Nevěsty Teplice 2010. Jsou tu nějaké?

Zobraz úvodní příspěvek
Profilova fotka
Pojďme pokračovat ;-) Je tu nějaká nevěsta přímo z Teplicka a plánuje svatbu na rok 2010? :-D
Odpovědět
Profilova fotka
Ahoj holky, tak jsem byla dneska na matrice. Že by tam byla zrovna příjemná paní, to říct nemůžu :-S ale ke konci docela obrátila a byla i milá :-o Byl to fakt obrat, vůbec bych to od ní nečekala. No a jak jsem dopadla: Mají volný termín ve 12:30, ale v obřadní síni ;-( a tam to fakt nechci. Nakonec by to šlo i v zámecké zahradě, místo bychom si mohli vybrat jakékoliv. (V Botanické to nejde, protože po nás je další svatba, nestihli by se z Botanické vrátit.) Mně šlo hlavně o to, abych neměla obřad uvnitř, ale venku. A v zámecké se určitě dá najít nějaké pěkné místo. Takže se můj termín opravdu přesouvá na 3.7.2010 :-) Tak snad všechno stihneme, máme na přípravy 6 týdnů. asi jsem blázen. Na druhou stranu nebudu mít čas nad tím moc přemýšlet a nenakoupím zbytečně milion věcí navíc. Jak se znám, tak bych viděla tady něco a tady něco... a nakupovala bych a nakupovala a nakupovala... Takhle na to nebudu mít moc času. A taky nebudu mít čas moc přemýšlet o tom jestli mám dobré šaty... Už teď si totiž nejsem pořádně jistá a to se mi nejdřív fakt líbily. A mimochodem, když jsem volala náš nový termín mamce, tak mi řekla, že oni se s tátou brali taky 3.7. :-o jen 28 let zpátky.
Odpovědět
Profilova fotka
Míšo, mohla bys mi poslat číslo na to kvarteto? Děkuji
Odpovědět
verča, míša: Fakt nevím. Buď budou Jasmínky nebo W1....uff..
Odpovědět
Profilova fotka
Niki, já osobně bych se asi líp cítila ve W1. Zkoušela jsem si taky podobné těm tvým Jasmínkám, ale jak jsou dlouho úzké, tak jsem si v nich přišla jak mořská panna. Ale kamarádce se moc líbily. Je to jen o pocitu. Tobě Jasmínky moc sluší.
Odpovědět
Niki, tobě se Jasminky líbily na první pohled, ale nechceš je jen proto, že ti nějaká (s prominutím) "husička" řekla, že tyhle nééé ... Nenech si do toho takhle "krafat" ... ony se nevdávají, a říkají to, co se líbí jim, ne jak to sluší tobě. Některé doprovody v salonech by nejraději navlékaly nevěsty do příšerných rób ... už jen ze závisti ..
Odpovědět
Lenickasru: Pocitově se cítím líp v těch Jasmínkách. Jsou opravdu lehounké, oproti těm saténovým W1. Ty jsou z opravdového kusu látky. A mořská panna se mi moc líbí :))))
Odpovědět
Verča: :( No fakt nevím, nelíbily se snad nikomu, kromě mé kamarádky z Prahy...A mě samozřejmě... Prostě to byly MOJE šatičky.... :( Jsem fakt mimo. Potřebovala bych vyčistit hlavu.
Odpovědět
Tak to nech teď a přes víkend být a sama si pak skoč oblíknout ještě Jasmínky :-) a uvidíš.
Odpovědět
Verča: To by ze mě asi v B. už byly hotový :))))
Odpovědět
Náš zákazník, náš pán :-) myslím, že tam jim to nevadí ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
Nikol, oboje ti moc slusi. ty Jasminky maji krasny vystrich a delaji te mladsi a krasne stihlou. Ty druhe jsou jednoduse krasne a vypadas v nich vznesene. ALe ja bych sla do tech, ktere jsou lehci. Na fotkach potom vyniknou skvele ty jasminky, pac maji krasny detail. No tak snad tomu rozumis, placam patou pres devatou :-)
Odpovědět
Vidíš Nikol ... nejsem sama, kdo si myslí, že ty Jasmine jsou fakt super!
Odpovědět
Článek se načítá
evickab: v pohodě chápu. Díky :)))
Odpovědět
Verča: :) No uvidíme... asi si na týden dám od všeho toho svatebního šílenství voraz a pak se uvidí... Taky je u vás taková kosa?
Odpovědět
Verča: Teď jsem se dívala na fotky tvých šatiček s mým ženichem... fakt komické :)
Odpovědět
Profilova fotka
Nikol, já myslím, že by sis měla vzít Jasmínky. Tobě se líbí a jsi to ty, kdo v nich prožije svůj svatební den. Podle toho, co píšeš, je jasné, že ses do nich "zamilovala". Myslím, že bys toho pak moc litovala, kdyby sis je nechala vymluvit.
Odpovědět
Niki, aby pak nedošlo k "výměně manželek" :-D :-D :-D Zima je příšerná :-|
Odpovědět
Veru, myslím, že se nesplete :))) Dobrou...
Odpovědět
Dobré ráno nevěstinky ;-) Tak dneska a zítra budu vyhlížet balíky se zbožím x-) Včera nám 4 osoby oznámili, že na svatbu nepůjdou ... doufám, že tam někoho mít budeme =-) aby se nestrhla lavina 8-(
Odpovědět
Profilova fotka
Verco, to samy mame my, ale hlavne lidi z Cech, kteri nejsou schopni jet tech par kilometru aby nas videli. Kolik holky teda budete mit hostu na svatbe? :-)
Odpovědět
Na hostinu (obídek od 15 hodin) bylo počítáno 34 osob (teď teda asi jen 30) a na večerní oslavu (od 17 hodin) pozváno 30 osob. Počítány do toho i děti a junioři :-)
Odpovědět
Ahoj holky, konečně jsem to všechno pročetla, nebyla jsem tu ani nepamatuju. Dnes máme 100 dní do svatby, letí to jak blázen. Teďko se to na mě hrne ze všech stran - škola, práce, takže přípravy trochu zanedbávam, ale tento týden objednám prstýnky a oznamka, už jsme se konečně shodli :). Taky musím některé lidi škrtat, ale místo nich si aspoň pozveme kamarády, které jsme kvůli finančnímu rozpočtu zavrhli... vždycky je něco špatného pro něco dobré :)
Odpovědět
Leni, vidíš a pani na matrice nám ani neřekla, že je možné, abychom měli obřad jinde než v obřadní síni, asi tam zajdu a na tu zámeckou zahradu se přeptám, přijde mi to nelogické mít obřad uvnitř, když bude snad hezké počasí...
Odpovědět
Profilova fotka
Verco tak nejak to budeme mit i my s tim poctem. Asi 34. Myslim, ze je to hezky cislo, alspon se muzeme vsem venovat. Ja uz nemam v Cechach zadny kamarady a to jsem dlouho doumala, koho bych mohla pozvat. Smutny co? Nechcete prijet vy? :-) :-) :-)
Odpovědět
Ahoj holky, tak mi měli mít cca 35 hostů (jak na oběd, tak na párty). Pak jsem se ale dozvěděla, že 6 lidí z blízkého příbuzenstva nepřijde. Když se vdávala ségra, tak jí prý nakonec nepřišlo 14lidí oproti původnímu plánu. Tak jsme se rozhodli, že to uděláme jinak - pozveme 25 nejbližších na oběd a na párty pozveme víc známých. Takže by nás mělo být celem na párty 58. Myslím, že to takhle bude větší zábava :) Veru, takže jich máte celkem 60?
Odpovědět
Mělo být celkem 60 ve špčce i s dětičkama .... ale 4 osoby odřekli, další má v červenci rodit ... takže asi taky nepříjdou (z důvodu kojení prý ...) a kamarádka zůstává v Anglii ... takže nás bude míň.
Odpovědět
Jo jo, taky si myslím, že nám to ještě vylítá... Kéž by ti, které zas až tak nemusíme, ale pozvat je musíme :))))
Odpovědět
Profilova fotka
Ahojky holky:-) Tak jsem dneska už konečně našla kosmetičku na líčení. Původně mě měla líčit kamarádka, ale asi bysme časově nestíhaly:-( a dokonce ta kosmetičky sídlí hned naproti mý kadeřnici:-)Ale byla to fuška.
Odpovědět
Profilova fotka
Jinak jmenuje se p.Krajníková. Nemáte na ní někdo reference? ;-)
Odpovědět
Bohužel ne, jdi na zkoušku a uvidíš. :-) Já to taky ještě nemám vyřešené ...
Odpovědět
Pro přidání příspěvku se musíte přihlásit.
Přesunutím fotek můžete změnit jejich pořadí

Nenašli jste co jste hledali?