Nevěsty Teplice 2010. Jsou tu nějaké?

Zobraz úvodní příspěvek
Profilova fotka
Pojďme pokračovat ;-) Je tu nějaká nevěsta přímo z Teplicka a plánuje svatbu na rok 2010? :-D
Odpovědět
Ahoj holky, já jsem ted nějak nestíhala.. v týdnu by mi měly dorazit domů fotky a dvd s nima tak pak vám je ukážu ;-) viděla jsem náhledy a ty vypadají naprosto úžasně!!!! Zítra si jdeme vyzvednout oddací list.. x-) jinak jak se bavíte o tom rozpočtu, taky když jsem to ve finále všechno sečetla nestačila jsem se divit, ale tím, že jsme to zařizovali tak nějak průběžně tak mi to tak nepřišlo!! ;-) a hlavně si řikám, že snad je to jen jednou za život!! :-D
Odpovědět
Ahoj holky, přeji hezkou neděli (i když nejspíš upršenou). Včera jsme se s Nikol potkaly v Bílině na jarmarku ... Byla jsem u kartářky, vykládala mi z tarokových karet ...99% událostí z minulosti sedělo, přítomnost taky a budoucnost se uvidí ;-) Šári, na foto se těšíme :-)
Odpovědět
Šárko, ten náhled v albu je SUPER!!! Sluší vám to a fotograf se fakt činil! těším se na přídavek :-)
Odpovědět
Profilova fotka
Ahoj kolky, taky tam u vas tak prsi? Denska mi ten muj prileti z Bacelony, kde mel rozlucku se svobodou, tak si jednu vec muzu odskrtnout :-) Porad Vam nevim, co bude nas prvni tanec, vy uz mate jasno? A trenujete tancovani? ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
Ahojky holky:-) o rozpočtu mi také nemluvte:-) Je to děs, ale snad to opravdu bude jen jednou za život:-) Šári krásné fotky. ;-)
Odpovědět
Evi, trénovali jsme waltz, ale nebylo to ono. Budeme tedy tančit-ploužit na Louise Armstronga - What a wonderfull world ....
Odpovědět
Profilova fotka
Verco super, dobry napad. My se taky budeme plouzit , ponevadz ten muj nic jinyho nezvladne. To neni jako za me, kdy jsme chodivali do tanecnich :-)
Odpovědět
Profilova fotka
Ahoj holčiny, tak se k Vám opět přidávám... naposledy jsem tu byla v září loni,ale svatbu jsme museli odložit, tak už jsem na BMS nechodila,ale teď jsem tu zas a přípravy se naplno rozjíždí:-) Koukala jsem, jak jste s tím od září pěkně pohnuly, klobouk dolů:-)
Odpovědět
Profilova fotka
Ahoj, a kdy mate termin?
Odpovědět
verča, evi: no my jsme se původně chtěli tak naoko ploužit a pak tam střihnout pořádně rychlou salsu (chodili jsme asi 2 roky) - no trénovali jsme, než mi došlo, že budu mít šaty s vlečkou, takže bych se nejspíš při těch otočkách do všeho zamotala a pak spadla jak žok :))))))) No minimálně bych alespoň všechny pobavila :)
Odpovědět
loskeros: Bude Mauritius? :)
Odpovědět
Profilova fotka
No jo vlastne, mas pravdu, vzdyt ja mam taky vlecku :-| A to jsem vlecku nikdy nechtela :-)
Odpovědět
Článek se načítá
Ahoj holky. Včera v podvečer jsem se vrhla na úklid, žehlení atd, tak jsem tu nebyla ... To víte, vzorná před svatbou být musím :-D :-D :-D Kvůli šatům se budu klidně jen ploužit ... Jinak mám "dodělaný" svatební noviny, už čekám jen na dodání dvou foteček od příbuzných a je to :-)
Odpovědět
Profilova fotka
ahojky (zatím) slečny:-) Termín máme 25.6.2010 - takže za chvíli.. Wester: Mauri nebude, bude hrad krupka - i to má své kouzlo :-D
Odpovědět
loskeros: To určitě. Mám Mauritius jako 2. vysněnou svatební cestu. Ale z finančních důvodů nebude :)
Odpovědět
Profilova fotka
tak to jsme na tom úúúplně stejně, westerr... ale udělat si druhou svatbu třeba na druhý nebo třetí výročí je taky hezký ne? Zkrátka, až budou kačky, bude Mauri x-)
Odpovědět
loskeros: jo jo... souhlas... Moje 1. vysněná dovolená byly Maledivy :) Myslím, že teď pojedeme možná tak s konzervami pod stan :) Ale kdo ví, co bude za rok :)
Odpovědět
Profilova fotka
Tak naše vysněná dovo bylo Bora Bora:-D tak na to samozřejmě mpůžeme zapomenout, ale snad nám letos vyjde itálie 8-) A právě.... za rok může být vše úúplně jinak
Odpovědět
Profilova fotka
To my jedeme na svatebni cestu do Skotska. Mame zamluvenou starou chatrc s krbem, kde budem sedet u ohne a pit whiskey :-)
Odpovědět
Já dostala od šéfky z práce nabídku zdarma našeho zájezdu, a to do Itálie do karavanu, tak nabídku zvážíme x-) Ale Maledivy, Bora Bora, Mauricius, Skotsko bych taky brala. Nejlépe Japonsko+Čínu poznávací tak na půl roku a pak na půl roku do Thajska a ostrůvky Phi Phi, Krabi atd ..... hmmmmmmmmmm a už zase blouzním ....
Odpovědět
Já na Maledivách byla a troufám si tvrdit, že je nic jiného než Francouzská Polynésie už nedokáže překonat. Bylo to neskutečný. To Skotsko fakt závidím! Loni jsme byli v Toskánsku a ačkoli nepiju víno, říkala jsem si, že bych klidně mohla týden strávit jen tak u bazénku s koktejlem a čučením na rozsáhlé vinice :)
Odpovědět
Já můžu maximálně cestovat prstem po mapě! Já chtěla na svatebku k moři, ale zjistili jsme, že má asi Míra alergii na sluníčko, tak nevím, jestli nakonec nepojedem "jen" do Paříže, na 3-4 dny... o tom se budu rozhodovat o svatební noci :D
Odpovědět
milunkac: netruchli - Paříž je nádherná a neskutečně romantická :)
Odpovědět
Profilova fotka
To je fakt, ja Paris miluju.
Odpovědět
Ahoj holky. Z Londýna vlastně jezdí Evi rychlovlak do centra Paříže, viď? Už mi v "sekci vývazků" chybí jen 25ks, uff .... Co vy, nějaké novinky?
Odpovědět
Profilova fotka
Ahoj, jo Eurostar, ale tim ja nikdy nejela :-( Ja vyvazky nedelam, a vubec jsem se ted nejak zastavila :-|
Odpovědět
Ahojky, já už taky na všechno kašlu. Nějak mě to teď nebaví. Jsem frustrovaná ze svých šatů, tak nic na svatbu nedělám. A vývazky taky asi nebudou. Nějak jsem nepochopila jejich význam :)
Odpovědět
Niki, proč jsi frustrovaná ze šatů proboha? Já jedu v pátek do Chomutova, tak vám zas pošlu fotečky ju. ;-)
Odpovědět
milunkac: Pošli, budeme se těšit :) Jsem z nich frustrovaná, protože nevím pořád jaký. Kdybych sebou bývala neměla na zkoušce družičku, tak jsem se těšila na vybrané Jasmínky (ty v albu nemám) a o žádných jiných bych vůbec nepřemýšlela. Ale družička mě pořád nahlodává s tím, že se jí moc nezdají. A šaty jsou pro mě skoro jedna z nejdůležitějších věcí a já pořád nevím. Pořád si prohlížím své fotky v nejrůznějších šatech a nic... Navíc bez konkrétních šatů nemůžu ani objednat kytky, šperky, boty :( Tak jsem z toho tak nějak mimo...
Odpovědět
Profilova fotka
Niki dej na svuj instinkt! Myslis, ze ma tvoje druzicka dobrej vkuz?Mas ty saty ve svym albu? Ja vyvazky nedelam, ponevadz ja sama nemam rada, kdyz si neco musim napichnout na svoje slavnostni saty a vim, ze hodne holek bude mit hedvabi a to by to propichlo ;-)
Odpovědět
Pro přidání příspěvku se musíte přihlásit.
Přesunutím fotek můžete změnit jejich pořadí

Nenašli jste co jste hledali?