Nevěsty z 11. 9. 2009

Zobraz úvodní příspěvek
Profilova fotka
Ahoj holčiny, jen jsem se dívala kdo se bude bráti v tento úděsný den a přišla jsem na to, že je nás celkem dosti. :-) Proto otevírám tuto diskuzi a doufám že poznám ostatní nevěstinky, které se nezaleknou takového známeho datumu.
Odpovědět
Profilova fotka
My jsme vína kupovali v Makru a pojedeme pro další a rovnou tam koupíme ještě svíčky a do Ikeii musíme pro pod tácky, musím koupit prádlo, dnes jdu zařizovat kytky a snad to bude vše. Koláčky jsem raději doobjednala na 15kg, dort nám udělá přítelovým kamaráda kamarád, který dělá vrchnícho cukrárně v hotelu za cenu za náklady a dva další dorty objednáme nějak před svatbou. Je toho strašně moc. Náš svěděk není schopnej nic zařídit tak nevíme ještě jak tu kouly na ženichovu nohu a sehnat pilník. Mě jde za svědka ségra. Nikdo nám s ničim nepomůže a děláme si vše sami, což je lepší, ale stejně už mám strašné nervi, chtěla bych to mít vše už zařízené a jen se těšit a nic nedělat. Mám už jakou dobu objednané miničokoládky, ale nepíšou, že by byli a na e-mail nereagují tak nevim. lotrinkas: ta druhá jmenovka se mi líbí víc ;-)
Odpovědět
Mám dotaz :-D - na jmenovky: Svědek nevěsty x Svědkyně nevěsty x Svědek Hanka x Svědkyně Hanka x Hanka :-D :-D :-D
Odpovědět
Profilova fotka
Já jsem tam dala jména: svědek Jarda, svědkyně Lenička ;-) za svědka mi jde ségra
Odpovědět
Super, taky se mi to líbí nejvíc, takže : Svědek Jarda a Svědkyně Hanka .... a asi malým holčičkám dám i Družička Anička .... ony jsou z toho odvařený :-D
Odpovědět
lotri: u těhla blízkých lidí je to dobrý, ale pak musíš psát "přítelkyně brantrance ženicha Karla Vopičková" ? nebo u těch lidí, co nejsou rodina píšete jen jméno a příjmení?
Odpovědět
aci: na hostině máme jenom rodinu. Na večerní raut už jsou přátelé a to už nejde korigovat kdy kdo přijde a kam si sedne. Takže jmenovky jen na hostinu a ty, co mají nějaký "titul" jako dědeček nevěsty nebo družička Anička... ale kdo je jen svatebčan, má jen křestní jméno. ;-)
Odpovědět
lotrinkas: taky to tak máme :-) prostě jednoduché a pěkné :-) myslím, že to nikoho neurazí, spíše potěší :-) Hodila jsem new foto naší rodinky do albíčka, tak kdo chce mrkněte :-) http://www.beremese.cz/album/view.php...
Odpovědět
Profilova fotka
my budeme mít jmenovky také jen na oběd a všude máme jména, jako maminka Janička, maminka Evička, babička Lenka, dědeček Jiří, teta Renata, Bára atd. ;-) :-D koukněte http://www.beremese.cz/album/view.php... http://www.beremese.cz/album/view.php... kozinko: krásná fotka a sluší vám to, krásná rodinka ;-)
Odpovědět
kozinka: no vy jste krásná rodinka ;-) a teď to buedte mít ještě potvrzený :) Mně se moc nelíbí když je táta a máma, ale spolu jsou jen přítel a přítelknyně. Manžel a manželka a mimísek je lepší 8-) Ale to je každýho věc.
Odpovědět
Profilova fotka
teda holky, vy dneska všechny spíte ne? :-D
Odpovědět
péťa: úúúž jsem tady :-) Byla jsem pro botky a sehnala x-)
Odpovědět
Profilova fotka
jakto že v pracovní době chodíš pro botky? já chci taky :-) My jsme včera byly zajisti dortíky. A budeme mít třípatrový pařížský dort, pak 600 ks minizákusků a 5 kg cukrovího, + ještě upeče naše babička cukroví + ještě bude strašně moc koláčků. To mě teda zajímá kdo to bude jíst :-)
Odpovědět
Článek se načítá
petra: Proč si myslíš, že pracuju? Protože pracuješ Ty? :-D jinak podle toho, kolik máte asi lidí. My máme třípatrový svatební dort a 200 ks koláčků. Prý sladké moc neletí a na hostině a rautu je mnohem lákavější jídlo než zákusky, nám říkal majitel restaurace.
Odpovědět
Profilova fotka
jakto že nepracuejš? :-) :-D to si mě teda dostala. No soudím podle toho že většinou lidi pracujou :-) My to sladký budeme taky dávat do výslužek, takže to taky ubyde. Není 200 ks koláčků málo? Opět soudím podle sebe, já bych ti jich tam sežrala aspon 30 :-)
Odpovědět
Profilova fotka
jinak ty botičky jsou pěkný, už jsem jukala do albíčka, takový něžňoučký :-)
Odpovědět
Petra: mám prázdniny... a my výslužky mít nebudeme.
Odpovědět
Profilova fotka
to se někdo má :-) takže předpokládám že studuješ vysokou školičku a můžu se zeptat jakou? A jakto že nebudete mít výslužky? já když jdu někam na svatbu, tak se na ně vždycky těšim že si to budu moc vychutnat doma to sladký na který jsem neměla ten den chuť protože tam bylo spousta jinýho jídla.
Odpovědět
petra: Protože prostě výslužku mít nebudeme... myslím, že na svatbě, jak na hostině, tak rautu bude přehršel jídla a dáavt někomu kus dortu a pár koláčků do papírový krabičky se nám nelíbí. Prostě tradice ano, ale s mírou. Třeba knedlíčková polévka ano, ale únos nevěsty ani náhodou. Rozbíjení talíře ano,ale chomout nebo kouli na nohu odmítáme. Právnickou fakultu univerzity Karlovy
Odpovědět
Profilova fotka
Tak to si zaslouženě užíváš prázdnin, to chápu. My taky nechceme únos nevěsty, je to pěkně blbá tradice. Ale kouli mít budem. My jelikož jsme z vesnice, tak výslužky prostě musí být. citace mojí babičky "vždyt by nás všichni pomluvily" :-) A navíc tim vyřešíme že nám toho tolika nezbyde.
Odpovědět
petra: jasně, každý to má tak, jak chce on ;-) a tak to má být. My si všechno zajišťujeme a financujeme sami, takže nikdo nemůže říct ani popel.
Odpovědět
Profilova fotka
Už se těším až po 11. se tu všichni sejdeme budeme si ukazovat fotky a vyprávět zážitky. financovat si to sami je nejlepší, nikdo ti nemůže nic říct
Odpovědět
Profilova fotka
Ahoj holky, my budeme mít 15kg koláčků cca 900 ks a budeme je dávat do výslužek, koupila jsem takové malé košíky, žádné dorty tam dávat nebudeme. Budeme mít jen 3 patrový šlehačkový dort s belgické čokolády a ještě asi 2 další dorty, 1 ovocné srdce a 1 punčák nebo čokoládový s višněmi to ještě nevím. A figurky na dortu mít nebudeme, usoudili jsme, že jsou tam hezčí růže. Dám foto do alba. ;-) lotrikas: boty jsou krásné, kde jsi je koupila? petruš: to snad makáme jen my dvě, no to je děsný :-( :-D
Odpovědět
Profilova fotka
Jo a včera jsem objednala svatební kytičky tak mam velkou radost, za 10 min jsem šla z krámu. ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
to jo jen my dvě jsme makačenky :-) Ty figurky to je škoda, vždyt už je máš koupený. A pověz mi kolik dáš za ten dort?
Odpovědět
radka: V Poděbradech
Odpovědět
ahoj ženy :-) tak už jen měsíc :-D No my taky objednáváme jen 200ks koláčků :-) děláme dvacet balíčků po 6-ti koláčcích (u nás jsou asi trošku jiné velikosti svatebních koláčků než u vás ;-) ) takže budou minibalíčky ale zase tam bude ještě cukroví a perníčky :-) Výslužky asi dávat budeme, jen do těch malých košíčků :-) ono to stačí na chuť na druhý den doma :-) ale nás tak brát nemůžete, máme mini svatbičku proti vašim :-) (jak jsem už psala 11 dospělých a naše dcerka) Jinak kytičky do vlasů už mám taky objednané, nemohla jsem je nikde sehnat, dala jsem si tady inzerát na beremku, že koupím a super, ozvali se asi tři paní, a ta jedna měla přímo ty co jsem sháněla! Foto mám v albíčku :-) Jinak na dort figurka už je doma x-) Je to tančící pár 30 cm vysoká :-) pak dodám do albíčka (koupila jsem jí za 140,- na aukci, normoš cena v obchodě a nentu okolo 550,- :-) ) jinak dort budeme mít doupatrový, ale bude na něm strašně moc maricpánových kytiček , prostě všude dokola budou kytičky x-) bude celý potažený marcipánem, a ještě bokem kytičky (na naše přání.. :-D) uvnitř bude pařížsý krém, mňam mňam... x-) a vyjde nás cca na 2tis Jinak dneska je malá u babičky na noc, takže pohodička, jsem si teď na večer krásně uklidila, zítra dopo jde chlap do práce a já budu sama samotinká!!!! To už seemi nestalo ani nepamatuju (no co je malá na světě tak určitě ne.. :-D :-N) takže nevím co budu dopoledne dělat, se asi ukoušu nudou.. :-N :-D a nebo hodím dvouhodinou nálož do vany.. :-D :-D :-D Taky jsem si dneska obvolala kadeřnici a kosmetičku x-) Tak jsem je objednala na jeden den 2. září a docela mě překvpila cena x-) kosmetička chce jen 100,- za zkoušku a 100,- za namalování v den D, což je super x-) a kadeřnice mě vyjde celkem na 550 (dvojbarevný melír, ostříhání, nabarvení, účes jak zkouška tak v den D) tak jsem fakt ráda :-) x-) x-) a holky nevíte někdo jak bude v náš den D??? není někde nějaká dlouhodobá předpověď?????? aspoň předběžná??? =-) :-N
Odpovědět
Profilova fotka
My budeme mít asi jak únos nevěsty tak výslužky a skoro vše co ke svatbě patří, kouli na nohu. ;-) Já jsem se byla dnes zkušebně nalíčit, až budu mít fotky, dám je do albíčka, byla jsem spokojená, ale je přítelovi se zdálo, že mam oči moc tmavé, linka se mu nelíbila tak asi jen zvolíme světlejší linku a jinak fajn. Barva fialová a rty krásně růžové, moc krásné. ;-) kozinko: no tak si budeš užívat, dlouhý spánek, horká vana, uděláš si den jen pro sebe to bude paráda. :-D
Odpovědět
tak my únos neplánujeme, nějak se nám to obě moc nelíbí, stejně ví kde bych byla a tam už to dávno není takové jako když jsme se poznali, no a to by nebylo to pravé ořechové.. :-D a další věc, je to zbytečná ztráta času... :-N a taky nechci ničím strašit, ale tady se už stal jeden případ co špatně dopadl.. :-( ;-( Nevěsta byla unešená a na únosu ji přejelo auto.. :-( a zemřela, takže od té doby žádní naši známí únosy na svatbách nemají... :-( |-| radi: no tak fota seeeeeem, jsem zvědavá!!!!! x-) Já zase černé línky mít prostě musím, jinak vypadám jak vyblitá.. :-N :-D prostě zvyk už asi :-D No a na ten zítřek se fakt i začínám těšit........ x-) ale stejně není nad to mít toho mého miláčka při sobě a hrát si s ní atd... prostě je to teď úžasný věk a každá minuta je super x-)
Odpovědět
Profilova fotka
ona mě fotila svým foťákem, tak až mi fotky pošle, dám je do albíčka, aby jste mi řekli jestli se vám to líbí, jestli to není moc tmavé, ale mě se to líbí, jen ty linky možná dáme světlejší, aby se to líbilo víc přítelovi ;-) já zase přemýšlím kdo by to u nás vymyslel, že už jsem také říkala, že to dělat nebudeme, ale je to tradice tak to určitě někoho napadne a udělá to ;-) s mimískem je vždy veselo, ale myslím, že ti to uteče jako voda :-)
Odpovědět
Profilova fotka
A tady je dort, který chceme, cenu nevíme, ale bude jen za náklady. V cukrárně by nás vyšel na 4.500,-Kč a menší. http://www.beremese.cz/album/view.php... Je to pravá belgická čokoláda a šlehačková náplň. ;-)
Odpovědět
Pro přidání příspěvku se musíte přihlásit.
Přesunutím fotek můžete změnit jejich pořadí

Nenašli jste co jste hledali?