Nevěsty z 11. 9. 2009

Zobraz úvodní příspěvek
Profilova fotka
Ahoj holčiny, jen jsem se dívala kdo se bude bráti v tento úděsný den a přišla jsem na to, že je nás celkem dosti. :-) Proto otevírám tuto diskuzi a doufám že poznám ostatní nevěstinky, které se nezaleknou takového známeho datumu.
Odpovědět
Profilova fotka
krásné jméno, že? :-D ;-) no holky, já si furt říkám nestuduj to počasí, ale mam z toho strašné nervy :-| a nedá mi to :-D ozzgud: budeš kočka a mi ti můžeme jen závidět, koupila jsem si podprdu, aby mi zvedla prsa, ale má tak blbý tvar, že mi je vůbec nezvětší a do šatů jiný tvar mít nemůžu, aby nebyla vidět tak mi je zvětší snad o trošku doufám. ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
tak to je hezká předpověd : Léto se navíc podle dlouhodobé předpovědi úplně nevzdává. "V dekádě od 11. do 20. září by mělo být převážně polojasno, odpolední teploty v intervalu 18 až 25 stupňů,“ uvedla Honsová. určitě budeme mít krásně. Všude se objevuje ta 11. Nejdřív že bude hezky do 11. , ted zase že bude hezky od 11. Maj v tom trošku bordel, tak jsem na to docela zvědavá. Aby nám třeba nesněžilo :-D
Odpovědět
Profilova fotka
Jenže nejhorší je,že za posledni měsíc bylo vždycky hezky přes týden a od pátku se to kazilo a v pondělí bylo zase hezky,tak doufám,že nám se tohle mine. A tahle předpověď je vždy pro čechy,k nám na moravu to přišlo vždy s denním zpožděním,takže já počítám s tím,že u nás bude hezky až 12. září :-(
Odpovědět
Profilova fotka
no holky, hezký víkend byl nedávno a tenhle taky byl dobrý, nemusí být 30 stupňů to je zase moc ;-)
Odpovědět
ozzgud: ty jo není bůh, bude hezky i tady, uvidíš! :-D jsem říkala, že mám tchýňku čarodejnici, začaruje a bude.. :-) x-)
Odpovědět
Profilova fotka
Z toho bych si holky fakt hlavu nelámala. Oni to stejně ještě párkrát změní. A i kdyby nebylo hezky a pršelo celej den, víte kolik bysme pak měli štěstíčka. ;-) Asi je ještě brzo lámat si hlavu nad počasím, když jim to stejně moc nevychází. Ale souhlasím s raduš, mě by stačilo počasí jako ted o víkendu, to bylo bezvadný.
Odpovědět
Profilova fotka
stejně to neovlivníme, tak uvidíme ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
holky nezaložíme nějakou meteorologickou společnost? Třeba počasí pro nevěsty s.r.o.? :-D
Odpovědět
petra: kdyby pršelo celej den, tak jsme v pr........... fotografka nám přijede až z Frýdku Místku (hodina cesty) a nemáme tady zařízený žádný ateliér... =-) Prostě musí být pěkně, máme zamluveno Kouzlo zahrad (je to asi 15 minut autem a je to tam nádherné! x-) x-) x-) ) ale fakt tam není nic zastřešeno... takže by jsme byli v pr... a fotografku máme jen na obřad a dvě hoďky po něm.. takže ani na hostině nebude, tím pádem by jsme byli bez fotek |-|
Odpovědět
Profilova fotka
kozinko neboj, bude hezky. :-)
Odpovědět
Profilova fotka
http://www.beremese.cz/album/view.php...
Odpovědět
Profilova fotka
a víte co? budeme se všechny snažit na počasí nemyslet co vy na to? já jsem z toho taky děsně nervozní :-D
Odpovědět
Článek se načítá
Profilova fotka
Holky,nemáte některá zkušenosti z takovou tou nalepovací podprsenkou,která se lepí jen pod prsa? :-p
Odpovědět
Profilova fotka
ozzgud ráda bych ti pomohla, ale my co tam nic nemáme, takové věci ani neznáme :-D
Odpovědět
Profilova fotka
Já pořád řeším to ramínko na těch šatech.Nevypadá vůbec špatně,ale já bych ho tam prostě nechtěla a tak nevím,jak ty moje mlíkárny :-D :-D pozdvihnout :-D
Odpovědět
ozzgud: taky bych ráda pomohla, ale my co je máme 5kg těžké, tak to taky neznáme.. :-N :-D
Odpovědět
Profilova fotka
taky nikdo není spokojenej, s tím co má :-)
Odpovědět
dobré ránko nevěsty x-) neuvěřitelné, ale už je 1. září! Už je tady náš měsíc x-) Nesu dobré rosničkové zprávičky x-) Jsem dneska poslouchala snídani s novou, tak říkali dlouhodobou předpověď x-) Tento týden má být nádherný, až nadprůměrný, víkend ale v dešti.. |-| ale za to ten další týden i s víkendem hlásí, že by neměla ani jeden den teplota klesnout pod 22 x-) x-) x-) x-) takže, že by??? Co vy na to rosničky?? :-D x-)
Odpovědět
kozinka: mně stačí, když nebude průtrž mračen a nebude nad 25°C. Jinak snad mi nevadí nic, ani sníh :-D
Odpovědět
Profilova fotka
bré ráno,taky jsem koukala,že už je 1 září :-o na začátku jsem si říkala,že se snad nedočkám a ono už je září :-) jinak jak píše Lotrinka ne víc jak 25 stupňu,ale snih teda nechci :-)
Odpovědět
no jo, září... tak v tomhle měsíci musím zvládnout vdát se, odletět na líbánky a jít studovat. No mám to takový nabitý :-D
Odpovědět
Profilova fotka
ahoj děvčata, už je tu krásné září :-) lotrinko kam jedeš na líbánky?
Odpovědět
Dobré ránko všem nevěstám, hlásím se na poslední chvíli k datumu 11.9.2009. Ale jelikož se v našem případě jedná o tajnou svatbu na které jsme se s přítelem dohodli 1.srpna, tak nebylo zrovna moc času. Čím více se to blíží, tím více mě děsí to, jak to oznámíme rodičům???? Nemá některá z Vás také tajnou svatbu?
Odpovědět
Profilova fotka
Ahoj leni. vítáme tě mezi námi. Tajnou svatbu tu bohužel žádná z nás nemá. Ale mě se to líbí moc, jen by mě pak doma asi zabily. Takže opravdu jen vy dva a svědci? Vůbec si to neumím představit :-) No myslím ale že budete mít stejně trapnou situaci až budete oznamovat že jste svoji, jako my všichni kteří jsme oznamovali zásnuby. :-D Mohu se zeptat jak dlouho jste spolu?
Odpovědět
Jsme spolu přes 4 roky a o svatbě jsme se již několikrát bavili, ale přítel se pořád na něco vymlouval :-( Tak jsme se dohodli, že uděláme svatbu jen se svědky. Peťul a odkud jsi?
Odpovědět
Profilova fotka
A jak myslíš že se na to budou tvářit rodiče? Asi je to bude mrzet vid. :-| Já jsem až z Tetína u Berouna. To je druhá strana republiky od tebe. :-)
Odpovědět
Profilova fotka
Páni tajná svatba 8-) tak to je super,mě se to taky vždycky líbilo,ale doma by mě asi taky zabili :-D
Odpovědět
Rodiče? Tak to nevím - mám strach hlavně o moji mamku. Ale již několikrát jsme to nadhodili, jelikož s rodiči od přítele se nedá domluvit a máme mezi s sebou různé spory. Ale o tom se nechci bavit - to tady nepatří. A naši mi to odsouhlasili - jako že ať se vezmeme sami, že nebudou žádné starosti a zařizování. Ale stejně myslím, že to mamka obrečí. :-(
Odpovědět
Profilova fotka
Naši mi takyříkali,že se máme vzít sami,že nebude zařizování a tak,ale pak řekla,že by jí to stejně moc mrzelo. Je to těžké. A ani rodiče nemůžou kouknout přes klíčovou dírku?
Odpovědět
petrakellerova: koupíme něco na last minute... možná Djerba nebo nějký řecký ostrov Lenik: Já bych to neudělala, kvůli blízkým. Myslím, že je to na jednu stranu nevděčný, ještě když víš, že to Tvé mámě bude líto, což bude a hodně. Něco jinýho je oznámit to, ale říct, že to chcete jen sami dva.
Odpovědět
Pro přidání příspěvku se musíte přihlásit.
Přesunutím fotek můžete změnit jejich pořadí

Nenašli jste co jste hledali?