Nevěsty Teplice 2010. Jsou tu nějaké?

Zobraz úvodní příspěvek
Profilova fotka
Pojďme pokračovat ;-) Je tu nějaká nevěsta přímo z Teplicka a plánuje svatbu na rok 2010? :-D
Odpovědět
Profilova fotka
Mimochodem Niki me se libi ty Jasmine bridal's na tobe a pak ty v ton oranzovym salone se srdickovym dekoltem, ale ty vypadaji na saten. Aby ti v nich nebylo moc horko. Ty Jasmine bridal's jsou unique a jsi v nich krasne stihla ;-)
Odpovědět
evickab: Družička má fakt výborný vkus, proto to ve mě tak hlodá. Kdyby mi to řekl někdo jiný, tak nad tím neuvažuji. S těmi vývazky máš recht - když jsem teď byla na svatbě, tak jsem si vzala svojí nejoblíbenější halenku a fakt jsem trnula, aby mi tím špendlíkem neudělali na té halence díru - hádejte! Družička říkala, že se ale vývazky s myrtama dělají pro štěstí, tak nevím... Přijde mi to zbytečné. Navíc to máme na samotě, tak mi přijde, že se svatebčani nijak odlišovat nemusí. Ty Jasmíny v albu nejsou ty mé vybrané. Byly hezké, ale hodně divně ve skutečnosti vypadaly ty sklady na prsou - neměla jsem je pravidelné :( Ty v tom "oranžovém salónu" byly strasně velké - kdybyste je viděli ze zadu, musely by se hrozně moc předělávat a do toho se mi nechce...
Odpovědět
Profilova fotka
Hm, tak to ti neporadim, ach jo. My jsme taky na samote jenom se zviratama a od tech se snad odlisovat budem. Ja ty myrty nikdy stejne nemela rada, ale jak rikas, je to tradice a prinasi to stesti :-)
Odpovědět
Mně se ty voničky/vývazky líbí a myrta je pro štěstí ...
Odpovědět
Profilova fotka
Verco taky ty jsi sikulka a umis si je pekne udelat, ja ne a tak musim mit nejakou vymluvu ;-)
Odpovědět
Dobré ráno, dnes je zas ošklivo a zima :-( No šikulka nevím .... ale když slyším vývazky, tak si představím ty rozpíchaný prsty :-D ... Dělám: 6 velkých pro rodiče a svědky, 20 středních pro sourozence a rodinu a 50 dvojmašliček pro ostatní svatebčany ... třeba se těch 50 ani nevyužije ... uvidíme, kdo všechno dorazí na obřad. A to jsem chtěla svatbu malou, komorní do 20 lidí .... jestli mně tam přepadne velká nervozita, bude nevěsta na útěku :-D
Odpovědět
Dobré ráno, hi hi... Veru, nechceš půjčit mého koně, aby si mohla stylově prchnout? :))))
Odpovědět
V zahradě by mohl být "zaparkovaný" ... co kdyby :-p Snad to vše bude OK ... nesmí vyschnout v krku na "ANO" ... :-D
Odpovědět
verča: :)))) Tak já ti ho na tu slávu připravím - tak za 10.000,-, ju? Pronájem s velehorskou svatební přirážkou :)))))
Odpovědět
Hmm, 10 tisíc ju .... tak to budu muset odmítnout půjčení Sotterek a půjdu v pytli od brambor .... 8-)
Odpovědět
Profilova fotka
Ahojky holky:-) Vývazky jsem taky ještě nedělala, nestíhám:-( A popravdě se mi do nich ani moc nechce, nejsem moc šikovná:-)
Odpovědět
Verča: V pohodě, koník za to stojí, je fakt krásný :))) A hlavně... v Sotterkách daleko neutečeš, na koni ano :)))
Odpovědět
Článek se načítá
Profilova fotka
Holky, vybiram si svoji kolekci pisnicek na vecerni disco, myslite, ze tam mam dat i plouzaky a nebo mi na ne nikdo tancovat nebude? :-|
Odpovědět
evickab: Když jsem si vybírala písničky, tak jsem měla naprosto odlišný problém. Můj seznam byl celý jen z pomalých rockových balad :)))) Tak tam musím střihnout i něco rychlejšího :) Co jsem byla na poslední svatbě, tak když byly ploužáky nebo pomalejší písničky, tak tam byl plný parket (přidali se rodiče apod.), když tam bylo něco rychlého, tak parket zel prázdnotou (až tedy na pozdní hodiny, když už byli všichni vykalení a bylo jim v podstatě jedno, na co tancují).
Odpovědět
Ahoj holky. Evi, ty asi potřebuješ tu hudbu namixovat i pro ty svatebčany z Anglie co? Určitě mají nějaký oblíbený na "řádění" jako my třeba Michala Davida atd...
Odpovědět
Profilova fotka
Verco, si pis. Ale Michala Davida tam urcite taky dam. Budu mit vic svatebcanu z Anglie nez z Cech a tak na to musim hodne prihlizet. Hlavne kam je posadim, s kym atd. No nic, jdu do prace holky vydelavat na svatbu :-)
Odpovědět
V PO si jedu pro šperky do Bellezzy, už mi přišly ... závoj zatím ještě ne ... Co chystáte na víkend?
Odpovědět
Profilova fotka
Verco ja myslela, ze uz sperky mas? Ty co mas na fotkach? A nebo mas nejaky jiny? No asi jo, kdyz si pro ne jedes :-) My tu mame peknou zimu a tak budu doma celej vikend a sledovat ty nase volby.
Odpovědět
Ty co mám na fotečkách, tak se mi k těm šatům nelíbíly, hodila jsem to na bazárek .... takže jsem si objednala jinačí ... v pondělí je vyzvednu .... jedu omrknout kravaty pro svědky a košili pro ženicha ... Tady je taky chladno, má pršet :-( Já musím vyřešit hudbu k obídku, večer máme živou hudbu - skupinu Mane ....
Odpovědět
Profilova fotka
Aha, tak to jo. Ja taky uvazovala o hudbe k obedu a asi dam Chopinovo klavirni koncert. Nechtela jsme zadny zpivany, pac by me to asi rusilo, takze neco pohodovyho s klavirem :-)
Odpovědět
Ahoj holky, tak jsem byla na dalším zkoušení a musím říct, že mi to v hlavě pěkně šrotuje, mám troje favority a pořád nevím... do týdne se musím rozhodnout. Včera jsem brala manžovi košili a předvybrala jsem prstýnky, ty objednáme snad to 3 týdnů, no, pomalu se to zase hýbe :)
Odpovědět
milunkac: hoď fotky, ať se taky pokocháme :)
Odpovědět
Tak jsem holky dofinišovala s přípravou výslužky. Máme dodavatele koláčku a co se týče našeho problému "krabičky versus košíčky", tak jsme udělali kompromis. Rodina dostane větší krabičky a všichni ostatní jen malinké košíčky. Teď jdu vymýšlet minivínečka :) Hlavně je musím někde koupit, co jsem se byla zatím podívat, byly pekelně drahé :)
Odpovědět
Ahoj holky. Miluš, pošli fotečky :-) Niki, ty minivínečka jsou dražší než normální lahev vína ...
Odpovědět
Veru, no jdu se teď odpo mrknout po krámech. Když jsem si to předběžně spočítala, kolik by mě stála hloupá pidivýslužka, šla jsem málem do kolen... Tak jdu na průzkum. Už si byla v tom Mostě?
Odpovědět
Nebyla, Jirka měl chřipajznu ... V PO jedu do Bellezzy pro šperky, stavím se u v květinářství u Dvořáka, zda neprodávají keřík buxusu nebo myrty, ještě do Olympie do CA se mrknout na kravaty pro svědky a do obchodu s košilemi - pro Jirku ... Takže do MO počítám středa-čtvrtek ... Chceš tam něco odtamtud?
Odpovědět
Píšu jak tatar 8-( :-D
Odpovědět
Verča: :) V poho... Ne nepotřebuju... Já jen jestli ses už posunula s tou výzdobou...
Odpovědět
Jo, dneska jsem byla v Kauflandu. Měli tam naprosto úžasné cca 20cm keříčky obsypané kvítky minirůží. Kdyby mi někdo zaručil, že budou těsně před mojí svatbou, tak kašlu na nějaké objednávání ikeban. Tyhle keříčky byly naprosto dokonalé (a za 69,.-!)
Odpovědět
Kdybyste některá hledala inspiraci na tombolu, narazila jsem na jedno hezké albíčko: http://www.beremese.cz/album/album.ph...
Odpovědět
Pro přidání příspěvku se musíte přihlásit.
Přesunutím fotek můžete změnit jejich pořadí

Nenašli jste co jste hledali?