Nevěsty Teplice 2010. Jsou tu nějaké?

Zobraz úvodní příspěvek
Profilova fotka
Pojďme pokračovat ;-) Je tu nějaká nevěsta přímo z Teplicka a plánuje svatbu na rok 2010? :-D
Odpovědět
Ahoj dámy, tak hlásím po 14dnech návrat z líbánek :) 9,5h letu byl sice mazec, ale jinak bájo :) Veru, tak jak pokračuješ? :)
Odpovědět
Ahojky. Zdravím po dovče. Potkali jste Jacka Sparowa z Karibicu? Jak jste se měli? Teď mi přípravy přerušuje 2denní školení v ČNB v PRG ... bohžel to prý nemohlo počkat až po svatbě. Ale budu mít osvědčení a učení z krku .... V SO mám poslední zkoušku šatů. Dortíky, minizákusky, květiny a výzdoba jsou doladěný, zaplacený. Já už vlastně nemám co dělat - krom dodělání tomboly - už jen lístečky. A natisknout kartičky ke stolu a zasedací pořádek. Štěstí přeje připraveným, tak snad to je pravda. Počasí hlásí (sleduji německé servery, přijde mi, že mají přesnější informace) 20°C, oblačno - takže SUPER. Máme svatební cestu zařízenou. Dneska jsem v Praze začala nákupem oblečení, opalovákama atd s sebou. Ještě kufry a zajistit odvoz. Nakonec budeme ubytovávat 11 hostů. A 7 hostů na poslední chvíli odmítlo jít na oběd a vlastně celou svatbu. Obrečela jsem to, ale stejně to nějak nepomohlo. Jestli můžeš dát nějaký rady - sem s nimi :-) budu ráda.
Odpovědět
Verča: Jack tam sice nebyl, ale plovali jsme s delfíny, jezdili na koni po pláži a táááákkk... prostě romantika :) Vůbec se nám nechtělo domů... Tombola u nás měla fakt úspěch. Z toho davu, co nakonec přišel, jí nikdo neznal, tak to opravdu stálo za to... Po skončení pak mezi sebou šmelili výhry :)))) Na počasí se vykašli. Taky jsme ho na líbánkách sledovali a zatímco CNN pro naší oblast hlásila na posledních 5 dní jen zataženo a prudké deště, měli jsme nejslunečnějších 5 dnů celé dovči :))))) Abyste s tím ubytováním nedopadli jako my - měli jsme zaplacené ubytování pro dost lidí a nakonec jsme tam spali pomalu sami... Rady? Mám jen jednu - nehorázně si to užij :))) Nám se fakt den před svatbou pokazilo co šlo a naopak mi to asi opravdu pomohlo - vůbec jsem nebyla nervózní a jen jsem si to užívala...
Odpovědět
lenicka: léňo, tak ty máš taky problém s příjmením? Já celou dovču přemýšlela nad tím, zda by se ještě nedalo na matrice vrátit moje příjmení... Na tohle si fakt nezvyknu....
Odpovědět
Díky, díky x-) Naši hosté budou ubytování u nás, a u obou rodičů ... nezvládli bychom platit hotel pro všechny ....
Odpovědět
Profilova fotka
Verco, vubec se nenervuj s nekym, kdo tam nechce byt. Ted pred svatbou pekne relaxuj ( ja nemela kdy, furt nejaka oslava) a jak rika Niki hlavne si to uzij a vsechno vnimej vsema smyslama ;-)
Odpovědět
verča: fakt to nemá cenu trápit se - uvidíš, že to bude takový kvapík, že nad tím ani nebudeš mít čas přemýšlet. Nestihla jsem poklábosit ani s polovinou pozvaných lidí...:))))
Odpovědět
Jste zlatíčka, děkuji. Ráda Vás na obřadě v Libochovicích uvidím všechny. Pokud byste přijeli do Bíliny před odjezdem do Libochovic, měla bych pro Vás místečko v autě do Libo. Auto byste nechaly u nás na parkovišti. Pak by Vás zase někdo odvezl do Bíliny a vy mohly nasednout do auta. :-)
Odpovědět
Dámy, do kdy je potřeba zajít pro nový OP? To je neskutečný, kde všude musím nahlásit změnu (zaměstnavatel, zdravotka, OP, pasový, bytové družstvo, legitka, banky, pojišťovny, moji lékaři......) ... Chci zpět svoje příjmení!!!!
Odpovědět
Profilova fotka
Jeee Verco, ja bych strasne rada, ale uz jsem zase tu. Ach jo, moc se mi po Cechach styska. Ja jsem porad Burdova a budu az do Vanoc, pry nam ten certifikat neposlou a tak si ho musime sami vyzvednout v prosinci. Me to ale nevadi, ty Press si uziji az az. Taky holky se pozeptam, zda bych mohla mit karieru v planovani svateb, strasne me to bavilo :-)
Odpovědět
Profilova fotka
Ahoj holky :-) Tak jsem zas tu. Byli jsme na týdenní dovolené na Šumavě. Bylo to fajn, obcházeli jsme hrady.. ale že bych se vrátila odpočatá, to fakt ne! Byla to celkem fuška =-) Už máme svatební fotečky, tak je sem co nejdříve dodám. Na příjmení už si trochu zvykám, ale ještě jsem si nezměnila ani schránku na poštu. Už by to ale asi chtělo, přeci jen budu Drážďanská v úterý už měsíc. Verčo, tobě to taky pěkně uteklo, co?! Za chvilku už na to jdete :-)
Odpovědět
lenickasru: Jsem včera prodělala 1. fázi toho šílenství kolem dokladů. Zažádala jsem o občanku a řidičák, pas po sezóně musím vrátit, nahlásila jsem změnu na pojistkách (domácnost, úrazovka atd.), už mám novou kartičku od ZP, změnila jsem jméno v bance, teď mě čeká ještě legitka a bytové družstvo. Až budu mít novou občanku, vše to budu obíhat znovu :)))) Jéééé Šumavu bych brala hned znovu...
Odpovědět
Článek se načítá
Verča: Co Veru, už chytáš nervíka? :) Jsem vám ani neřekla, že můj manžel zapomněl říct svědkyni, že bude svědkyně a ona přijela až těsně před obřadem :)))) Ale nebyla tam ještě ani matrikářka, která tam měla být, tak to bylo v pohodě... Jo a taky mu nedošlo, že má korsáž vzadu spínací špendlík na připíchnutí, tak to měl jen tak hozené v kapse :))))))
Odpovědět
Ahojky. Jo, už nervozní jsem - z organizačních záležitostí. Furt doma bude o 11 lidí víc než jsme běžně my dva .... Dneska jdu na pedikúru :-) Hoky, udělala jste některá z vás tu utajenou nevěstu? že vás ženich viděla až na obřadě?
Odpovědět
A i na nehtíky? Nechala jsem je fakt na posledním místě k vyřízení (pátek podvečer), ale stejně do soboty nepřežily :( Já jsem byla tajná nevěsta :) Pořád za mnou někdo chtěl přijít když mě dělali (asi pogratulovat mi nebo co), ale měla jsem osobní stráž, tak mě většina lidí (kromě družičky, svědkyně) viděla až na obřadu...
Odpovědět
Já jdu dnes na tu pedikúru, zítra na gelové na nohy a v pátek na gelové na ruce. V neděli jsem byla na melíru. A víc nic mě nečeká. Až v den svatby účes+vizáž. Paní Lendlová objednávala Jirkovi větší oblek, protože přibral, ale zatím nepřišel - doufám, že se to do pátku stihne, tak jako můj nový závoj =-)
Odpovědět
Profilova fotka
Ahoj holky, Veru ja byla totalne skryta. Vzala jsem si vsechno do kadernictvi, ktery je 50 metru od mamci a tam jsem se cela pripravila. Jinak David me videl az u oltare. Dokonce mu pani matrikarka drzela hlavu, kdyz se chtel podivat dozadu jak jedu kocarem a prichazim. Chudak se bal a tak radsi poslouchal. Ale stalo to za to :-) Takze hezky si uzij posledni pripravy at si prekrasna ;-) Ja jsem porad Burdova a budu asi jeste rok, hrozny co? :-|
Odpovědět
evickab: hrozný? Docela ti závidím !!! Já jsem teď rozdvojená osobnost (jak říká manžel) - něco mám pořád na staré příjmení, něco už na nové...
Odpovědět
Jééžiši, tak jsem zvědavá, jestli taky budu mít "schizofrenii" se jménem ;-) Díky Evi. Už to musím překodrcat ;-)
Odpovědět
veru, já myslím, že to bude moc fajn. Všechny jsme si tu "SVOU" fakt užili... :) Schizofrenie prostě musí být - kvůli poště, práci a tak :) Jen tak se to nedá změnit...
Odpovědět
Profilova fotka
Ahojky holky:-) Veru užívej si poslední dny před svatbou a ať Vám všechno klapne tak jak má:-) Jinak já jsem byla taky utajovaná nevěsta, Martin mě viděl stejně jako většina lidí až když mě vedl táta k oltáři:-)Jeho dojetí stálo za to ;-)
Odpovědět
Tak to jsem ráda, že nebudu jediná utajovaná :-) Jak jste užili svatební cestu?
Odpovědět
Profilova fotka
Jedemě až v září:-)
Odpovědět
Acháá, já myslela, že jste byli teď. Že jsem tě tu nějakou dobu neviděla ;-) Chtěla jsem hned, tak jedeme v úterý po svatbě .... V pondělí vrátíme šaty atd, zabalíme a je to :-)
Odpovědět
Profilova fotka
no, my si hned netroufli....pojedeme totiž už tři x-)
Odpovědět
Jééééé, to velice gratuluji!!!!
Odpovědět
michaellla: jujda, to jsou mi zprávičky - tak gratulaceeeeeee :))))
Odpovědět
Profilova fotka
díky
Odpovědět
Profilova fotka
Teda Miso, gratuluju!!! Jak si to vsechno utajila??? :-)
Odpovědět
Profilova fotka
no jsem ve 13.týdnu, jsem v tohmle dost pověrčivá, neví to skoro nikdo:-) a naštěstí to ještě není ani vidět:-)
Odpovědět
Pro přidání příspěvku se musíte přihlásit.
Přesunutím fotek můžete změnit jejich pořadí

Nenašli jste co jste hledali?