Nevěsty Teplice 2010. Jsou tu nějaké?

Zobraz úvodní příspěvek
Profilova fotka
Pojďme pokračovat ;-) Je tu nějaká nevěsta přímo z Teplicka a plánuje svatbu na rok 2010? :-D
Odpovědět
Ahoj holky, tak tu máme upršené pondělí :-( Tak jsem došla k závěru, že dekorační perly budou :-D
Odpovědět
Profilova fotka
Ahojky, to počasí je vážně hrozný:-( Jsme se holt namlsaly hezkýho počasí. Jinak já zase došla k názoru, že to s tou výzdobou stolu nebudu taky moc přehánět. Jen květinové ikebany, jmenovky a růžová organza veprostřed stolu. Látkové bílé ubrousky budou od nich. A možná svíčky, ale jelikož tam budeme mít 4 malé děti, tak nevím nevím. Rozhodně nebudu na stůl dávat např. kapky rosy, ptž by to určitě někdo z nich vdechl :-D
Odpovědět
Miško, Verčo, děkuju za kritiku šatů, musím hledat dál. O víkend jsem se trochu naštvala, protože si tchán postavil hlavu, že nám chce dát svatební dar a ne peníze, takže budeme mít od všech obálky, jen od tchána bude dar, teď vymýšlíme, co by se nám jakože hodilo. Můj taťka si zas vydupává, že při obědě bude sedět vedle nevěsty, ale nechce sedět vedle mé mamky (jsou rozvedení), tak to vyřeším tak, že v čele budu jen já s ženichem a ostatní budou v noze "T". Nejtěžší bude zařídit, aby byli všichni hosté spokojení! Někdy už to chci mít za sebou :-.
Odpovědět
Nemáš zač Mílo :-) Opravdu z té druhé várky se mi na tobě nejvíc líbily ty první, ale jestli máš možnost zkoušet další a další, tak vybírej :-) Taky jsme všem řekli obálky a pár lidí řeklo, že chtějí dát dar, tak ať ho dají. O nějaký robot či cibulák nestojíme, takže to pak stejně bude ležet v krabicích někde bokem .... Myslím, že se asi nejde "zavděčit" všem, aby byli spokojení :-(
Odpovědět
Profilova fotka
Miluško tak to koukám, tchána s darem ještě chápu, proto si radši o peníze neříkáme. Třeba babička nám koupila nádherný porcelánový servis a já to budu mít jako památku a vždycky si řeknu,že je to od ní :-) ale výběr nechala na nás. Nekteří lidé to prostě nechápou. Ale já taky kamarádce ikdyž chtěla peníze, tak jsem jí radši koupila nějaký dar. Protože ono se řekne, dej něco do obálky, ale kolik?? :-S Takže mi radši nikomu nic neříkáme, ať se chudáci nemusejí stresovat :-D A pokud je to dar,který si můžu vybrat, nebo se mě aspoň někdo zeptá, co bychom si představovali, tak mi udělá stejnou radost jako peníze, někdy i větší ;-)
Odpovědět
Je to těžké, můj taťka je takový čertík v krabičce, co se snadno naštve a já se bojím, že na svatbě taková situace nastane. My nebudeme mít zas tolik hostů, pár kamarádek bude, od nich taky peníze neočekávám, přišlo by mi to blbé přijímat korunky od kamarádek, takže od nich s darem počítám, obálky jsme chtěli jen od rodin, protože jsme si chtěli zaplatit svatební cestu, ale to je vlastně taky dar, tak to můžeme tchánovi navrhnout a budeme spokojení všichni!
Odpovědět
Profilova fotka
JJ, naši nám taky koupili svatební cestu:-) Prostě nám ty peníze nedali přímo do ruky :-D my bysme se asi těžko někam dostali, rozpočet se nám totiž stále navyšuje:-/
Odpovědět
Tak svatební dary jsme vyřešili tak, že budeme chtít v prvé řadě penízky. Vím ale, že někdo bude chtít dát opravdu jen dar. A kdo bude chtít dát dar, může si vybrat z našeho svatebního listu z internetu. Většinou jde o věci, které se nám budou hodit na svatbě, takže nám sníží svatební rozpočet. Od kamarádek bych také nechtěla peníze, určitě by jim bylo hloupé dávat mi do obálky třeba 200,-. Takhle jsme se domluvily, že od jedné dostanu podvazek, jiná mi zaplatí lampiónky štěstí, další albumy na svatební fotky, balónkovou výzdobu. Prostě menší dárečky - ony budou mít pocit, že tu konkrétní věc mám jen a jen od nich a nemusí se cítit trapně, že mi nic nedaly nebo třeba 200,- do obálky (mě by to nevadilo, ale ony se po dohodě takhle budou cítit lépe)...
Odpovědět
Od kamarádek taky nečekám $ ... myslím, že se složí na nějaký dárek :-)
Odpovědět
Profilova fotka
Ja taky nevim co s tema darama. Zase moc nic nechci, ponevadz lidi prijedou az z UK a budou si platit i hotel atd. Takze kdyz neco daj, budu jedine mile prekvapena.
Odpovědět
Profilova fotka
Ahojky holky, dneska je tady nějak mrtvo koukám =-)
Odpovědět
Ahojky, počítám metry, osoby ... abych dala dohromady konečně tu výzdobu na stoly :-D
Odpovědět
Článek se načítá
Profilova fotka
Ahojky Veru, to já budu řešit až tak v červnu. Dneska nebo aspoň do konce týdne chci dodělat jmenovky. a pak uvidím, do vývazků se mi moc nechce:-(Bojím se, že je zkazím:-(
Odpovědět
A jaký jmenovky děláš? pošli fotečku :-) Já mám vývazků plný zuby 8-( rozpíchaný prsty a furt měření a stříhání a šití .... představa, že už jen 30 mě stejně děsí |-|
Odpovědět
michaella: mrtvo? Počítáme s Verčou perle :)))))))))))
Odpovědět
NOOOOOO už mi jde hlava kolem :-p a teď jsem zjistila, že jsem asi nakoupila blbý svícínky na svíčky ]-(
Odpovědět
Profilova fotka
Teda holky koukam, ze makate. To ja ted na chvilku prestala, myslim, ze uz mam skoro vsechno hotovy. Akorat sestavit a vytisknout menu, plan na den, jmenovky a je to. Jo a taky musim navrhnout zasedaci poradek a dat ho do drevenyho ramu, kterej bude pred restauraci. Takze vlastne docela hodne co? ;-)
Odpovědět
Práce na svatbě je jak na "kostele" - jak se říká :-D
Odpovědět
Tak to vám závidím. Chybí mi dokoupit a dovymyslet výzdobu, dodělat jmenovky, udělat vývazky, svatební noviny, z tomboly nemám ani ťuk, nemám objednanou žádnou kytku, můj plánovaný harmonogram se mi po absolvování sobotní svatby totálně zhroutil, nemám vyzkoušený účes, líčení, nemám koupený závoj, boty, prádlo, vymyšlenou výzdobu obřadního místa, nevím, odkud budou koláčky, nemám je ještě ani do čeho zabalit, o vybraných šatech ještě stále pochybuju a každodenně se dohadujeme s ženichem, jestli půjde v krémovém nebo černém obleku, který by si ještě musel půjčit :))))))))
Odpovědět
tak mě tak napadá, že ještě nemáme hotové ani vstupenky na svatbu (místo oznámka) a taky bych si mohla koupit nějakou bižutérii :)))))))) Buďtě v klidu!!!! :)
Odpovědět
Niki, béřeme to asi moc vážně :-D :-D :-D
Odpovědět
Profilova fotka
Veru a jaký svícny máš? že bych je třeba odkoupila?:-)taky ještě žádný nemám! Evi plán dne? ty jo,tak to taky nemáme =-) Niki: jsme na tom docela podobně. Nemám nakoupenou růžovou výzdobu, ani nevím kolik organzy, ptž schůzka v Princi bude až v červnu:-) Plán dne , zasedací pořádek, vyzkoušený líčení ani účes (ani nevím jakou kadeřnici :-N ), nemám vývazky (potom co tu Verča napsala asi nechám udělat:-):-) ) sv.noviny taky nemám, jmenovky nedodělaný atd atd :-N :-D :-D
Odpovědět
Svícínky mám v albu, jsou na čajovky, zdobené kytičkami. Výrobce: Ikea Zdají se mi malé na stůl ... tak nevím teď ....mám 18 ks
Odpovědět
Michaellla: Děkuji za psychickou podporu! Již jsem si myslela, že jsem na tom takhle sama a chtěla jsem se jít oběsit na náš kancelářský ibišek :))))
Odpovědět
Žádný věšení Niki ... nebo kdokoliv jiný ... :-o Musíme to dotáhnout do konce :-D
Odpovědět
Mátě některá vyměřené, kolik metrů organzy nebo vliselínu na auto - šerpa do "véčka"???
Odpovědět
Profilova fotka
Já šerpy kupovala od jedný paní tady na brms. Jinak já si představovala spíš svícínky čiré.Já teď furt řeším ty koláčky.Kolik kusů a od koho :-|
Odpovědět
Vzala bych 500-600 do výslužek (dle počtu lidí). A na raut tak 500 ks ... víc asi nemá smysl ....
Odpovědět
Profilova fotka
No my máme cca 40 lidí. Něco málo do práce taky vezmu. Ale nevím pořád,zda je dávat i svatebčanům.a pokud ano, taky kdy? Po svatbě až budou odcházet (tzn.tahat do hotelu košíčky s výslužkama?:-) ) nebo před svatbou (a ne všem, ptž do Havlíčkova Brodu vážně nepojedu s výslužkou:-)
Odpovědět
Já připravím výslužky v pátek, odvezu je do chlaďáku na bowling a dostanou je při odchodu ze svatby. Taky bych musela jet Písek, Krupka, Cheb, Netolice .... a to fakt nejde
Odpovědět
Pro přidání příspěvku se musíte přihlásit.
Přesunutím fotek můžete změnit jejich pořadí

Nenašli jste co jste hledali?