Nevěsty Teplice 2010. Jsou tu nějaké?

Zobraz úvodní příspěvek
Profilova fotka
Pojďme pokračovat ;-) Je tu nějaká nevěsta přímo z Teplicka a plánuje svatbu na rok 2010? :-D
Odpovědět
Profilova fotka
Míšo, za dort jsme dali 2300,- Byl trochu dražší, slibovali do 1500,- , ale pak ho udělali nějak větší. Ale tak co, hlavně že byl takový, jaký jsme ho chtěli, já byla překvapená hrozně :-)
Odpovědět
No, navýšení 800,- kč je dost ... ale když jste s tím souhlasili ... a byli spokojení, to je jiná .... Já doufám, že vybereme kolem těch 1500,- Jedna tradice říká, že kus dorta si mají novomanželé zamrazit a po roce v den svatby rozmrazit a sníst .... aby to přineslo štěstí ... tak na to musím myslet, abysme ho nesnědli hned celý :-D
Odpovědět
Profilova fotka
Dobré ráno. Veronika: Víš co, 800,- je sice dost, ale v konečné sumě už to je dost jedno. Navíc my jsme ušetřili na svatebních šatech, celkově nác oba kostýmy vyšly na nějakých 3500,- a to byly jen látky, nic víc.Takže co jsme ušetřili jinde, vrazili jsme do dortu :) A dobře jsme udělali.
Odpovědět
Profilova fotka
Ahoj holky, včera jsem měla volno, tak kukám až teď. Co se týče dortu, tak my ho měli z Moccy, u Bena jsem se pohádala. Paní mi 4x slíbila poslat obrázek mnou vybranýho dort mailem a nikdy se jí to nepovedlo, takže jsem už jí nic nevěřila. Zálohu vrátili a my šli do Moccy. Byl vynikající, měli jsme svatební + dva ovocný, platili jsme asi 1800,- za všechny. Jinak rozpočet jsem si psala do excel tabulky a vyšel mi skoro úplně přesně, jak jsem si ho naplánovala. Mám ho uloženej s poznámkama z reality, který jsem psala Míše (loskeros), kdybyste chtěly, pošlu mailem. Míšo, tatínek je tada frajer, to je super, že vám takle pomůžou!
Odpovědět
Profilova fotka
Jo a Veru, my měli obřad ve 14hod (samozřejmě se začalo pozdě, ale to je asi pravidlo), pak jsme se cca 20 minut fotili uvnitř zámku, pak společný fotky, pak jsme se fotili my dva cca 45 minut a pak hurá na Kolibu, Dubí (to bude asi to, co myslíš ty. Myslivecká restaurace). Jedli jsme v 17hod :-)
Odpovědět
Profilova fotka
Ahojky Zuzko:-) jéé prosím pošli mi ten rozpočet + poznámky do IP a taky mi pls napiš to co ti zbylo z tý výzdoby a co bych si mohla odkoupit:-)díky moc
Odpovědět
Dobré ranko .... všem :-)
Odpovědět
Profilova fotka
Míšo, já už zase nemůžu najít tu Tvoji mailovku =-) Pošli, jo? Já vím, posíláš mi ji poněkolikátý, ale já to zase nemůžu najít :-N
Odpovědět
Zuzko, takže jste ten oběd měli něco mezi obědem a večeří :-) takže jste i trochu ušetřili x-) Je to v té Kolibě cenově přijatelný?
Odpovědět
Profilova fotka
No přesně, obědovečeře :-D Přijatelný to je, opravdu. Kdybys chtěla, pošli mi do IP Tvoji mailovku, pošlu Ti taky tu tabulku s našima výdajema. Třeba by Ti to pomohlo udělat představu ;-)
Odpovědět
A když hosté dají nějakou korunku místo hmotného svatebního daru, tak se něco i vrátí :-) nebo se použije na svatební cestu :-)
Odpovědět
Profilova fotka
Přesně ;-)
Odpovědět
Článek se načítá
Profilova fotka
Zuzko díky za tabulku:-) Holky vy si budete (nebo Zuzo ty sis řikala:-) ) o peníze místo darů? já nevím, neumím si moc říkat o peníze:-(ale na svatební cestu by se nám hodili:-)
Odpovědět
já ti pošlu večer míšo z domova takou hezkou pomůcku :-)
Odpovědět
Profilova fotka
Krásné ráno holky:-) Verčo nic mi od tebe nepřišlo:-(
Odpovědět
Profilova fotka
Ahoj holky, Míšo, když se nás někdo zeptal, co bysme chtěli (ptají se fakt skoro všichni), řekli jsme, že největší dárek pro nás bude, když přijdou a pobaví se s námi, ale pokud nám chtějí něco dát, ať nám šoupnou nějakou korunku do obálky. Taky jsem přemýšlela o nějaký kartičce s tou básničkou jak tady koluje, ale nakonec jsem to zavrhla :-N Naštěstí byli všichni rozumný a žádná socha jelenů v říji se nekonala :-D
Odpovědět
Profilova fotka
ahojky Zuzko:-) no ještě uvidíme, jak to uděláme:-) jelikož spolu už nějakej ten pátek žijeme, tak máme opravdu všechno:-) ale zase aby se někdo neurazil:-( kartičky taky dávat nebudu.
Odpovědět
Ahoj holky, dobré ráno. Míšo, moc se omlouvám, že jsem včera neposlala mail. Teď už to letí "éterem" ... Přišel mi včera balík - věci na svatbu - jak jinak ... tak jsem se v tom hrabala :-)
Odpovědět
Profilova fotka
ahojky holky:-) Je tu dneska někdo? Verčo díky za email a kartičky...
Odpovědět
Čauky všem. V PO+UT mám dovču, ve středu je svátek - tak se těším na prodloužený víkend ... Míšo není zač, vím, že jsi psala, že kartičky dávat nechceš ... ale když bys to natiskla na ty čokoládky ... zas to není tak hrozný a vyvaruješ se děsným darům ... :-)
Odpovědět
Přeji všem hezký víkend, páá :-)
Odpovědět
ahoj!! koukám, že o víknud tu neni ani noha.. my slavilï Adélky 2. narozeniny, takže super víkend :) x-) Verčo, dovolenou závidím, taky by jsem chtěla.. :) k těm kartičkám, mě se ta básnička jak si říct o prašule líbí :D , ale dávat jí nebudu, jsme spolu už věčnost, byt po rekonstrukci tak snad všem dojde, že ¨máme všechno!! :D ale já ani žádná dárky nečekám..hlavně, že bude ta svatba!! :)
Odpovědět
jo už jste přemýšlely o oznámení?? já ho chci mít do vánoc hotový a dát ho všem pod stromeček :) jen pořád envim jak bude vypadat.. :( a už potřebuju, aby na tý matrice otevřeli ty termíny!!! přeju hezký zbytek neděle všem!! :)
Odpovědět
Ahojky při pondělku. Dovču sice mám, ale musím do TP na úřady, do MO k doktorovi ... takže lítačka Já jsem teď 100% rozhodnutá, že obřad bude v těch Libochovicích. Takže my to do vánoc nestihneme, protože, tam mají dost času :-( nejspíš termíny budou někdy v lednu ... což je hloupý kvůli bloknutí místa hostiny, foto, kapele atd :-| Takže Vám zavidím, že už v listopadu budete mít potvrzený termínek .... Přeji všem krásný den. Mějte se, pááá :-p
Odpovědět
Profilova fotka
Ahojky holky:-) Šárko: tak to je hezký to dát všem k Vánocům:-)
Odpovědět
Ahoj všem!! :) Míšo, jojo doufám,, že se to do vánoc stihne.. pokaždý když se sejdou rodinný příslušníci tak nás bombardují otázkama kdy jako bude svatba, tak je chci tentokrát trochu umlčet :D :D no, ale listopad už máme za chvilku tady a pak hurá na matriku!!! by jsme ta¨m pak mohly jít klidně spolu ;-) Verčo, super, že už máš jasno kde bude obřad! kdy tak máte v plánu vůbec tu svatbu dělat???
Odpovědět
Ahoj holky. Termíny jsem již zredukovala, líbily se mi 26.6., 17.7., 21.8. a 28.8., ale vypadá to na 31.7. nebo 7.8. ... musím to skloubit s prací ... a s mými kolegyňkami, aby se nám nepřekrývaly dovči ... Takže zatím to vypadá na tyto dva ...Chtěla bych po svatbě týden volna. Takže jsem teď nervozní, že ty LIBO budou mít ty termíny vypsané až v lednu ...
Odpovědět
Ahojky nevěsty :-) Jak se máte? Nějaké novinky? :-)
Odpovědět
Profilova fotka
Ahojky holky:-) Přeji hezký pátek:-) Verčo novinky asi žádné, furt se nemůžeme na 100% dohodnout na místu obřadu:-( Wolfi: a Vy to budete mít v obřadní síni v TP nebo někde na zámku?
Odpovědět
Profilova fotka
Ahoj holky, Míšo a nad čím teda uvažujete?
Odpovědět
Pro přidání příspěvku se musíte přihlásit.
Přesunutím fotek můžete změnit jejich pořadí

Nenašli jste co jste hledali?