Nevěsty z 11. 9. 2009

Zobraz úvodní příspěvek
Profilova fotka
Ahoj holčiny, jen jsem se dívala kdo se bude bráti v tento úděsný den a přišla jsem na to, že je nás celkem dosti. :-) Proto otevírám tuto diskuzi a doufám že poznám ostatní nevěstinky, které se nezaleknou takového známeho datumu.
Odpovědět
Ahojky... já jsem spíš nervozní z toho, že mi přijde, že nemáme nic 100% zajištěno. Třeba ještě nevíme, kolik lidí určitě přijde na večerní raut a podle toho objednat množství jídla. Nemáme ještě ženichovi boty a stuhy na auta. Taky jsme ještě nedali dohromady hudbu na CD a paní z matriky říkala, že je možné, že bude muset CD obsluhovat nějaký svatebčan =-)
Odpovědět
Profilova fotka
Hmmm, tak to já všechno zařízené mám, vím kolik přijde lidí, na obřadě mam hudbu zajištěnou, prostě všechno. Jen co nemam 100% a co budu vědět až den před svatbou (večer před svatbou) jsou šaty. A to je asi dost základní věc :-D lotrinko: jinak s těma lidma je to dost zajímavý. My jsme to všem řekli půl roku dopředu, a ted najednou Strýc, začne, a že jim do firmy přijede japonec a že se mu musí věnovat.... No přijde mi to dost blbý. Bud ten člověk ví že chce jít na svatbu a nebo ne a může to rovnou říct. Já mam kvůli dvou lidem (tadytomu strýci a přítelkyni mého bratra, kterou ještě neví jestli pozve nebo ne) asi 4 různé zasedací pořádky, takže akorát přidělávají práci
Odpovědět
Profilova fotka
jo a jestli má CD obsluhovat svatebčan tak to je teda strašný, nechápu že to nemají zařízené.
Odpovědět
Jako taky mám všechno zařízeno, ale myslím takové to 100% dohodnutí :-) Třeba s řidičema se dohodnu úplně přesně co a v kolik když jim budem rozvážet koláčky... hudbu při hostině ještě musí přítel hodit na cd a vypálit, už to má tak trošku rozsložkované, tak počítám že o víkednu se do toho pustí :-) Zítra jdu nakoupit už nějaký alkohol, slivovičku mají zítra v Penny za 99 :-D tequillky a puschina už máme objednaného od jedné paní z velkosladu za luxusní cenu! x-)
Odpovědět
Profilova fotka
kozinko tak to my ted kupujem taky alkohol na sobotní akci, mam ho doma vyskládanej na lince, vypadáme jak největší alkoholici. Ale vy nebudete vypadat o nic lépe, (slivovička, tequila) :-D :-D
Odpovědět
Profilova fotka
Tak my teda nebudeme mít slivovici,ale třešňovice.Pálili jsem skoro před měsícem a je vážně úžasná.Je toho 8 litru té třešňovice,pak máme 4 litry ferneta,nějakého ruma,myslivce a vodku a jelcina,a do toho ještě 30 litrů vína.Jo a ještě 50 bečku piv,takže si myslím,že máme chlastu až nad hlavu :-D a mamina pořád stresuje,že toho bude málo :-D Noviny dělat nebudu,na to nemám nějak inspiraci,já musím udělat ještě zasedací pořádek a dodělat vínka a odevzdat hudbu na matriku :-D Dj je zařízen,takže snad vše hotovo. Pti,ty nevíš,jaké budeš mít šaty? 8-)
Odpovědět
petru: no s těma šata jsem tě taky moc nepochopila.. :-N :-D Jinak jako alkoholici si teda připadat budem no... :-D to všechno hodím do skříně, ať to nevidí návštěvy by si mysleli, že jsme se rozhodli odrovnat si játra.. :-D :-D :-D ozzgud: no tak to my budeme mít jen něco našeho, zbytek bereme v hospůdce, pivko a nějaké ty půlečky že jo :-) a víno ještě nakoupíme :-) ale stejně mám dojem, že se bude pít jen tvrdé.. :-D
Odpovědět
Profilova fotka
Nám jídlo a pití zařídí restaurace tak to řešit nemusíme což je fajn. ;-) My ještě zaplatit dort, koláčky, já zkouška šatů a objednání závoje, půjčit panenku na auto a koupit prádlo. Řešila jsem ty auta jak a kdo s kým pojede, ale vzdala jsem to, kdo přijede, přijede a nějak se to ten den vyřeší, máme výzdobu na 15 aut a když jich bude víc tak se to bude muset vymyslet nějakýma jinýma stuhama, to si snad poradí svatebčani co budou výzdobu dělat. ;-) Jinak jsem se rozhodla, že solárka rozhodně nebude, ale možná s přítelem půjdeme na samoopalovací nástřik je to nejbezpečnější forma opalování. Nevíte o tom něco? Třeba jak dopředu máme jít?
Odpovědět
Profilova fotka
petruš: jako kozinka, mám tam kdy a kde jsme se narodili a jak jsme se seznámi, jak jsme spolu dlouho,kolik dní to je v den svatby a dopíšu tam ještě znamení což je dobrý nápad. Mám tam i seznámení s rodiči a svědky, ale to zruším, protože na svatbě je stejně každý pozná a mám fakt strašně moc stránek. Jak je budete vázat?
Odpovědět
Profilova fotka
:-D Jak je budeme vázat ještě nevím, to se nechám překvapit A s těma šatama. V salónu je půjčí na 9. 9. slečně, a ani oni nevědí, jestli je stihnou vyčistit a upravit, a kdyby náhodou je roztrhla nebo propálila, tak to by bylo zle, a šaty který jsem si vybrala bych nemohla mít. Jiné v záloze nemám. Protože takové jednání jsem od nich nečekala. Takže až den předem zjistím zda jsou šaty v pořádku, a nebo zda budu muset jít v pytli
Odpovědět
Profilova fotka
takhle si představuju že ty noviny svážem http://www.beremese.cz/album/view.php...
Odpovědět
Profilova fotka
petruš: no tak to je síla,ale vím, že už jsi to psala, musela by jsi si rychle vybrat jiné, já už jsem objednaná na zkoušku, objednám si i závoj a půjčím panenku ;-) to vázání vypadá dobře, akorád nemám už žlutou stuhu, veškerou jsem spotřebovala na jídelní lístek a to jsem jí musela ještě doobjednat :-D ale zajdu se podívat do galerky a snad tam něco mít budou, myslíš, že tam jsou jen dvě dirky?
Odpovědět
Článek se načítá
Profilova fotka
Myslim že tam jsou určitě jen dvě dirky. Jak ses rozhodla s tim postřikem? já o tom slyšela že pak všechno obarvíš. Spolužačka to měla na maturáku a docela dost ušpinila šaty.
Odpovědět
petrakellerová: no tak s těma šatama mi to přijde jako závažnej problém... kam se hrabou moje s botama ženicha. Tak se zkus podívat po jiných salonech?? =-)
Odpovědět
Profilova fotka
No zkusim se podívat jinde, Ale v salonu už maj ode mě zálohu, a myslim že by mi ji nevrátily. Je to složitý. Jinak máš hezký loučení a hezkou malou družičku :-)
Odpovědět
Profilova fotka
no píšou, že špiníš než ti to pořádně zaschne a pak by jsi neměla tak nevím, to zase nechci mít špinavé šaty to by vypadalo strašně :-( lotrinkas: kde jsi si nechala dělat čokoládky a na kolik tě vyšly, jsou super ;-) petruš: zálohu normálně nevrací, ale v tomhle případě bych si jí snad vydupala :-D
Odpovědět
Profilova fotka
raddko, to sice jo, ale jak se zpotila tak jí to taky barvilo. Nevím jak s těma šatama, to byla první věc, kterou jsem měla zařízenou a ted je to jediná věc s kterou mam problémy
Odpovědět
Profilova fotka
aha, no tak do toho asi nejdu :-| zavolej si tam a domluv se s nima
Odpovědět
raddka: klasické malé čokoládky... zbavené originálního obalu. Sama jsem to spáchala ve wordu a vytiskla. ;-) Jinak si myslím, že jsou hrozně drahý. Cca 15 Kč? =-)
Odpovědět
lotrinkas: jsou super x-) ty jo ale ta cena =-) ty milky vyjdou teda líp ;-)
Odpovědět
Dobré ránko! Tak za 2 týdny v tuhle dobu............ holky!!!!!!!!!!!!! :-. :-N x-)
Odpovědět
Profilova fotka
Huráááááááááááááááááááááá x-) ty brďo.to strašně letí :-o
Odpovědět
Profilova fotka
za 14 dní už budem pěkně vystresovaný, nervózní a nevím co ještě, ale vůbec si to neumím představit. Zato ozzgud, ta je z toho v sedmim nebi :-D
Odpovědět
Profilova fotka
Já už to chci mít totiž za sebou. Já budu taky vystresovaná a ubrečená :-D
Odpovědět
Profilova fotka
Ale Jani, to se zvládne krásně. Kde jsem to ted četla, nějaké nevěstě poradily aby neplakala, aby si představila fotografa a kamerama a lidi kolem ní že jsou nahý a prý jí to strašně moc pomohlo :-)
Odpovědět
Profilova fotka
:-D :-D Tak to je dobré vědět :-D To se půjde hned veseleji :-D
Odpovědět
Profilova fotka
No to se opravdu půjde veseleji. :-) Tak ale nějak ty slzy musíš aspon trošku zastavit, jinak se nám celá rozmažeš ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
Holky poraďte, chtěli jsme bílé holubice a vůbec nevím kde je sehnat. Jedny jsme měli zařízené, jenže ty jsou poštovní a něco je na tréninkách asi sežralo nebo se ztratily a už mají jen barevné.
Odpovědět
petra: nahý :-D :-D :-D tak to je prdel... to by mě nenapadlo.. :-D tak já si tohle představit tak mám záchvat smíchu.. :-D :-D :-D jak tam budou ty babičky a tetičky staré, no si to představte, jak si představím co mají pod sukňou.. :-D :-D :-p Jsem čuně já vím, ale když tohle mě zrovna napadlo.. :-N :-D
Odpovědět
petra: :-N trošku drastické, prej sežralo.. :-N :-D no nevím.. mrkni po netu ;-)
Odpovědět
Pro přidání příspěvku se musíte přihlásit.
Přesunutím fotek můžete změnit jejich pořadí

Nenašli jste co jste hledali?