Nevěsty z 11. 9. 2009

Zobraz úvodní příspěvek
Profilova fotka
Ahoj holčiny, jen jsem se dívala kdo se bude bráti v tento úděsný den a přišla jsem na to, že je nás celkem dosti. :-) Proto otevírám tuto diskuzi a doufám že poznám ostatní nevěstinky, které se nezaleknou takového známeho datumu.
Odpovědět
Profilova fotka
No jo,ale kdo mi to navrhne :-D
Odpovědět
Profilova fotka
Nám je kamarád udělal na lepící papír, já jen odmočila tu starou etiketu a nalepila novou. ;-) A dáváme je jako dárek ke svatebnímu oznámení a když nějaké zbydou, dáme je volně do restaurace ať je někam postaví jako dekoraci nebo ať si je někdo veme. :-) ;-) ozzgud: my to měly jednoduché, jelikož vše děláme s fotek, poslala jsem kamarádovi fotku s tím co tam chci mít napsané, na netu jsem našla pár návrhů svatebních etiket, řekla jsem jak si to představuju a do jaké barvy a on to navrhl a vypadá to krásně. ;-) :-D Jinak jsem objednala svatební čokoládky kde bude napsáno, Děkujeme a teď nevím co jsem tam nechala napsat :-D a to dostanou lidi ke kafíčku jako dáreček nebo je nechám dát ke jmenovkám na stůl, ještě nevím. ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
jj,čokoládky mám taky v plánu si navrhnou a dát je k jmenovce
Odpovědět
Profilova fotka
Bré ráno 8-) Já měla dneska příšerný sen.Nikdo nepřišel na svatbu,dokonce ani ženich ;-( a já tam stála sama jako kůl v plotě a pak sem dojela domu a mamka mi říkala,vidíš,já jsem ti říkala,že nikdo nepřijede.Pak naštěstí zakňučel jeden z prcků a vzbudil,jinak bych asi umřela ve snu ;-(
Odpovědět
Profilova fotka
ozzgud: no tak to jsi měla příšerný sen :-( ale neboj, dorazí všichni a bude to krásné ;-) Já jsem ty čokoládky chtěla koupit v Makru a nechat si udělat zase od kamaráda lepící etikety, ale nějak na to nemam čas ani nervy, tak jsem je objednala. Objednala jsem 10 větších z fotkou pro rodiče a svědky a 80 maličkatých asi jen se jménem a datumem a poděkováním.
Odpovědět
Profilova fotka
Tady se asi pracuje :-D
Odpovědět
ozzgud: :-D tak sen teda brutus!!! :-D že by už měnší tréma????? ;-) Tak na čokoládky prdíme.. :-D ale je to moc pěkné.. :-) ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
Tréma ani ne,jem přemýšlím nad počasím,jelikož jsem si půkčila bolerko a citím se v něm líp,tak bych byla radši,kdyby bylo tak max 24 stupňů. Je někdo proti :-D
Odpovědět
Profilova fotka
Já nejsem vůbec proti, Budu nervózní, budu se potit, bolerko sice mít nebudu ale i tak 24 by šlo ale minimálně :-)
Odpovědět
Profilova fotka
No holky, alespoň 25 a sluníčko, já ráda teplo. :-D Ale je fakt, že ve velkém vedru budou všichni otrávení. :-| Já nevim jestli mam trému, ale teda nervozní jsem už strašně moc. :-( :-) :-D
Odpovědět
Profilova fotka
raduš tak to já taky, hlavně když si najednou řeknu, tak už jen tolik dní. ..... A nejradši bych to posunula :-) To ne, těším se moc, jen to chci mít perfektní a pořád mi připadá že to nemůžu všechno stihnout.
Odpovědět
Profilova fotka
My snad vše stíháme, největší stres budu mít s dortem, protože nám ho bude dělat nějaký kamarád přítelovýho kamaráda, že dělá šéf kuchaře někde v hotelu a udělá nám ho náklady což bude xxkrát levnější. Už objednal i ingredience, tak snad ho udělá. :-( ;-) :-) No, ale letí to letí, strašně rychle.
Odpovědět
Článek se načítá
Holky no já teda nejsem stresař, ale někdy si taky říkám, že už je to asi ta nervozita, když si vzpomenu, že jen pár dní, tak mi tak divně zašumí v břichu.. :-N x-) Jako mě se snad nemá co pokazit, teda doufám, při tak malé svatbě toho moc na zařizování nemám, ale spíše řeším finance, máme určitý rozpočet a už teď je překročený.. :-N :-D ale co že..svatba je jen jednou za život, teda doufám.. :-N :-D A taky se strašně těšíme na svatební cestu.. :-D takže spíše dál, bych celou svatbu posunula třeba na příští týden, kdyby to šlo :-D
Odpovědět
Profilova fotka
Já nervi teda mám, ale těším se moc. ;-) kozinko: my už také překročily svatební rozpočet na výdaje okolo svatby (nepočítám restauraci) a tak jsme neměli na prstýnky, proto jsme je vyzvedly až o 14 dní později než byly :-D ale už je máme a jsou nááádherný
Odpovědět
Profilova fotka
Kde se zase všechny válíte? Holky,budete se po půlnoci převlékat?
Odpovědět
ozzgud: já se budu převlíkat ještě před půlnocí.. :-D ale v šatech budu celý prodloužený oběd (počítám do té 18.hodiny :-) )
Odpovědět
Profilova fotka
já jsem si šaty po půlnoční koupila a asi se převléknu, ale ve svatebních chci vydržet co nejdéle ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
Tak já jsem včera objednala klukům vestičku s kravatou,aby ladili s taťkou x-) a vybírám si popůlnočky :-D A koukala jsem,že už zbývá jen 38 dní a měla jsem mraenečky v břiše :-N
Odpovědět
Profilova fotka
Jéééé, ty budou krásní, oni jsou tak roztomilý v oblečku ty malé děti. :-D :-) ;-) Já zrovna řeším kytku, mám vybrané 3 tvary a nevím jakou, nevím jestli převislou takovou slzu, mám ji v albu je růžová, nebo kulatou s dlouhým nebo krátkým stonkem a z toho jen viset mašličky, nevím. Co myslíte holky? :-|
Odpovědět
radi: to záleží na postavě, já si beru právě proto převislou, kdybych měla jen bombonek v ruce, tak budu vypadat ještě větší než jsem.. ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
No já mám cca 167cm, moc vysoká nejsem, ale malá také ne. Mám fotky v albu. ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
Nevím jestli tuto: http://www.beremese.cz/album/view.php... nebo tuto: http://www.beremese.cz/album/view.php... jen žluté.
Odpovědět
Profilova fotka
No já taky nejsem yrovna nejchudši,ale když mě se tak převyslá nelíbí :-S No ale každopádně se chci poradit s květinářkou :-D
Odpovědět
Profilova fotka
Víc se ti líbí teda ta červená kulatá?
Odpovědět
radi: mě se více líbí ta kulatá :-) x-) ale možná je to jen tou barvou, nevím, prostě super výběr barvičky kytiček! x-) Jo a holky kde jako jste???????? To už tak moc zařizujete?????????????? co co???? :-o
Odpovědět
raddka: Mně se moc nelíbí ta první, jelikož je na obrázku růžová a je to hrozně přeslazený a ta orchidej se tam snad vůbec nehodí. Ta kulatá je pěkný řešení tou dlouhou stuhou, ta se mi zamlouvá ;-)
Odpovědět
Jinak se taky hlásím na 11. září ;-) Od letošního roku je to datum jen kladné!
Odpovědět
ahoj holky, taky se hlásím k 11.9.2009, máme to v 15 hodin na zámku v Lobči, kde je i oslava a budeme tam i spát, prostě to máme celé pro sebe. No, nemám tady alba, jelikož nestíhám. Beru si Němce a jezdíme za sebou na víkendy a střídáme se, takže je to děs a musím říct, že mám pocit, že jsem permanentně k.o. Nejhorší bylo zařizování dokumentů, což nás stálo spoustu času a hlavně peněz, ale snad už to bude vše ok. :) Musím ale říct, že jinak se zařizováním to jde. Oznámení nám dělal kamarád, je dost výstřední :), na zámku se postarají o vše, doporučili mi i floristku, která je opravdu super, zrovna tak paní, co upeče dort přesně dle našeho přání, jen fotograf se mi ještě neozval. Jelikož máme moc lidí :(, asi tak 100, k tomu polovina německy hovořících a jelikož je obřad i hostina na jednom místě, tak nemůžeme lidi nějak oddělit na část, která by šla na oběd a část, co by přišla až večer, tak to řešíme rovnou rautem. Nemusím tak řešit zasedací pořádek.
Odpovědět
No, prostě si říkám, že užít si to musíme především my dva, tak se nehodlám ani nějak stresovat, aby to vše bylo perfektní. Obřad je možný jen venku, takže jen doufám, že bude krásné počasí :)))
Odpovědět
Profilova fotka
Ahoj holky, vítám Vás mezi námi jedenáctkami. ;-) lotrinkas: děkuji, asi bude kulatá jen s dlouhými stonky, ta slzička by byla žlutá a bez orchidejí, jen růže. ;-) Jinak máš stejné vývazky jako my, ale my je máme žluté a také z lenea.cz :-D
Odpovědět
Pro přidání příspěvku se musíte přihlásit.
Přesunutím fotek můžete změnit jejich pořadí

Nenašli jste co jste hledali?