Nevěsty z 11. 9. 2009

Zobraz úvodní příspěvek
Profilova fotka
Ahoj holčiny, jen jsem se dívala kdo se bude bráti v tento úděsný den a přišla jsem na to, že je nás celkem dosti. :-) Proto otevírám tuto diskuzi a doufám že poznám ostatní nevěstinky, které se nezaleknou takového známeho datumu.
Odpovědět
Profilova fotka
\jé radi,já ti úplně zapoměla pochválit líčení :-N fakt super. Já jsem dnska byla na melírku a musím se pochválit,jsem kus.už jsme udělali i konečnou fázi účesu a taky mě bčera mamina nacpala do šatů a řekla,že je to dobrý :-D
Odpovědět
Jéé holky, vy už to máte za pár :-)
Odpovědět
Profilova fotka
jééé holky my to opravdu máme za pár :-) nikollita má ještě rok, ta se ale má. ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
ozzgud: děkuji :-D petruš: jo utíká to co? :-)
Odpovědět
ahojec :-) nikollita: Ty jo to už je termín i 11. září 2010? :-) To budeme mít už rok výročí x-) To si nedovedu ani předsavit x-) Holky ono se to fakt blíží..........!!!!!!! x-) :-N
Odpovědět
Profilova fotka
Blíží se to jak ďas, doobjednávám poslední drobnosti a všude musím uvádět, že mě opravdu tlačí čas jestli by nemohli zboží poslat přednostně. A nakonec nikde na mě přednostně nekoukají. Bohužel tak nemohu říci o ledničce, kterou jsme objednali včera večer a dnes už nám dorazí. Což se mi moc nehodí,protože mam doma strašnej binec, všude rozházený kartičky a mašličky a krabice s věcma na svatbu. No vypadá to u nás velmi zajímavě. :-) Ted do toho chodí návštěvy, tak je hned zaměstnám. Chybí mi totiž prst na vázání mašliček, :-D
Odpovědět
Profilova fotka
Nám už posílají čokoládky a vypadají krásně, musela jsem zrušit čokolády pro všechny svatebčany což mě dost mrzí, ale nedá se jinak. Objednala jsem jich jen 20 pro nejbližší rodinu jako poděkování, které dáme ke jmenovkám a jídelnímu lístku. Myslela jsem, že dostanou všichni ke kafi tu mini čokoládku nebo do výslužky, ale nemáme na to peníze. :-| Musím se objednat na zkoušku šatů a doplatit je, musím si koupit prádlo, ještě je toho tolik. :-)
Odpovědět
petra: myslím, že chaoticky to teď vypadá skoro u každé z nás.. :-D teda aspoň u těch co na to opravdu nemají vyhraněnou jednu místnost... :-D (což se u nás ve 2+1 fakt nedá.. :-D)
Odpovědět
petra: chybí ti prst??? :-D zkus ten u nohy.. :-D raddi: jo jo je to docela nákladné... ale zase když si vezmeš, že by jsi si obaly na čokošky udělala doma sama, a koupila ty mini milky, tak by to zase tak drahé nebylo... ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
Kozinko: tak noha mě opravdu nenapadla :-) Prádlo mi přijde dneska tak jsem zvědavá. Radi nic si z toho nedělej, budete to mít krásné i bez čokoládek.
Odpovědět
Profilova fotka
Tak děvčata ted jsem v šoku, my to už máme za 18 dní. Že nevěsty plánují rok dopředu je, řekla bych normální a běžný ale ted jsem viděla albíčko jedné slečny, který se bude brát 13. srpna 2011 a všude je to oficiálně oznámený. No teda zásnuby dva roky dopředu to je přehnané
Odpovědět
Profilova fotka
kozinko: už nemáme ani na to udělat si je samy, problémy v práci :-( petruš: mám také prádlo na poště tak jsem zvědavá jak to bude vypadat a jestli mi to bude, mám tam teda jen podvazkový pás, punčochy a košilku, podprdu a kalhotky si musím ještě koupit normálně v krámě. ;-) Vyfotím a dám do alba. Za 18 dní? To se mi nějak nezdá. :-D Nějak jsem se přistihla, že začínám dost sledovat počasí. :-|
Odpovědět
Článek se načítá
petra: Tak to je teda mazec.. :-D já ještě letos v dubnu ani nevěděla že bude svatba. :-D :-D :-D a oni už to ví dva roky předem???? No a ještě pak zjistíšš, že jsou spolu teprve tři měsíce.. :-D radi: no co, tak nebudou čokošky, nebo teda budou pro rodinu nejbližší, jako kdysy nic takového nebylo a nic se nedělo! x-) Hele tady nejsi první ani poslední co čokošky mít nebude a jestli tě uklidním, tak my se na to taky vyprdli :-D a u nás nebudou mít ani nejbližší, dobrý co? :-D Mě se to taky nějak nezdá, to je dva týdny a kousilínek?? :-N
Odpovědět
Profilova fotka
kozinko: jo to určitě, ani to nikdo ze známých nezná, jako ty vína a všichni je strašně moc chválili a moc se líbíli tak jsem chtěla překvapit i těma čokoládkama, no co se dá dělat. Dostanou jen rodiče, svědkové, sourozenci a asi prarodiče. Koukala jsem, že mi z alba odstranili naše fotky a nechali tam jen jednu, tak nevím jestli se tam nesmí dávat foto nás nebo co.
Odpovědět
Profilova fotka
ruduš přesně tak mi nebudeme mít ani čokošky, ani perníčky a asi ani vínečka a taky se to nepo.... Tady ty albíčka jsou celkově divná. Mě se zase ztratily jiné fotky a už jsem to slyšela i od jiných
Odpovědět
radi: :-) vidíš to, musíš to brát pozitivně.. :-) A ono je to fakt všechno nákladné.. já jsem taky zvědavá jak to všechno zvládneme my... :-N kor ještě při malé, nikdo nám na svatbu nedává ani kačku, všechno platíme ze svého.. ještě k tomu teď zase platíme podnájem ( každý rok platíme pánovi 12 tis /1tis měsíčně ) do toho svatební cesta, teď chlap nározky 24. září, a minulý měsíc měla nározky moje mamča, já, taťka,pak taťka svátek, malá svátek, a tento měsíc ségra nározky... no jako fakt mazec.. :-N O těch albech mi ani nemluvte, nás taky pořád někdo promazává, ale já to tam vždycky hodím znovu.. :-D :-D :-D jako tohle se nedělá aby nám někdo mazal fota a ani nenapsal IP!!!!!!!!! Jako na modrém koníkovi holky taky promazávají alba ale vždycky než něco vymažou pošlou upozorňující zprávičku, že si to máš vymazat sama a hlavně proč!!!!! 'A když to do týdne nevymažeš, tak že ti vymaže celé album... to mi přijde fér.. a hlavně to má vysvětlení a ne jako tady.. vymaže to a nikdo nic neřekne!!!! :-|
Odpovědět
Profilova fotka
A jaký to jsou třeba důvody? já to nějak nechápu
Odpovědět
petra: třeba když jsem tam minule dávala fota ze zoo, tak tam nebyla na té fotce malá ani já prostě nikdo, jen to zvíře... takže to tam prý nemá co dělat...
Odpovědět
Profilova fotka
Aha tak to jo, ale zase do svatebních příprav si můžeš dát cokoliv, tam nemají co mazat.
Odpovědět
petra: to je taky pravda, já fakt nevím, už jsem uvažovala že bych napsala nějakému adminovi, taky mi vymazaly fotos zase to samé co mi mažou pořád.. :-N, ale už jsem ho tam znovu šoupla.. :-p :-D
Odpovědět
Profilova fotka
Hmmm, tak to je hustý. Ale asi s tim nic neuděláme, jedině to tam pořád dávat :-)
Odpovědět
petra: :-D jasně, jak jinak.. :-D tak co už jsi čučela jak je daleko ten hotel ??? nevím kde to najít???!
Odpovědět
Profilova fotka
hele, nějak nebyl čas. Já jsem taky hrozná Ale už si to jdu napsat a zadám to jako úkol přítelovi ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
Napiš mi ještě jednou jak se ten hotel přesně jmenuje
Odpovědět
Iberotel ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
http://www.etravel.cz/hotel-iberotel-... http://www.etravel.cz/hotel-le-meridi... Tak to první jsi ty a to druhý já takže to bude kousíček. Já jsem ale šikovná :-D
Odpovědět
Profilova fotka
Tak dáme spicha někde na pláži :-D :-D :-D
Odpovědět
kozinka: tak to je docela prča: máte svatbu stejně jako my 11. 9. a navíc já i Tvůj chlap máme stejně narozeniny 24. 9. :-D
Odpovědět
petra: jsi hvězda ;-) :-D No určo, třeba budeme mít i nějaké společné výlety :-) máte nějaké objednané?? :-) darstman: :-D fakt??? takže taky budeš slavit na svatebce x-)
Odpovědět
Profilova fotka
No my chceme jen ten výlet na ty korály. Jinak je to všechno daleko a to se nám moc nechce, ale ještě jsme to nepročetli celé, tak uvidíme.
Odpovědět
Pro přidání příspěvku se musíte přihlásit.
Přesunutím fotek můžete změnit jejich pořadí

Nenašli jste co jste hledali?