Menu Forum

Nevěsty z 11. 9. 2009

24. kvě 2013  • 
 Přidej příspěvek
fotoportrét
fotoportrét
lotrinkas
Registrovala se 30. prosince 2007 na beremese.cz. Přidala 448 příspěvků. Region Nymburk.
  • Svatba byla 11. září 2009
    Region Praha
fotoportrét
fotoportrét
lotrinkas
Registrovala se 30. prosince 2007 na beremese.cz. Přidala 448 příspěvků. Region Nymburk.
    Region Praha
 raddka: Líbí se mi tam, ale nemůžu se pořád rozhodnout pro ten typ uvázání emoticon Jaký máš Ty? emoticon
7. srp 2009 v 15:20  •  Svatba byla v září 2009  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
raddka
2
Registrovala se 15. srpna 2008 na beremese.cz. Přidala 715 příspěvků a 4 alba. Má 2 přátele. Praha, Region Praha.
    Na nádvoří Průhonického zámku v Praze, Region Praha
fotoportrét
fotoportrét
raddka
2
Registrovala se 15. srpna 2008 na beremese.cz. Přidala 715 příspěvků a 4 alba. Má 2 přátele. Praha, Region Praha.
 lotrinkas: nevím co myslíš?
8. srp 2009 v 09:25  •  Svatba byla v září 2009  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
lotrinkas
    Region Praha
fotoportrét
fotoportrét
lotrinkas
    Region Praha
 raddka: No jakej ten typ úvazu z těch všech možných sis vybrala http://www.beremese.cz/album/view.php?vImageID=3105048&vReferer=%2Fphotos%2Flotrinkas emoticon
8. srp 2009 v 11:38  •  Svatba byla v září 2009  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
petrakellerova
Registrovala se 30. ledna 2009 na beremese.cz. Přidala 839 příspěvků a 2 alba. Region Beroun.
    Na zámku Nižbor, Region Beroun
fotoportrét
fotoportrét
petrakellerova
Registrovala se 30. ledna 2009 na beremese.cz. Přidala 839 příspěvků a 2 alba. Region Beroun.
 Ahojky holky, hlásím se po dovolený v Itálii, bylo to super a jsem krásně opálená, tak mam radost že už nemusím do solárka. Holky no paráda, krásně jsem si odpočinula a užila si moře emoticon

Jinak vítám nové nevěstinky, jsem ráda že je nás tu víc emoticon

lotrinko: to si budeš vázat sama?
8. srp 2009 v 19:59  •  Svatba byla v září 2009  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
raddka
2
fotoportrét
fotoportrét
raddka
2
 lotrinkas: myslím, že ten druhý, koukni mi do alba emoticon

http://www.beremese.cz/album/view.php?vImageID=2769864&vReferer=%2Fphotos%2Fraddka

petruš: vítej po dovolené a udržit opálení, já asi do solárka budu muset emoticon
9. srp 2009 v 17:51  •  Svatba byla v září 2009  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
lotrinkas
    Region Praha
fotoportrét
fotoportrét
lotrinkas
    Region Praha
 petra: no to by mě mohli milovat emoticon to objednám... i když emoticon
9. srp 2009 v 18:18  •  Svatba byla v září 2009  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
ozzgud
Registrovala se 1. června 2009 na beremese.cz. Přidala 175 příspěvků a 2 alba. Region Ostrava.
    Zámek Tovačov, Region Přerov
fotoportrét
fotoportrét
ozzgud
Registrovala se 1. června 2009 na beremese.cz. Přidala 175 příspěvků a 2 alba. Region Ostrava.
    Zámek Tovačov, Region Přerov
 nazdárrrrrrrrr emoticon zpátky z dovči a tak nějak si uvědomuji,že už nám moc času nezbývá emoticon já se tak těším,ale začínám být pěkně nervózní emoticon
vítám nové jedenáctky emoticon
9. srp 2009 ve 20:22  •  Svatba byla v září 2009  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
petrakellerova
fotoportrét
fotoportrét
petrakellerova
 Ahojky, já jsem teda už nervózní jak blázen, nějak nic nestíhám emoticon
lotrinkas: ale to není zas tak těžký, když si zrovna nevybereš ten nejsložitější, ale je to hrozná pakárna emoticon
mezi náma chtěj za to teda hrozný peníze, vydřiduši.
ozzgud: těším se až po svatbě tu budeš mít fotečky s naparáděnými prcky, ty budou nádherný
10. srp 2009 v 08:28  •  Svatba byla v září 2009  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
lotrinkas
    Region Praha
fotoportrét
fotoportrét
lotrinkas
    Region Praha
 petra: já nepředpokládám, že je to těžký emoticon

Jinak z čeho jsi nervozní? Vždyť ještě měsíc. emoticon
10. srp 2009 v 08:31  •  Svatba byla v září 2009  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
petrakellerova
fotoportrét
fotoportrét
petrakellerova
 aha ještě měsíc emoticon no právě už jen měsíc, nevím jak jste na tom vy děvčata, ale mě už se o tom i zdá, že na něco zapomenu a tak. Navíc ted rodina od přítele byla na svatbě, tak budou srovnávat, tak to potřebuju mít perfektní.
Do toho mě pěkně štvou všechny kamarádky. Pořád chtěj rozlučky a striptéra, ale ani jediná není schopná mi to aspon pomoci zajistit. Takže to taky nemam zarízený a loučit se svobodou se mám tenhle víkend emoticon
10. srp 2009 v 08:44  •  Svatba byla v září 2009  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
raddka
2
fotoportrét
fotoportrét
raddka
2
 petruš já jsem teda nervozní už strašně moc, nevím co dřív a to ještě nemají všichni oznámení ještě máme docela dost lidí, kterým ho musíme dovést. Dnes jsem ho chtěla poslat kameramanovi a jednim příbuzným, ale zapomněla jsem je doma. emoticon

Je toho nějak strašně moc nezdá se vám? emoticon

Já ještě nemám prádlo. emoticon
10. srp 2009 v 09:06  •  Svatba byla v září 2009  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
raddka
2
fotoportrét
fotoportrét
raddka
2
 jinak mě rozlučku snad zařídí jedna kamarádka, která to chtěla strašně dělat, ale když jsem jí napsala kdy bude, tak už neodepsala tak nevím emoticon

my máme zase problém se svědky, přítelův svědek toho navymýšlel, ale najendou nic neřeší a neplánuje, takže třeba kouly na nohu musíme koupit my a jen mu to dáme, on nezařídí asi nic což mě dost mrzí, od toho svědkové jsou, jen teda plánuje nějakolidenní rozlučku takže já už mam strach teď, budu se strašně bát. emoticon
10. srp 2009 v 09:08  •  Svatba byla v září 2009  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
petrakellerova
fotoportrét
fotoportrét
petrakellerova
 raduš: tak prádlo nemám taky, oznámení taky nemaj všichni, k tomu moje svědkyně ja naprostá ........., lituji, že jsem jí o to řekla. Dorty pořád nemam zařízený, kdytku jsem si rozmyslela tak musím změnit objednávku emoticon
výzdobu na auta si chci připravit, a dálších tisíc věcí.
Jo a jmenovky musíme dodělat, ty budu nadepisovat ručně, takže bycho potřebovala aby den měl ason 40 hodin, nemusela jsem chodit do práce a možná bych všechno stihla.
Takhle přijdu z práce, uvařit, dovybalit z dovči emoticon to jsme ještě úplně nestihli, protože jsme museli na rodinný návaštěvy. Pak něco poklidit, připravit se na další den a jít spát, takhle se to opakuje každý den, a pak nemám být nervózní emoticon
10. srp 2009 v 09:12  •  Svatba byla v září 2009  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
kozinka
Registrovala se 21. listopadu 2007 na modrykonik.cz. Na beremese.cz přidala 505 příspěvků a 2 alba. Má 10 přátel.
    V Karviné, Region Karviná
fotoportrét
fotoportrét
kozinka
Registrovala se 21. listopadu 2007 na modrykonik.cz. Na beremese.cz přidala 505 příspěvků a 2 alba. Má 10 přátel.
 holky klííííííííííd emoticon já si zase dělala seznamy co ještě dodělat (no ty moje seznamy jsou čím dál delší mi to tak přijde.. emoticon) a při malé se toho taky nedá moc stihnout, doma sedět nemůžu, musíme odpoledne ven na prochajdy, večer padám na hubu a už se mi nic nechce emoticon včera jsem udělala kartičky ke koláčkům, mám je v albíčku, tak kdo chce mrkněte emoticon a ještě bych ráda stihla svatební noviny, ale ty jo nevím nevím... emoticon emoticon Ale když to nestihnu no tak se nic neděje... prostě teď už to prdím, se nebudu honit. emoticon co stihnu stihnu, co ne, tak bohužel.. emoticon
10. srp 2009 v 09:53  •  Svatba byla v září 2009  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
lotrinkas
    Region Praha
fotoportrét
fotoportrét
lotrinkas
    Region Praha
 Holky, bbuďte v klidu - měsíc je ještě hrozně dlouhá doba. Já jsme možná tak v pohodě, jelikož si všechno od začátku zajišťujeme sami a já dohlkížím nad vším... buď já, nebo budoucí manžel obstarává a já všechno koriguju, o všem vím, bude to tak, jak si to udělám sama, jelikož vím, že to tak bude přesně podle mých představ a každou pomoc odmítám. Rozlučku mít nebudu... jsem skoro abstinent a všichni na mě koukaj jak na debila, když nepiju a ani se se svobodou loučit nechci... ráda budu vdaná. Holky, mám v albu dvoje jmenovky, který se Vám líbí víc? emoticon
10. srp 2009 v 10:07  •  Svatba byla v září 2009  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
kozinka
fotoportrét
fotoportrét
kozinka
 lotri: dlouhá? emoticon ani bych neřekla, mě poslední dobou utíká rok po obdobích (jaro, léto....) nějak nestíhám.. emoticon Fakt co mám malou tak to strašně rychle letí, ale je to nádherné! emoticon
Taky rozlučku neplánuju, ale kdo ví jak se to vyvrbí, kamarádů mám spoustu, takže čekám, že se asi domluví a stejně něco udělají.. emoticon Ale jak říkám, já se do toho neangažuju, jen se zúčastním.. emoticon a když nic nebude, nevadí emoticon
Ty jmenovky jsem omrkla jsou obě fajn, ale ta druhá mi přijde hezčí emoticon

No nic jdu něco udělat, malá kouká na mumínky, tak mám hoďku klid, takže mě čeká vaření a uklízení emoticon
10. srp 2009 v 10:33  •  Svatba byla v září 2009  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
petrakellerova
fotoportrét
fotoportrét
petrakellerova
 mě taky přijde druhá lepší.
jinak měsíc opravdu není dlouhá doba. Kozinko věřím že ti to tak utíká s malou a ozzgud to má ještě horší s dvěma prckama.
10. srp 2009 v 10:54  •  Svatba byla v září 2009  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
lotrinkas
    Region Praha
fotoportrét
fotoportrét
lotrinkas
    Region Praha
 no dlouhá doba, podle toho na co emoticon Myslím, že svatba je především o penězích. Když má člověk prachy, může se vdávat jako princezna za 3 dny. Což není můj případ emoticon plánujeme od července a nechápu ty, co plánujou třeba rok... co se na tom dá plánovat... udělat a koupit, pronajmout a umpéct, to je během pár dnů.
10. srp 2009 v 10:59  •  Svatba byla v září 2009  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
kozinka
fotoportrét
fotoportrét
kozinka
 lotrinkas, já plánuju od května jako docela fičák, ale je to opravdu jen o tom, že je malá, ty si prostě vyhraníš na všechno nějakou dobu nějaké datum kdy to zařídíš a je to, ale já musím čekat na chlapa až přijde z práce, aby malou pohlídal (nemám řidičák a někam se prrostě jít pěšky nedá) když něco vyrábím doma, tak to nemůžu dělat při ní, že, protože by to bylo po celém bytě.. emoticon do toho vařím pro sebe dietně pro chlapa normálně a pro malou emoticon emoticon a ještě teď do toho všeho řešíme i nové bydleníčko.. emoticon takže docela fičák, do toho chlap má už měsíc a půl v kuse pohotovosti (dělá výtaháře, takže když se někdo sekne ve výtahu a nebo se něco pose.... tak mu prostě zavolají v kterou koliv denní hodinu a on musí hned jet, takže taky na prd, nejde se na něj tedy spolehnout a ještě k tomu 2x týdně chodím cvičit.. emoticon emoticon takže fakt docela nabitej program no.. emoticon ) Ale každý to má jinak že... ale zase fakt chápu ty, co plánují třeba rok emoticon Taky jsem to zpočátku nechápala... a myslela si, že je to jen o penězích, ale fakt není, je to jen a jen o čase emoticon (o penězích taky, že jo... emoticon ale teda pro mě je hlavní čas)

petra: na ozzgud taky myslím.. emoticon Ale ona je šikula, to zvládne!! emoticon
10. srp 2009 v 11:32  •  Svatba byla v září 2009  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
petrakellerova
fotoportrét
fotoportrét
petrakellerova
 holky máte pravdu, kdo má prachy je to jednoduchý, bohužel to není ani můj případ. přítel studuje, takže to stojí všechno na mě, což také není ideální. Ale plánovat dopředu je super, je u toho spoustu zábavy a hlavně máš čas si všechno promyslet a nekoupit hned to první co se ti naskytne, taky se toho dá spousty vyrobit a tím ušetřit.
kozinko, jestli chceš nějaký materiály na noviny tak ti je můžu poslat do mailu.
10. srp 2009 v 11:43  •  Svatba byla v září 2009  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
lotrinkas
    Region Praha
fotoportrét
fotoportrét
lotrinkas
    Region Praha
 Já myslím, že ten kdo má půl milionu na svatbu, nesmuí mít čas. emoticon Ale to je samozřejmě extrém, já bych nenechala nějakou agenturu rozhodovat o mý svatbě. My děti nemáme, já mám řidičák, takže jsem plně mobilní a na všechno mám čas, takže pro mě by bylo ten rok fakt hrozně dlouhá doba. Když zavelim, tak chlap si vezme dovču a jedeme někam spolu emoticon
10. srp 2009 ve 12:41  •  Svatba byla v září 2009  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
kozinka
fotoportrét
fotoportrét
kozinka
 petra: no jasaaaaaaaaaaaaan házej! emoticon batova.v@seznam.cz emoticon kujíííííí
10. srp 2009 ve 12:47  •  Svatba byla v září 2009  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
lotrinkas
    Region Praha
fotoportrét
fotoportrét
lotrinkas
    Region Praha
 Holky, děláte si některá sama čokoládky? Resp. obaly na ně?
10. srp 2009 ve 12:53  •  Svatba byla v září 2009  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
kozinka
fotoportrét
fotoportrét
kozinka
 lotrinkas: uvažovala jsem nad tím, ještě to zvážíme s chlapem.. emoticon možná jo, je to krásná upomínka na svatební den.. emoticon
10. srp 2009 ve 12:55  •  Svatba byla v září 2009  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
petrakellerova
fotoportrét
fotoportrét
petrakellerova
 kozinko měla bys to mít v mailu, 4 maily tak to zkontroluj jestli dorazilo všechno
kdyžtak popros i raduš ta taky něco má.
lotrinkas. čokoládky si dělala raduš takže ti poradí ona. My jsme je nedělali, a asi dělat nebudem, uvažovali jsme nad vínama ale taky ještě není jasno.
10. srp 2009 ve 13:10  •  Svatba byla v září 2009  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
dartsman
Registroval se 1. února 2009 na beremese.cz. Přidal 114 příspěvků.
  • Neví, kdy bude svatba
fotoportrét
fotoportrét
dartsman
  • Neví, kdy bude svatba
 Petra: vínka opravdu doporucuju, dali jsme si s pritelkyni tu "praci" a moc se nam libi...
10. srp 2009 ve 13:17  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
petrakellerova
fotoportrét
fotoportrét
petrakellerova
 No máte je v albíčku opravdu hezký, a to jste si nechali dělat kde ty nálepky.
10. srp 2009 ve 13:38  •  Svatba byla v září 2009  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
dartsman
  • Neví, kdy bude svatba
fotoportrét
fotoportrét
dartsman
  • Neví, kdy bude svatba
 petra: ty nálepky jsme si udělali doma sami. Pak uz stačí jen vytisknout na obyč samolepící papír, který koupíš kdekoli a dodělat to ozdobnýma nůžkama... Myslim, že to je nenáročná práce s příjemným výsledkem... emoticon
10. srp 2009 ve 13:43  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
petrakellerova
fotoportrét
fotoportrét
petrakellerova
 hmmm dobrý nápad, jen musím ještě přesvědčit přítele emoticon
a vínečka jste kupovali kde? Vím že raduš psala že je měla z makra
10. srp 2009 ve 13:47  •  Svatba byla v září 2009  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
dartsman
  • Neví, kdy bude svatba
fotoportrét
fotoportrét
dartsman
  • Neví, kdy bude svatba
 petra: i my jsme je kupovali v Makru emoticon
10. srp 2009 ve 13:51  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš