Nevěsty Teplice 2010. Jsou tu nějaké?

Zobraz úvodní příspěvek
Profilova fotka
Pojďme pokračovat ;-) Je tu nějaká nevěsta přímo z Teplicka a plánuje svatbu na rok 2010? :-D
Odpovědět
Profilova fotka
Ahojky, já na solárko asi taky vyrazím. Myslela jsem, že budu mít celé léto čas na opalování, ale do 3. července se opálit přirozeně nejspíš nestihnu. Počítám, že když začnu chodit 2x týdně 3 týdny před svatbou, že bych mohla mít pěknou barvičku. Jestli se tam teda s prckem dostanu. Snad bude mít taťka čas chvíli hlídat =-)
Odpovědět
Ahoj Leni. Máme svatbu cca měsíc po vás a taky si právě myslím, že to nestihnu. Pracuji denně od dopoledne do večera, takže ten čas na opalování fakt nebude. Ale koupím si nějaký ten přípravek na to solárko ... raději.
Odpovědět
Profilova fotka
Ja jdu vyzkouset ten nastrik na moji rozlucku se svobodou, tak uvidim. Taky nebudu mit tanga, ale francouzky kalhotky a podprsenku mit nebudu a puncochy taky ne, takze me to vyjde docela levne. A mas pravdu s tou svatebni noci :-D
Odpovědět
Profilova fotka
Zdravím veškeré letošní "teplické" nevěsty, já se sice chystám mít svatbu až příští rok, ale z důvodu neobvyklé svatby i toho, že pocházím ze severní moravy a Teplicko opravdu neznám. Chtěla bych se zeptat, zda neznáte nějaké šikovné kuchaře, kteři by byli shopni připravit recepci ve stylu "jednohubek" a malých dobrot a večeři ve stylu rautu pro cca 200 lidí. Moc děkuji za odpověď ;-)
Odpovědět
Ahoj děvčata :-) Denis, tohle by ti jistě zařídila nějaká catteringová spol. Ale se žádnou zkušenost nemám. Možná holky poradí :-)
Odpovědět
Profilova fotka
Ahojky holky:-) Denis tak to také nevím.
Odpovědět
Profilova fotka
O nástřiku jsem taky uvažovala, ale slyšela jsem právě že barví šaty:-(Tak se bojím:-(
Odpovědět
Nemůžu sehnat pěkný světle zeleňoučký vlizelín 3role, na mašle na židle :-| Když někde mají, tak jen jednu roli a někde ani neví, co to je (třeba velký zahradnictví v TP) ... chjooo
Odpovědět
Profilova fotka
Veru tak ho kup přes net.
Odpovědět
Nechtěla jsem platit poštovné ... ale nakonec jsem to vyřešila. Mám objednané jiné zboží u firmy svatba dekor ... balík mi ještě nevyexpedovali, takže jsem se s nimi spojila, tak mi tři role přibalí k tomu ... takže poštovné zaplatím vlastně jen 1x ... mně asi něco osvítilo ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
No vidíš to ;-) já čekám, že mi tento týden dorazí organzy, tak jsem na ně zvědavá:-)
Odpovědět
Dobré ráno. Nakonec jsem Míšo ty koule na auta nedělala, udělala jsem dvě a spotřebovalal jsem na to hodně materiálu. Takže jsem vyrobila mašle na kliky aut (1 role vlizelínu - 10m široká - mi vyšla na 30 mašlí). Organzy na dekorace stolů mám už doma, jen doufám, že moje "výměry stolů" jsou dobré :-p Jinak se v den D picnu :-(
Odpovědět
Článek se načítá
Profilova fotka
Dobre rano devcata, ja se vcera rozhodla, ze me odveze taxi na svatbu. Takhle alspon nemusim nic zdobit a nemusim se z rodiny nikomu doprosovat. jen doufam, ze poslou pekny auto :-)
Odpovědět
Profilova fotka
Ahoj holky:-) Verčo já jich mámzatím jen 10,musím je nějak dodělat. Dělala jsem je z toho zeleného vizelínu, co jsem měla původně na výzdobu stolů a z bílé organzové stuhy. Tu jsem teď musela doobjedbávat. Evi to je dobrý nápad,taky nevím s kým pojedu :-S
Odpovědět
Profilova fotka
Ahojky :-) denis, já nikdy nic tak velkého napořádala, tak ti neporadím :-| Holky, já vůbec nic nenakupuji. Jediné, co jsem si objednala jsou skleničky na přípitek a bryndák. Výzdobu stolů i aut mi bude dělat paní Vidová. Já si vyrobím asi jen vývazky. Jen nevím, jestli do nich mám dávat i myrthu. Dáváte ji do nich? A na auta?
Odpovědět
Myrty budu mít pro svatebčany, tak i na výzdobu aut a košíčků na výslužky ...
Odpovědět
Profilova fotka
Leni, ja myrtu a vyvazky vubec nemam :-(
Odpovědět
Dobré ráno holky. Tak jsem včera zase pokoupila nějaký drobnosti do tomboly ... a svatební noviny mám už na 99% hotový. Jestli některá děláte tombolu, dáváte tam i nevýherní lístky? Vím, že Niki dělá tombolu ... jak to budete prezentovat? Závoj ještě nedošel a Jirkovo košile je objednaná :-)
Odpovědět
Profilova fotka
Ahojky :-) Já dneska jdu pro balíček na poštu, jedna holčina z BRMS mi poslala mašle na židle (jen naše) , růžový písek - akorát nikde nemůžu sehnat ten tácek či mističku pod ně, plátky růží...tak jsem zvědavá. jinak my myrtu taky nebudeme mít a vývazky jsem ještě nedodělala:-/
Odpovědět
Míšo, já tu mističku koupila v Tescu v oddělení s nádobím ... mrkni se někde v potřebách domácích nebo v nějakém supermarketu ... Určitě něco objevíš ;-)
Odpovědět
Veru, nevýherní lístky nedávám. Něco si odnese každý. Vzhledem k tomu, že mám ale hodně lidí a tombolu považuju jen za "vsuvku" k pobavení, nikoli k časovému zabití celého večera, dupluju některé ceny (v rámci úspor ty nejlevnější). Takže třeba "večeři pro 2" budu mít 2x atd. Je to pro mě přijatelnější, než aby někdo z mých příbuzných pokukoval po sousedovi, že dostal něco vtipného a on nic. I organizačně se to myslím zvládne velmi dobře a hlavně to nebude při 50ti lidech příliš zdlouhavé. Vem si, že kdyby průměrně vyhlášení a předání trvalo 2 minuty trvala by tombola hodinu a půl a to mi přijde moc.
Odpovědět
Já kupuju taky samý levný věci ... a tu tombolu budou mít nastarosti svědci, už si na to pořídili super klobouky, kravaty a vestičky v zeleném :-) a vypomůže kapelka, pan Matouš s mikofonem :-)
Odpovědět
Profilova fotka
Jinak zítra máme schůzku s paní Baladovou v Botanický zahradě,tak jsem zvědavá:-) Schůzka s DJ bude asi probíhat po skypu.
Odpovědět
Paní Baladová jede od vás k nám ;-) Psala mi, zda to může spojit s Teplicemi, tak mi bylo hned jasné, že obrazí i Vás :-)
Odpovědět
Profilova fotka
Ahojky :-) Já mám v plánu tombolu a noviny taky. Noviny už mám trochu sepsané, tak sad je stihnu. Z tomboly jsem si vypsala přibližně, co mám nakupovat, ale ještě jsem se nikam na nákupy nedostala :-( Já budu mít jen výherní lístky. Pro každého nejspíš jeden a každý zaplatí tolik, kolik bude chtít. Nebo vy budete dávat pevnou cenu lístku? A jak to budete vyhlašovat? Hromadně? Nebo si každý svou výhru vyzvedne sám? Taky pořád přemýšlím nad tou myrtou. Nevím zda ji mám dávat do vývazků a na okna aut, nebo udělat vývazky bez myrty a na auta mašle na kliky. Mističku na prstýnky potřebuji taky koupit a taky fialkový písek. Už budu muset vyrazit na nákupy!!!
Odpovědět
Lenickasru: No u nás se lístky do tomoboly třeba prodávat nebudou. Ale to je otázkou "vkusu" každého. Některé holky tady na beremku chtějí za lístek i 200,- a nepřijde jim to blbý... U nás se řekne cena, vytáhne se číslo a ten dotyčný si přijde pro cenu. Kdyby si to vyzvedávali někde v ústraní hromadně, myslím, že ta tombola ztrácí svůj původní význam - pobavit. Předpokládám, že si po vyvolání dotyčný cenu před všemi převezme a i ostatním ukáže, aby se pobavili všichni. Z toho důvodu se mi některé ceny opakují, aby se šetřil čas...Celé to bude aktivně moderovat DJ, takže očekávám srandu :) Mně nějak uchází význam vývazků bez myrt. Bylo mi řečeno, že se vývazky s myrtami dávají pro štěstí. Proč bych svatebčanům píchala jen nějakou stužku bez myrty? Jako abych si svatebčany označila, abych si je poznala nebo jak? Nechápu...
Odpovědět
Profilova fotka
Nikol, to je dobrý nápad :-) Taky se zkusím domluvit s kapelou, jestli by mi tombolu vyhlásili :-D Já myslela, že myrta je víceméně k tomu, aby bylo vidět, že jsou všichni svatebčané. To, že je pro štěstí, jsem vůbec netušila :-N
Odpovědět
lenickasru: No někdo mi to říkal, když jsem se pídila po významu vývazků - snad moje drůža. Jelikož mám svatbu na samotě v lese, předpokládám, že dobře rozeznám svatebčana třeba od veverky :))))
Odpovědět
Nebudeme určovat cenu za lístek v tombole, pokud někdo bude chtít něco dát, tak dá, když ne - nic se neděje :-) Já myrty chci, je to tradice. V pondělí jdu na zkoušku šatů na převlečení do Bellezzy ...
Odpovědět
Veru, ale to je v poho, ale chápu smysl myrta + mašle = štěstí, ale nechápu smysl jen samotných mašlí :)
Odpovědět
Pro přidání příspěvku se musíte přihlásit.
Přesunutím fotek můžete změnit jejich pořadí

Nenašli jste co jste hledali?