Nevěsty z 11. 9. 2009

Zobraz úvodní příspěvek
Profilova fotka
Ahoj holčiny, jen jsem se dívala kdo se bude bráti v tento úděsný den a přišla jsem na to, že je nás celkem dosti. :-) Proto otevírám tuto diskuzi a doufám že poznám ostatní nevěstinky, které se nezaleknou takového známeho datumu.
Odpovědět
já taky nic..
Odpovědět
petrakellerová: Tak tvoje "nejlepší kamarádka" je docela hustá... Asi bych takovou osobu přestala nazývat kamarádkou vůbec :-S Moje svědkyně se tda zhrozila, že bych po ní mohla chtít projev nahostině, ale to jí neudělám, takže v pohodě ;-) Dárky jako takový svatebčanům nechystám, ale zamilovala jsem se do svatebních zvonečků, co jsem našla na netu - ta představa, že nám budou lidi zvonit a do toho bublat ulblifukama :-) Takže na památku jim zůstanou ty zvonečky. A taky se chystám dělat koláčkovo perníčkovou výslužku - a s perníčkama mám zkušenosti, že ačkoliv je peču a zdobim každý Vánoce, stejně si každej aspoň jeden dva nechá, že je jim to líto sníst :-N Takže perníčky si možná taky někdo schová. Pro ženicha opět ne plánovaně překvapení - ale moc se mi líbí tričko "game over" s ženichem a nevěstou, zahlídla jsem ho někde tady v albu, tak to bych ráda koupila (už i tušim kde) - ale dárek to bude spíš pro mě, než pro něj :-D Můj mužíček takovýhle dárky většinou moc neocení, ten je spíš na "překvapení - akce", ale v soukromí, žádný veřejný zpívání nebo tak něco ;-)
Odpovědět
Ahojky holky :-) jdu mrknout co nového.. :-) U nás celkem v pohodě, teď byl super víkend, byla jsem zapíjet svobodu od kamarádkky co se za dva týdny vdává x-) (já jdu ženichovi za svědka.. :-D to bude :-D ) Jinak svatebčanům dárečky dávat nebudeme, to mi přijde zvláštní... u nás se to teda nedělá :-) ale zůstanou jim perníková srdíčka ze stolů (jmenovky) takže to beru jako takový malý symbolický dáreček :-) Ženichovi překvapení, no nevím ... asi mu neřeknu o tom, kde strávíme svatební noc.. :-) Jsem se ho totiž ptala, že co říká na to, strávit svatební noc doma v našem pelíšku :-) (soulož u nás pelíšku už je skoro vzácností.. :-N malá spinká s námi v ložnici, máme 2+1 takže na sex je už skoro jen obyvák :-N :-D) tak říkal, že super, že mu to nevadí, že lepší být doma, než se pak někde ráno ještě plahočit dom.. :-D ale já stejně objednám takový nádherný hotýlek tady v Ka :-) takže to bude takové malé překvapeníčko :-) jinak nic většího teda nechystám, taky to tady není jaksi zvykem a ani jsem o tom teda neslyšela :-N (a prádlo neberu jako překvápko, to je samozřejmost :-) ) No s těma chlebíčkama nebo něčím na zakousnutí, tak u nás jak jsem říkala, to nechám na mamče :-) Nás je jen 11, takže s tím velkou práci mít nebude, určitě se do bytečku krásně vejdeme.. :-) Ale být nás více (40 a tak jak tedy píšete) tak si taky nechám udělat někde krabici chlebíčků :-) ale pro 11 lidí mi to přiijde zbytečné, večer už budu stejně na noc u mamči (rodičů) tak jí večer s chlebíčkama pomůžu.. :-) )
Odpovědět
Profilova fotka
krtek: My jsme spolu přestali komunikovat úplně. Původně mi měla jít za svědkyni, a jsem ráda že jsem si to rozmyslela. Chtěla jsem ji pozvat na oběd, ale po tomhle ji nezvu ani na obřad ani na raut. To si hodně pokazila. Zvlášť když já bych pro ní udělala první poslední, kdyby se vdávala. No takový je život. ....
Odpovědět
Profilova fotka
Holky moje nejlepší kamarádka si vzala za svědkyni někoho jiného, strašně mě to mrzelo a tak trochu mrzí do teď, ale co naděláme. Její svědkyně, ale byla úplně neschopná a neudělala vůbec nic. Já tam pořád pobíhala a pomáhala, zařizovala, sháněla lidi k focení a ona jen čuměla. Nevím no. :-( Nešly jsme ani na raut a na oběd pozvání jsme nedostali tak jsme jeli domu. Přítel tam stejně nechtěl být tak jsem to jen uvítala. ;-) Už máte vybrané dorty? My pořád tápeme, ale už máme finální dva :-D , dneska se jdu zeptat jestli jeden udělají a za kolik a ve středu máme ochutnávku druhého dortíku. Tak se rozhodnout, který. Koláčky už víme kde, už jen dort a minizákusky. Budete brát minizákusky nebo svatebení dort a třeba dva dorty malé jiné?
Odpovědět
Profilova fotka
No tak já mam podobný problém. Za svědkyni my jde kámoška která nás dala dohromady. Ale přesně jak říkáš, nedělá nic, s ničím nepomáhá..... To by mi ani nevadilo Ale strašně moc mi pomáhá budoucí švagrová. Opravdu hodně, bude mi dělat celou výzdobu obřadní síně i hostiny, všude se mnou jezdí, koupila mi podvazek, bude mě líčit..... Tak je mi to hrozně trapný a nevím co dělat.
Odpovědět
Profilova fotka
Já dostanu podvazek od kamarádky, mám tedy darovaný, modrý (má modrou stužku) a dá se říct starý. Ještě něco půjčeného a nového, ale nové bude prádlo. ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
Tak za půjčené se dají považovat šaty, pokud je tedy nebudeš mít vlastní. :-)
Odpovědět
holky já taky nevěděla svědkyni měla jsem vybrané 2 kamarádky a mezitím s jednou to nebylo uplně ono a druhá má rodit v době svatby tak sem se bála že by to nedopadlo dobře..
Odpovědět
Profilova fotka
to jsi úplně jediná co mě tohle řekla že by se mělo dát něco;-) bud ráda že budeš mít tak skvělou svagrovu která ti ze vším pak pomáhá aspoň máš v ní nějakou oporu :-) :-).Myslím si kdy by nechtěla ti pomoc tak by to neděla nikdy nevíš kdy bude potřebovat tebe ona :-)
Odpovědět
Profilova fotka
no jo, ale je pro mě trapný, že mi nejde za svědka, když je tak ochotná.
Odpovědět
Profilova fotka
Mě jde za svědka ségra, měla jsem lehkou volbu, já jí byla také za svědka. Je to výhoda, že nemusím vybírat mezi kamarádkama a všichni to pochopí a ségře to udělá určitě radost. ;-) petro, myslím, že ti to trapné být nemusí, některé holčiny se v přípravách vyžívají a baví je to, určitě je to i její případ, pomáhá ti, protože jí to baví a ne že za to něco čeká. ;-) Šaty budu mít půjčené. :-)
Odpovědět
Článek se načítá
Profilova fotka
To je asi pravda, já bych se v těch přípravách taky vyžívala :-) Já budu mít možná s půjčenýma šatama trošku problém. Chce je nějaká slečna půjčit na 9.9. no a já už je potřebuju 10. 9. vyzvednout. Tak mám trošku obavy, aby se vše stihlo vyčistit a poupravit, a hlavně aby je ta nevěsta nezničila. Takže jestli budu mít ty mé vysněné šaty se dozvím až 10. 9 :-D
Odpovědět
Profilova fotka
Tak to určitě ti ani tak blbé nemusí být ona ti chce pomoc tak to ber tak a že ti nejde za svědka tak to vůbec nevadí ne,já jsem si vybrala bráchu tak že už mám po problému,to jako máš už ty šaty domluvené nebo sis raději vybrala ještě jedny kdy by ti tam ty nevyšly.Nevím ale byla bych dosti v nejistotě kdy bych věděla tohle a to si můžou dovolit v tom salonu tohle abys nebyla bez šatu raději bych si to nějak pojistila a obědnala bych ještě jedny do foroty je lepší mít dvoje než žádné  snad ti všechno dopadne dobře,já jsem si nechal přímo šaty ušit tak že mám jistotu že se mě tohle nemůže stát budu první zákaznice které je bude mít na sobě  hodně štěstí  !!!
Odpovědět
Profilova fotka
deviska: když já jsem v takovejch věcech hroznej kliďas. Zase je to trošku přes známý, tak si říkám že to musí dobře dopadnout.
Odpovědět
Profilova fotka
Já si teda myslím, že by si to dovolit neměli. Jestli jsi si je objednala dřív tak by je vůbec půjčit neměli. :-(
Odpovědět
Profilova fotka
No dovolit by si to neměli. Jenže jak já jim to vysvětlím. Já jsem se jich na všechno ptala, jestli to zvládnou a slíbily mi že ano. Holky mrkněte do fotoalba, koupila jsem si šatičky na převlečení a mám z nich radost, jen nevím jestli se hodí. :-)
Odpovědět
Ahoj, tak se dívám, co vše jste stihly probrat, nějak nestíhám :-p petrakellerova: šaty super, myslím, že ti moc sluší. Já si jedu příští týden vybírat šaty a salon má v nabídce i zdarma půjčení večerních šatů, tak o tom přemýšlím. Děvčata, docela mě děsíte, že už toho máte tolik zařízeného =-) Do jaké barvy máte laděnou svatbu? Myslím kytici, výzdobu atd.
Odpovědět
Profilova fotka
Ahojky, my máme svatbu do barvy rudé a růžové. Původně jsem chtěla žlutou, ale nějak mi to rozmluvily :-) Mě se právě v salónu žádné večerní šaty nelíbily, tak jsem se rozhodla, že si koupím svoje, které pak využiju. Navíc jsou opravdu perfektní, dají se povolovat a utahovat dle potřeby. Tak doufám že je využiji, až jednou bude i bříško. :-D
Odpovědět
Profilova fotka
Ahoj holky, petro, šaty jsou krásné a sluší ti. Já už je mám taky, koukněte do máho alba -co už mám-, ale jsou na modelce já tak krásná nejsem. :-D My ladíme do žluté, tu barvu máme oba rádi snad i nejraději, já ještě růžovou, ale tu mi vymluvily, že chlapi jí moc nemusí. I když přítel řekl, že mu to nevadí a že si klidně veme růžovou košily nebo kravatu, zvolila jsem žlutou, tu máme rádi oba. A proč vám žlutou vymluvili?
Odpovědět
Ahoj, o červené jsme také přemýšleli. Nejraději bychom modrou, ale jak potom ladit kytici? Asi vyhraje červená nebo vínová, uvidíme.
Odpovědět
Profilova fotka
No šatičky budeš mít krásné. Žlutou mi rozmluvil přítel, protože mu nesluší a on chtěl mít do barvy košily. Já zase chtěla žlutou protože je veselá, tak ale je pravda že ženich bude v rudé košily fešák :-)
Odpovědět
Profilova fotka
Žlutá je krásná a veselá já měla nejraději od malička, pak jsem nedávno začala nosit růžovou, ale žlutá byla pro mě vždy důležitá a přítel jí má nejraději. Bude mít žlutou kravatu jen jí nemůžu sehnat,nikde nemají takovou žlutou jakou si představuju. :-| verun: kytku do modra seženeš, moje ségra měla ladění do modré i kytku a bylo to pěkné. ;-)
Odpovědět
raddka: díky, snad to zvládneme 8-) Hodně lidí mě odrazuje, že některé modré kytky jsou barvené a tím pádem pouští barvu. Každopádně také záleží na tom, jaké vybereme šaty. Jedu vybírat pozítří, takže pak už bude vše jasné.
Odpovědět
Profilova fotka
verun: ségra měla krásnou kytici a nebarvila, najdu nějakou fotku a pošlu ti jí. ;-) já mym kytky vybrané 2 a domluvím se s květinářskou, který tvar bude k šatům lepší, protože sama se asi nerozhodnu. :-D
Odpovědět
Profilova fotka
Ahoj holky, sice to tu teď trošku zamrzá, ale věřím, že až se nám to bude blížit bude nás tu spousty. Na druhém tématu kam chodím, což je Berounsko, se nám v sobotu vdává holčina. Je to strašně krásný, všichni ji tam přejí jen to nejlepší a ať jí vše dobře dopadne a já jsem z toho celá na měko....
Odpovědět
Profilova fotka
Včera jsme objednaly oznámení, pozvánky na oběd a na večer, jmenovky. :-D Ale pořád bádáme se sladkým, nevíme kolik objednat dortů a minizákusků. :-|
Odpovědět
Profilova fotka
raddka: a kolik Vás bude?
Odpovědět
Profilova fotka
Na oběd cca 42 a večer cca 60-70.
Odpovědět
Profilova fotka
Ahojky, tak my budeme mít podobný počet hostů. A budeme mít jen jeden velký dort, pak tak 400 kusů mini zákusků, koláčky a cukroví co napeče mamča. A bylo nám porazeno, ať toho sladkého máme raději více, protože když to zbyde tak to můžeš přidat do výslužek. Ale záleží také jak moc je ta společnost na sladké. Pokud jako rodina nemáte rádi moc sladké tak raději méně. A víš jaký chcete dortík? Šlehačkový nebo máslový. My s tím máme hrozné dilema. Máslový vypadá vždy krásně, ale šlehačkový je o moc lepší, tak vůbec nevíme
Odpovědět
Pro přidání příspěvku se musíte přihlásit.
Přesunutím fotek můžete změnit jejich pořadí

Nenašli jste co jste hledali?