Nevěsty Teplice 2010. Jsou tu nějaké?

Zobraz úvodní příspěvek
Profilova fotka
Pojďme pokračovat ;-) Je tu nějaká nevěsta přímo z Teplicka a plánuje svatbu na rok 2010? :-D
Odpovědět
Profilova fotka
Jé já taky na ní myslím:-) za pár dní se vdává:-) Už se taky nemůžu dočkat :-D a taky se už moc těšíme na září k moři:-) x-)
Odpovědět
Holky, co se týče dortu, my budeme mít asi variaci na medovník. Fakt se mi líbili designové kousky v albíčkách, ale to jsou dorty za 6.000,- a to nikdy nedám. Pokud jsme našli za normální cenu, tak to byly ty hutné krémové dorty, většinou v marcipánu a to nechceme ze 2 důvodů - kvůli tomu, že budeme mít svatbu v létě a marcipán hodně podléhá velmi rychle zkáze a taky kvůli tomu, že tyhle ty těžké dorty u nás moc lidí nejí. Takže budeme mít patrně 3 patrový medový dort, pokud nás nic jiného nenapadne :) Chtěla jsem ještě také minizákusky - jedna paní v Kladně dělá fakt skvosty (vzala by mi je cestou na svatbu svědkyně), ale všichni již oddaní mě před velkým množstvím sladkého důrazně varovali. Prý v létě sladké hodně zbývá a spíš si lidé dají ovoce než kremroli. Navíc po rozpatlaných dortech v krabičce na výslužky netoužím - už jsem je asi 3x dostala a možná by bylo lepší, kdybych žádné nedostala. Nechám tedy udělat svatební dort, opravdu pár lehkých minizákusků, které se sní (vanilkové minikošíčky s jahodami apod.) a pak samozřejmě koláčky - ty nesmí chybět :) Veru, jaký si koupila krabičky na výslužky? Chtěla jsem původně jen ty košíčky a koláčky zabalit do celofánu s maší (viděla jsem krásné obrázky), ale mám velmi silný dojem, že by se v létě zapařily :)
Odpovědět
O dovče mi radši holky ani nemluvte. Včera mi volala svědkyně a ptala se mě, jestli s nimi nepoletíme v zimě do Peru nebo Bolívie. Tak jsem jí vysvětlila, že na svatebku pojedeme tak maximálně autobusem do Chorvatska, pod stan a s konzervami :))))) Jedině snad, že bych vyhrála ve Sportce :) Ale to bych musela začít sázet :))))
Odpovědět
Profilova fotka
Ahoj Miso, moc znamosti uz nemam, ale pozeptam se ti. Kde mas presne ten obrad? A rikala si od 16 hod? Napisu vzkaz na spoluzacich a uvidime. Moje kamaradka je z Kraslic a jediny termin prave ma toho 17.7. co se vdavam. Ale jak rikam, zavolej si na LSU v Teplicich a nebo tam zkakni, vsichni tam jsou hodni. Jinak k tomu dortu. My budeme mit docela velkej, chci aby to byl zakusek a tak tedy pro vsechny hosty a potom samozrejme kolacky, ktere dam do vysluzky jak hoste pujdu domu. Mamca asi jeste udela strudl, aby byl na raut, ale to je jinak vse. Ani nebudu kupovat krabice na vysluzky, videla jsem u nas pytlicky, kde ma kazdej jinou barvu a tak je pouziju ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
Mám obřad ve 13h, 10.7., v Botanikcý zahradě. Šlo by vážně jen o chvilku hraní k obřadu:-) Do IP ti klidně napíšu mobilˇ.
Odpovědět
Profilova fotka
Tak jsem zkusila napsat email na konzervatoř:-)
Odpovědět
Profilova fotka
Jinak Evi štrůdl je dobrej nápad:-)
Odpovědět
Krabice jsem ještě nekoupila, koupím nějaké střední .... košíčky mám na koláčky, ty použijeme asi na stoly, velký talíře a tácy zbytečně zabírají místa ... a když tam ještě bude výzdoba ...
Odpovědět
Profilova fotka
Miso super, myslim ze konzerva ma webovku. Ja mam par lidi na facebooku, tak to zkusim jo? Strudl je vzdycky dobrej a kdyz se nesni, vezme se domu a bude na snidani x-)
Odpovědět
Profilova fotka
Jéé tak to budeš hodná. Klidně jim dej mojí mailovku i mobil, kdyby se někdo ozval. Písnu ti to do IP. Štrůdl i medovník taky uděláme:-) navíc si ho můžu udělat doma sama:-)
Odpovědět
Kdybyste se chtěly holky jen kochnout dortíčkama a dortama - http://www.e-party.cz/c4x0-minizakusk...
Odpovědět
Profilova fotka
teda to jsou ceny:-(
Odpovědět
Článek se načítá
michaellla: Právě. Obdobné dorty má snad každá holka v albíčku. Zajímalo by mě, která z nich si ho opravdu pořídí, protože ty ceny jsou neskutečný... Říkala jsem si, že bych si vzala alespoň pár podobných minizákusků, ale když si to pak spočítáš, tak tě to přejde...
Odpovědět
Je to krásný, ale jak píšete, děsný ceny. Bude klasický dort. A navnadily jste mne tím štrůdlem a medovníkem :-D
Odpovědět
Ale i na těch stránkách je krásně vidět, jak se většina dodavatelů snaží na svatbě vydělat - když si kliknete na záložku "normálních dortů" jsou za naprosto jiné ceny. Jakmile se před slovem dort objeví "svatební" už to lítá - 6.000,-, 8.000,-, 5.800,-. Tak mi tedy řekněte, v čem jsou ty svatební dorty tak odlišné, oproti tomu, když byste daly 3 "normální" na sebe... Jedině, že by do nich dávali zlaté cihličky jako překvapení pro svatebčany...
Odpovědět
Jsou všude rozdíly, jestli to je svatební nebo obyč, třeba narozeninový ... je to děs a je to u všeho zboží, co je svatební :-(
Odpovědět
Je to tak se vším. Nejlepší rada je,nikde neříkejte,že je to na svatbu,ale prostě na oslavu. A vyjde to o polovinu levněji. Já to tak budu podávat všude. Chci kytku z tulipánů, takže jen tulipány a stonky ovázat stuhou,aby se to dobře drželo, tak proč by to nemohlo být na oslavu,když se to tak oslavenkyni líbí? :-D A dort to samý, významný výročí,tak tam bude hodně lidí. Žádný figurky nepotřebuju,a kdyby,tak si je koupím někde vedle a naaranžovala bych si je sama 8-)
Odpovědět
Se štrůdlíkem naprosto souhlasím. V teple vydrží a v krabičce se nerozplizne :))) S těma kytkama má andras pravdu. Někde je tady o tom celá diskuze. Taky se teď půjdu zeptat do jednoho květinářství na 2 nazdobené kytičkové dekorace na stůl. Viděla jsem jednu jejich dekoraci - stála 360,- - velká, moc pěkná... Vsadím se, že když vyslovím slovo svatba, hned bude o litr dražší :(((
Odpovědět
Budeme objednávat na tajňáka :-p Taky to zkusím takhle, proč ne :-)
Odpovědět
Profilova fotka
Příspěvek byl smazán adminem, protože nesplňoval Pravidla přispívání do fóra.
Profilova fotka
Westerr: dekorace na stůl mi bude dělat paní Vidová, bude jedna velká a 4 střední....a myslím,že ceny má dost rozumné. Třeba kytky pro maminky - každá 100kč,pro svědkyni za 200, moje teda 1500kč (ale ta cena přehnaná není - u Dvořáka by vyšla na 4tis:-) ) atd atd....
Odpovědět
Příští týden taky zjistím ceny kytí ... Dám pak vědět, jak jsem pochodila. Budu chtít 1x pro mě, kaly 2x pro maminky, 1x pro babičku - gerberky asi 1x větší korzáš pro žinicha, kala 2x korzáš pro svědky, - nevím ještě co 1 x větší ikebanu na stůl před nás - do čela stolu 4 x normál ikebany na stoly A chci nazdobit dvojité srdce (aranž.hmota) bílé a zelené chryzantémy malinké Ty ikebany stačí jen něco zeleného a barevný kvítka do toho ..... Ten nazdobený oblkouk před panelák nechci, byly by to vyhozený kojuny
Odpovědět
Nám snad bude péct koláčky a dorty tchýně, ovšem sama jsem zvědavá, jak to dopadne. Dneska mi volala, jestli prý nechceme jako svatební dar tiskárnu, tak jsem jí asi po milionté říkala, že chceme korunky do obálky a ona na to, že jí to přijde blbé, dávat peníze... tak jsem jí vysvětlila fígl s truhličkou a obálkou s přáním, kde se jako náhodou objeví i nějaký ten peníz - tak to se jí naštěstí líbilo. A kytky taky řeším, mamina má známého, který vlastní květinářství, tak si s ním dám schůzku, schválně s čím vyrukuje. Ale nevím, kolik budu potřebovat kytek na stůl, asi to budu řešit až se v Princi vymění vedení - že tam ty stoly postavíme tak, jak bych si představovala a pak bych to změřila, nechci to střílet od boku...
Odpovědět
Profilova fotka
Holky objevila jsem super stránky, takový neotřelý, kde je i spousta věcí na svatbu. fleer.cz :-D Jinak Miluško právě paní Vidová pro Prince furt něco dělá,tak mi řekla, že těch ikeban 5stačí:-)
Odpovědět
michaellla:Tak myslím, že ty ceny kytiček jsou super - a odkud že je ta paní? Mám taky rozpočet na svatební kytičku 1.500,-, s kytičkami pro maminky a družičku bych se chtěla vejít do 300,-/osoba. Samozřejmě čím méně tím lépe. Vytiskla jsem si přesné obrázky, jak to budu chtít mít a obejdu s nimi vybraná květinářství a zkusím si nechat udělat rozpočet, kolik by mě to stálo a omrknu místní vazby na prodej. U nás máme nové květinářství, mají nádherně udělané kytice na prodej, ale jen kytka z gerber stojí přes 600,-, takže tam rozhodně nepůjdu. Chtěla bych dát spíš na reference, ale o nikom, kdo se u nás bral nevím :( Včera mi moje kadeřnice vyprávěla, jak si nechala dělat kytičky od nějaké mistryně republiky - kytičky vyzvedával manžel. Když to přivezl, myslela, že to vůbec není jejich. Cena se lišila od původní dohody, chtěla kytky na aranžovací hmotě a oni jí udělali vazby do váz (které samozřejmě neměla koupené), svatební kytice měla povadlé kytičky a cestou do obřadní síně jí obarvila šaty a částečně opadala :(
Odpovědět
winery: tak ty dortíky mě fakt pobavili :)))) Zvlášť dinosaurus :))) Máš představu, kolik za to, kdybych je nechala někomu udělat třeba k narozeninám? (SE UČÍM HOLKY, CO? :))) )
Odpovědět
Profilova fotka
Je to paní Vidová, z Prosetic (Teplice), telefon vč.cen ti pošlu do IP....přišla jsem na ní tak, že si u ní nechávalo dělat kytky 90% holek z diskuze Nevěsty 2009:-) Má sice jen takový malý stánek, ale je moc šikovná.
Odpovědět
Tak jsem psala paní kvůli těm dortům, co posílala Oxana. Vyjdou od 600,- - 900,- podle počtu figurek. Ale jsou fakt nápaditý :)
Odpovědět
Profilova fotka
Ahoj holky, Miso tak jsem napsala na spoluzaky, uvidime! Ja si taky myslim, ze vsichni narazeji ceny, kdyz slisi slovo svatba. Ale jelikoz u nas normalni svatba prijde na 20 000 liber, tak ty ceny v Cechach jsou porad super! Pockejte az prijde euro ]-(
Odpovědět
Dámy, vím, že nevíte, kde vám hlava stojí, když si však najdete chvíli, tak se pobavte - fakt to stojí za to! http://www.youtube.com/watch?v=IwaJgz... http://www.youtube.com/watch?v=26a8JI... http://www.youtube.com/watch?v=SWkkks... http://www.youtube.com/watch?v=hbN3sb... Něco speciálně pro evickab - v angličtině :)))): http://www.youtube.com/watch?v=OmPViV...
Odpovědět
Pro přidání příspěvku se musíte přihlásit.
Přesunutím fotek můžete změnit jejich pořadí

Nenašli jste co jste hledali?