Nevěsty Teplice 2010. Jsou tu nějaké?

Zobraz úvodní příspěvek
Profilova fotka
Pojďme pokračovat ;-) Je tu nějaká nevěsta přímo z Teplicka a plánuje svatbu na rok 2010? :-D
Odpovědět
Ahoj holky. Tak jsem brouzdala u Lady na webu - a krásné fotečky. Míša i Nikol, úžasné, fakt BALADA :-) Nám se to krátí, 3 týdny. Včera jsem měla první úpravovou zkoušku v Bellezze, ochutnávku svíčkové v hotelu Zlatý Kříž a doladění rautu - super přístup, jednání a kalkulace :-) Dnes mě čeká make-up, kadeřnice a rozlučka :-)
Odpovědět
Profilova fotka
Veru tak si to užij!:-) ty tři týdny utečou jak voda:-) Já se na tu její fotogalerii nemůžu dostat v práci:-( ale doma jsme na to koukali. Ale úplně šílená fotka je, jak sem tam vysmátá u tý polívky :-N
Odpovědět
Mně se ta fotka líbí, je to spontání ;-) Kolik Vám jich nafotila celkem?
Odpovědět
Profilova fotka
To nevím. Vyfotila asi 4karty:-)ale nevím, kolik nám jich dá.
Odpovědět
Profilova fotka
Já se na to v práci taky nedostanu, na ty stránky =-) A doma PC totál vybouchnul, takže mám smolíka... a těším se až uvidím nějakou tu fotku tady x-) A s tou Ladou jste to pěkně vykoumaly, super, že měla takhle narychlo čas x-)
Odpovědět
Holky, nezvládám vše pročíst, ale chci se zeptat, kde máte hostiny a kolik stojí cca na osobu za celý den? Díky
Odpovědět
Profilova fotka
Ahojky holky, tak jsem koukala na fotečky na stránkách Lady. Jsou fakt krásný :-) Já už jsem na ty naše taky zvědavá. Měly by být už příští týden. A jak si zvykáte na nové příjmení? já se pořád představuji tím starým, vůbec si na to nové nemůžu zvyknout. A podpis je taky šílený =-) Verčo, Tobě už se to taky pěkně blíží, co?
Odpovědět
Profilova fotka
Dituško, my měli hostinu ve Sklářském sklípku v Řetenicích. Bylo to tam super, vyšlo nás to na necelých 600,- na osobu. A to tam ještě dost jídla zbylo, tak jsme to pak rozdávali.
Odpovědět
Blíží blíží. Včera jsme byli s Maňátkama na kafíčku. Tak chválili Leni Vaši svatbičku. Moc se jim líbila a prý jste byli suprový publikum a tanenčíci :-) Nám obídek vychází (polévka, svíčková, přípitek Asti) 150,-/os. Raut vychází necelých 250,-/os. Chtěla bych se s pitím+alkoholem vejít do 15 tis. Tak nevím, zda to je reálné ...
Odpovědět
Profilova fotka
Jéé ahojky Leníku:-) Dituš nás 3chodový oběd, raut, grilování (vč 10kg šunky na kosti) a pití vyšlo na cca 41 tis. Z toho pití bylo 16tis Kč. Jinak jídla hodně zbylo,taky jsme to porozdávali. Měli jsme 38 lidí.
Odpovědět
Profilova fotka
a hostinu jsme měli v Princi
Odpovědět
My máme v penzionu v Mikulově a velmi přibližná kalkulace vychází na 800 - 1000 Kč na osobu, ale záleží na skutečné spotřebě :-).
Odpovědět
Článek se načítá
Verčo, co budete mít na rautíku?
Odpovědět
Ahojky. Kuřecí paličky, miniřízečky a rolády - jak vepřové, tak kuřecí. Bramboráčky, hovězí minutkový gulášek, jednohubky, ovocené a zeleninové mísy, těstovinový salát s kuř.masem. A sýrové a uzeninové mísy - ale ne samotné, tím budou ozdobené talíře s roládama atd .... prý rychle osychají, tak vždy jako doplnění, a pečivo. Myslím, že to bohatě stačí. Oběd klasika, knedlíčková polévka, svíčková (brusinky, šlehačka, citron), přípitek Asti sekt.
Odpovědět
Profilova fotka
Míšo, kdy budou další fotečky? Jaká byla svatba v Botance? Zjišťuju to pro kamarádku, chtěla jsem ji odkázat na Tvoje fotky, aby se koukla, ale zatím tam máš jen těch sedm, kdy se dočkáme zbytku? ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
Ahojky holky :-) Zazulko, Miška má fotky na stránkách Lady Baladové. To jsem ráda, že se Maňátkům naše svatbička líbila :-) Také mají velký podíl na tom, že byla tak suprová ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
Ahojky holky:-) fotky už máme, ale asi sem už zbytek dávat nebudu. Je jich strašně moc. ale jak píše Leník, mám je na stránkách Baladové. (ne všechny:-) ) . Zuzi, jestli bude něco kamarádka potřebovat či poradit,dej mi vědět:-)pa
Odpovědět
Ahoj holky. Tak do naší svatby zbývá 18 dní. Včera jsem měla úpravovou zkoušku šatů a příští týden v pátek je poslední =-) to to letí ... Včera jsem na benešáku v Claiere vyzvedla ten závoj, bohužel to zase není dle mých představ, takže ho tu budu prodávat ... Je sice hezký, dvojvrstvý, ale neudělali ho přesně tak, jak jsem chtěla, je moc nabíraný ... Takže mi paní v Bellezze ušije na půjčení. Jinak svatební košile pro Jíru taky z Claire stále není ... snad tento týden prý ... Nedoporučuji salon na Benešáku.
Odpovědět
ahoj holky..:-) Míšo, moc gratuluju, fotky jsem zkoukla a krása veliká!!! x-) Verčo, týý jo už jenom 18 dní... vážně to uteklo děsně rychle!! a snad ten závoj a košile dopadne podle vašich představ.. ;-) Zuzko, vám se blíží výročí co?! :-)
Odpovědět
Profilova fotka
Veru v salonu na Benešáku jsem byla jednou a stačilo mi to! Děs a hrůza. Paní má na dveřích otevírací dobu, ale nedodržuje jí, čekala jsem na ní hodinu před tím barákem, než se uráčila přijít. Šaty ošklivý a strašně předražený:-( Šári tak jak se máš a co nového? děkuji za pochvalu fotek:-)
Odpovědět
Tak nebudete tomu věřit ... Teď volala paní z Claire, jakou velikost té košile má objednat. Přitom mi tvrdila, že je na cestě, že tento týden dorazí .... Už nemám slov ;-(
Odpovědět
Ahoj holky - posilam jen rychly pozdrav z libanek - Karibik je proste bajecny... nejak se mi nechce domu... Pa pa...
Odpovědět
Ahoj Niki. Zdravíme!!! Jen si to ještě užívejte!!! Těšíme se na tebe, páá :-)
Odpovědět
Profilova fotka
Míšo, mám záskok za kolegyni a na jejím PC ty fotky Lady spustit jdou, takže už jsem ty vaše viděla x-) Jsou kouzelný, fakt vám to strašně moc sluší!!! Wolfi, jojo, blíží se nám výročí, za 14 dní :-) Uteklo to jako blázen, ani se mi tomu nechce věřít, že už to je rok x-)
Odpovědět
Profilova fotka
Ahoj holky, vcera jsme se vratili!!!! Vsechno bylo super, nad nase ocekavani. Uz mame fotky a tak sem nejaky dneska dam.
Odpovědět
Ahoj Evi, určo, jsem nedočkavá :-)
Odpovědět
Profilova fotka
Holky dam vam par rad (ja ted chytra ;-) ) Pripravenym stesti preje, ale zase to neprehanejte! Ja nakonec nemela helium, pac se rozbila bomba, ale vubec nikomu to nevadilo a stejne balonky byly bozi. Hlavne se porad usmivejte a libejte se, mate potom super fotky. Docela me ale stve ze jsem si nedala na seznam s kym chci fotku, ponevadz treba nemam zadnou jenom ja se svedkyni. Tudiz naplanovat foceni je dulezite. A hlavne usmivat, usmivat, usmivat :-)
Odpovědět
Díky za rady ;-) Vybrali jsme svatební cestu - Andalusii .... Evi, kde jste byli vy?
Odpovědět
Profilova fotka
Ahoj, my meli po svatbe super tyden v Cechach, ktere jsme procestovali a v rijnu Skotsko :-)
Odpovědět
Hmmm, Skotsko musí být taky kráááásné :-)
Odpovědět
Pro přidání příspěvku se musíte přihlásit.
Přesunutím fotek můžete změnit jejich pořadí

Nenašli jste co jste hledali?