Nevěsty z 11. 9. 2009

Zobraz úvodní příspěvek
Profilova fotka
Ahoj holčiny, jen jsem se dívala kdo se bude bráti v tento úděsný den a přišla jsem na to, že je nás celkem dosti. :-) Proto otevírám tuto diskuzi a doufám že poznám ostatní nevěstinky, které se nezaleknou takového známeho datumu.
Odpovědět
raddka: Líbí se mi tam, ale nemůžu se pořád rozhodnout pro ten typ uvázání :-| Jaký máš Ty? ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
lotrinkas: nevím co myslíš?
Odpovědět
raddka: No jakej ten typ úvazu z těch všech možných sis vybrala http://www.beremese.cz/album/view.php... ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
Ahojky holky, hlásím se po dovolený v Itálii, bylo to super a jsem krásně opálená, tak mam radost že už nemusím do solárka. Holky no paráda, krásně jsem si odpočinula a užila si moře :-) Jinak vítám nové nevěstinky, jsem ráda že je nás tu víc ;-) lotrinko: to si budeš vázat sama?
Odpovědět
Profilova fotka
lotrinkas: myslím, že ten druhý, koukni mi do alba ;-) http://www.beremese.cz/album/view.php... petruš: vítej po dovolené a udržit opálení, já asi do solárka budu muset :-|
Odpovědět
petra: no to by mě mohli milovat :-D to objednám... i když ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
nazdárrrrrrrrr 8-) zpátky z dovči a tak nějak si uvědomuji,že už nám moc času nezbývá :-D já se tak těším,ale začínám být pěkně nervózní :-x vítám nové jedenáctky ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
Ahojky, já jsem teda už nervózní jak blázen, nějak nic nestíhám :-) lotrinkas: ale to není zas tak těžký, když si zrovna nevybereš ten nejsložitější, ale je to hrozná pakárna :-D mezi náma chtěj za to teda hrozný peníze, vydřiduši. ozzgud: těším se až po svatbě tu budeš mít fotečky s naparáděnými prcky, ty budou nádherný
Odpovědět
petra: já nepředpokládám, že je to těžký ;-) Jinak z čeho jsi nervozní? Vždyť ještě měsíc. =-)
Odpovědět
Profilova fotka
aha ještě měsíc :-) no právě už jen měsíc, nevím jak jste na tom vy děvčata, ale mě už se o tom i zdá, že na něco zapomenu a tak. Navíc ted rodina od přítele byla na svatbě, tak budou srovnávat, tak to potřebuju mít perfektní. Do toho mě pěkně štvou všechny kamarádky. Pořád chtěj rozlučky a striptéra, ale ani jediná není schopná mi to aspon pomoci zajistit. Takže to taky nemam zarízený a loučit se svobodou se mám tenhle víkend :-D
Odpovědět
Profilova fotka
petruš já jsem teda nervozní už strašně moc, nevím co dřív a to ještě nemají všichni oznámení ještě máme docela dost lidí, kterým ho musíme dovést. Dnes jsem ho chtěla poslat kameramanovi a jednim příbuzným, ale zapomněla jsem je doma. ;-) Je toho nějak strašně moc nezdá se vám? :-D Já ještě nemám prádlo. :-|
Odpovědět
Profilova fotka
jinak mě rozlučku snad zařídí jedna kamarádka, která to chtěla strašně dělat, ale když jsem jí napsala kdy bude, tak už neodepsala tak nevím :-| my máme zase problém se svědky, přítelův svědek toho navymýšlel, ale najendou nic neřeší a neplánuje, takže třeba kouly na nohu musíme koupit my a jen mu to dáme, on nezařídí asi nic což mě dost mrzí, od toho svědkové jsou, jen teda plánuje nějakolidenní rozlučku takže já už mam strach teď, budu se strašně bát. :-(
Odpovědět
Článek se načítá
Profilova fotka
raduš: tak prádlo nemám taky, oznámení taky nemaj všichni, k tomu moje svědkyně ja naprostá ........., lituji, že jsem jí o to řekla. Dorty pořád nemam zařízený, kdytku jsem si rozmyslela tak musím změnit objednávku :-D výzdobu na auta si chci připravit, a dálších tisíc věcí. Jo a jmenovky musíme dodělat, ty budu nadepisovat ručně, takže bycho potřebovala aby den měl ason 40 hodin, nemusela jsem chodit do práce a možná bych všechno stihla. Takhle přijdu z práce, uvařit, dovybalit z dovči :-D to jsme ještě úplně nestihli, protože jsme museli na rodinný návaštěvy. Pak něco poklidit, připravit se na další den a jít spát, takhle se to opakuje každý den, a pak nemám být nervózní :-)
Odpovědět
holky klííííííííííd :-) já si zase dělala seznamy co ještě dodělat (no ty moje seznamy jsou čím dál delší mi to tak přijde.. :-N) a při malé se toho taky nedá moc stihnout, doma sedět nemůžu, musíme odpoledne ven na prochajdy, večer padám na hubu a už se mi nic nechce :-| včera jsem udělala kartičky ke koláčkům, mám je v albíčku, tak kdo chce mrkněte :-) a ještě bych ráda stihla svatební noviny, ale ty jo nevím nevím... =-) :-N Ale když to nestihnu no tak se nic neděje... prostě teď už to prdím, se nebudu honit. :-) co stihnu stihnu, co ne, tak bohužel.. :-D
Odpovědět
Holky, bbuďte v klidu - měsíc je ještě hrozně dlouhá doba. Já jsme možná tak v pohodě, jelikož si všechno od začátku zajišťujeme sami a já dohlkížím nad vším... buď já, nebo budoucí manžel obstarává a já všechno koriguju, o všem vím, bude to tak, jak si to udělám sama, jelikož vím, že to tak bude přesně podle mých představ a každou pomoc odmítám. Rozlučku mít nebudu... jsem skoro abstinent a všichni na mě koukaj jak na debila, když nepiju a ani se se svobodou loučit nechci... ráda budu vdaná. Holky, mám v albu dvoje jmenovky, který se Vám líbí víc? ;-)
Odpovědět
lotri: dlouhá? :-D ani bych neřekla, mě poslední dobou utíká rok po obdobích (jaro, léto....) nějak nestíhám.. :-D Fakt co mám malou tak to strašně rychle letí, ale je to nádherné! :-) Taky rozlučku neplánuju, ale kdo ví jak se to vyvrbí, kamarádů mám spoustu, takže čekám, že se asi domluví a stejně něco udělají.. :-D Ale jak říkám, já se do toho neangažuju, jen se zúčastním.. :-D a když nic nebude, nevadí :-) Ty jmenovky jsem omrkla jsou obě fajn, ale ta druhá mi přijde hezčí :-) No nic jdu něco udělat, malá kouká na mumínky, tak mám hoďku klid, takže mě čeká vaření a uklízení :-p
Odpovědět
Profilova fotka
mě taky přijde druhá lepší. jinak měsíc opravdu není dlouhá doba. Kozinko věřím že ti to tak utíká s malou a ozzgud to má ještě horší s dvěma prckama.
Odpovědět
no dlouhá doba, podle toho na co :-D Myslím, že svatba je především o penězích. Když má člověk prachy, může se vdávat jako princezna za 3 dny. Což není můj případ :-D plánujeme od července a nechápu ty, co plánujou třeba rok... co se na tom dá plánovat... udělat a koupit, pronajmout a umpéct, to je během pár dnů.
Odpovědět
lotrinkas, já plánuju od května jako docela fičák, ale je to opravdu jen o tom, že je malá, ty si prostě vyhraníš na všechno nějakou dobu nějaké datum kdy to zařídíš a je to, ale já musím čekat na chlapa až přijde z práce, aby malou pohlídal (nemám řidičák a někam se prrostě jít pěšky nedá) když něco vyrábím doma, tak to nemůžu dělat při ní, že, protože by to bylo po celém bytě.. :-D do toho vařím pro sebe dietně pro chlapa normálně a pro malou :-N :-D a ještě teď do toho všeho řešíme i nové bydleníčko.. :-D takže docela fičák, do toho chlap má už měsíc a půl v kuse pohotovosti (dělá výtaháře, takže když se někdo sekne ve výtahu a nebo se něco pose.... tak mu prostě zavolají v kterou koliv denní hodinu a on musí hned jet, takže taky na prd, nejde se na něj tedy spolehnout a ještě k tomu 2x týdně chodím cvičit.. :-N :-D takže fakt docela nabitej program no.. :-) ) Ale každý to má jinak že... ale zase fakt chápu ty, co plánují třeba rok :-) Taky jsem to zpočátku nechápala... a myslela si, že je to jen o penězích, ale fakt není, je to jen a jen o čase :-) (o penězích taky, že jo... :-D ale teda pro mě je hlavní čas) petra: na ozzgud taky myslím.. :-) Ale ona je šikula, to zvládne!! x-)
Odpovědět
Profilova fotka
holky máte pravdu, kdo má prachy je to jednoduchý, bohužel to není ani můj případ. přítel studuje, takže to stojí všechno na mě, což také není ideální. Ale plánovat dopředu je super, je u toho spoustu zábavy a hlavně máš čas si všechno promyslet a nekoupit hned to první co se ti naskytne, taky se toho dá spousty vyrobit a tím ušetřit. kozinko, jestli chceš nějaký materiály na noviny tak ti je můžu poslat do mailu.
Odpovědět
Já myslím, že ten kdo má půl milionu na svatbu, nesmuí mít čas. :-) Ale to je samozřejmě extrém, já bych nenechala nějakou agenturu rozhodovat o mý svatbě. My děti nemáme, já mám řidičák, takže jsem plně mobilní a na všechno mám čas, takže pro mě by bylo ten rok fakt hrozně dlouhá doba. Když zavelim, tak chlap si vezme dovču a jedeme někam spolu ;-)
Odpovědět
petra: no jasaaaaaaaaaaaaan házej! :-) batova.v@seznam.cz :-D kujíííííí
Odpovědět
Holky, děláte si některá sama čokoládky? Resp. obaly na ně?
Odpovědět
lotrinkas: uvažovala jsem nad tím, ještě to zvážíme s chlapem.. :-) možná jo, je to krásná upomínka na svatební den.. :-)
Odpovědět
Profilova fotka
kozinko měla bys to mít v mailu, 4 maily tak to zkontroluj jestli dorazilo všechno kdyžtak popros i raduš ta taky něco má. lotrinkas. čokoládky si dělala raduš takže ti poradí ona. My jsme je nedělali, a asi dělat nebudem, uvažovali jsme nad vínama ale taky ještě není jasno.
Odpovědět
Petra: vínka opravdu doporucuju, dali jsme si s pritelkyni tu "praci" a moc se nam libi...
Odpovědět
Profilova fotka
No máte je v albíčku opravdu hezký, a to jste si nechali dělat kde ty nálepky.
Odpovědět
petra: ty nálepky jsme si udělali doma sami. Pak uz stačí jen vytisknout na obyč samolepící papír, který koupíš kdekoli a dodělat to ozdobnýma nůžkama... Myslim, že to je nenáročná práce s příjemným výsledkem... ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
hmmm dobrý nápad, jen musím ještě přesvědčit přítele :-) a vínečka jste kupovali kde? Vím že raduš psala že je měla z makra
Odpovědět
petra: i my jsme je kupovali v Makru ;-)
Odpovědět
Pro přidání příspěvku se musíte přihlásit.
Přesunutím fotek můžete změnit jejich pořadí

Nenašli jste co jste hledali?