Nevěsty Teplice 2010. Jsou tu nějaké?

Zobraz úvodní příspěvek
Profilova fotka
Pojďme pokračovat ;-) Je tu nějaká nevěsta přímo z Teplicka a plánuje svatbu na rok 2010? :-D
Odpovědět
Profilova fotka
Jo tak to jo, ja blba myslela, ze uz se to ma ted narodit tak jsem poradne prostudovavala tvoje fotky a hledala brisko. Preji jen a jen to nej. Posli fotky az se to narodi :-)
Odpovědět
Profilova fotka
to neee:-) ale v prvním trimestru se cestování letadlem moc nedoporučuje, a riziko potratů je je o dost větší...
Odpovědět
Ahoj holky. Verčo, už se vám to blíží. x-) tak přeju at v sobotu všechno klapne 8-) Míšo, já letěla kolem 15.tt a můžeš v pohodě lítat až do 30.tt :-) a ještě jednou gratuluju x-)
Odpovědět
Ahoj holky, neměla některá z vás obřad na M´/ Dubí? řeším, kam se pak půjdeme fotit a nic mě nenapadá poblíž...
Odpovědět
Ahojky. Díky Šárko. Už jen několik hodin - tik, tak odpočítává se to .... Moused - neznám bohužel ...
Odpovědět
Profilova fotka
Moused, myslis na Mstisove? :-)
Odpovědět
Ale ne, myslela jsem Městský úřad v Dubí :-D Ale kamarád už to vymyslel,že se pojedem fotit ke kostelu.
Odpovědět
Profilova fotka
Jo aha, hm tam toho moc neni co? Ale ten kostel je nadhernej :-)
Odpovědět
Verůůůůůůůůů máš to za párrrr... těšíš se? :) Protože už zítra budeš svatebně šílet, tak jdu popřát - držím palečky a moc hezky si to spolu užijte... Těšíme se na detaily... :)
Odpovědět
Profilova fotka
Veru ja ti taky preju at ti to vsechno vyjde. Mas to vsechno perfektne naplanovany, ted si to jenom poradne uzij a ve svuj velky den se nicim nenech rozladit. Budes prenadherna nevesta. Ach jo holky, nejak jsem k vam prilnula a nechce se mi odtud :-(
Odpovědět
Ahoj berušky nevěstinkový. Už se chvěju ;-) Dneska byl ženich odzkoušek oblek a dobrý! Náhradní závoj taky přišel. Počasí má být všelijaký, tak snad to dopadne dobře. Děkujeme za držení palečků. Všechno je nachystaný .... Možná sem zítra ještě nakouknu a pak až v neděli nebo v pondělí. Mějte se hezky a díky, že na mě myslíte. Akorát věším záclony a ten šílený úklid kolem ..... Tak pááááááá, jsem plná očekávání.
Odpovědět
Profilova fotka
Ahojky holky :-) Miško, strašně mooooooc gratuluji :-) Verčo, držím na sobotu palečky, ať vše vyjde tak, jak si přeješ ;-)
Odpovědět
Článek se načítá
Ahoj holky, tak to Verča nemá moc příjemné počasí, co? :( Ale myslím, že i tak bude stejně nadšená...:)
Odpovědět
Ahojky manželínky. Tak jsem také již vdaná paní ;-) Opravdu lilo celý den. Chvílema mi byla zima, chvílema návaly horka ..... Pár foteček jsme udělali v obřadní síni a ve vedlejší místnosti. A pak pár v podloubíčku na nádvoří a jeli jsme do hotelu. Zvažujeme dofocení za lepšího počasí. Díky všem za držení palečků, opravdu na nás padalo moře štěstíčka ;-)
Odpovědět
Veru, tak gratulujeme :) Jsme zvědavé na podrobnosti :)
Odpovědět
Počasí na draka, SVATBA SUPER. Ve zkratce: Obřad pro mě dojemný. Ranní servis - vizážistka, kadeřnice - neuvěřitelné. Fotografka paní Baladová a kamera pan Robin úžasní a nápadití. Těšíme se na svatební dílo ;-) Hostina a oslava... skvělá. Kapela MANE s Ludvíkem to pořádně rozjeli. Soutěže, které připravili bavili všechny. Svatební tombolu všichni neznali, takže pobavila. Tančila jsem pořád, i mimo parket a dokonce s panem Ludvíkem kytaristou při zpěvu. V hotelu Zlatý kříž se o nás starali! Vyzkoušeli jsme i výřivku :)
Odpovědět
Profilova fotka
Verčo velká gratulace a těšíme se na fotky ! ;-)
Odpovědět
Děkujeme moc :-) Taky se těším na fotečky. Hlavně, jak vyšla póza ve vaně ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
ty jo:-):-) poza ve vaně?:-) tak na to se teda fááákt těšíme :-D :-D S tím počasím to byl děs viď?:-( S Martinem jsme na Vás ten den mysleli.....ale určitě Vám pršelo štěstíčko! ;-)
Odpovědět
Tak už je první nástřel foteček v albu ... A je tam i vana ;-)
Odpovědět
Veru, krásné fotečky :)
Odpovědět
Profilova fotka
Veru, nádhera! lada opět nezklamala :-) Sluší Vám to oběma, opravdu úžasný fotky:-)
Odpovědět
Děkujééééme :) Tak už máme sbaleno ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
Veru, moc gratuluji :-) Celou sobotu jsem na vás myslela, počasí bylo fakt děs :-(, ale jak vidím, vy jste si to užili :-) Moc pěkné fotečky :-)
Odpovědět
Díky moc. Leni, máme společné známé - Hurdovi;-)
Odpovědět
Všimly jste si, jak už nás nahradila nová "mladá" generace? :) Jo jo... máme to za sebou a beremko jde dál :)))
Odpovědět
Ahoj holky. Posíláme pozdravy ze svatební cesty. Je tu nááádherně :-) Jak se máte, nějaký novinky?
Odpovědět
Profilova fotka
Ahoj holky :-) Taky jsem koukala, že už tu jsou NEVĚSTY TEPLICE 2011 :-) Verčo, já vím. Došlo mi to, když Janča vybírala přáníčko pro Jirku. Míra o Jirkovi občas povídá, ale nikdy jsem si ho nespojila s tvým Jirkou. Až když Jája začala povídat, že se Jirka o víkendu žení v Libochovicích, tak mi došlo, že jde o vás :-)
Odpovědět
Ahojky Leni. Přišlo od nich poštou přáníčko, asi den před svatbou :-) Jéééžiš a co Jirkovi říká, snad ne něco, co jsem měla vědět před svatbou :-D
Odpovědět
Ahoj Veru, díky za odkaz... líbánky jste si evidentně užili.. :))) Hele holky, jak Vám to teď jde jako novomanželkám? :))) Zní to sice blbě, ale předchozích x-měsíců jsem žila jen svatbou, teď je to za mnou a já mám teď pocit, že mi chybí nějaký "smysl" života :)))))
Odpovědět
Pro přidání příspěvku se musíte přihlásit.
Přesunutím fotek můžete změnit jejich pořadí

Nenašli jste co jste hledali?