Nevěsty Teplice 2010. Jsou tu nějaké?

Zobraz úvodní příspěvek
Profilova fotka
Pojďme pokračovat ;-) Je tu nějaká nevěsta přímo z Teplicka a plánuje svatbu na rok 2010? :-D
Odpovědět
Jinak můj maraton po svatebních koláčcích zatím neprobíhá moc úspěšně. Ty první zkoušené byly extrémně drahé a fakt hnusné (na to, že byly domácí a paní má 15letou praxi), druhý dodavatel teď nemá v současnosti žádnou poptávku a koláčky "na ochutnání" nedělá a včera si dopisoval budoucí s posledním dodavatelem a když jsem viděla jejich absolutně nevstřícný přístup, tak jsem řekla, že je od nich nechci... takže jedeme dál :)
Odpovědět
Profilova fotka
To je hrozny co? Myslim, ten pristup. Vzdycky me to srazi zpet z oblaku na zem :-)
Odpovědět
evickab: No fakt to nechápu. Místo aby byly rádi, že si vydělají...
Odpovědět
Profilova fotka
Tak mi jede budouci manzilek zitra zapijet svobodu do Barcelony. Uz se to blizi, az me to strasi. Obcas holky mam nocni mury, ze se vsechno pokazilo, taky se vam to zda? A co delate vy na rozlucku se svobodou a nebo to neni tak velky v CR? Ja vubec nevim, co pro me holky nachystaly :-) asi striptyz :-D
Odpovědět
Noční můry mám, že se třeba dort probortí tři patra do sebe ... nebo že se plastová koule na nohu pro ženicha zmagnetizuje ke kovovému zábradlí, že fotografka nemůže najít foťák ... a samý takový perličky .... Rozlučku se svobodou zatím neřeším ... týden před svatbou ....
Odpovědět
Tak to já žádnou depku nemám. Hodlám si to úplně nehorázně užít a ono to nějak dopadne... :) Asi by mě zničilo, kdyby nedorazil fotograf nebo kadeřnice, jak tu občas čítávám, ale na to dopředu prostě myslet nechci.... Rozlučka bude asi s 20 lidma, bude se grilovat, udělám tombolu "nanečisto" a tak :) Troufám si říct, že to možná bude určitě větší sranda než svatba... :))))
Odpovědět
Profilova fotka
Jezisi Verco, ty si jeste horsi nez ja :-| Mas to docela hrozny. Ale mas vsechno vymakany na 100% tak bys takovy mury ani nemela mit ;-)
Odpovědět
Dobré ráno. A máme tady pátek :-) Děvčata pozor, ať nás dnes nechytnou a neupálí 8-( :-D Evi, mně to nepřijde vymakaný ... ale je fakt, že od té doby, co mám již vybrané šaty, jsem tak trochu vnitřně klidnější. Vnitřní klid mi ještě dodová zaplacený obřad, doma prstýnky (na které furt čučím a zkouším ....) a zamluvené foto+kamera+místo oslavy ... tím se vlastně utěšuju ... a hold ten zbytek nějak dopadne ... jak píše Nikol :-) Takže furt myslím na pozitiva, aby mě nepřepadla depka ... Dneškem "stříháme metr" - 99 dní do svatby ...... vy máte méně ....
Odpovědět
Dobré ráno, my to máme už za pár :) Dneska bude další zkouška koláčků - těším se :)
Odpovědět
Nikol, můžu se připomenout s tím zeleným pískem, 4balíčky ? Napiš mi do IP, v kolik hodin a kdy pojedete přes Bílinu, díky moc :*
Odpovědět
Veru, místo oběda to skočím koupit :) Asi na 9h pojedeme do Bellezzy - počítám tak kolem 10h, že budeme v Bílině...Jedeme pak ještě do Delty a pak do té Orchideje do Chomutova...
Odpovědět
Veru, budeš dávat výslužky do košíčků nebo do krabiček? Řeším totiž dilema. Když jsem si spočítala, kolik bych dala za krabičky, tak se mi protočily panenky. Navíc všude dělají obrovské krabičky, takže by mě výslužka pro každého vyšla min. na 100,- :((( Přesunula jsem se k variantě košíčky (u nás mají hezké za 5,-), jenže budoucí je nechce s tím, že z nich ty koláčky budou padat. A celofán v létě fakt neriskuju... Tak nevím... :(((
Odpovědět
Článek se načítá
Mám nakoupený ty košíčky, jedny celý bílý a jedny zdobené na lesklém papíře .... Nebudu kupovat krabice .... a do košíčků přijdou jen koláčky a bílinské svatebčany objedeme v pátek ... ostatní dostanou na svatbě :-)
Odpovědět
Verča: No můj chlap se bojí, že když bude většina lidí autem, že pak ty koláčky z těch košíčků omylem cestou vysypou nebo tak něco. Kolik jich dáváš do 1 košíčku? Cca 20?
Odpovědět
Nevím, jestli se dělají různé velikosti koláčků a košíčků, mě to v průměru vychází na 12-15 koláčků do toho mého košíčku .... Samozřejmě, když zbyde něco z rautu, ať si to lidi naberou domů ... a to na boulingu mají ty boxy na jídlo ...
Odpovědět
Profilova fotka
Niki, toho ja se taky bojim, ze mi to lidi budou hazet oknem ven :-) Normalne si koupim barevny pytlicky a necham je u rautu a kdyz neco zbybe, dam jim to na cestu a je to. Vubec si s tim nebudu lamat hlavu. S cim si ale hlavu lamu jsou darky pro svatebcany, vy nejake davate? Nechce se mi kupovat cokolada a pod. Ach jo, babo rad :-(
Odpovědět
Evi, my vlastně dáváme ty menší výslužky a pak každý do páru či rodiny dostane to vínečko s naší etiketou ... Jinak žádný dárky. Na to fakt nemáme ... Tak mám konečně vybrané šperky od firmy odvarkabijoux tečka com. Závojík ještě nepřišel. Botky taky nemám :-(
Odpovědět
Tak se holky můžete pro představu podívat, jak vypadá 15 mega-koláčků v klasickém košíčku (viz album). Běžné koláčky jsou více jak o 1/3 menší.
Odpovědět
evickab: Dárky pro svatebčany dávat nebudem. Původně jsem zamýšlela něco jako zmenšeninu lahve alkoholu (jak se prodávají takové ty minilahvičky) pro muže a nějakou čokoládku nebo mandličky pro dámy, ale jelikož jsem byla nucena stáhnout rozpočet o 11.000,-, tak z toho nic nebude :) Moje družička byla na 13 svatbách a říkala mi, že na žádné z nich nic jiného kromě výslužky domů nedostala... Kdybych měla nafukovací rozpočet, tak bych se vyřádila, ale takhle to nejde :)
Odpovědět
A jaká je tahle várka koláčků a za kolik?
Odpovědět
Várka? 1 koláček je za 2,20. V porovnání s těmi, co budoucí přinesl včera (= takové ty pravé svatební), jsou tyhle víc jak o 1/3 větší. Možná i o víc.
Odpovědět
A chuťově?
Odpovědět
Profilova fotka
Niki, vypada to dost dobre ;-) Me je bude delat mamca, tak snad se taky povedou. Jinak ja na nejaky darky taky asi kaslu, chtela jsem bud svicky a nebo treba ramecky, ale oni lidi to stejne daji nekam do skrine a ja zbytecne vyhodim tisice. Takze alspon usetrim a muzu to utratit na sobe :-)
Odpovědět
Verča: Chutnají jako klasické šátečky, které si koupíš v obchodě - takže je nebereme a jedeme dál :)
Odpovědět
evickab: taky jsem teď stáhla rozpočet. Vždycky si řeknu, že čím víc zbyde ze svatby, tím hezčí budu mít svatebku a hned mi to škrtání jde od ruky :)))
Odpovědět
Profilova fotka
Hm, mas recht. Ja ani zadnej rozpocet nemam, co vydelam, dam na svatbu. Hrozny co? Ale vsechno si pisu a divim se, jak ta svatba bude draha :-)
Odpovědět
My nějaký rozpočet měli a jsme úplně někde jinde ... ale co se dá dělat ... vyděláváme si na to sami, žádný sponzory nemáme a myslím, že by mě pak mrzelo ... Tak jako s tím oznámkem, normální oznámko s kartičkama tištěné bylo o 600,- levnější než to, co jsme si vybrali - a ta stříbrná ražba mi prostě přišla luxusnější ... a ono to je skoro se vším :-D A další věc je, že cokoliv svatebního má svatební-vysokohorskou-přirážku ]-(
Odpovědět
Profilova fotka
Verco, mas pravdu! Sice budu po svatbe chuda, ale od toho budu mit manzela, aby se o me staral :-) Vsechno je drahy, ale ver mi, ne tak drahy jako u nas. Ten muj si mysli, ze vyhral v loterii :-D
Odpovědět
Ahojte, no já o rozpočtu ani nemluvím, všechno co vydělám na brigádách, dám do obálky s názvem "Svatba". :-| Celý dnešek jsem přemlouvala svého nastávajícího, aby se podíval na fotky, kde jsem ve svatebních, že stejně ani jedny šaty mít určitě nebudu. A co myslíte? No... nepřemluvila jsem ho, pověrčivce! :-)
Odpovědět
Jo jo... pravda pravda... Vždycky mě dokáže zděsit, když si spočítám, kolik mě stojí cerepetičky okolo, do kterých bych to nikdy neřekla. Třeba u šatů jsem rovnou počítala s tím, že budou stát palbu, ale když jsem si dělala rozpočet, tak jsem tam pomalu nedávala ani věci typu jmenovky, programy na stůl s tím, že to bude za pakatel. Jenže když jsem pak sečetla všechno, co jsem na tyhle prkotiny vynaložila, tak jsem se opravdu nestačila divit...
Odpovědět
Pro přidání příspěvku se musíte přihlásit.
Přesunutím fotek můžete změnit jejich pořadí

Nenašli jste co jste hledali?