Nevěsty Teplice 2010. Jsou tu nějaké?

Zobraz úvodní příspěvek
Profilova fotka
Pojďme pokračovat ;-) Je tu nějaká nevěsta přímo z Teplicka a plánuje svatbu na rok 2010? :-D
Odpovědět
Profilova fotka
Ahojky, tak koukám, že těch čtyřnohých družiček bude hodně. :-D :-D :-D A.
Odpovědět
albrabantik: máme chlapa, takže role družičky je vyloučena, ale na svatbě prostě chybět nemůže. To bychom mu neudělali :)
Odpovědět
čauky :-) Niky, já na těch stránkách ty perle na "silonu" nevidím ... to jsi si sama navlékala?
Odpovědět
Verča: ahojky... ale néééé... prodávají se i rovnou na silonu - třeba tady: http://www.nejkrasnejsi-svatba.cz/kve... nebo tady: http://www.svatebni-doplnky.cz/store/... Jukni na tuhle stránku - http://www.svatebnidekorace.cz/galeri... - hrozně se mi líbí ty svícínky s plovoucí svíčkou a perličkami (dsc8697) - dneska jsem šmejdila po celé kuchyni a snažila se udělat levnější variantu z vlastních zdrojů :)
Odpovědět
Profilova fotka
Ahoj holky, ted jsme se vratili od budouci svagrove. Snedla jsem asi 2kg cokolady a vypila litry vina. Od zitrka zacinam se svatebni rutinou. Kazdy den cvicit, starat se o nehty, vlasy, davat si zabaly atd. Je toho hodne, kor kdyz uz jste starsi nevesty ;-)
Odpovědět
Dobré ráno holky. Svátky jsou masakr 8-) jako vždy :-) Niki, tak jsem pak ty perle našla. Píší tam, že to je 12 šňur po 130 cm - kolik jsi toho nakoupila a kolik lidí budete mít cca u stolu?
Odpovědět
No my budeme mít cca 40 lidí. Jo jo... někde ty šnůrky prodávají i po jednom, já koupila tuhle sadu po 12ti. Co se týče perliček, mám zatím jen vzorek na zkoušku. Musím tu dekoraci nejdřív domyslet a pak dokoupit zbytek. Zatím se mi líbí varianta víc šnůrek vedle sebe, ale kdybych to měla kupovat na všechny stoly, tak by mě to finančně zabilo. Takže promýšlím, kde kolik šnůrek bude. Budu mít stoly do E a do čela bych chtěla podlouhlé "lodičky" s květinami, takže by bylo zbytečné investovat do perliček... Jestli ses dívala na tu inspiraci se svícínky, tak tam mají ty perličky na silonu použité taky a jen po jedné šnůrce jako doplněk celkové dekorace. Ty máš už nějakou představu, jak to bude vypadat (mám z beremese stažených asi 100 obrázků :))) )?
Odpovědět
Obě pro Verča: tak jsem se Veru nechala inspirovat a taky dávám dohromady tombolu. Mám odsud asi 70 tipů a to jsem myslela, že nic nenajdu... 30 jich vyhodím a bude to parádní. Jujda to bude legrace :)
Odpovědět
Tak po dlouhém hlubokém hloubání jsem došla k názoru, že perle kupovat nebudu, to by už bylo moc penízek ... :-. Mám koupenou organzu, dva druhy svícínků, svíčky, kamínky, ubrousky, plátky růží atd. Takže z toho něco bude ;-) A pak stejně na stolech budou mísy s koláčkama, slaným pečivem atd .....
Odpovědět
Veru, ty to máš v zelené viď? Kdyby sis náhodou něco vybrala z mých zlatých zdrojů, nemám problém ti to půjčit. Máme to 10.7., pak budeme stejně do konce měsíce na svatebce a pak půjde téměř veškerá dekorace z domu... A jestli to bude o týden dřív nebo později, je mi to šumák :) A propos... kolik tě stály plátky růží? Chtěla jsem mít posypané obřadní místo (pod stromem :))) ), jenže jak to tak počítám, asi to nebude...
Odpovědět
Nějaký plátky růží jsem koupila někde na netu a jinak v Ikei - tam byly nejlevnější. A v sobotu jsem si objednala tři krabičky u paní Lendlové v Bellezze na házení místo rýže. Protože ta rýže prý zeleze všude a když zapadne do korzetu, tak to prý dře ....
Odpovědět
A díky za nabídku. Ještě to zvážím. :-)
Odpovědět
Článek se načítá
Plánek na truličku Niki dorazil? Je to čitelný, rozumíš tomu :-D ? Jak jsem blond, tak spoustu věcí chápu jinak než ostatní 8-)
Odpovědět
Verča: dorazil. Moc děkuju, už jsem si to vytiskla. O pauze jdu na průzkum místního papírnictví a večer si do toho hodlám zaplést ruce :)))
Odpovědět
Super. Nehledej v tom žádnou vědu, je to jen papírová krabice :-)
Odpovědět
Profilova fotka
Holky nemáte nějaký reference na kameramana Martina Macha z Teplic?
Odpovědět
Verča - tak už jsem koupila vlnkatý papír :) Byla jsem se juknout v Levných knihách na další inspiraci na tombolu. Tak určitě zařadím i "Rok s Bradem Pittem" - mají za 39,- kalendář - už vidím, jak to dostane nějakej chlap, pak "Společnici do vany" - gumovou kačenku, nebo mají gumové knížky do vany ve tvaru zvířátek pro nejmenší děti nebo "Plavání v moři s delfíny" - mají malinké olejové delfínky do koupele a asi přidám klasickou kuchyňskou mořskou sůl :) Líbí se mi tester na marihuanu, ale nevím, jak to nazvat... Budu se muset zamyslet.
Odpovědět
Já byla v levných knihách letos v lednu po vánocích a nic neměli zrovna .... Kamera - Mach mi nic neříká ...
Odpovědět
Kameramana taky neznám, zkusím rozhodit sítě po známých. Mám jednu otázku - máte šaty na převlečení taky v bílé barvě? Já mám jedny krásné fialové a nevím, jestli jsou jako šaty na převlečení vhodné...
Odpovědět
Miluš, já si v Bellezze objednala bílé na převlečení, ale jsou to španělé-dodavatel, tak není jistota, že dorazí ... takže když ne, budu volit jinou variantu :-) Takže já proti barevným nejsem. Když nejsou, vemu si své vínové plesovky x-)
Odpovědět
Profilova fotka
Ahoj, a to se vsechny budete prevlekat? U nas tato tradice neni a tak ja asi nebudu. Akorat si potom na vecer kdyztak koupim ruzovou vesticku. Ale ted teda nevim :-(
Odpovědět
Neberu to jako tradici .... ale kdo ví, jak dlouho v šatech vydržím ... :-)
Odpovědět
Ahoj holky. Tak přemýšlím, co mi chybí ještě zařídit, a už toho naštěstí moc není: Make-up, botky + punčochy, kytičky, ozdoby na auta, dortík, sladký a slaný pečivo, podrobnosti na místě oslavy. Snad jsem na nic nezapomněla. 122 dní a už to vypukne.
Odpovědět
Profilova fotka
ahojky holky:-)no my ted ještě řešíme toho kameramana a hudbu na obřad. Nevíte o někom? Jinak taky ještě řešíme odkud objednáme dortík a koláčky:-)
Odpovědět
evickab: Já se převlékat asi nebudu. Máme svatbu až od 16h, tak si ty šaty za 6.000,- taky chci užít :))) Ale pro jistotu si ještě jedny slušňácký šatičky sebou vezmu, pro případ nouze :)
Odpovědět
Verča: Veru, tak jsem včera mastila tu truhlu. Málem jsem to vzteky rozdupala. U nás měli jen A4 papíry a ještě poslední 2, tak jsem musela šetřit s papírem. Už nikdy víc... Příště si jí radši za 100,- koupím :)))) Moc se mi to nepovedlo :(
Odpovědět
Profilova fotka
Westerr ta krabička na přání se ti moc povedla!:-)je fakt hezká! Jinak já se taky převlékat nebudu, šaty si chci také užít:-)
Odpovědět
Niki, co blázníš, truhla je fajnová a máš nějaký lepší ten papír ... závidím :-D
Odpovědět
Westerr - truhla je nádherná, mohla by ses tím živit! Za kolik jsi koupila ten papír? Asi se taky vydám na nákupy... Já bych chtěla mít taky svatbu v 16.00, budeš mít ten den více v klidu, my se budeme honit... :-|
Odpovědět
Verča: no ono zdání klame... V reálu je taková všelijaká rozklížená.... :)))) Původně jsem chtěla vyrobit ještě jednu na spropitný pro obsluhu, ale po včerejšku už na to kašlu! :)) Místo romantického večera jsem se jen vztekala a přilepila si xkrát ruce k papírové krabici :)))
Odpovědět
Pro přidání příspěvku se musíte přihlásit.
Přesunutím fotek můžete změnit jejich pořadí

Nenašli jste co jste hledali?