Nevěsty z 11. 9. 2009

Zobraz úvodní příspěvek
Profilova fotka
Ahoj holčiny, jen jsem se dívala kdo se bude bráti v tento úděsný den a přišla jsem na to, že je nás celkem dosti. :-) Proto otevírám tuto diskuzi a doufám že poznám ostatní nevěstinky, které se nezaleknou takového známeho datumu.
Odpovědět
Profilova fotka
Já ořvu,jak můj bude děkovat mojí mamce.On jí zbožňuje a chystá si pro ni proslov :-S To bude slzavé údolí |-|
Odpovědět
ozzgud: tak to bude dojááááááák, no já doufám, že ten můj mít proslov nebude.. my se máme rády i s tchýňkou a MM má moji mamku taky strašně moc rád :-) x-)
Odpovědět
Profilova fotka
Holky tak už přestáváme řvát a jdem zase připravovat. Co ještě chystáte za přípravy? My doděláváme jmenovky, skládáme krabičky na výslužky, babička peče cukroví jak ďas. Dnes máme schůzku s kapelou, v sobotu s kameramanem, a dnes jdu ještě trošku pozměnit objednávku do květinářství. Je toho ještě spousta a už jen 24 dní :-)
Odpovědět
petra: mě toho ještě chybí!! Děláme jen 6 druhů cukroví, z toho si dělám sama jen dva, ale až příští týden.. :-) Kámošce odjíždí chlap na Slovensko, takže tady budeme sama, tak se budeme nudit u pečení.. :-D Jinak mi ještě chybí svatební noviny! :-) už jsem asi v půlce, tak jsem zvědavá jak dlouho mi to ještě bude trvat.. :-N :-D Jinak ještě obvolat všechny znovu, všechno si potrvdit, že je ok, pak domluvit zahradu na focení, už je to předběžně domluveno, ale chtějí to potvrdit týden před, kytičky taky až týden před, takže už vlastně jen čekám na ty datumy, co jsem si vypsala abych si všechno ostatní dozařizovala.. :-)
Odpovědět
Profilova fotka
No my svatební noviny sice máme ale nemáme je vytištěný. Jak že to budete vázat? Já to nějak zapoměla :-) Přesně tak, jen to volání zabere spoustu času a to ještě aby to všichni odsouhlasili. Ted to teprve začně holky, to bude fičák :-D
Odpovědět
přesně tak,ono je fakt blbé to, že se to opravdu nedá všechno zařídit měsíc předem a šlus a už se nestarat o nic, prostě přád něco je... :-p ;-) ale zase na druhou stranu, čím dál více se těším... a bojím, že na něco zapomenu.. :-N :-D
Odpovědět
Profilova fotka
tak já si jdu v pátek vyzvednout šaty :-D čekám,až mi pod ně dojde korzet.Pak ještě dodělat čokoládky,svatební vína a snad všechno.Ještě v pátek kadeřník a musím pozměnit objednávku květin :-D No a pak už to snad bude vše :-N
Odpovědět
Ahoj holky, tak se hlásím do klubu nervózních :-. jinak my už vše skoro teda máme no, ale stejně ten pocit, že sem na něco zapomněla.... já jdu ke kadeřnici ve čtvrtek, tak sem zvědavá co mi vykouzlí na hlavě chci teda něco jen jednoduchého... tak uvidíme, jo jinak mi paní co nám pekla cukroví odřekla... tak rychle sháním někaho jiného no a zatím bez úspěšně... ;-(
Odpovědět
spisule: ty jo, tak to je jak se se.e tak se se.e...... určitě ale někoho najdeš :-) zeptej se babičky, ta určitě bude vědět kdo by mohl upéct :-) A holky kdy budete mít už novou barvičku na hlavu nebo nový melírek????
Odpovědět
ozzgud: no ono je to pořád takové jako že už to máš všechno, ale pak zjistíš, že vlastně ještě ne, protože musíš ještě zavolat tam a dohodnout se na tom, pak to potom tam to a je 11. září.. :-D
Odpovědět
Profilova fotka
kozinko, já už si novou barvičku dala. Barvim na hodně světle, tak aby se to do té doby trošku vymylo a nebyla jsem jak měsíček :-) Jinak holky myslim že to moc prožíváme. Máme už skoro všechno hotový, to jsou jenom maličkosti a je pořád ještě dost času si vzpomenou na co jsme zapoměli. Pak když někdo odřekne tak je to blbý, tak ale taky je ještě čas to zajistit. Spisule zkus třeba jen malé cukrářství, dělají tam většinou dobré a levné
Odpovědět
Profilova fotka
Peti,ale o tom to je to pořádně prožívat :-D Jinak já jdu na melírek v sobotu 8-)
Odpovědět
Článek se načítá
Profilova fotka
Já myslela prožívat ale v dobrym a ne se stresovat :-)
Odpovědět
mě právě strašně rychle rostou vlasy, ale fakt šíleně, tak jsme melírek nechali až na 2. 9. no snad se to povede.. uááááááá budu si dávat čokoládu do toho melíru, ať už nejsme totální blodýna :-N Já nestresuju, poslední dobou se mi zdá, že ten můj chlap stresuje.. :-D Jestli se všechno stihne, a že už je pár dní a budeme svoji, a hlavně se těší už na dovču.. :-D
Odpovědět
Profilova fotka
Tak to máš dobrý to můj miláček je pořád strašně v klidu a nadává mi at nestresuju :-) Já už se na dovču taky strašně těším, už mam i trošku sbaleno :-D :-D :-D Ale jinak nejsem blázen :-)
Odpovědět
Profilova fotka
Tak u nás dovča padá,s klukama se toho moc nedá,tak možná nějakej víkend někde v chatce a moře si necháme až na příští rok. Ještě jsem hodila etiketu na svatební víno do alba,jsou dvě,tak potřebuji poradit. :-D
Odpovědět
ozzgud: tak jsem čumla, jsou pěkné obě,ale ta sepie je hezčí na víno.. x-) akorád bych k té sépii přidala ten rámeček co je na druhém :-N :-D ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
Jani mě se víc líbí to druhé. :-D My ti to zkomplikujem co :-)
Odpovědět
Profilova fotka
Tak holky aby toho nebylo málo, Slečna o které jsem Vám psala jak na mě vyjela na rozlučce začala všude vykládat že mam nějakého milence, fakt mazec. Já vůbec nevím co mam dělat. povídá to každému na potkání a já si připadám jak úplnej blbec, když se mě na to pak kamarádky ptaj, jaká jsem tajnůstkářka. Včera jsem z toho byla fakt špatná. Celej večer jsem probrečela, takovou podpásovku jsem teda opravdu nečekala. A to bych o ní před rokem řekla, že to je moje nejlepší kamarádka
Odpovědět
Profilova fotka
Peti,tak to je vážně mazes,no snad si všichni uvědomí,jaka je to potvora.Hlavně,že těm lžím nevěří tvůj chlap. To je od ní vyložená závist :-S
Odpovědět
Profilova fotka
No vyložená závist to opravdu je, když jsem ji s mym M seznámila tak mi řekla že ke mě se nehodí, že by se víc hodil k ní a ne k takový šmudle jako jsem já. A od tý doby co ví že se budeme brát, dělá problémy, akorát ta stupnice snesitelnosti se pořád stupnuje.
Odpovědět
Profilova fotka
Ahoj holky, já se taky bojím, že budu brečet a to budu určitě, ale budu mít voděodolnou řasenku tak snad to nějak vydrží. Jsem strašná cíta, budu bručet už doma, musím si dát panáka :-D a pak určitě až s pojede na obřad a až půjdu uličkou a budou gratulace tak to mám jasné. :-D :-D :-D :-D :-D Jak budou děkovat miminkám? Už jsem o tom také slyšela, ale nikdy jsem to neviděla tak nevím jak se to dělá nebo co se říká? Jinak já musim už jen sehnat prádlo, musíme zaplatit dort a koláčky a čekám na čokolády, ale nějak furt nic. Peti: co ta rozlučka? Co to mělo znamenat? Bych jí asi poslala rovnou kamsi. ;-) Mě rozlučku chystá kamarádka a chtěla e-mail na všechny holky co jsem pozvala, tak jsem zvědavá co chystá, ale je mi to trochu blbé, protože zvu i kamarádky od kamarádů se kterými se sama nestýkám, ale vždy ve více lidech, neni to blbé?
Odpovědět
Profilova fotka
jani: mě se líbí více ta sepie ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
Jé já to pročítám postupně. :-D Já si budu nechávat melírek chvilku před svatbou, také mi rostou rychle vlasy, dolní vlasy mám tmavě hnědé a hořejší mam své oříškové promelírované s blonďatými, bude to vypadat v účesu krásně jak se to smíchá. ;-) My jsme právě na dovolené v buňce v jižních Čechách, Knížecí rybník, no už jsme si zvykly tak to jde, ale jinak moc nedoporučuji je to nic moc a to hodně. Teď jsme na otočku s přítelem v Praze, protože musel do práce tak já se vykoupala a umyla si v klídku vlasy, nakrmila zvířátka a koukam na internet. ;-) Peti: a co je to za kamarádku, se zbláznila najednou ne?
Odpovědět
Profilova fotka
to je prosím kamarádka od už 12 let :-( no raduš tak to máš toho z nás asi nejvíce hotového. Co máš za zvířátka?
Odpovědět
raddi: ahojda :-) tak hlavní je, že jste tam spolu a určitě i když říkáš že je to nic moc, tak si to naplno užijete! x-) petru: to je mazec!!!!! Nevím co na to říct, prostě asi bych na tvém místě to neřešila, ukončila kontakt s ní a kdo tě zná ví jaká jsi holčina a kdo uvěří jí, tak je taky natvrdlej! Vždyť z toho čiší závist jako prase!!!!!!!! A ta holčina by si měla uvědomit, že vás čeká manželství a ona už prostě s tím nic neudělá a musí se držet stranou!!!!!Hlavní je že jste šťastní s budoucím MM a že on ví jak super ženu má doma! x-) Tak to děkování maminkám.... Když si pro vás přijde MM domů, tak od něj dostanete kytičku... pak se jde za maminkama a děkuje se za výchovu syna (nevěsta děkuje) a za výchovu dcery (děkuje ženich) dává se většinou dort a kytička :-) my třeba děláme "perníčkovou" svatbu, takže dáváme maminkám perníčky s děkováním, bude tam napsané: Maminko milá, tatínku drahý, děkuji za syna (dceru) kterého (kterou) jste mi dali! a co se u toho říká??? no už skoro nic, prostě příjdeš, řekneš, děkuji za všechno, maminka se rozeřve ty se rozeřveš a je to.. :-D ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
petruš: vykašly se na ní a vůbec se s ní nebav,nic takového nemá nikdy za potřebí :-( a co vám ještě chybí? já mam nervíky stejně tak je jedno kolik toho máme nebo nemáme, protože nervíka budeme mít vždy ;-) kozinko: jsme tam ještě s kamarády, kamarád má v Táboře kamaráda :-D tak jsme to spojili s tím, že my jedeme do Praha a oni do Tábora, že to nikomu nevadí. ;-) My poděkování asi dělat nebudeme, v naší blízkosti nikoho neznám, že by to dělal až na jednoho kamaráda od přítele tak si myslím, že to ani nikdo vyžadovat nebude a krom toho my se chceme vidět až u obřadu. ;-) Máme Žaka a rybičky. :-) a taky jorkšírku, ale ta je s námi.
Odpovědět
Profilova fotka
A co všechno umí žakouš? To je supráckej ptáček :-)
Odpovědět
Profilova fotka
Umí trošku mluvit, ale taky dost děsně řvát. Štěká jako pes, kašle a směje se jako přítel a mluví jako já, tón hlasu, ale říká jen něco.
Odpovědět
Profilova fotka
Tak to musí být dost vtipný, taky bycho ho chtěla, ale nevím jestli bych měla čas se mu věnovat
Odpovědět
Pro přidání příspěvku se musíte přihlásit.
Přesunutím fotek můžete změnit jejich pořadí

Nenašli jste co jste hledali?