Nevěsty Teplice 2010. Jsou tu nějaké?

Zobraz úvodní příspěvek
Profilova fotka
Pojďme pokračovat ;-) Je tu nějaká nevěsta přímo z Teplicka a plánuje svatbu na rok 2010? :-D
Odpovědět
milunkac: Kvůli tomu papíru jsem byla asi ve 3 obchodech. U nás v Ústí nebylo nic, co by se podobalo tomu Verčinýmu :( Nakonec jsem v jednom papírnictví objevila alespoň podobný - řádkovaný byl za 15,-, vlnky za 19,-. Já jsem z té 16h nejdřív nebyla nadšená, ale teď v tom vidím pozitiva - nebude už takové vedro a ráno se nebudu honit. Jedeme v sobotu na svatbu a prý bude obřad, pak jídlo, pak si prý máme jít na 5h prohlédnout město a pak bude večerní oslava :((((
Odpovědět
A propos Veru: Hezké nové srovnávací album! A kam se nám poděly vítězky? ;)
Odpovědět
To je super, hned zítra vyrazím na nákupy... Jen mám strach, že to nezvládnu, měla jsi k dispozici přesné cm?
Odpovědět
Šatky vítězky jsou v albu přípravy, asi někde uprostřed ... ostatní jsou přesunutý v albu zkoušky šatů ....
Odpovědět
Verča: Už je mám - úplně jsem je přehlédla... Koukala jsem na ty tvoje balónky - původně jsem chtěla lítací, ale cena helia mě fakt položila :(
Odpovědět
Milunkac: Ale zvládneš. Nech si od Verunky poslat plánek :)))))) Od Verči čerpám veškerou inspiraci :)))))
Odpovědět
Zvládneš Miluš, jsem blond a taky mi to vyšlo :-D
Odpovědět
Budu vám věřit, holky, tak jestli tě Veru můžu poprosit, že bys mi poslala ten plánek... děkuju moc!
Odpovědět
Posílám, ale není to žádný zázrak. Dělala jsem to růčo a nemám prostorovou představivost, tak to vypadá tak, jak to vypadá .... :-D Ale použila jsem barvičky :-D Vem si krabici, která ti bude velikostně vyhovovat, já vzala větší, kdyby někdo dával místo přáníčka obr obálku :-N
Odpovědět
Ale musím říct, že Niki ji hezky vyzdobila tou kytičkou a mašlemi, tak přemýšlím, že bych jí ozdobila trochu jinak. Ale nevím jak :-p
Odpovědět
Verčo, děkuju, hned jak seženu materiál, tak se na to vrhnu! Napíšu, jak jsem dopadla... :-p
Odpovědět
milunkac: Přeju hodně trpělivosti :))) Třeba budeš mít další variantu truhličky. Ačkoli jsem vycházela z Veroničina plánku, teď jsem zjistila, že ten výsledný tvar mám úplně jiný. Kde asi soudruzi z NDR udělali chybu :))))
Odpovědět
Článek se načítá
Veronika: Já myslím, že je jí máš moc pěknou. Viděla jsem tady v albech truhličku, kterou taky sama ta holčina dělala a měla stejně ty pásky jako ty + tam měla 2 mašličky ve stejné barvě a co mě hodně zaujalo, tak měla ve všech "švech" šnůrku z perliček, takže celá truhlička byla obtažená drobounkými perličkami... Musím to nějde najít a zamyslet se :) Jsem si chytře vymyslela zlatou, mám ve stejném duchu výzdobu, od včerejška truhlu, ale ouha - oni nemají zlatý papír na jmenovky.... :(
Odpovědět
A co ty jmenovky nadepsat zlatou fixou, tu prodávají ;-)
Odpovědět
Veru: Dobrý tip. Ale já nenašla ani hezký bílý papír :(
Odpovědět
a co lesklý jako je fotopapír :-.
Odpovědět
Profilova fotka
Holky teď jsme začali narychlo shánět trio, duo ke svatebnímu obřadu. Nevíte náhodou o někom? nechce se mi v tý Botanický obsluhovat kazeťák:-(
Odpovědět
Nikoho Míšo neznám, a to Duo Mane by neměli na obřad čas? a co ten Váš DJ?
Odpovědět
Profilova fotka
Já měla na mysli vážnou hubu, housle, violoncello atd:-)něco takovýho komornějšího...
Odpovědět
Aha ..... to už vůbec neznám nikoho ... a co se pozeptat v nějaký lidový/umělecký škole ... třeba by měl někdo zájem si zahrát ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
No ono se to dá sehnat,ale za hodinu cca 6tis a víc:-( Taky mě to napadlo,že bych se zeptala na Konzervatoři :-D ale koho? =-)
Odpovědět
A oni nemívají nějaký vystoupení? Že bys tam někoho "odchytla" a pozeptala se .... To jsou tedy děsný ceny. To bych to raději zmákla s CD .... třeba nějaký krásný dlouhý ploužák od Metalici nebo třeba Gun´s Roses ... Nowember Rain ...
Odpovědět
Profilova fotka
Holky, ja jsem studovala Konzervator v Teplicich a taky jdu do vazne hudby, bude mi tam hrat kamaradka. Zeptejte se v Dubi v hudebce pani reditelky Valtove. Je velice ochotna a treba Vam nabidne nejake deti a nebo adepty na Konzervator. Je to levnejsi a holt budou hrat neco jednoduzsiho. Dalsi moznost je se zeptat v Usti v divadle a nebo to dat na nastenku na Konzervator. Moznosti je hodne, jsou pazdniny a tak si kazdy bude chtit privydelat.
Odpovědět
Jak velký dortík budete objednávat??? na kg či porcí??
Odpovědět
Profilova fotka
Ahojky:-) Evičko díky moc za tipy!:-) a nemáš alespoň nějaké kontakty v té konzervatoři? Nebo třeba ta tvoje kamarádka? ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
Verčo o dortíky a ani o koláčcích jetě vůbec nemáme jasno:-( Chtěla jsem původně koláčky, minizákusky, dort svatební a dorty pro maminky....ale aby toho sladkého nebylo hodně:-(
Odpovědět
Dobré ráno :-) Já chci velký dort, koláčky a minizákusky - s tím, že většina půjde do výslužek pro hosty. Ty výslužky už uděláme v pátek, a buď je stihneme rozvézt, nebo se odvezou na bowling a hosté je dostanou v sobotu na svatbě, až půjdou domů, a nebo v neděli :-D podle oslavy ;-) Ale nevím, jak velký ten hlavní dort. Snad v curkárně poradí. Dorty pro maminky dělat nebudeme. To už by bylo hodně, v létě jestli bude vedro, tak by se to akorát roztejkalo ... Neustále výmýšlím a výmýšlím nějaký dárek pro maminky, ale nemůžu na to přijít. Jinak koláčky necháme 100% dělat u paní Černé na ELE ... má je dobrý a nejlevnější 1,50.-/ks. Zatím jsem výslužky počítala takto, do rodiny nebo do páru ... 30 výslužek a do každé krabice: Koláčky - 20ks (celkem 600ks) Minizákusky - 5ks (celkem 150ks) Svatební víno - 1ks (celkem 30ks) a pak tedy ještě sladký na stůl a to tedy nevím kolik =-)
Odpovědět
Profilova fotka
Já myslela,že výslužky se dávají jen lidem,co nejdou na svatbu...např.v práci atd....takže se dávají i svatebčanům? =-)
Odpovědět
Já je budu dávat jen svatebčanům. Kdybych měla dělat výslužky ještě pro ostatní lidičky, tak mě to bude stát 10tis ... a na to my nemáme ... Ale záleží na vás ... Jsem si vzpomněla na Šárku, jak se opaluje a užívá si moře x-)
Odpovědět
Profilova fotka
Nééé, jako myslela jsem,že jen lidem co na svatbě nebudou. Zbytku právě že vůbec...taky se mi do toho nechce investovat:-(
Odpovědět
Pro přidání příspěvku se musíte přihlásit.
Přesunutím fotek můžete změnit jejich pořadí

Nenašli jste co jste hledali?