Nevěsty Teplice 2010. Jsou tu nějaké?

Zobraz úvodní příspěvek
Profilova fotka
Pojďme pokračovat ;-) Je tu nějaká nevěsta přímo z Teplicka a plánuje svatbu na rok 2010? :-D
Odpovědět
Profilova fotka
Koukam, ze to berete vazne moc vazne :-) Mozna bych se nad sebou mela zamyslet. Nemam zadnou organzu, zadny auto ( asi pojedu taxikem ) zadny vyvazky a kolacky si upecu sama 8-)
Odpovědět
Profilova fotka
Ale ja si myslim, ze to je tim, ze jsem starsi nevesta a tak uz vsechno beru s nadhledem a jde mi hlavne o hosty aby se dobre bavili :-)
Odpovědět
Profilova fotka
No já to právě vážně moc neberu,když nemám nic zařízenýho :-D a auta? tak ty jsme taky ještě neřešili :-N
Odpovědět
No já ještě neslyšela o svatbě, kde by se dávaly výslužky někdy jindy než na konci jako rozloučení s hosty. Je to podle mě taková "pozornost" na cestu. My koupíme jen malé krabičky a pojmeme to zcela symbolicky. Otec je svatební kameraman a co vždy nosí ze svateb domů je tragégie - rozpatlané dorty, které evidentně ležely celý večer na stole = HNUS. Takže výslužky většinou končí v koši - opravdu ne vše se do výslužek hodí. Zvláště v létě.. Na sobotní svatbě jsme sice dostali velkou krabici, ale cukrátka v ní byla pečlivě naskládaná na dně vedle sebe, takže nic rozpatlaného, hnusného. Bylo toho cca 30ks a ještě než jsme dojeli ku Praze, bylo po nich :)))
Odpovědět
Profilova fotka
Holky díky za rady, já fakt byla jen na jedný svatbě a tam nám nikdo nic nedal, tak nevím no:-):-) dám tam asi jen koláčky, možná štrůdl, jak píše Niki, symbolicky:-)
Odpovědět
Profilova fotka
Holky ještě takovej dotaz...fotograf,kameraman, popř.DJ na svatbě jí? samo že z rautu si vzít můžou, ale třeba ke stolu při sv.hostině je budete zvát?
Odpovědět
Míšo, jestli si pamatuješ na Verči perfektní zasedací pořádek, tak ta myslela i na fotografa. Já tohle stále řeším - fotograf by měl hlavně dokumentovat oběd, ne ho jíst, ale jelikož je náš fotograf i kamarád, tak se nám to trochu komplikuje. A Dj nám přijede asi až po o. Pro mě je největší dilema, co vůbec budeme jíst, protože my svíčkovou nee a nějaké slavnostní jídlo mě moc nenapadá... co třeba topinku s česnekem? :-D
Odpovědět
Foto+kameru ke stolu usazuji, budou pracovat, ale své čestné místečko mít budou. Posléze dostanou normálně najíst. Večer bude připraven stolek i pro kapelu, aby si v přestávce mohli v klídku sednout a dát si občersvení.
Odpovědět
Profilova fotka
To my mame pouze fotografa a ten se naji dole v restauraci, pry to tak dela uz leta. Ani se mu nedivim, kdyz z nas nikoho nezna. A kapele reknu at si vezme co chce z rautu a vypije co chce :-) Ja taky udelam vysluzku symbolicky, co zbyde ze svatebnich kolacku, to dam lidem na cestu. Svatebni dort nikomu davat nebudu x-)
Odpovědět
Ahoj holky. Míšo, jak jsi pořešila kameramana a co ta hudba - rýsuje se to nějak?
Odpovědět
Profilova fotka
Ahojky, kameraman bude Jiří Šimůnský a hudba k obřadu kvartet ClarTet:-)Takže to už je zařízeno. Taky jim dám výslužky a ať si berou něco z rautu, ale ke stolu je posazovat asi nebudu
Odpovědět
Tak se mi holky dostala dneska do ruky knížka s fotkami naaranžovaných svatebních stolů. Ty stoly byly ozdobené jen květinami - prostě nádhera. Žádné kapky rosy, motýlcy, stužky a pičičmundičky. Jednoduchá krása... Škoda jen, že jsou ty kytky tak nehorázně drahé...:((((
Odpovědět
Článek se načítá
Míšo, tak to je fajn. A toho pana Rohricha jsi tedy nekontaktovala? Niki, ty jsi mi "vynadala" že furt blázním s výzdobou a sama se furt v tom šťouráš :-D
Odpovědět
Profilova fotka
nene, přes známého jsme sehnali tohohle pána, ukázal nám pár svých videí a je super, i cena příznivá,takže jsme dál nehledali.
Odpovědět
Verča: Ale kuš! Jsem si byla půjčit v knihovně inspirativní četbu a v ní to bylo :) Přesně vím, co ti teď putuje mozkem - vlizelín - organza - vlizelín - organza - vlizelín - organza - vlizelín - organza - vlizelín - organza - vlizelín - organza - vlizelín - organza - vlizelín - organza - vlizelín - organza - vlizelín - organza - vlizelín - organza - vlizelín - organza - vlizelín - organza - vlizelín - organza - vlizelín - organza - vlizelín - organza - vlizelín - organza - vlizelín - organza - vlizelín - organza - vlizelín - organza - vlizelín - organza - vlizelín - organza - vlizelín - organza - vlizelín - organza :)))) Poslala jsem ti ten balíček se svatebním darem - jen se nelekej té krabičky, prostě to nebylo do čeho dát :))))
Odpovědět
Máš mě Niki přečtenou :-D Na balíček i svatební dar se těším x-) Díky díky díky moc. Na krabici hledět nebudu, ona není výstavní na svatbu ?? :-D :-p
Odpovědět
Jinak až balík doputuje, zkusím ZEL.ORGANZU + perle :-D
Odpovědět
Profilova fotka
Niki, to mi povidej o ty drahote. Ja chci na kazdym stole velkou kytku a nic vic, ale stoji me to majlant :-( Ale neni nad to.
Odpovědět
Verča: No ta krabice výstavní opravdu není - je to krabička od podprdy :))))))))) Já hlasuju pro organzu všema 20! :))) Navíc až to hodíš na stůl, uvidíš, co se ti tam bude líbit a čím by to chtělo třeba ještě vyšperkovat. Praha je opravdu zbytečná! Taky jsem si udělala nějaké varianty a pak procházela net a hledala už pak něco konkrétního, čím bych vše už jen dotáhla dokonce... :)
Odpovědět
Teď šel kolem potenciální manžel a ptal se mě, jestli se budeme "scházet" a vše řešit i po svatbách, třeba na nějakém webu pro těhotné :))))))
Odpovědět
evickab: Dneska jsem nakoupila část věcí na tombolu a byla jsem v šoku, jak levně, ale i kvalitně jsem nakoupila. Překvapivé !!!
Odpovědět
Mnoo, můžeme se scházet kdekoliv a těhotné být nemusíme :-D Už Niki plánujete potomky? Jsi asi starší než já .... tak už asi můžeš :-D
Odpovědět
No já už spíš musím, než jen můžu :))))
Odpovědět
Profilova fotka
Niki, ja vim, ze se da levne nakoupit, taky kupuju hlavne pres internet. Tombolu nedelam, ponevadz na to nemam cas, ale taky me napadla. Budu tam mit zase jinou zabavu. My deti uz planujeme pres 2 roky, ale porad se nam nedari, takze po svatbe asi umely oplodneni :-(
Odpovědět
Evi, třeba tou svatbou vám to půjde normálka, teď soustředíte myšlenky na svatbu, tak se od toho "snažení" odpoutáte .... nejsem tedy MUDr. .... ale říká se to. Držím pěsti. Letos oslavím 1/4 století =-) za chvíli budu patřit do šrotu ... :-o Přeji dobrou noc ;-)
Odpovědět
Verča: Do šrotu? Tak to ti teda pěkně děkuju!!!! :))))))
Odpovědět
:-D Dobré ráno, zas prší a prší ;-( Jdu Niki ještě mrknout na tvoje jmenovky x-)
Odpovědět
Verča: Dobré ráno. já myslela, že už máš jmenovky hotové ?!
Odpovědět
evickab: :( právě toho se bojím :(
Odpovědět
Vytvořila jsem jmenovky v Corelu ve stylu, jak mám etiketu na vínečko. Pošlu ti to mailíkem ... Ale vy děláte takový hezký zdobený ... že mě lákáte na lepší :-D
Odpovědět
Pro přidání příspěvku se musíte přihlásit.
Přesunutím fotek můžete změnit jejich pořadí

Nenašli jste co jste hledali?