Nevěsty Teplice 2010. Jsou tu nějaké?

Zobraz úvodní příspěvek
Profilova fotka
Pojďme pokračovat ;-) Je tu nějaká nevěsta přímo z Teplicka a plánuje svatbu na rok 2010? :-D
Odpovědět
Profilova fotka
Ahojky holky:-) Verčo a paní Vidová ti tu dekoraci pak vrátí? Já si jí totiž taky nakoupila. Holky budete dělat poděkování rodičům?
Odpovědět
Profilova fotka
Ahoj holky, me se taky nikam nic nevejde a to mam toho jeste vic v Cechach :-| ja akorad budu delat podekovani svedkum, rodicum podekujeme v proslovech zrejme :-)
Odpovědět
Profilova fotka
Ahojky, já zatím nic nenakupuji, tak s místem problém nemám. Ale už bych měla začít nakupovat věci na tombolu. To pak bude horší, vůbec netuším, kam to budu uklízet :-o Míšo, paní Vidová Ti všechno vrátí, je to tvůj materiál. Nejspíš se bude snažit co nejvíce použít. Mně říkala, že vždycky když jí něco zbyde, tak se snaží to někam vkusně dát, třeba vyzdobit vchody, terasu... O poděkování jsem vůbec nepřemýšlela. A to, že se má děkovat i svědkům, slyším prvně. Včera jsem byla na zkoušce líčení v Hollywoodu.Lucka Grünnwaldová byla moc příjemná a kamarádce a dokonce i Radíšovi se to moc líbilo :-) Já bych si možná představovala trochu veselejší barvičky, ale ostatní říkali, že to je pěkné takhle. Dneska se tam chytám na zkoušku účesu, ale to nevím ke komu. Arnoštko, vypadá to, že vám vyjde krásné počasí :-) Snad budeme mít v červenci taky štěstí =-)
Odpovědět
Profilova fotka
no já chci udělat poděkování rodičům asi takovou formou jako mám v albu a položím to na stoly před ně:-) Jinak svědkům taky děkovat nebudu:-) a ani nevím, jestli budou nějaké proslovy....možná táta něco řekne. :-)
Odpovědět
lenickasru: Tak tos byla ty? :))) Lucka mi ve čtvrtek říkala, že k ní někdo jde na zkoušku. Jestli chceš veselejší barvičky, tak jí to řekni, ne? Družička si od ní nechala udělat kouřové oči a pak to spolu dolaďovaly. Je fakt skvělá, že ti udělá, co si řekneš... Teď mi došlo, že jí celou dobu říkám Grünbauerová :)))))) Chybička :)))))
Odpovědět
Já asi udělám poděkování ke všem výslužkám, nechci děkovat jmenovitě, ale všem, kteří přijdou na svatbu...
Odpovědět
Ahoj holky. Paní Vidová tím mým materiálem vyzdobí bowling a vracet jí to nebudu, když jsem to nakoupila já. Pak to zkusím prodat, když to nebude poškozené. Ozdobí dort i auta. Myslím, že mi říkala, že za výzdobu chce 250,-/hod práce. Plus v našem případě benzín. Ale objedná mi i lepší ubrousky a možná ještě něco na tu dekoraci....Včera jsem jí tam navezla všechno nakoupené ...tak to tak sjela očkem ... tak snad využije toho co nejvíce. Vyzvedla jsem včera i závojík a zaplatili košili pro Jíru .... ta by měla být příští týden. Já jdu v druhý půlce června na proměnu k paní Krajníkové Vlaďce a pak v červenci na zkoušku svatebního líčení. Paní Krajníková min. týden vyhrála soutěž 2. místo na soutěži líčení 2010 a postupuje na mistrovství ... Tak se těším :-) Doufám, že budu v dobrých rukou ;-) Děkovat budeme rodičům na slavnostní hostině a večer budeme děkovat ještě jednou všem :-)
Odpovědět
Profilova fotka
U nas se hlavne dekuje svedkum, ale je to starej zvyk, tak ho dodrzime. Proslovy ma svedek, tata a novomanzel a ja snad taky neco reknu ;-)
Odpovědět
No já na tyhle vítězství v soutěži moc nedám. Kamarádka si nechala udělat kytičky u mistryně ČR ve vazbě a kytičky na stůl nebyly vůbec podle jejích představ a svatební kytice jí chcípla už cestou na obřad :( Naštěstí to líčení se dá dopředu vyzkoušet - kytky těžko... :)
Odpovědět
Uvadnout kytičky můžou od jakékoliv květinářky, když jí je dodají špatný nebo jsou asi špatně uskladněný. Zrovna včera paní Vidová říkala, že nakoupila asi 30ks kal a ani jeden kus se nerozvinul, takže je nemohla prodat ... Takže ty kytičky jsou risk v každém ohledu a všude .... Snad to líčení bude OK :-)
Odpovědět
Jo, ale když chceš ikebany určité barvy napíchané v miskách a oni ti je udělají jiné a ještě do váz, které v tu chvíli prostě nemáš, protože si s nima nepočítala, tak to je průšvih :) Bude, určitě - hlavně od toho ty zkoušky jsou :)
Odpovědět
Profilova fotka
Holky, to se nám u paní Vidové stát nemůže. Myslím, že je na ni spoleh. Já jí dala plnou důvěru a věřím, že nezklame (to by mi ztroskotala celá svatba, připravuje mi snad všechno - dort, mističku na prstýnky, kytky do vlasů, výzdobu hostiny, aut, kytice...) Dneska jsem byla na zkoušce účesu. Vršek byl pěkný, vzadu nic moc, ale prý si s tím pak víc vyhraje. No vzadu se to stejně zakryje závojem, tak to asi nebudu moc řešit. Mám takhle kosmetiku a kadeřnici na jednom místě a nebudu se muset přesouvat z jednoho salónu do druhého. Snad se jí to ve svatební den povede. Ale mám trochu strach, přišla mi, že se tím trápí, vůbec jí to nešlo od ruky :-o
Odpovědět
Článek se načítá
Ahojky. Leni a kde jsi byla na líčení a u jaké kadeřnice? Niki, jak jsi pořešila tvoje šaty?
Odpovědět
Verča: Lenka byla na líčení u té samé holčiny co já. Nijak... možná svatba ani nebude, tak nic neřeším :)
Odpovědět
Lenickasru: Leni, myslím, že se to nestane. Paní Vidová je už značně prověřená! :)))) Jen jsem tím chtěla říct, že dám spíš na reference než na to, že mi určitá osoba řekne, že něco vyhrála...
Odpovědět
Profilova fotka
Verčo, byla jsem u té, co doporučovala Nikča, u Lucky Grünnwaldové. Byla fakt super, hrozně příjemná a nalíčila mě moc pěkně. Jen teď přemýšlím, jestli nezvolím trochu jinou barvičku. Kadeřnice je myslím Petra (taky z Hollywoodu). Nikčo, proč by svatba nebyla?! Neboj, všechno bude v pohodě, to jsou jen nervy. Už se to holt blíží :-o Já taky nekoukám na to, co kdo vyhrál. Když kolikrát vidím ty příšernosti, co to vyhrály...
Odpovědět
Mně tu Vlaďku doporučila fotografka naše ... myslím, že by asi nedoporučila někoho, o kom ví, že to dělá špatně. Doporučila mi pak ještě i kadeřnici a vizážistku v jednom :-) A ta soutěž mi přijde jako plus, je vidět, že má zájem prezentovat její práci. Buď budu se zkouškou spokojena nebo ne ... A nejde srovnávat svatební líčení a líčení na soutěž - ty příšernosti :-D
Odpovědět
Profilova fotka
Ahojky holky:-) Já taky dám spíš na reference a doufám,že paní Vidová nezklame:-) Také jí dávám plnou důvěru... Niki copak ? =-)
Odpovědět
Myslím, že jsme se holky nějak zbytečně rozohnily ohledně líčení :))) Pokud je to na doporučení, tak proč ne a i kdyby nebylo, tak co. Vyzkouší se to a buď to bude super, nebo ne, ne? :) Paní Vidová dělala výzdobu a kytky snad polovině teplických nevěst a žádná nic špatného neříkala a to je myslím prověření jak hrom :)
Odpovědět
Paní Vidová dokonce dělala výzdobu na min. pátek - svatba majitelky bowlingu, kde budeme mít hostinu a oslavu. S paní majitelkou jsem ještě nemluvila .... počítám, že jeli na svatebku, tak se tam ukážu tak za 3 týdny, to bych už chtěla dát dohromady to jídlo a pití. Jinak měla taky obřad v Libochovicích, tak pak budu vyzvídat :-) Jinak mi min. týden kamarádka řekla, že nás všichni pomluví, když uděláme omezenej nápoják ... tak furt nevím. Vy píšete, že je to běžné ....
Odpovědět
Profilova fotka
Verčo, řekla bych, že vás pomluví jen ti, kteří měli v plánu se na váš účet pořádně nalít. Já fakt nebudu riskovat, že když budu platit i tvrdý alkohol, že se mi tam někdo zřídí a zkazí mi svatbu. Platíme pivo a víno, ostatní alkohol si každý může sám koupit na baru. Doporučoval mi to tak i majitel Sklípku.
Odpovědět
Profilova fotka
Přesně tak Leni, myslím, že jsi to přesně vystihla:-) Nám to taky tak v Princi doporučili...
Odpovědět
Dobré ranko holky :-) Budu to muset prosadit. To máte pravdu. Řešíte nějak pedikúru? Mám sice uzavřený botky, ale ...
Odpovědět
Profilova fotka
Veru myslím,že se to takhle dělá standartně. A urazit se opravdu můžou akorát hlupáci, co se chtějí nalít na tvůj účet.... Jinak na pedikůru jdu v Tp do studia Kappa. Nechám si udělat i francii, stojí to cca 250 kč.
Odpovědět
Tak jsem zvědavá, ještě jak to veme ten Bowling .... Takže nohy si taky nechám udělat .... jsem si říkala, abych nebyla sama :-D
Odpovědět
Profilova fotka
Aho holky, Verco holky maji pravdu s tim alkoholem. Ja to delam jenom proto, ze nam to vyjde mnohem levneji nez tady a taky proto ze vim, ze tam budu mit lidi na urovni, kteri tam nejdou pro to aby se spraskali, ale treba jenom ochutnali neco ceskyho. Vidis, v Anglii se alkohol vubec neplati, kazdy si vsechno plati sam, tak to maji jeste horsi :-) Ja jdu taky na vsechno pred svatbou od hlavy az po paty. Budu v Laznich celych 6 hodin, tak snad se potom sama poznam :-D
Odpovědět
Ahoj holky, já na tu pedikúru asi taky zajdu... Já mám teď trochu trable s koláčkama a ostatním cukrovím (peče tchýně), ale snad se to nějak vyvrbí. Moc na to nemyslím, teď mi zaměstnává hlavu svatební dar, co dostaneme v červenci a na který se moc těším - štěňátko :-). Už se ho nemůžu dočkat :-)
Odpovědět
Miluš, SUPER štěňátko! Bude to Jack R.T.?
Odpovědět
Jj, bude to Jack, pošlu odkaz do IP, je krásnej!
Odpovědět
Profilova fotka
Holky, kde budete objednávat koláčky? A kolik asi na osobu? Část nám bude péct sousedka, ale nevím, kde objednat zbytek. A kde se budete nechávat česat? myslela jsem, že už nikam na zkoušku nepůjdu, ale dneska jsem měla děsivé sny o svatebním účesu.. :-o Miluš, pošli mi taky odkaz na štěňátko :-)
Odpovědět
Pro přidání příspěvku se musíte přihlásit.
Přesunutím fotek můžete změnit jejich pořadí

Nenašli jste co jste hledali?