Nevěsty Teplice 2010. Jsou tu nějaké?

Zobraz úvodní příspěvek
Profilova fotka
Pojďme pokračovat ;-) Je tu nějaká nevěsta přímo z Teplicka a plánuje svatbu na rok 2010? :-D
Odpovědět
Holky, tak můj budoucí manža taky něco zařídil, kam to napsat! Sehnal fotografa na celý den za supr cenu! Jmenuje se Pavel Rákos, prý dělá krásné fotečky. Kdybyste některá měla zájem, můžu zaslat kontakt do IP. Je to fajn, když jdou věci jak po másle! A já mám první dvě věci do tomboly - bombony Slavie a písmenka do polévky!
Odpovědět
Super Mílo :-) Už taky kupuju drobnosti do tomboly x-)
Odpovědět
Profilova fotka
Holky já si myslím,že budeme muset asi změnit barvu svatby. junkněte se do mýho alba,dala jsem tam sál,kde budeme mít hostinu a jsou tam vidět i ty červený židle:-(Jsem přesvědčená o tom,že ta zelená výzdoba se tam fakt hodit nebude:-(ikdybych dala přes každou židli mašli,tak ta červená bude vidět:-(a to už mám doma spoustu zelené výzdoby. :-|
Odpovědět
Míšo, zrovna jsem na to koukala. Těžko říct. A nevíš, jestli tam někdo měl bílozelenou svatbu? Ale když už to máš nakoupený, asi bych ty židle neřešila .... Stejně ty lidi na těch židlích budou sedět ....takže když budete dělat fotky při obědě, jak se krmíte atd, tak to nebude vidět .... Co myslíte holky?
Odpovědět
Profilova fotka
Hm, nevím:-( když se jukneš na stránky prince de ligne tak tam mají foto ze svatby dozelena, ale měli prý vlastní potahy:-( ch jo. Jenže nechce se mi vyhazovat 3-4tis za půjčení potahů:-(
Odpovědět
Míšo na druhou stranu je fakt, že na těch židlích budou sedět, takže nebudou vidět. Je fakt, že ten potah působí elegantněji, ale na druhou stranu, aby to nebylo pro hosty na obtíž, že by si je přisedávali atd. a sezení by pro ně bylo nepohodlné...
Odpovědět
Profilova fotka
No asi ano, tak asi prodám zelenou výzdobu a začnu nakupovat jinou :-N :-S
Odpovědět
Profilova fotka
No anebo si nechám zelenou výzdobu na výzdobu obřadního místa:-) a je to a na stolech v Princi bude třeba růžová. Akorát nevím co s vývazkama:-(kdyby byly sv.zelený tak by k tý růžový nebo krémový výzdobě šly....tak teď už jen zpracovat Martina :-D
Odpovědět
Míšo a v Princi nemají vůbec žádnou výzdobu na svatby .... to si každý zajišťuje sám?
Odpovědět
Profilova fotka
no asi mají, ale chci svojí:-)
Odpovědět
Profilova fotka
Miso ten sal je krasnej, ale taky nevim ohledne ty zeleny. Ja sem na ty barvy a sladitost taky vysazena. Me by se tam libila sapman barva, kterou treba muzes trochu proplest s tou zelenou co uz mas, aby to bylo decentni. TReba dat sampan masle na zidle a pak nejakou kytku nebo malou dekoraci v zeleny na stul :-|
Odpovědět
Ahoj holky. Tak je pátek a prodloužený víkend před námi. Plánujete něco? Velikonoce atd? My dle počasí, kdyby bylo v PO pěkně, vyrazíme na výlet, na velikonoce letos kašlu. Máme rádi Hazmburg, tak bysme vyrazili tam x-) tam smí i pejsek ;-)
Odpovědět
Článek se načítá
Profilova fotka
Ahojky holky:-) No nakonec jsem to vymyslela asi tak: zelenobílá výzdoba obřadního místa a na výzdobu toho sálu asi buď šampaň s růžovou (tu jen v malým množství -např.organzu uprostřed stolu) anebo bílá s růžovou. Květinová výzdoba na stolech samozřejmě bude:-)
Odpovědět
Tak to je Míšo fajn, že v tom máš už jasno. A co jsi všechno zelenýho kupovala?
Odpovědět
Profilova fotka
Mašle na vývazky, organzu zelenou, zelený písek, zelené mašle na auta atd:-)
Odpovědět
Profilova fotka
jo ještě jsem zapomněla na zelené ubrousky
Odpovědět
Profilova fotka
a okvětní lístky:-)
Odpovědět
Tak to asi využiješ všechno krom ubrousků, ne?
Odpovědět
Profilova fotka
no, ještě nevím...ubrousky asi dám do košíčků na výslužky - ty malé. Ty velké asi použiju doma :-D tu organzu ještě uvidím, je široká. Ale ještě jsem si vzpomněla,že jsem kupovala i vizelým sv.zelený :-N
Odpovědět
Míšo a ten sv.zelený vlizelín, kolik toho máš a šířka? Kdyby jsi se ho chtěla zbavit, asi bych ho koupila.
Odpovědět
Profilova fotka
Mám jednu roli, doma se ti kouknu, kolik tam toho je ju?
Odpovědět
Jasně, to nepospíchá :-) díky
Odpovědět
Míšo, vymyslela jsi to skvěle! A máš mailíka :-)
Odpovědět
Profilova fotka
Ahoj holky, my uz mame volno ode dneska. Miso, super si to vymyslela!
Odpovědět
Profilova fotka
Díky holky:-) je to taková nejschůdnější varianta... Evičko a kde vůbec bydlíš? asi jsi to už tu psala, ale nějak jsem to nepostřehla.
Odpovědět
Tak jsem holky dneska v knize zahlédla originální Svatební knihu hostů.... Říkala jsem si, že jí bez problémů vyrobím sama, ale tahle mě fakt zaujala.... no nevím nevím.... Zítra patrně jedu do Svatebních doplňků v Praze a s paní budeme zkoušet 2 varianty nadekorovaných stolů - krémovou + hráškově zelenou a zlatou + krémovou, tak jsem na to fakt zvědavá. Už vidím, jak přijedu se vším v růžové :))))
Odpovědět
Niki, nebo s novýma šatama :-D Známe se, že??
Odpovědět
Verča: Noooo když o tom tak přemýšlím, tak v Potěšení mají v sobotu otevřeno :)))))))))) Ale néééé... nechám si Jasmínky. Jsem dneska byla vyreklamovat 300 fotek svatebních šatů. Chtěla jsem si na památku udělat album jen s šatičkama, dala jsem 800,- za fotky a z výsledku jsem pomalu brečela. Vypadala jsem na nich jak kříženec vietnamky, romky a navíc se žloutenkou. Asi jim v tiskárně ujela barva :(
Odpovědět
To bych taky reklamovala tedy ..... a jak jsi pochodila?
Odpovědět
Profilova fotka
Ahoj, ziju v Guildfordu, kousek od Londyna. Jsem tu uz 11 let ale domu se vracim rada ;-)
Odpovědět
Pro přidání příspěvku se musíte přihlásit.
Přesunutím fotek můžete změnit jejich pořadí

Nenašli jste co jste hledali?