Nevěsty z 11. 9. 2009

Zobraz úvodní příspěvek
Profilova fotka
Ahoj holčiny, jen jsem se dívala kdo se bude bráti v tento úděsný den a přišla jsem na to, že je nás celkem dosti. :-) Proto otevírám tuto diskuzi a doufám že poznám ostatní nevěstinky, které se nezaleknou takového známeho datumu.
Odpovědět
Profilova fotka
Jenže mě teď momentálně stači 4dcl vína a jsem jasná :-D
Odpovědět
Profilova fotka
No tak to já jsem na tom podobně. :-) Tak budeš na kolče, nejde o to pít, ale o to sejít se s kamarádkama.
Odpovědět
petra: mňam mňam, zrovna ji papkám.. :-D tak si přijeď naložím ti do kastrůlku.. :-D x-) ozzgud: mě taky vždycky stačí málo, co mám malou tak nepiju, ale když se chci rozšoupnout, tak si koupím antiethanol a to je ti super věcička x-) Může vypít o hodně více a ráno jsi čerstvoučká! x-)
Odpovědět
Profilova fotka
My taky chodíme všude společně, protože máme společné kamarády, ale rozlučka je rozlučka a společně se prý nedělá, ha ha výmluva. Ale co, ať si ještě užije :-D :-D :-D Já asi budu mít striptéra, když holky něco plánují, ale teda nevím kdo vše se přidá. Dvě kamarádky mají malé děti, jedna je těhotná a jedna mi oznámila, že se ten den vrací z dovolené tak neví, přitom měla odlétat již před 14ti dny a doslova slíbila, že na rozlučku dorazí, nevim. ;-) Já hlavně budu mít nervi kde je přítel, jsem strašně starostlivá, neni to žárlivost, ale bojim se no. :-| petruš: on to taky neví, neví to ani přítelkyně jeho svědka, svědek to tají všem, prý to bude překvápko, ale teď říkali, že by jeli do kempu jak jsme byli na dovolené na víkend, no to mám radost, ale kdo by tam jel? Nevim jestli ostatní jsou taky takový blázni. U nás to tak neni, přítel mi dává volnost až moc velkou, ale myslím, že kdybych ve finále odjela na rozlučku na víkend tak se taky zblázní, nevěřim, že ne. :-)
Odpovědět
Profilova fotka
ozzgud: jen jdi, nenech si to ujít, on se postará ;-) my půjdeme oba, mě povede tatínek (maminky manžel) a přítele maminka, nejdřív oni pak my to je jasné :-) na stejnou písničku od The Verve Bittersweet sympfony nebo jak se to píše. :-D
Odpovědět
Profilova fotka
raduš krásný výběr písničky, je úžasná. a ten svědek je asi fakt blázen :-D
Odpovědět
Profilova fotka
petruš: děkuji, nám se ta písnička také moc líbí, to jsme věděla hned, že půjdeme na tohle ;-) :-D dala jsem do alba prádlo co mi přišlo, silonky, košilku a podvazkový pás, je to krásné a dobře mi to i sedí tak jsem ráda. ;-) ještě koupit podrpdu a kalhotky :-D
Odpovědět
Profilova fotka
raduš tak silonky mam stejné, podvazkový pás mam trochu víc krajkový a košilku nemam tak erotickou :-) Ale ta tvoje košilka je fakt bombová, to bude ženich koukat :-)
Odpovědět
Profilova fotka
raduš tak koukni ke mě na fotky, taky jsem tam přidala prádýlko :-)
Odpovědět
Profilova fotka
petruš: vždyť máš košilku také dost sexy ;-) :-D , podvazkový pás máš pěknější, já si objednala jen ten nejlevnější, protože to jinak nosit nebudu tak mi to stačí ;-) , já mam na těch silonkách jen dole ten proužek na fotce tvojí vypadají, že mají proužek ze zdola až na horu? kde jsi kupovala? já na puncoska.cz
Odpovědět
Profilova fotka
jinak já na solárku nejdu, byla jsem u doktorky s divnou pihou a nelíbila se jí a když zjistila, že chceme jed do Egypta tak mě rovnou poslala na vyříznutí a nesmim s ní na sluníčko. :-( jen doufám, že to nic neni, bojim bojim :-( :-( :-( a to jsem si blbec koupila opalovací krém do solárka :-| jsem objednaná na zkoušku šatů, jsem zvědavá jestli se do nich ještě vejdu :-D
Odpovědět
holky vy budete kočky! x-) Ti chlapi vás sežerou! x-)
Odpovědět
Článek se načítá
Profilova fotka
kozinko: to tebe tuplem, ty máš ten korzet úplně nejvíc sexy, je krásnej, ale já do něj nemám prsa tak by to tak pěkně nevypadalo ]-(
Odpovědět
Profilova fotka
přesně tak, kozinka má nejlepší prádýlko. Na mě by taky neviniklo, jsem ploštice :-) Jinak kde jsem kupovala ty punčochy to už nevím. Prostě někde na internetu, já si to vůbec nepamatuju. A ta tvoje košilka je taková průhlednější, děrovanější. :-)
Odpovědět
Profilova fotka
je celá děrovaná a vážně vypadá sexy, jen mít do ní ty prsa by chtělo, to mi teda vadí dost a nemá kostici, která by je trošku zvětšila. No co nadělám no.
Odpovědět
Profilova fotka
no ty prsa mě taky dost žerou. Nejradši bych si je šla dát zvětšit. :-)
Odpovědět
Profilova fotka
já taky, jen na to mít peníze a nemít strach, nejvíc mi vadí, že po určitých letech musíš jít na odměnu a co když na to nebudou peníze? asi je lepší řešit to až po dětech, někomu zůstanou větší. :-)
Odpovědět
Profilova fotka
Přesně tak, taky to budu řešit po dětech. A uvidíme, bud narosto a nebo ne. Je to dražší záležitost a musí se obměňovat, ale zase stálo by to za to ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
určitě pro ten dobrý pocit sebejistoty by to za to stálo a vyrazit jen v tílečku bez podprsenky ;-) :-D
Odpovědět
Profilova fotka
Tak to si popovídáme po dětech. Třeba po těch prckách je budeme mít tak velký, že je budeme chtí zmenšit :-D
Odpovědět
Profilova fotka
No o tom pochybuji, aby bylo by to fajn. :-D ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
Já vám klidně půjčím :-D Já jsem dneska koukla na datum a ono je to už jen 15 dní do svatby :-o až se mi rozletěli motýli v bříšku :-N
Odpovědět
Profilova fotka
No to mi povídej, taky jsem nervozní. ;-) Včera jsem dodělala svatební menu, svázala jsem je do ruliček, až budu mít čas tak vyfotím a dám do alba, ale bylo to něco, jsem vážně nezručná, obdivuji vás jak jste si mohli dělat vývazky a jmenovky, já bych se z toho zbláznila.
Odpovědět
Profilova fotka
Tak svatební menu teda nedělám 8-) Ať se nechají překvapit. My měli dneska šílenou noc,kluci v poslední době nějak blbnou s od jedné hodiny sebou vrtí a neví,jak si ulehnout a zabrat,takže mám sirky očích :-S
Odpovědět
Profilova fotka
Menu dáme na stoly jako ruličky, bude to vypadat krásně. :-D No to teda, není to tím vedrem? Dneska v noci u nás bylo neuvěřitelné vedro a nedalo se spát.
Odpovědět
Profilova fotka
Mě ani takové vedro nepřišlo. Ono už to trvá ta 14 dni,jeden den pohoda a další noc se nevyspíme 8-( 3vagrová mi říkala,že prej psali v nějakém časáku něco o špatném spaní atd,ale že by kluci byly zrovna tím příkladem?
Odpovědět
Profilova fotka
holky poradte co píšete do svatební novin o Vás. jako narození, znamení....... nějak nemůžu nic vymyslet. Ozzgud, to bude tím teplem. Je hrozný počasí, taky se mi blbě spí. Navíc už začínám mít ošklivý sny o svatbě. Takže jsem se na dnešek taky vůbec nevyspala.
Odpovědět
ahooooj, ty jo zase o den míň.. x-) :-N ozzgud: teplo a zoubky, to dělá svoje, neboj, malá taky tak blbě spinkala do roku, do půl roku jsem o ní nevěděla a pak od šesti měsíců se šíleně budila a to bylo vše zubama, pořád se převalovala a nevěděla si jak si lehnout a od roku šlus... a ťuk ťuk Ťuk, spí celou noc :-) petra: do novin píšu o každém něco, znamení, pak jak se k sobě hodí to a to znamení, pak ty věci co jste mi tady posílali :-) jinak tam píšu i něco o malé, házím tam 2 fotky jak jsme byli malý a pak už společné :-) Taky tam píšu historku jak jsme se potkali :-))) jak a kdy mě požádal o ruku a něco málo o přípravě svatby :-) ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
Holky to je strašný těch 15 dní, ted bude víkend, pak se tu v pondělí sejdeme a bude to jen 11 dní. Už jsem z toho taky trošku nervózní. Jsem z toho dost nervózní. Vůbec si neumim představit, jak to všechno bude.
Odpovědět
petra: já taky nemám žádný harmonogram dne.. :-N ještě pořádně nejsem domluvená s řidičema ani.. :-N to prdím, to fakt nechávám na poslední chvíli a nějak to dopadne.. už se nechci stresovat, ty poslední dny slečny si chci užívat.. x-) a užívám si je, denně chodíme na obr prochajdy s malou a s taťuldou, teď tu mám toho hafíka na hlídání, takže i s ním, je to super x-) Včera jsem si byla koupit v tescu podprsenku, jsem na sebe sehnala no prostě žůůůůůůůžo! x-) Taky jsem koupila dvě krásná alba na fotos, nechala jsem totiž malé vyvolaf asi 250 fotek a teď musím zakládat. :-D ;-)
Odpovědět
Pro přidání příspěvku se musíte přihlásit.
Přesunutím fotek můžete změnit jejich pořadí

Nenašli jste co jste hledali?