Nevěsty Teplice 2010. Jsou tu nějaké?

Zobraz úvodní příspěvek
Profilova fotka
Pojďme pokračovat ;-) Je tu nějaká nevěsta přímo z Teplicka a plánuje svatbu na rok 2010? :-D
Odpovědět
Niki, písmo už fachčí, dík :-D Miluš, třeba se jim teď po mé odpovědi lhůty zkrátí :-D
Odpovědět
Profilova fotka
Verco, v tech C.Lazni delaji vsechno co se pleti a tela tyka ;-) dokonce i botox. Premyslela jsem o nem, ale asi by to nebyl dobry napad tyden pred svatbou :-)
Odpovědět
Verča: Tak to jsem ráda :)
Odpovědět
Dobré ráno holky :-) Venku je krásně, chladno, ale svítí slunko :-) Nikol, poslala jsem ti mailíka, tak na to mrkni, díky ;-)
Odpovědět
Verča: ahojky, máš email :)
Odpovědět
Díky Niki ... tak jsem si myslela to samý, proto jsem včera z toho byla zklamaná :-(
Odpovědět
Profilova fotka
Ahoj devcata, tak jsem dneska zrusila svoji objednavku na dort, nejak se mi prestal libit. Ale ted panikarim, ponevadz nevim, kde sehnat lepsi. Pomoooooc
Odpovědět
Nebuď zklamaná, je to zbytečné - stejně ses potřebovala jen od něčeho odrazit a základ je myslím velmi pěkný. Zbytek se došpekuluje a bude to krásné!!! :)
Odpovědět
milunkac: papír je z normálního papírnictví. Co se týče celofánu vzala jsem si různé velikosti pytlíčků + asi 2 celé archy celofánu na velké dárky. Na to, abych ho stříhala z role jsem líná - špatně se to stříhá :) Takhle jsem to jen šoupla do pytlíku a dala obyč mašli - chtěla jsem na to dát alespoň dárkovou zlatou mašli, ale když jsem si spočítala, že bych jich kupovala 42... Nejšou peníšky :)
Odpovědět
evickab: :)))))) vítej v Klubu panikářů - jen se svěř... s Verčou jsme na panikaření expertky :))))
Odpovědět
Profilova fotka
:-) to ja panikarim se vsim. Jsem dneska pani volala a ona mi rekla, ze si neni jista, zda ten dort bude tak hezkej jako na obrazku. Ze se pry uvidi az to bude hotovy. Ale na to ja ji nejsem zvedava. Ja si myslim, ze dort je dulezita vec na svatbe a musi ladit. Asi uz blaznim. Tak jsem se hned objednala do Cisarskych Lazni na cely den na procedury, snad od nich vyjdu jak z znovuzrozena ;-)
Odpovědět
evickab: tak to pak písni, jak si dopadla... takovou celodenní relaxační kůru bych fakt potřebovala ! :)
Odpovědět
Článek se načítá
Profilova fotka
To ja se ale objednala az tyden pred svatbou, uz se moc tesim :-)
Odpovědět
evickab: jo tááááák :)
Odpovědět
To bych taky brala, ale klidně hned a každý měsíc :-D
Odpovědět
Profilova fotka
Holky tak se podivejte na jejich websranku, maji tam fakt vsechno a ani to neni drahy ;-)
Odpovědět
Dámy, tak Vás pobavím. Byla jsem teď za floristkou, se kterou jsem se domluvila, že mi udělá nějaké návrhy květin podle fotek šatů, kalkulaci atd. Nooo přijdu tam a prodejna nikde.... Takže jí patrně zrušili. Teď mi to přijde ještě hrozně vtipné, ale s přibývajícím časem mě ten humor asi opustí :)
Odpovědět
Profilova fotka
No to ja bych asi dostala infarkt :-|
Odpovědět
Profilova fotka
Ahojky holky:-) Šárko tak zítra budeš první vdaná paní ;-) Moc si to užijte, ať Vám vše klapne na jedničku. A do manželského života vykročte pravou nohou ;-)
Odpovědět
Dobré ráno holky. Niki, to je děs ... ještě, že jsi tam neměla zaplacenou zálohu nebo něco ... Já se "zamilovala" do hortenzií, ale včera večer jsem zjistila, že jedna ta kulatá "hlava" stojí 100-150kč =-) To je tedy mazec ... takže musím vymyslet na stoly něco jiného ....
Odpovědět
Dobré ráno, Veru, hortenzie se normálně běžně prodávají v Baumaxu, nebo si je můžeš vypěstovat :))) Včera nám přibylo 14 hostů - jáj to bude akce...
Odpovědět
Holky, dneska jdeme na první ochutnávku koláčků. Už je máte někde objednané. Zajímalo by mě, jaké máte ceny (+ velikost, počet koláčů na kg). Dík :)
Odpovědět
Budeme mít koláčky za 1,5.-/ks .... Ale kg netuším ....Velikost normální malé ...
Odpovědět
Veru, tak to je nějaká dost dobrá cena - co jsem se ptala, tak pod 2,70 nebyly...
Odpovědět
A jsou fakt vynikající ... můžu doporučit .... paní Černá, vaří/peče/smaží/dělá rolády atd ... Jídelna v areálu elektrárny Ledvice.
Odpovědět
ahooooj, jdu se na Vás kouknout ještě jako svobodná.. :-D jsem nervní jako blázen a už se těším až bude aspon po obřadu.. :-N dneska jsem byla nechat upravit nehty a snad teda máme všechno.. uáááá, tak na mě zítra myslete!! x-)
Odpovědět
Profilova fotka
Šári psala jsem ti už ráno!:-) To víš že na Tebe budeme myslet! Hodně štěstíčka a žádný nervy:-)pa
Odpovědět
Profilova fotka
Sari zitra hodne stesti, hlavne si to uzij a nezapomen, ze to je tvuj den. ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
Dneska mi volali, ze mi zmensili snubak a ze si ho mam zitra vyzvednout. Jupiiiiiiiii :-)
Odpovědět
Ahojky holky, dneska je nádherně, taky bych si přála, aby na mé svatbě bylo takhle... závidím Šárce... :-)
Odpovědět
Pro přidání příspěvku se musíte přihlásit.
Přesunutím fotek můžete změnit jejich pořadí

Nenašli jste co jste hledali?