Nevěsty z 11. 9. 2009

Zobraz úvodní příspěvek
Profilova fotka
Ahoj holčiny, jen jsem se dívala kdo se bude bráti v tento úděsný den a přišla jsem na to, že je nás celkem dosti. :-) Proto otevírám tuto diskuzi a doufám že poznám ostatní nevěstinky, které se nezaleknou takového známeho datumu.
Odpovědět
Profilova fotka
My máme až ve 12:30h., nechtěli jsme tak brzo v 11:00h, chceme mít na vše dost času a nikam nepospíchat a nestresovat se, i když stres taky určitě bude jen se zdobením aut. :-D
Odpovědět
no ono je to lepší později my chtěli dřív máme nakonec v 11,09 a jsme ted z toho neštěstní protože to bude vstávání v 5..zdobení přejezd přes celou prahu a vlasy, kytky, dorty, líčení..
Odpovědět
Profilova fotka
raddka: to si musíš umět zařídit. Určitě se tě všichni ptají jestli chceš nějak pomoci. Mě se ptal snad každej, tak jsem každého zaúkolovala. Teda spíš ty mladší. Oni mají aspon pocit že jsou užiteční. Takže v době kdy se já budu připravovat, bude jedna skupinka zdobit auta, jedna skupinka dávat voničky a myrty, jedna skupinka pomáhat mamce s kafem a pod. Všechny co jsem zaúkolovala jsou naprosto nadšeni, že nám mohou nějak pomoci.
Odpovědět
petra: jenže vlasy a líčení za me nikdo neudělá..
Odpovědět
Profilova fotka
no to máš pravdu. :-D JJ to bude pořádnej spěch. Tak ale snad to zvládnem.
Odpovědět
Profilova fotka
Čauky lidičky,koukám že tu je vás v tomhle térmínu plno ;-) to jsem ani netušila že si někdo další dá termín na Nuorská dvojčata jak byl nálat na mě ;-)
Odpovědět
ahojky :-) x-) Tak už mám doma vše na zabalení koláčků.. na výrobu oznámení, prostě jsem se hecla vlezla do papíráku a udělala tam vítr. :-D no co je to doma, chleba to nežere :-) x-) A pak nikde nemusím lítat a shánět! Koukám že tady řešíte čas, no tak my jsme taky původně chtěli v 11:00 ale nakonec jsem řekla ne, protože je to opravdu brzy, takže jsme to šoupli na 12:20, to už mi přijde akorád :-)
Odpovědět
Profilova fotka
Nám přišlo 12:20 docela dlouho. Protože jsme chtěli oběd maximálně v 1. Tak aby se to všechno stihlo musí to být v 11. Stejně je to krásné 11. v 11 :-D
Odpovědět
No my si nemhli vybírat -máme to mimo radnici příjdou nás tam odat z obvodu tak termín řekli oni..
Odpovědět
Profilova fotka
S tím počítám, že nám někdo pomůže, že chlapi budou zdobit auta a ženské je korigovat jak to má být, někdo bude muset dávat myrty, ale to mě vůbec nikdo nenapadá kdo? Dorty si necháme přivést i koláčky do restaurace - jestli nám je tam uschovají, účes mi bude dělat přítelova sestra-kadeřnice a na makep už mám domluvenou pani, která přijede také k nám. Holky a připravujete nějaké pohoštění na doma, když se všichni sejdou než se odjíždí na obřad?
Odpovědět
petra: jo jo je to krásné !! x-) laura: aha, ale co, hlavně že to datum vyšlo! x-) raddka: myrty dává svědek ;-) A pohoštění já řešit nebudu, to asi moje mamča :-) ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
Pohoštění na doma připravujeme. Budou nějaké chlebíčky, pár frťánků a tak. My ale ještě povezeme pohoštění, které se bude dávat po obřadu. Jelikož jak si myslíme, se budou svatebčani na začátku stydět si něco vzít, tak po obřadu se půjdu s Matískem fotit a mamina zařídí pohoštění. Bude to vlastně to samé jako ráno. Vlastně dalo by se říci co zbyde. Tak aby nám tam neumřeli hlady. Protože i z mé zkušenosti vím, že pokud je ráno např. 9 pohoštění a pak až oběd třeba po 13 hodině, tak už je opravdu hlad. Známá to měla bez pohoštění, a pak když přišli na hostinu, tak tam sežraly všechno jak kobylky co bylo na stole. :-)
Odpovědět
Článek se načítá
Profilova fotka
Já myslím, že mamča bude mít dost práce natož, aby chystala pohoštění. Bude nás víc jak 40 lidí, vůbec nevím co vymyslet. Myslíte, že máme koupit chlebíčky nebo ještě něco? Těžko bude mít někdo čas je ráno dělat. Já tohle vůbec neznám. Řekla bych jim ať přijedou o hodinu dřív a hotovo, zatím se můžou zdobit auta a dávat myrty. Mě jde za svědka ségra tak jedina ta, ale jestli to zvládne, bude se taky nechávat malovat a česat. No holky, to jsou starosti. Vůbec nevím jak to zorganizovat a co vymyslet na pohoštění pro tolik lidí. :-|
Odpovědět
no my budem taky asi něco spíš objednávat mamka bude nervozni bude se chtít taky upravit bude kolem všech skákat, mě doufám pomůže tak radši objednáme..
Odpovědět
Profilova fotka
čauky petrakellerova, ty si myslíš že jako by do oběda to nevzládly nebo to pohoštění budeš mít v restauraci nebo jak si to plánuješ,myslím si zda máš obřad podobně jak já ve 12:00 hodin že se občerství všichny před odjezdem na obřad a pak na oběd.Neřekla bych že by pak byly hladoví nějak pokud je nebudeš nechat hladovět
Odpovědět
petrakellerova: Nestíhám dočítat, ale závidim ti, jak ti všichni nabízej pomoc. U nás je to zatim tak, že ti, co maj pro sebe nejvíc požadavků (a přidělávaj mi asi tisíc zbytečnějch starostí), se ještě ani jednou nezeptali :-S
Odpovědět
Profilova fotka
Ahoj holky. No nám ty chlebíčky budou připravovat tety večer předem. Pak už to durhej den jen mamka nanosí na stoly. deviska: jelikož se budou hosti sjíždět již na 9 hodinu. V 10 vyjedeme, v 11 máme obřad (cesta je celkem dlouhá) a oběd bude v 1, tak v pauze, kdy se budeme fotit zaúkoluju kamarádku aby jen obešla lidi a nabídla jim např. taky nějaký chlebíček. Není to jen o tom že by to lidi nevydrželi. Ale jsou mezi námi tací, kteří mají cukrovku a musí jíst pravidelně. krtek: Nemusíš závidět. Nejlepší kamarádka mi po tom co jsem jí oznámila že se budu vdávat, sdělila, ať s ní za žádnou cenu nepočítám, že nám nebude dělat šaška, a že nám nepůjde ani na obřad. Ale ostatní jsou fakt super, i mě to překvapilo.
Odpovědět
Profilova fotka
No holky, já nevím co s těma chlebíčkama a občerstvením. Já počítám, že by jsme se mohli sejít v 11:00h. to by mohli být všichni najedení z domova a oběd ve 14:00h., nevím jak by to mamka stihla, jelikož toho bude mít sama dost a já nechci, aby pobíhala okolo lidí. Navíc máme malý byt a ani se tam všichni nevejdou a jen by jsme se motali tak není ani kam ty chlebíčky dát. Na obřad je vozit vůbec nevím jak a v čem? Myslela jsem, že tam vememe jen košík s koláčky a pitím a kdo bude chtít ten si veme. Do oběda snad všichni vydrží. :-S Dali jste mi brouka do hlavy teda. ]-( :-N :-)
Odpovědět
Profilova fotka
raddka: to tak nemůžeš brát. Naše i přítelova rodina je hrozně nenažraná :-D Takže na to musím koukat z jiného pohledu. Myslím si, že v tvém případě se všichni najedí doma. Můžete dát doma na stůl pár chlebíčků a kdo si bude chtít vzít tak si vezme. A do oběda Vám zas tolik času zbývat nebude, takže by to měli snad všichni vydržet. Jak už jsem říkala, v našem případě je pár diabetiků a ti musí jíst pravidelně, ty o hladu nechat nemůžeme. A zase nechceme aby na ně ostatní koukali jak jedí a sami nic neměli.
Odpovědět
Čau holky, jukla jsem k Vám, i když se vdávám až o den později ;-) . Ztaím si myslím, že se všichni sejdeme až u Lidlu pod viničním altánem a že žádné občertvení předem dělat nebudeme... K nám domů se nevejdeme, u tchánovců se nedá parkovat (P2)...
Odpovědět
Profilova fotka
sarkajak: to je ta výhoda malých vesniček, tam máš místo na parkování všude. :-D
Odpovědět
Profilova fotka
K nám se také nevejdeme, ale kafe nebo něco k pití nabídneme určitě. Jen teda nevim kolik těch chlebíčků udělat nebo koupit, možná je ráno dojede někdo koupit a bude. Nějak se to zvládne, snad lidi pomůžou i když nám taky nikdo pomoc s přípravami také nenabídl, zatím. Budeme muset úkolovat no. :-)
Odpovědět
Profilova fotka
Holky a budete dávat nějaká dárky svatebčanům??? Dneska je to moderní, ale nejsem si jistá žé něco takového budeme dělat i my. A pak zda vymýšlíte překvapení pro ženicha.A tím nemyslím krásné prádlo :-D to je samozřejmost Nějaké holky psali, že mu budou zpívat, jiné tančit... ......
Odpovědět
Profilova fotka
My budeme k oznámení dávat mini víno s etiketou-s naší fotkou a nevím jestli něco i na svatbě. Někdo dává mini čokoládky tak možná to. O překvapení pro ženicha jsem nikdy neslyšela? Nic neplánuju. ;-)
Odpovědět
tady to nějak upadá..
Odpovědět
Profilova fotka
No to jo :-(
Odpovědět
Profilova fotka
Ahoj holky. To mě mrzí že to upadá, ale neuděláme nic. :-( A přitom jsem interní poštou zvala skoro všechny nevěstinky z tohoto datumu.
Odpovědět
Profilova fotka
Čauky petrakellerova, povím ti to tak ani bych neřekla že by se mělo dávat nějaké překvapení ženichovi ohledně nějakém tančením,zpívání atd to tu slyším poprvé že by se mělo něco takového dělat,když tu mluvíš o tom že by se mělo něco dát svatebčanum tak jen vím že se jen pak po svatbě posílá jím poděkování za dary a že pozvání přijaly jinak o ničem jiném nevím že by se mělo.Je to úplně na každém jak si to zařídí :-) už se těším na další komentáře měj se krásně :-) ;-) :-)
Odpovědět
Profilova fotka
Čauky petrakellerova, povím ti to tak ani bych neřekla že by se mělo dávat nějaké překvapení ženichovi ohledně nějakém tančením,zpívání atd to tu slyším poprvé že by se mělo něco takového dělat,když tu mluvíš o tom že by se mělo něco dát svatebčanum tak jen vím že se jen pak po svatbě posílá jím poděkování za dary a že pozvání přijaly jinak o ničem jiném nevím že by se mělo.Je to úplně na každém jak si to zařídí :-) už se těším na další komentáře měj se krásně :-)
Odpovědět
Profilova fotka
Ahojky, já vlastně píši co jsem se dočetla na různých diskuzích. Něčemu jsem se také dost divila. :-D Zajímalo mě jestli něco takového podnikáte vy ostatní něvěstinky.
Odpovědět
Pro přidání příspěvku se musíte přihlásit.
Přesunutím fotek můžete změnit jejich pořadí

Nenašli jste co jste hledali?