Nevěsty z 11. 9. 2009

Zobraz úvodní příspěvek
Profilova fotka
Ahoj holčiny, jen jsem se dívala kdo se bude bráti v tento úděsný den a přišla jsem na to, že je nás celkem dosti. :-) Proto otevírám tuto diskuzi a doufám že poznám ostatní nevěstinky, které se nezaleknou takového známeho datumu.
Odpovědět
kozinka: no snad... pevne doufame, ze obalky coby svatebni dary nám umožní na svatebku jet. Kéž by to vyšlo...
Odpovědět
Profilova fotka
dartsman: neboj, obálky budou určitě naducané k prasknutí :-) a pojedete na krásnou svatební cestu.
Odpovědět
darstman: určitě jo! x-) pokud jste si řekli všem jen o penízky jako dary, tak se to povede a bude krásná vysněná dovolenka! x-) my si sice řekli o penízky ale už to vidím úplně jinak, už co vím tak se nám sejdou dvoje deky... :-N svědci nám taky nechtějí dát penízky.. .no takže uvidím jeslti vůbec něco dostaneme.. :-( =-) petra: aha.. :-) no na korály taky určo jedeme.. :-) jinak tam tuším máme 4 výlety, takže my budeme věčně v tahu.. :-D je to opravdu náš sen - Egypt, takže ho projedem křížem krážem.. :-D teda v rámci možností samozřejmě.. :-)
Odpovědět
Profilova fotka
Tak to ti nezávidím, to trmácení v autobuse. Já jsem byla před asi 4 roky v údolí králů a katastrofa. Jelikož jsem dělala strašně dlouho průvodkyni v jeskyních tak jsem si sebou vzala ještě mikinu, jelikož hrobky jsou v podzemí, hodně v podzemí. V těch hrobkách jsem myslela že už z nich nevyjdu. Bylo tam asi 50 stupnů venku, v těch hrobkách ještě větší teplo a navíc strašně nedejchatelno. Pravidlo že v podzemí bude zima nějak přestalo platit. A to mě tak dokonale vyléčilo, že se raději budu válet u moře. Je to tam krásné, to ano, ale to bylo fakt strašný. Navíc jsme v autobusu strávili asi 10 hodin kvůli takovému výletu. Navíc já s těma výletama mam všude blbé zkušenosti. Před 2 roky v tunisku pirátská loď. Takhle blbě mi snad nikdy nebylo jako na tý lodi. (Bylo totiž dost rozbouřené moře)
Odpovědět
kozinka: tak dek není nikdo dost,ne? :-D Tak jestli to víte už teď, tak by asi stálo za to, na to taktně upozornit, ne? ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
My si také řekli o peníze tak snad i někam pojedeme, teď musíme šetřit a každá koruna dobrá. ;-) Já na to přišla proč mazají fotky, mají to v pravidlech, ale nechápu proč to nenapíšou do IP a rovnou to smažou, člověk je pak hledá a někdy ani nevim co vše mi smazali, to mi přijde dost neslušné. V pravidlech je, že můžeš dát do svatebních příprav jen dvě fotky s vámi, že na víc není nikdo zvědavý, ale já tam měla fotky s fotkami s námi na svatební oznámení tak to si myslím, že s tím souvisí dost to neměli co mazat. Nesmí tam být fotky s logem společnosti - reklama ne, ne. Jestli chcete pošllu Vám odkaz do IP. Jinak jsem si vyzvedla prádlo a vypadá úžasně, doma musím vyzkoušet jestli mi bude, ale nevím jak to udělat, aby to neviděl přítel. :-D A taky vám to vyfotím, ne na mě to by jste se pobavili a já měla ostudu. :-D :-D :-D
Odpovědět
Profilova fotka
Já spíš teda obdivuju ty co to mažou, že se jim vůbec chce. Tak tam kde je reklama to chápu, ale že na lidi není nikdo zvědavej. Tak at na to nekoukají.... No je to stejně divné. Radi fotku pošli, já už se taky těším domu až to rozbalím :-)
Odpovědět
Profilova fotka
Nevim proč jim vadí fotky lidí, kort, když mají souvislost se svatbou. Kdyby jsme si tam dávali cizí lidi nebo rodinu tak budiž, ale fotky na oznamko jsou svatební. :-D
Odpovědět
Profilova fotka
Hplky nechcete mě vzít na svatební cestu sebou :-D Jinak je to už vážně za pár :-o
Odpovědět
Ahoj holky.... tak už máme cukroví zajištěný, nakonec nám ho upeče kamarádka ;-) Jinak mi si taky vše platíme sami.... :-|
Odpovědět
Profilova fotka
Ahojky,tak mi vezeme materiál na cukroví v pátek. Pak ještě zajet do sklípku pro víno a už to je asi všechno. Už se nemůžu dočkat x-) Jinak s placením nám pomáhají rodiče,ale když jsem počítala částku,kterou jsme do toho s mojim vrazili,tak se mi až protočily panenky :-S
Odpovědět
ahojky holky :-) tak my si cukroví pečeme sami, mojí mamču jsem zaúkolovala ta udělá dva druhy (rohlíčky a čokokouličky) tchýňka udělá taky dva druhy (linecké a kokosky) teta co peče perníčky tak udělá (mini perníčky a išeláky) a já už mám hotové rafaelo kuličky - včera večer jsem se s nima smolila.. :-D a dneska udělám nepravé včelí úlky :-) a uvidím jestli ještě něco nebo to stačí :-)To už je vlastně 8 druhů, to by mohlo stačit, jen tak na dozdobení koláčků a něco málo na stůl :-) nebo poraďte jaký druh mi tam chybí???? Jako myslím takové ty hodně frekventované na zdlábnutí? :-D
Odpovědět
Článek se načítá
Profilova fotka
Ahoj holky, my si také vše platíme samy, ale babička nám dala 10.000,-Kč což už je utraceno, ale kolik jsme zaplatili už s přítelem ani nechci vědět, vše si píšu a myslím, že už jsme cca na 40.000,-Kč, je tam i koupení obleku a zapůjčení šatů. kozinko: s cukrovím neporadím, my ho mít nebudeme, budeme mít jen koláčky, svatební dort a dva dorty ještě k tomu, minizákusky koupí teta ve Strakonicích a chlebíčky což bude na pohoštění až si pro mě přijedou. ;-) :-) Udělala jsem pozvánky na rozlučku, tak mají u kamarádky, která mi to organizuje úspěch, musím je rozeslat. ;-) Jen nevím jestli není blbé, aby mi holky něco plánovaly, kámoška chce e-maily na holky, které půjdou, ale mi si s holkama nic nedáváme a některé vídám jen zřídka, tak nevím jestli není blbé, aby něco platili. :-|
Odpovědět
Profilova fotka
http://www.metro.cz/index.php/metro-p...
Odpovědět
Profilova fotka
stránka 2
Odpovědět
Profilova fotka
No já si myslím že 24 stupňů je tak akorát 8-)
Odpovědět
raddi: ty naše rosničko.. :-D super! x-) vypadá to, že by mohlo být zrovna 11 hoooooodně pěkně! x-) tak uvidíme! x-) No ty pálky jsou šílené, ale super, že babička přispěla.. :-) i když by bylo lepší, kdyby to dala až pak, že..... a vám to jako by zbylo.. takhle je to utracené a člověk ani neví pořádně za co... :-| ;-) Jinak s rozlučkou je to u nás tak, že když jsou holky pozvané tak se třeba na něco složí.. :-) Jako tak je to u nás, nevím jak u vás.. i když to jsou jen kamarádky, nebo známé, ale tím že jsou pozvané tak by se měla donést aspoň drobnost, u svědků se s tím nepočítá, protože ti do svatby dávají i tak dost.. ;-) Takže si z toho nedělej hlavu, většinou jsou to jen drobnosti a nebo když se domluví tak z toho může být i striptér.. :-N :-D My teda rozlučku neděláme.. za prvé na to nejsou finance, za druhé by nám neměl kdo hlídat malou, chtěli jsme to tento týden, ale odedneška mám doma navíc i pejska.. :-) Rodiče dnes odjíždí do Paříže i se ségrou na 6 dní, takže mám doma o miminko navíc.. :-D (je to stříbrný trpasličí pudlík Matýsek :-) ) Tím pádem rozlučka nebude, ale nám to nevadí, jsme říkali, že si o víkendu otevřeme spolu s chlapem tequillku až malá usne.. :-D ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
raduš tak to je paráda s tím počasím, to mam hned lepší náladu. S tim cukrovim, my už doma máme od babičky 5 druhů, tak už potají chodim mlsat. :-D Ted v pátek má přítel rozlučku, ale včera jsme se dozvěděli, že v sobotu ráno jdeme vybírat brambory :-D Teta má statek a jelikož nám darem daj 2 čuníky tak musíme jí vybírat, aspon bude zábava :-) A v sobotu v 5 máme pozváno asi 20 lidiček a grilujeme kýtu. Jako společná rozlučka. Tak se moc těším ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
U nás se to také dělá, že se objedná striptér nebo tak, ale je mi to blbé, protože si jinak s holkama nic nedáváme. :-| Já jsem chtěla také společnou rozlučku, ale to neprošlo, přítelovým svědek plánuje něco velkého a bez ženských a nechce říct co tak já nevim kam půjdou, nic. :-( kozinko: my také hlídáme pejska, přítelovým rodičům, kteří jsou v Chorvatsku, aby se opálili :-) , je to jorkšír jako náše fenka, normálně se znají a hrají si spolu, ale tentokrát naše Sendy na Dorfiho vrčí a žárlí, nevim proč, co na jednou blbne.
Odpovědět
Profilova fotka
raduš to může být věkem, naše fenka se taky dřív snesla s každym a čim je starší tim je žárlivější a nesnesitelnější. Jinak z té jejich rozlučky si nic nedělej, chlapi jsou strašný. Chtěla bych vidět jak by se tvářil tvůj nastávající kdyby to bylo takhle z tvé strany a všechno jste tajily. To by asi dost čučel a vůbec by se mu to nelíbilo. ]-( Ta má láska mi řekla že po rozlučce nebude spát doma. Tak jsem se ho zeptala, jestli by mu vadilo kdybych já po rozlučce nespala doma. Tak si to rychle rozmyslel. .....
Odpovědět
radi. takže taky máš doma dvě dítka.. :-D No je to fakt prdel.. malá furt za Matýskem utíká, furt mu nosí hračky, před chvilku mu na hlavu hodila malý nafukovací bazének.. :-N no mám co dělat abych je spolu, rošťáky, uhlídala.. :-D Ale zase je od malé klídek, hraje si sama a já mám čas na vaření, dneska dělám rajsou omáčku se těstovinou a masovýma kuličkama.. :-) a do toho smolím to těsto na úlky.. 8-) :-D petru: ty wolle dva čuníky.. můžežu se přidat?? :-D :-D :-D
Odpovědět
Profilova fotka
Jasně, klíďo se přidej Já se chci zase přidat na tu rajsou, miluju rajsou :-D
Odpovědět
Profilova fotka
Tak tady se řeší rozlučka :-D Tak můj jí měl teď o víkendu,kluci ho odvezli k Mikulovu do sklípku a tam popíjeli.(až do němoty) a když jsem řekla já,že si uděláme s holkama taky výlet a zapijem to,tak by prej neměl kdo hlídat kluky 8-( Sprosťák jeden. Mají přece tatínka 8-(
Odpovědět
Profilova fotka
Jé holky,už jste přemýšleli o písničce,kdy půjdete k oltáři?
Odpovědět
petra: rajskou :-p hele to beru párty za rajskou.. :-D to by byl dobrý kšeft.. :-D a je fakt výtečná, se mi povedla úplně mooooooooc! x-) ozzgud: normoš se prostě seber a jdi.. :-D taky si zasloužíš voraz a on se o kluky určo postará ;-) No my máme klasiku pochod ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
To nevím,o koho bych se bála víc,jestli o kluky nebo že on s zblázní :-D :-D :-D
Odpovědět
ozzgud: takhle to brát nemůžeš... jako my to máme s chlapem prostě dohodnuté tak, že většinou chodíme všude spolu.. :-D Máme stejné přátele... takže skoro žádné akce jako ty jdeš tam a já jdu tam u nás nejsou.. :-) ale když něco takového nastane, tak jen řeknem co potřebujeme a jdeme.. :-) Já si třeba chodím 2x týdně zacvičit vždycky odpo, to pro chlapa znamená starání se o malou od půl páté - jít s ní ven na prochajdu, okoupat, udělat jí véču, položit :-) ale to je pro něj brnkačka, on koupe denně už od té doby co malé byl měsíc.. :-) x-)
Odpovědět
Profilova fotka
přesně tak ozzgud jen at se tatínek taky trošku stará. Máš na to právo jít se pobavit. On se na nich přece taky podílel, a určitě rád :-D kozinko s tou rajsou si mě dostala, asi dneska budu vařit. Mnami mnam
Odpovědět
Profilova fotka
On je vyčuranej,on má kolem toho hromadu řečí,ale vždycky to zvládne. Jen je to trošku horší s těm dvouma raubířema :-D Ale já bych stějně na celej víkend nikam nemohla,já jen tak večer,ale je fakt,že bych byla ráno asi nepoužitelná :-D
Odpovědět
Profilova fotka
No to já myslela jen večer :-) Na dýl bych tě taky nepustila :-D To neni pravda že bys byla nepoužitelná, tak nesměla bys to moc přehnat.
Odpovědět
Pro přidání příspěvku se musíte přihlásit.
Přesunutím fotek můžete změnit jejich pořadí

Nenašli jste co jste hledali?