Nevěsty Teplice 2010. Jsou tu nějaké?

Zobraz úvodní příspěvek
Profilova fotka
Pojďme pokračovat ;-) Je tu nějaká nevěsta přímo z Teplicka a plánuje svatbu na rok 2010? :-D
Odpovědět
Profilova fotka
Ahojky nevěsty :-) Tak jsem včera byla na první schůzce s paní Vidovou. Byla moc příjemná a ochotná. Udělá nám i výzdobu na hostině, což je super, protože nevím, jak bych to s Tadeáškem jinak zvládla. Ani nemusím nic na výzdobu kupovat, domluvím se s ní, co by se mi líbilo, a ona to zařídí :-) Taky jsme byli vybírat prstýnky :-o Zjistili jsme,že máme asolutně jiné představy. To, co se líbilo mně, se nelíbilo příteli a naopak. Nakonec jsme vybrali jeden, do kterého jsem si chtěla nechat vsadit 3 kamínky. Odpoledne ale pak volali, že to nejde a musíme přijít znovu :-| No nakonec máme Retofy 8/K z bílého zlata, můj bude se třemi kamínky. Měla jsem teda jinou představu, ale tenhle je taky pěkný. Jinak lidí budeme mít na obědě asi 46 a večer ještě asi dalších 10. Milu, jestli to nikdo nezabral, tak by měl být 28.8. volný termín ve 14:00 (ten jsme včera rušii), to byste mohli mít obřad kdekoliv. Za to, že nám povolí Zámeckou, musíme zaplatit 1000Kč.
Odpovědět
misa: Ta kosmetička chce vyzkoušet. To že se někdo nějak jmenuje a bydlí naproti ti moc nepomůže :))) Navíc co se může líbit jednomu, nemusí se líbit jinému. Každá kosmetička používá i jinou kosmetiku, takže jde o to, co sedné tvému obličejíčku. Já jsem se nechala profi nalíčit už 3x a vždy byl výsledek naprosto, ale naprosto jiný. A to nemluvím jen o tom, že jedna mi dala hnědé stíny a druhá bílé.
Odpovědět
Profilova fotka
Ja se taky bojim ty kosmeticky, tak sem si radsi nakoupila svoji kosmetiku. Myslite, ze na me nebude divne koukat? :-|
Odpovědět
Profilova fotka
sídlí naproti mý kadeřnici, ne bydlí :-D jinak používá kosmetiku Mary Kay. Jsem zvědavá.Jinak bych se taky klidně nalíčila sama, ale mysli si že v den svatby budu tak nervozní,že bych si udělala každý oko jiný :-D
Odpovědět
Profilova fotka
Leni tak s těma prstýnkama sme to měli stený:-( Já měla jasnou představu, ale úplně odlišnou než přítel :-D nakonec jsme taky udělali kompromis. Kontakt na hudbu na obřad ti pošlu do IP.
Odpovědět
evickab: No já ti holka nevím... Ale když budeš tvrdit, že si na všechno hrozně alergická, tak ti to projde :)))) Mě taky líčila mojí řasenkou, protože po jiné značce prostě slzím. Navíc jestli nemáš čas jít na zkoušku, tak bych to taky tak udělala. Nikdy bych neriskla, že mě něčím, na co nejsem zvyklá, namaluje a já pak budu mít alergickou reakci. Spousta kámošek mi taky říkala, že nemůžou makeup od téhle značky, řasenku od jiné. Jedna známá nemůže ani řasenku od Diora a to je kvalitní značka...
Odpovědět
Tak prstýnky jsou snad to jediné, co mě vůůůůůůůbec netrápí. Budu mít svůj zásnubní, co jsem dostala před 3lety a přítel si dnes koupil obyčejný prstýnek, který beztak nebude nosit. Není to moc tradiční, ale ani mě to nevadí :)
Odpovědět
Míšo, poslala jsem ti email :-)
Odpovědět
Profilova fotka
Petulko díky:-)
Odpovědět
No tak myslím, že vyšlu manžu v pondělí na matriku... já mám bohužel zkoušky v Olomouci... když jsme byli na matrice, tak nám paní pověděla, že poslední volný termín je v 11.00. A jak to řeší, když je špatné počasí? Začínám být docela naštvaná...
Odpovědět
Profilova fotka
Míšo, mně se právě líbí takové, jaké máte vy. Ale přítel odmítl jakýkoliv prstýnek bez zakulacené hrany :-( Milu, pokud bude hnusně, tak o buď musíme vydržet venku, nebo můžeme jít do obřadky. Ale tu tisícovku nám už navrátí.
Odpovědět
Profilova fotka
Chtěla jsem napsat "nevrátí"
Odpovědět
Článek se načítá
Tak se Míra vrátil z matriky, přetlumočím, co říkal: ochota žádná, paní se hrozně divila, jak jsem se dozvěděla, že je tam volný termín a prý že to není pravda. Takže to stále platí: v 11.00 v obřadce. A Míra mi dnes řekl, že bude radši uvnitř, aby ho nikdo neočumoval. Už mi to začíná být šumák, abych pravdu řekla, hlavně ať to máme za sebou.
Odpovědět
Profilova fotka
Miluško nevěš hlavu, paní ta opravdu není moc příjemná:-( stejně byste neměli náhradní místo v případě špatnýho počasí:-(
Odpovědět
Profilova fotka
Mě už taky určitý věci začínají být fuk:-) Máme za 50dní svatbu a já ještě nevím, jaký bude harmonogram dne, jakým autem pojedu, kolik bude vlastně aut....atd :-p už to taky přestávám nějak řešit...včera sem objednávala organzu a můj drahý mi řekl, že doufá, že bude na stole vše ladit :-D :-D Ať doufá:-) já přece nevím, jestli je oraganza stejnýho odstínu jako jmenovky atd atd:-):-)
Odpovědět
Miluš, a vy jste to na tý matrice už zaplatili?
Odpovědět
Profilova fotka
Miluš, tak to fakt nechápu :-S Je mi to líto =-) Holky, vůbec se nestresujte tím, že se svatba blíží a že nestíháte. Ujišťuji vás, že máte připraveno daleko víc věcí jak já. Já vlastně skoro nic nemám. A to mám svatbu od soboty za 6 týdnů. Teď jsem ještě na týden mimo Teplice, takže ani nic zařizovat nemůžu.
Odpovědět
Zpráva pro NIKI: do Bellezzy dorazí ještě šatičky Brigitte - Sotterky ... kdybys chtěla měnit šatky v B. ... Ale opravdu, Jasmínky jsou krásný!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
Odpovědět
Taky už jsem to nějak přestala hrotit. Stav stejný - chybí vybrat šaty, závoj, šperky, kytka, květinová výzdoba stolů, dort, prádlo, harmonogram, nevím, jestli přijde 30 lidí nebo 60, oznámka jsem ještě neodeslala atd. Ale je mi to tak nějak fuk :)
Odpovědět
Ale prosím tě, koukej tu skepsi hodit za hlavu! a mysli pozitivně :-)
Odpovědět
Profilova fotka
Jéé, Niki, tys mě uklidnila :-) Jsme na tom podobně :-D Já nemám boty, závoj, prádlo, šperky, dort, zákusky, koláčky, harmonogram, kosmetičku, kadeřnici, hudbu na obřad,... kolik nám přijde lidí taky nevím, protože to ještě tak půlka lidí ani neví, oznámení ještě ani nemám. No a mám hrůzu z toho, že zjistím až večer před svatbou, kolik jsem toho zapomněla :-o
Odpovědět
Profilova fotka
Koukám,že jsme na to všechny podobně:-)zákusky a koláčky a dort taky nemám zařízený:-)
Odpovědět
Verča: To jsou ty, co si chtěla původně? Nejsou, ne? A jak to víš? Teď jsem si je progooglovala a nejsou špatný. Nejsou moc bohatý jako ty ostatní v B. (v těch bych měla venku asi problém...)...
Odpovědět
Verča: állleeee já myslím... jen spíš přemýšlím nad prkotinama tipu - "Shrekovo originální bažinaté minivínečko" a "Shrekovi originální miničokoládky" něž bych řešila to podstatné. Ale co si budeme povídat - tyhle prkotiny mě baví víc a dělají mi radost - a to teď potřebuju :)))
Odpovědět
Já vím, že už se to tu tak nějak propíralo, ale budete nějak řešit to opalování? Mám světlý dekolt a tmavé opálené ruce a přemýšlím, jak to sladit do jedné barvy :)))) A jak tak koukám z okna, přírodním sluníčkem to nedoženu...
Odpovědět
Niki, já volala totiž do Bellezzy, jestli jim přijdou ještě nějaký šatky svatební. Paní se divila, že bych je chtěla měnit ... tak jsem jí řekla, že já ne, ale že asi moje kamarádka ... tak mají přijít ty moje společenský bílý Jasminky a z MS ty Brigitte. Ale přesný termín dodání nevím, doufám, že ty společenky dorazí před naší svatbou ;-)
Odpovědět
Jestli některá sháníte opravdu vysoké botky s podpatky, tak zkuste sexyobuv ... přes nějakou reklamu jsem se tam proklikla a mají opravdu hódné vysoké podpatky ... jako chůdy :-D
Odpovědět
Míra si z paní dělal srandu a řekl jí, že pracuju pro mossad :) Veru, my matrice nic neplatili, jelikož máme obřad v obřadní síni a ve stanovený termín i čas, neplatí se nic.
Odpovědět
Profilova fotka
Holky, jak vas tak posloucham, tak jsem uplne zapomela na spodni pradlo na svatbu. Ono toho bude asi vic. Ja se tim taky jeste netrapu, az od 1.cervna se na to vrhnu na 100% ;-)
Odpovědět
Ahoj holky. Evi, no spodní prádlo mám taknějak vymyšlené ... v Bellezze mám zamluvenou (ke koupení) takovou tu podprsenku gelovou, kalhotky musím ještě promyslet, protože známá, co se vdávala loni, měla kalhotky typu tanga a při focení jí to vadilo, když si sedala na trávu atd ... no já si zas říkám, že si nebudu sedat na zem na holý ... ale třeba na deku, ne ...??? a mám koupený bílý punčochy s kraječkovou :-) a manžovi koupím ponožky a trenýrky nový :-) a na svatební noc asi nic ... jestli nějaká bude (že o tom pochybuji) tak to bude za pár vteřin dole :-D :-D :-D tím pádem zbytečné investice ;-) Já budu muset na to solárko určitě párkrát jít. Jsem úplně bledule :-( a bronz tady asi nenachytám ... Ten nástřik prý barví šaty a není záruka, že se to pak pořádně vypere.
Odpovědět
Pro přidání příspěvku se musíte přihlásit.
Přesunutím fotek můžete změnit jejich pořadí

Nenašli jste co jste hledali?