Nevěsty z 11. 9. 2009

Zobraz úvodní příspěvek
Profilova fotka
Ahoj holčiny, jen jsem se dívala kdo se bude bráti v tento úděsný den a přišla jsem na to, že je nás celkem dosti. :-) Proto otevírám tuto diskuzi a doufám že poznám ostatní nevěstinky, které se nezaleknou takového známeho datumu.
Odpovědět
Profilova fotka
A to to budeš přelepovat? já si to vůbec neumím představit :-)
Odpovědět
Profilova fotka
ozzgud: a jak jsou velké? už taky se směruju do Makro je koupit. :-D
Odpovědět
jo jo ty čokošky jsou super, já je dostala od kámošky místo bonboniery.. :-) prostě milka je milka, že :-) a už jsem viděla hodně takových čokošek obalených normoš vytisknutý papírem, s poděkováním atd.. a je to přilepené jako etikata :-)
Odpovědět
Profilova fotka
Tak to možná také promyslím. Já si ted hovím na dovolené. A obávám se že mě hned v pondělí ráno stáhnou do práce :-D kolegyně s kterou se zastupuju měla otevřenou zlomeninu na pravé ruce. Tak bohužel nevím jak dlouho se budu dovolenkařit ]-(
Odpovědět
Profilova fotka
My měly dovolenou tento týden a táááák rychle to uteklo. ;-( Dneska jsme seznámily rodiče a byly se podívat v Průhonicích na zámku a v parku. (bez rodičů) Seznámení proběhlo dobře si myslím, jsme rádi. :-D
Odpovědět
radi: ty jo rodiče se ještě neznaly??? =-) ;-) Tak to naši se znali ještě dýl než my dva.. :-D Jinak holky 11.7. jsme měli výročí 6 let co jsme spolu! x-) jsme to krásně oslavili!!! :-) x-) Malou si vzala na noc babička, tak my jsme jeli do Ostravy do Cinestaru na Dobu ledovou 3 v 3D :-) pak jsme si šli sednout na vééééču a nakonec jsme potkali kamarády ze střední (taky pár) tak jsme jeli zpět do Karviné a šli si sednout na míchané drinky! x-) bylo úúúúžasně a ještě mě budoucí M překvapil obr ale fakt obr kyticí složenou ze všech kytiček, které mám ráda! x-) A já jeho rychlýma špuntama (má pohotovost nemůže pít :-) ) nanukáčkem, svíčkama a ....... :-D
Odpovědět
Profilova fotka
Neznali se, my je seznamovat moc nechtěli, protože jsou každý úplně jiný tak jsme se toho báli. :-D
Odpovědět
Profilova fotka
Teda děvčata, já jsem na dovče a tady je zatím úplně mrtvo :-|
Odpovědět
holky, to je ostuda dva dny nenapsat ani čárku... co nového?? povídejte?????? x-)
Odpovědět
Profilova fotka
Tak kozinko nového je to, že jsem na dovolené. Máme neuvěřitelně pitomé sousedy. Všechno je tu slyšet. Navíc slovo klika asi vůbec neznají, takže se vším mlátěj. Takže super dovča. Navíc je teda hrozný počasí. Jeli jsme na kola ale v těhlech vedrech ani nemůžeme jezdit. Navíc svatbička se nám celkem blíží. Už bych to nejradši odložila :-D :-D :-D
Odpovědět
Profilova fotka
Já jsem si včera koupila botičky k šatičkám a jsem z nich nadšená. Mrkněte do albíčka. ;-) A dneska mi přišla sms, že máme připravené prstýnky k odběru tak se na ně moooc těším. :-D :-D :-D
Odpovědět
Profilova fotka
raduš botky jsou krásné. Jen celkem na nízkém podpadku. To si takový velikán??? :-D No a nám nepřišla žádná odezva na prstýnky jestli je také ukradli, či jsou v bezpečí. Tak budu muset začít pátrat až se vrátím dom.
Odpovědět
Článek se načítá
Profilova fotka
Děkuji, nejsem velká,ale přítel je o 5 cm ode mě tak nemůžu mít vysoké podpadky, tyhle jsou akorád. Chtěla jsem si koupit jen balerínky, ale když jsem si je zkoušela tak jsem uviděla tyhle a musela je mít. :-D A jsou lepší než balerínky, i když to pod šatama stejně nebude vidět. ;-) Ještě se ti ze zlatnictví neozvali? Nám psali hned ten den co měli jen tam musím zavolat jak dlouho je tam nechají, protože teď se nám to nehodí pro ně jed i když se na ně strááášně těšim. :-D
Odpovědět
Profilova fotka
No nám se ještě vůbec neozvali, ačkoli to slíbili. Tak ale asi mají dost starostí s tim vykradením tak než to dají dohromady... Já jsem raduš strašnej prcek oproti přítelovi, který je pěkný dlouhán. Takže potřebuju podpatečky abych nevypadala vedle něj jak nějaký děcko. :-D :-D To přeháním. Ale rozdíl tam celkem je. Dneska se vdává slečna z mé druhé diskuze z Berounska. Ale holky řeknu Vám, takhle bych teda na svatbě mít nechtěla. Byly bysme všichni strašně zpocený. Až bude mít fotečky pošlu odkaz. Měla to docela dost vymakaný tak abychom se trošku inspirovali. Stejně myslíte holky že se k nám ještě někdo připojí??? Nevypadá to totiž
Odpovědět
Profilova fotka
moc nadějně. Nelekejte se mého psaní. Jsem na notebooku a přehmatávám na touchpadu :-D
Odpovědět
Profilova fotka
No já být tebou, tak tam raději zavolám jestli tu tvoji objednávku neztratili nebo tak, aby jsi měla dost času ještě udělat objednávku znovu nebo je objednat někde jinde. Nám psali sms hned ten den co uvedli do objednávky, že se ozvou, jen teď pro ně nemůžeme jed což je škoda, protože se na ně dost těšim. :-D Já teď řeším bižu, nevím jestli tvarově ke korunce, která je dokulata nebo jestli k šatům, na kterých mám stříbrný čárky od pasu dolu. Odkaz určitě pošly, ráda se inspiruju. ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
Tak my jsem zpátky po dovolené. Přišli mi šaty,které jsem si objednala přes ebay a jsou nádherné x-)
Odpovědět
Profilova fotka
ozzgud: vlož fotku :-D ty svatební šaty jsou nádherné, fakt úžasné. Kde jsi koupila ty samodržící silonky? Ty jsou taky krásné. ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
Ahoj holky, já jsem taky zpět po dovolené :-D jani vlož fotečku at se můžem pokochat. Jinak mě přišlo taky moc věcí, nafocený jsou ale na vložení teprve čekají. Jsem nějaká líná :-) Ty silonky mě taky zajímají a také jsem se chtěla zeptat na prádlo. Jestli budete kupovat přes net, potřebovala bych nějaké tipy na dobré shopy. A největší perlička dne: Jedu si za chvilku pro prstýnky :-) (takže nám je neukradli :-D :-D )
Odpovědět
Profilova fotka
No ty šaty jsou vážně krásné,jedu ke švagřině,takže se do nich nasoukám a hodím foto x-) Jinak silonky jsem koupila přes net,ale spodní prádlo musim vyzkoušt,jen ani nevím,jestli narvu pod šaty podprdu :-N Jinak jsem se rozhodla,že je na čase něco začít dělat,takže doobjednat věci přes net a ještě jmenovky a zasedací pořádek. už se nemůžu dočkat :-D
Odpovědět
Profilova fotka
no jani to docela je. Vždyt už zbývá jen 53 dní :-D Holky to je strašný jak to letí. Nejradši bych to zrušila :-D :-D :-D To je samozřejmě legrace. Ale bude mi pak líto, že už bude po všem. :-|
Odpovědět
ahoj holky, taky mi už začíná být trochu špatně od žaludku když vidím jak se to blíží. Chtela bych vás poprosit o radu: kolik počítáte cukroví na osobu na svatbě ? mám stach, aby jsme neměli málo a zase aby jsme to nejedli ještě rok 8-)
Odpovědět
Profilova fotka
ozzgud a kde jsi si silonky koupila? Napiš mi to prosím do IP. Děkuji ;-) Ještě musíme udělat zasedací pořádek, my se teď trápíme se seznamem aut kdo s kým pojede atd., aby jeli všichni tam i na oběd, to je teda věc vám povím. :-S :-D Já už mam i botičky tak jen prádlo, koupím ho normálně v krámě, a silonky, podvazek a objednat kytky. Zaplatit koláčky a dort, vyzvednout prstýnky a objednat bižu. Holky koukněte prosím na moje album příprav, kterou bižu si mám objednat? :-|
Odpovědět
Profilova fotka
ahojky :-) No podle toho jaký cukroví myslíš. My budeme mít minizákusky a bylo nám porazeno at počítáme s 3 až 4 kouskama na osobu. Plus budou samozřejmě koláčky a nějaké cukrovíčko. A co zbyde se přidá do výslužek. Taky záleží jaký jedlíky tam budeš mít. Někdo třeba není moc na sladké a naopak někdo ho jí po kilech. :-D Ale s početem koláčků ti spíš poradí radka až se sem podívá. Ta to ted nedávno řešila
Odpovědět
díííík, paní mi tvrdila, že potrřebuju cca 0,6 kg cukroví na osobu, zdá se mi to trochu moc, co myslíte ?
Odpovědět
Profilova fotka
:-D :-D :-D hmmm tak to se mi zdá taky docela dost, hlavně si nedovedu představiž že bych sežrala půl kila cukroví. To bych asi pukla. To je nějakej nesmysl. Radka ti poradí. Já to nevím, protože mě to budou péct doma, a to takhle opravdu neodhadnu. Raduš potřebujem pomoc :-D
Odpovědět
čusky lidi! x-) Musím mrknout do vašich albíček, už se těším na nové fotečky! x-) Jinak s těma koláčkama, my děláme mini svatbu, takže i mini koláčky.. :-D Bude to jen pár balíčků po cca 8ks koláčků (tady v Ka máme ale větší koláčky než ti mini svatební co vidím na fotech tady na koňovi :-) ) a do každého balíčku ještě přijde 8 perníkových srdíček s našima inisiálama a s datumem svatby a 4 druhy cukroví každé po dva kusy ;-) ) to jsem asi moc neporadila, co?? :-N No jen vím, že teď když jsem byla té kámošce na svatbě, tak ona měla snad 16 druhů cukroví a staršně moc jí zůstalo, ale fakt moc, všeho měla nějak moc, jídla toho bylo hafo, jako fakt zbytečně.. takže lepší všeho s mírou, já bych počítala max 4ks cukroví na osobu, víc určo ne ;-)
Odpovědět
ozzgud: no kde jsou fotečky já myslela, že se pokochám!!x-) ale je pravda, že tvým albíčkem jsem se i tak pokochala zase... x-) máš moc krásný vkus, vše se mi tam líbí!!! Uaaaaaa škoda že nebudeme mít pět svateb :-N bych na každé měla něco jiného.. :-D No jinak co u nás nového??? Malá už je OK, ťuk ťuk ťuk, teda než zase začnou lézt další zoubky, teď se prořezaly dvě stoličky, uff.. už jich je zase míň.... Jinak dnes jsem ségře ukazovala panenku na autíčko.. už jee doma, a vývazky,a klobouček na auto (tak pak mi došlo, že tohle všechno musím hodit do albíčka, že mi to tam nějak chybí.. :-D) Holky už se to tak blíží, že když na to pomyslím, tak se mi úplně svírá žaludek a to jsem si myslela, že je pro mě svatba opravdu jen papír.. :-N
Odpovědět
Profilova fotka
Jo holky,tak s tě¨ma punčochama neporadím,nějak jsem hledala a našla a už nevím,kde to bylo :-N No s cukrovím: My budeme mít 30 lidí na svatbě a cukroví pečeme z 16 kg mouky + koláčky :-D Taky si myslím,že toho máme moc,ale nechala jsem to na cukrářce. Je fákt,že v tom jsou i dorty. No jinak jsem se dneska vzbudila a šla koukat na šaty.Chce to ještě pár vychytávek,jako připnout vlečku trošku to dopilovat s podprdou a bude to dobré,odpo budou fotky,tak dodám :-)
Odpovědět
Profilova fotka
No tak s fotečkama šup šup a kozinka taky. Já mam co říkat co, už je mam 14 dní ve fotáku a nejsem schopná je upravit a přidat do albíčka :-D
Odpovědět
Pro přidání příspěvku se musíte přihlásit.
Přesunutím fotek můžete změnit jejich pořadí

Nenašli jste co jste hledali?