jste si to náramně užily, napiš mi do IP prosím odkaz na hotel kde jste byli a kolik vás to cca stálo, děkuji my pojedeme asi až příští rok na svatební cestu, chceme do Thajska, tak snad ;-) moc děkuji holky za pochvalu videa, je to jen sestřih, celá to má asi 25 min, máme natočený příjezd do Průhonic, obřad, gratulace a focení v zahradě, nádhera :-D
Odpovědět
Pro přidání příspěvku se musíte přihlásit.
Přesunutím fotek můžete změnit jejich pořadí

Nenašli jste co jste hledali?