Nevěsty Teplice 2010. Jsou tu nějaké?

Zobraz úvodní příspěvek
Profilova fotka
Pojďme pokračovat ;-) Je tu nějaká nevěsta přímo z Teplicka a plánuje svatbu na rok 2010? :-D
Odpovědět
Verča: Už ti přišly ty bílé? :)
Odpovědět
Ahoj holky, já mám dnes za sebou 3 zkoušky a jsem totálně vyšťavená, teď bych se měla učit na zítra a místo toho pokoukávám, kde bych se ulila! Nám by měly přijít do týdne oznamka a do čtrnácti dní prstýnky, na ty se moc těším! Mě na svatbu odveze rodinný známý, má krásné auto, limuzínu jsme zavrhli, je zbytečná. Někde jsem četla, že by měl ženich vyzvednout nevěstu a poté společně odjet na obřad, ale když jí nemá před obřadem vidět?!? :-)
Odpovědět
Niki, ano bílé jasminky společenské ... Miluš, na obřad většinou jezdí snoubenci zvlášť. Kolona na obřad: první auto ženich+svědek, rodiče, ostatní svatebčané, poslední nevěsta+svědek+tatínek. Ženich by měl po příjezdu na obřad otevírat nevěstě dveře od vozu. K oltáři: maminka+ženich, za nimi nevěsta+tatínek a za nimi ostatní svatebčané. Nebo: svatebčané, co si posedají nebo uděalají špalír, pak maminka s ženichem - ženich čeká u oltáře a teprve pak jde nevěsta s tatínkem jako poslední a jako jediný vcházejí. Myslím, že vše záleží na vás, jak to chcete udělat. Kolona z obřadu: první auto novomanželé, rodiče, svědci a ostatní svatebčané. My osobně to chceme tak, že budeme spát odděleně den před svatbou (Jirka chrápe, a u nás bude velký babinec ženskejch ...). Přijde se ráno k nám obléknout do obleku, pak půjde pro kytičky a bude s ostatníma chlapama zdobit auta ... a to se pak budu chystat já a oblíkat. A uvidí mě vlastně před odjezdem na obřad, kdy mě a maminkám a babičce předá kvítí. Cesta tam každý v autě zvlášť a zpět spolu jako první.
Odpovědět
Profilova fotka
Verco vidis, polovinu jsem z toho vubec nevedela. My to mame venku a tak tam na me uz vsichni budou cekat az prijedu tim kocarem ;-) Noc pred svatbou taky stravim s holkama a Davida uvidim az u oltare. Ale nevim, kdo mi teda da tu kytky :-|
Odpovědět
Já slyšela, že má předávat ženich kytičku před odjezdem na obřad, po příjezdu na místo obřadu otevírat ty dveře od auta ... Tak to můžeš udělat tak, že ti pomůže vylézt z kočáru a tam ti dá kytičku :-)
Odpovědět
Koukám holky, že já moc tradiční nejsem... :) Chci být neviděna až do obřadu, takže přijdu o jízdu v koloně, ale asi mi to za to stojí :)
Odpovědět
Dobré ráno holky ;-) Niki, nám matrikářka říkala, že těsně před obřadem se ještě vyplňují formuláře a stříhají OP snoubenců ...
Odpovědět
Dobré ráno, já vím, ale může se to udělat i odděleně. Ono to vždy závisí na ochotě matrikářů. Někde nesmí mít ani vlastní hudbu, ani nesmí mít špalír, když přicházejí na obřad. Jinde oddávající odříká i proslov, který si napíší sami snoubenci.
Odpovědět
Profilova fotka
Ahojky holky:-) Miluško gratuluju ke zkouškám:-) Verčo my s ní máme sraz v 16,30h v Botanický. Prý tam ještě nefotila:-) Jinak s ženichem se taky chceme vidět až na obřadě. :) Formulář může vyplnit každý zvlášť nebo svěděk atd. Teda aspoň doufám:-)
Odpovědět
Míšo, být tebou, tak jen nedoufám, ale na matrice se zeptám už teď. Pak ti to nemusí povolit a jestli ti na tom záloží, může tě to pak mrzet. Mě třeba taky nechtěli povolit obřad mimo zákonem stanovenou místnost a pořád mě hnali do obřadní místnosti na úřadě. Je to jen o jejich vůli. Kdybych si tenkrát si tenkrát nespletla obvod na který volám, asi bych svatbu venku vůbec neměla. Tvrdošíjně si stáli na tom, že mi výjimku nedají a nazdar... Často je to jen na ochotě a vůli matriky!
Odpovědět
Já chtěla vlastní slib, na matrice mi řekli, že to nejde. Bohužel neznám tam nikoho, kdo tam oddává nebo tak ... Ale známá má v LIBO svatbu příští pátek 4.6., tak doufám, že pak podá info :-) Já bych chtěla, aby svatebčani šli do sálu jako první, tam se nějak uspořádali, pak ženich s maminkou - tam na mě počká, a pak já s tatínkem :-) tak uvidíme no ... Paní Baladová přijede k nám do Bí, až pojede od Vás. Osobně jí neznám, na setkání se těším a mám nějaké dotazy ;-) Tak mi pak Míšo písni, jak Botanická působila na paní Baladovou :-)
Odpovědět
Profilova fotka
Niki myslím, že to povolí. Jak říkáš, je to jen na domluvě a ochotě...Vím,že jedna holčina tady z minulých nevěst to taky tak měla, tak snad to povolí. Ikdyž je to trošku komplikovanější než když ti předá ženich kytičku a pak jedete společně. S tím spaním před svatbou to taky ještě nemáme vymyšlený.
Odpovědět
Článek se načítá
Profilova fotka
JJ Verčo, já jen doufám,že nebude pršet:-(
Odpovědět
Verča: Honza taky slíbil, že napíše proslov pro oddávajícího a paní matrikářka nám řekla, že je to na dohodě s oddávajícím - slova "rodina je základ státu" a "vaše láska je tak nekonečná jako kruh vašich prstýnků" nebo jak to je mě fakt děsí.... Dali námna výběr asi 5 oddávajících. Ale když vidím, jak se Honza s tím proslovem crcá, tak to asi nedopadne. Už vidím oddávajícího, kterému Honza den předem přiveze proslov, jak nadšeně jásá a volá - "Samozřejmě, děkuji, přes noc se to naučím, abych to nečetl z papíru a nevypadalo to blbě" :) Takže asi tak nějak...
Odpovědět
Profilova fotka
Holky a co se vyplnuje pred svatbou? Pani matrikarka mi o nicem nerekla a pry staci pokud ji moji obcanku da moje mamka. Mylslim, ze vi, ze chci aby me David videl az u oltare a ten obcanku nema a nebude ji stejne rozumet :-)
Odpovědět
To nevím, co se tam vyplňuje ještě ... Ale možná jen upřesnění jmen po sňatku a dají náhradní doklad, když stříhají OP .... Teď jste mne navnadily s tím, že by mě ženich neměl vidět vůbec =-)
Odpovědět
Evi, jsem asi trošku mimo, ale vy se berete tady (myslím v ČR) nebo venku?
Odpovědět
Veru, já jsem to takhle viděla na poslední svatbě a bylo to super. Nevěsta jela i v koloně, ale na místo srazu (před hotel, kde byl ženich se svatebčany) přijela odjinud a nevystoupila. Při dojezdu na zámek počkala, až všichni vejdou do zámku... Bylo to fakt pěkný... Všichni čekali a představovali si, jak bude vypadat a viděli jí až jak slavnostně vcházela do sálu plného nastoupených lidí. Fakt krásný... Myslím, že i pro ženicha to může být zážitek - třeba fakt spíte odděleně a pak tě uvidí, až když krásná vcházíš na nádhernou hudbu do sálu... Ufff nějak jsem se zasnila :))))
Odpovědět
No já už nechci zdejší matriku o nic prosit nebo se vyptávat, nechám to tak, jak je to standardně, ani nebudeme mít klasickou kolonu, protože Míra s rodinou přijede z Ústí a já s mou částí z Mostu. No a na hostinu se všichni přesunou pěškobusem, bo jinak by to vypadalo jak ve Slunce, seno :).
Odpovědět
Teď jsme měli schůzku s paní fotografkou :-) Chci, aby fotila Jirku, jak se obléká ... takže mě tu uvidí, jak mě holky líčí, češou atd. Takže to uděláme tak, že mě v šatech uvidí, až budu vycházet s tatínkem z domu ... ale ještě to promyslím ... Jinak paní Lada, úplně super domluva, už se na focení těším :-)
Odpovědět
Profilova fotka
Veru neslyšela jsem telefon, teď jsem vylezla z vany :-) písnu ti ten kontakt do IP. Jinak schůzka ok, spojili jsme to s krásnou procházkou v Botanický. Vše tam krásně kvete, bylo to pěkný:-) Jen doufám, že až tam budeme mít svatbu,že nebude pršet:-( Lada je moc sympatická.
Odpovědět
Díky za kontakt. Musím to urgentně řešit ...
Odpovědět
Profilova fotka
Veru nemáš zač:-) holky navrtaly jste mě s tou myrtou:-) kde jí seženete a jak jí na ten vývazek upíchnete? :-N přišijete?
Odpovědět
Profilova fotka
Niki, vdavat se budu v CR, to bude mela ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
Ahojky :-) Tak já myslela, jak mám už vymyšlený odjezd na obřad. Radíš bude spát u své mamky, naši přijedou v pátek a budou spát u nás (jsem původně od Karlových Varů). V sobotu se bude u nás sjíždět má část rodiny, u Radimovo mamky jeho strana. Pak mě měli vyzvednout s kytkou a hromadně jsme měli jet na obřad. Ale teď se mi líbí ta představa, že by mě viděl až tam, nechala bych všechny nastoupit a pak bych teprve přišla s taťkou - poslední x-) Tak teď fakt nevím :-o Míšo, já budu mít myrtu od paní Vidové, ale taky vůbec nevím, jak bych ji měla připevnit na ty vývazky. Hlavně nevím, jak dlouho vydrží. Abych ji tam nepřidělala předem a v den svatby by mi neopadala jak vánoční stromeček na Tři krále.
Odpovědět
Dobré ráno holky. Já teď taky nad tím přemýšlím, jak to udělat s tím viděním/neviděním .... Jirka moje šatky neviděl, ale oboje rodiče jo, sourozenci jo, kamarádky taky ...tak nevím, jestli to má ještě význam ... Myrtu nebudu mít z květinky, máme vlastní zdroj. Trhat jí budeme už v pátek a dá se do vody do sklípka, aby vydržela. K těm vývazkám se myrta připíchne jen špendlíkem ... A pokud budou delší šlahounky, udělají se i kolečka do okýnek aut....
Odpovědět
Veru, tam jde myslím o celek, nejen o šaty.... Ale pravda, je to zase komplikace...
Odpovědět
No, pro mě by to asi fakt komplikace byla ... Jinak od začátku zas řeším kytky ... no comment .... :-(
Odpovědět
Veru: Proč?
Odpovědět
Profilova fotka
Veru tak zkus ještě tu paní větinářku vedle Billy v Teplicích.
Odpovědět
Pro přidání příspěvku se musíte přihlásit.
Přesunutím fotek můžete změnit jejich pořadí

Nenašli jste co jste hledali?