Nevěsty z 11. 9. 2009

Zobraz úvodní příspěvek
Profilova fotka
Ahoj holčiny, jen jsem se dívala kdo se bude bráti v tento úděsný den a přišla jsem na to, že je nás celkem dosti. :-) Proto otevírám tuto diskuzi a doufám že poznám ostatní nevěstinky, které se nezaleknou takového známeho datumu.
Odpovědět
petra: jojo souhlasim, myslim, ze když dorazí prstýnky dom, tak to už fakt potom vypadá všechno svatebně. Jen si pohravám s myšlenkou, že je asi donesu do úschovy ke svému svědkovi, páč by je ten můj andílek do svatby jisto jistě vykoukal :-D
Odpovědět
Profilova fotka
No tak tím si bud jist, protože já je mám dnes sebou i v práci abych se mohla kochat :-D Ale naštěstí je můj anděl k svědkovi nedonese, protože ten by je jisto jistě ztratil :-D :-D :-D
Odpovědět
Profilova fotka
No tak to jen my nejsme schopni je furt vyzvednout, už je máme hotové týden a ještě je nemáme. :-( A já se na ně tak těším, už je chci mít doma.
Odpovědět
Profilova fotka
Tak už pro ně jedte, je to fakt paráda mít je doma, to už poznáš že se to opravdu blíží. :-)
Odpovědět
Profilova fotka
Nemáme penízky :-(
Odpovědět
Profilova fotka
Aha :-| Tak ale snad se jich brzy dočkáš. Berto pozitivně, pak už ho budeš nosit celý život na ruce :-)
Odpovědět
Profilova fotka
Tak já se ted vrátila ze salonu,kde mi upravují šaty.Sice by mi prej dali jinej typ,ale jsou moc hezoučké.Museli mi tam přidělat ramínko,pač mám strašně těžká prsa a korzet se mi krčil,byl málo vystuženej.Ještě jsem si knim půjčila bolérko,cítila jsem s ním daleko líp.tak doufám,že nebude velké horko.Třeba jako dneska.24 stupnu by stačilo 8-)
Odpovědět
Profilova fotka
holky jukněte mi do albíčka, přidala jsem tam prstýnky, ale brzo je smažu, jsou podle naší fantazie a nerada bych aby je někdo kopíroval.
Odpovědět
Profilova fotka
Peti,jsou moc krásné x-) A taky jsem koukala,že máte stejnou figurku na dort :-D Já si ještě dneska objednala korzet,třeba ty šaty trošku zpraví bez ramínka :-N
Odpovědět
Profilova fotka
Děkuju A taky máš tu figurku tak strašně drahou??? Já doufám že jí pak prodám dál, protože ta cena byla strašná :-)
Odpovědět
Profilova fotka
jj,taky,stála něco kolem tisícovky ]-(
Odpovědět
Profilova fotka
Holky,jakou máte vybranou písničku na společný tanec? :-N
Odpovědět
Článek se načítá
Profilova fotka
to je lupičství, za dvě figurky. Ale jsou krásné a legrační. Tak doufám že se budou líbit. A to si objednáváš korzet na svoje těžký prsa??? :-D To mi s raduš takový problémy nemáme, my bychom naopak potřebovali nějaké vypůjčit :-)
Odpovědět
Profilova fotka
Já vám půjčím :-D No řekli mi,že to můžu ještě zkusit,že ten korzet by je mohl udržet,tak uvidí, jak to dopadne.Každopádně je mám upravene a drží i bez korzetu,takže jsem klidná.tím korzetem to bud spravým nebo ne a stejně bude na svatební noc :-D tedajestli nám nějakou kluci dovolí :-x Dala jsem si za úkol do konce července udělat zasedací pořádek a jmenovky.pak by mi měla přijít výzdoba se stuhama,tak pak udělat vývazky a ještě ozdoby na auta a san do bude všechno :-S
Odpovědět
Profilova fotka
Tak to jsme na tom s prací podobně. My už teda zasedací pořádek máme, Ale musíme dodělat jmenovky a ozdoby na auta. A jakou myslíš výzdobu se stuhama?
Odpovědět
Profilova fotka
Já chtěla napsat vývazky :-D
Odpovědět
Profilova fotka
aha, tak to jo. Já to fakt nepochopila. A jedete někam na svatební cestu když máte dva prcky? :-)
Odpovědět
Profilova fotka
Nee,my jsme byli na předsvatební cestě tři roky na floridě :-D ,kde jsme počali kluky,tam měla být původně svatba,ale já se tam bála s dvojčaty zůstat,takže mi zase až příští rok :-N
Odpovědět
Profilova fotka
hezky, a co jste tam dělali tři roky?
Odpovědět
Ahoj všichni, jakožto 11. zářiová nevěsta se hlasím do diskuse :-) A jak tak koukám jste všechny s příprava dál než já! :-S
Odpovědět
Profilova fotka
Ahojky, my tě tu vítáme mezi nám jedenáctkami. s přípravama bys teda měla pohnout. Kolik žen nám to zbývá dní :-) Tak ale my ti s kdečím pomůžeme, poradíme, doporučíme :-)
Odpovědět
Profilova fotka
Taky vítám další jedenáctku :-D A šup sem s fotečkama :-p Pati,my jsem tam pracovali a užívali si.Je tam úplně jiný život a já by sem se tam hned vrátila. :-(
Odpovědět
Profilova fotka
A jak jste tam pracovali??? Jako co jste tam dělali. A jak jste se k tomu vůbec dostali. Já bych na to asi neměla odvahu.
Odpovědět
Profilova fotka
Tak to já jsem pravej opak :-D letěla jsem tam sama,protože můj tu měl ještě nějakou práci a na letišti mě měli čekat úplně cizí lidé :-D všechno bylo v poho.Ja jsem dělala ve Starbucks a můj pak na benzince umýval auta :-D Chodily jsme na večeře,co jsme chtěli jsme si koupily,jen tak si půjčili auto a jeli do Miami atd. Vážně super a hned bych se tam vrátila :-x
Odpovědět
Profilova fotka
hmmm tak to zní zajímavě. A tos tam i rodila???
Odpovědět
Profilova fotka
nee,z toiho jsem měla strach,tak jsme ve 28tt letěli domů
Odpovědět
Profilova fotka
tak to jo, tak třeba se tam jednou vrátíte :-) To je hezká zkušenost
Odpovědět
Profilova fotka
Ježiši,já bych měla jít něco dělat,ale když mě se tak nechce 8-(
Odpovědět
Profilova fotka
klucí spinkají tak máš siestičku jo??? :-)
Odpovědět
Profilova fotka
jj,přěsně tak :-D Ale mám tolik práce,jen se k tomu dokopat :-N
Odpovědět
Pro přidání příspěvku se musíte přihlásit.
Přesunutím fotek můžete změnit jejich pořadí

Nenašli jste co jste hledali?