Nevěsty z 11. 9. 2009

Zobraz úvodní příspěvek
Profilova fotka
Ahoj holčiny, jen jsem se dívala kdo se bude bráti v tento úděsný den a přišla jsem na to, že je nás celkem dosti. :-) Proto otevírám tuto diskuzi a doufám že poznám ostatní nevěstinky, které se nezaleknou takového známeho datumu.
Odpovědět
Profilova fotka
No to je právě to, mít na něj čas, ale říkají, že se naučí i z televize, ale ten náš ne. Někteří nemluví vůbec. Mám v albu líčení, koukni jestli se ti to líbí jestli tak můžu jít, ve skutečnosti je to tmavší.
Odpovědět
radi: já chci taky Žakáááááá.. :-D Však jasně, všude jsou jiné zvyky :-) U nás se to tady prostě dělá vždycky :-) Jinak já už na to líčení koukala, jsi úplně kus!!!!! x-) Jak nějaká televizní moderátorka, fakt ti to moc moc sekne! x-) Jinak holky nám už začínají trable a hned dva najednou.. :-( Já věděla že něco přijde! Takže v prvé řadě kuturák, kde budeme oddáni... předělává se, nikdo nám ale nic neříkal, že se bude předělávat, když jsme si vybírali datum... neříkali nám to asi proto, že se to mělo stihnout do 31.8. ale jako vždy se nic nestihne v daném datum že.. takže plánovaný konec předělávky je na 30.9.!!!!!! :-( takže úplně jsem z toho nadšená!!!!!! Kdyby šlo teda o nějaké mini úpravy, ale celý venek je rozkopaný, schody sundavaj, dávají nové........ no nevím co mám dělat.. :-( ;-( ;-( ;-( a teď cestovka, jedeme samozřejmě se Sunny Days, vždycky všechno OK a teď má problémy.......... |-| :-o ;-( ;-(
Odpovědět
Profilova fotka
já myslím že líčení super, tak hezký holce sluší všechno :-) Opravdu se mi to moc líbí.
Odpovědět
Ahoj holky Petro: tobě tu kamarádku teda nezávidím, mě se tohle stát, tak s mojí povahou už bych jí nakopala držku :-D nemám ráda takovéhle chování, hlavně když někdo pomlouvá a vypráví to, co není pravda ]-( Já jdu dnes odpoledne ke kadeřnici na melírky a na zkoušku, tak jsem zvědavá... :-D Včera večer sem naplnila pytlíčky s bonbónkama. Nějak hrozně mi to už utíká, ale to asi všem tady co??? :-N Jo a jinak sem zatím nikoho na to cukroví nesehnala :-( babičku už nemám a přítel tady rodinu nemá, napadlo mě že tady v M.B. je nějaká cukrárna, kde pečou učnice, tak si myslím, že by to nemuselo být špatný a ani drahý, jen nevím jak to mají teď přes prázdniny...
Odpovědět
Profilova fotka
Spisule tak se tam jdi zeptat, koláčky by pekli stejně těsně předtím aby byly čerstvé a to už budou chodit do školy, určitě by tě to vyšlo mnohem levnějš. Jinak mě to taky strašně utíká, za chvilku už to bude. :-)
Odpovědět
http://aktualne.centrum.cz/domaci/poc...
Odpovědět
Profilova fotka
hmmm, takže děvčata jdem nakupovat deštníky. :-D raduš dej nám typ, kde si koupila ten obrovský, at jdeme na jísto :-)
Odpovědět
Profilova fotka
Holky to mí neříkejte ani ze srandy, že má ten víkend pršet ]-( :-S
Odpovědět
Profilova fotka
babss, z toho bych si nedělal hlavu, oni tu předpověd ještě mockrát změní. :-)
Odpovědět
to snad ne... vzhledem k tomu, že jsem ze severní moravy, tak tady to počasí co hlásí praha většinou přijde o den později a na 10. hlasí v Praze ještě krásně, tak i 11. bude u nás ještě krásně.. :-) x-) si fandím co?? :-N :-D ale fakt to takhle vychází, vím jak kecám s holkama s MK, vždycky to tak je.... a nebo se nám to totálně vyhne, třeba teď ty buřiny co byli, tak u nás nic, ani kapka!!!!!! jen se zatáhlo na večer, nešly vidět hvězdy, tot vše.. :-N :-D
Odpovědět
Profilova fotka
kozinka ty si fandíš, to si povíme až to bude aktuální :-D Každopádně bysme teda na tebe byly naštvaný, kdyby nám pršelo a tobě svítilo sluníčko :-p
Odpovědět
ne já to tak nemyslela............. :-( bude krásněěěěěěěěěěěěě! uvidíte!!!! x-) mám tchýni čarodejnici, tak bude čarovat.. říkala.. x-) :-D
Odpovědět
Článek se načítá
Profilova fotka
určitě budeme mít hezky všichni, prostě musí být hezky a basta ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
Nebo budeme mít všichni hezky a kozince bude pršet :-D :-D :-D
Odpovědět
Profilova fotka
Já už mám doma šatičky :-p :-p :-p
Odpovědět
Profilova fotka
Holky,tak jsem brouzdala po netu a narazila na inspiraci pro první taneček s manžílkem :-D http://www.youtube.com/watch?v=ZYhlm9...
Odpovědět
Profilova fotka
A ještě kdyby jste chtěli podtrhnou romantiku,tak tady je ještě odkaz na konfety,ty já si už pořídila :-N http://www.stylovainspirace.cz/vystre...
Odpovědět
Profilova fotka
Tak já si ještě objednala popůlnočky,kdybych si je náhodou chtěla obléci a začínám chodit od pondělí na solárko x-) Ještě musím ke kosmetičce,ať mi upraví mé obočí alá Brežněv :-D
Odpovědět
Profilova fotka
Jani ten tanec jsem už viděla, a viděla jsem ještě vtipnější, někde tady na beremku. No vidíš solárko, já pořád uvažuju jestli jo nebo ne, jsem zatím celkem opálená z itálie, tak ale trošku bych tomu ještě pomohla :-) Já jdu ke kosmetičce dnes, ale jen s maminkou. Nemam kosmetiku ráda, hrozně mě to bolí, zvlášt obočí. Nechápu jak za to můžou chtít ještě peníze. Nemůžu tam dejchat, všechno mě bolí, pak mam ještě celej den oteklej ksichtík jak blázen a ještě si za to řeknou takový prachy, to fakt nechápu :-D
Odpovědět
Holky já na solárko prdím, jak už jsem říkala, v takových hycech je to sebevražda, není to vůbec zdravé a abych byla černá za každou cenu to fakt ne... to prdím, prostě co jsem si neopálila doteď tak to už stejně nedohoním a nechci vypadat vedle MM jak černoch a on aby vypadal vedle mě jako běloba.. :-N Kosmetičku vám závidím, já to mám až 2. ;-) Ale už jsem si dneska vytáhla botky a už jsem v nich skoro dvě hoďky a dobrý, nožky nebolí!!!!! A to jsem v nich uklízela.. :-N :-D no nějak se přece roztáhnout musí.. :-D
Odpovědět
Profilova fotka
kozinko tak ty jsi dobrá, uklízet ve svatebních botičkách :-D
Odpovědět
Profilova fotka
Tak to já se dneska procházela v šatech :-D Sice jsem je neměla zašněrované ,ale i tak jsem v nich tady chodila :-D :-D
Odpovědět
Profilova fotka
Holky tak vy jste jasný :-D :-D :-D Tak ale já je mít doma, tak jsem v nich taky pořád :-)
Odpovědět
Profilova fotka
Proto je dneska vezu k našim,nebo bych je mohla dát znova do čistírny :-D Dneska jsem ještě v IKEI dokoupila drobnosti na výzdobu a ubrousky. Holky mám dotaz,když ponořím květ ruže do vody,jak dlouho si myslíte,že bude vypadat k světu?
Odpovědět
Profilova fotka
No celý den by vydržet měl, tak ale ještě máš čas to vyzkoušet. Ale vydržet by mohl
Odpovědět
ozzgud: nejsem sice holka, ale odpovim :-D Přítelkyně dala do skleněné mísy vodu a dala tam uštíplé květy růží, které už pomalu ve vypichované vazbě padaly... Už je tam máme skoro týden a pořád vypadají super ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
Jani vidíš to, chlap je chytřejší než my :-)
Odpovědět
petra: chytřejší ne. Jen mam kliku, že mamka má květinářství a současně má přítelkyně tady našla právě dekoraci kvítků ve vodě, tak to doma ozkoušela, tak proto vim.... ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
Tak to je super,já mám taky v plánu dekoraci květů ve vodě :-D
Odpovědět
Profilova fotka
Ahoj, děkuji za pochvalu líčení. ;-) Já také začnu chodit na solárko, chtěla bych být trochu opálená. ;-) Nám také zámek rekonstruují tak jsem zvědavá kde zrovna budou. Kozinko neděs nás s počasím, ale píšou, že ze začátku jen občas někde přeháňky tak to by nemuselo být tak hrozné. Deštník máme od kamaráda, který je má v práci, ale už je nemají tak nepomůžu. :-| Ke kosmetičce jdu týden předem a těším se. :-) ozzgud: mě kamarádka poslala vystřelovací balónky a ty jsou si myslím ještě lepší, ale nemůžu je teď najít, každopádně nám na ně už nezbyly peníze tak nebudou.
Odpovědět
Pro přidání příspěvku se musíte přihlásit.
Přesunutím fotek můžete změnit jejich pořadí

Nenašli jste co jste hledali?